Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika BaSior

Odnotowano 104 pozycji dodanych przez BaSior (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 10-maja 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#102183 Głośny problem z PC

Napisano przez BaSior w 22 sierpnia 2012 - 09:29 w Hardware

Wybaczcie że tak odkopuje ten temat ale wiem że tutaj raczej są ludzie którzy się znają na sprawach komputerowych dość dobrze i myślę że w końcu ktoś pomoże. A więc Diabolicue, ten dźwięk jest ciągly i długi. Czasami przerywa na max 3 sekundy by odpalić się znowu. Nie jest to raczej tak jak mówię krótki dźwięk. Trwa czasem 5 minut i przerwa 3sekundy. Po zejściu do pulpitu z gry często się uspokaja od razu (jedynie w Team Fortress 2 wył mi cały czas). Wyczytałem że jest to błąd tego typu: Ciągły dźwiek - brak pamięci RAM lub Karty Graficznej oraz Podczas pracy komputera - przegrzanie procesora. Wyżej dałem screeny one może coś pomogą. Zastanawia mnie fakt z brakiem pamięci. mam 3GB a Karte graficzną przecież mam podpiętą :P ( jak coś informacje wzięte stąd http://www.elektroda...pic1235473.html ) Próbowałem wyłączyć dźwiek "beep" w regedit z pozycji uruchom ale niestety wył jeszcze bardziej. Z góry dzięki za pomoc

P.S Problem pojawia się podczas gier (głownie na steamie TF2, CS 1.6, Dota 2 - bo np. Warcraft III nie warczy nic. Już podczas odpalania Steama warczy + przy 1080 dpi na yt też zaczyna piszczeć PC Speaker.)

Teraz zauważylem że posiadam BIOS Award czyli chyba według tej rozpiski z forum elektroda wynika że jest to przegrzanie procesora oraz Błąd pamięci ram bo się powtarza.. Choć czekam na wasze opinie bo nie jestem pewien.

* Kolega poradził mi żebym podkręcił szybkość wiatraka programem SpeedFan. Ktoś może to używał? To działa? O ile to podkręcić by nie przekręcić? Z góry dzięki za pomoc :)



#100278 Głośny problem z PC

Napisano przez BaSior w 27 lipca 2012 - 04:01 w Hardware

Odświeżam temat gdyż problem powrócił. Po zaisntalowaniu aktualizacji ostatnio nie było wielkich oznak że coś jest tak. Komputer pracował dość cicho. Od 3 dni jednak znowu problem powrócił. Sprawdziłem czy są nowe aktualizację - nie ma. Jednak napotkałem coś co mnie nie pokoi. Może ktoś z was będzie wiedział z czym ten problem może być związany i co tu pomoże? Z góry dziękuje za pomoc.
Dołączona grafika
P.S. Podobno da się tego "speakera" jakoś wyłączył ale to chyba nie jest dobry pomysł? W końcu jest on chyba od tego by informować że coś jest nie tak. Prawda to? Warto go wyłączać?



#99159 Tawerna Movie vol. 2

Napisano przez BaSior w 11 lipca 2012 - 10:17 w Dyskusja ogólna

A więc jako że nie jestem już tu mile widziany, i wiele osób dało mi to do zrozumienia daje tutaj wszystkie materiały jakie zebrałem na movie. Może ktoś je wykorzysta i zrobi to za mnie. Dziękuje wormsowi oraz predatorowi za próbę pomocy przy tym projekcie. :) Fragmovie bym zrobił ale skoro nikt mnie tu nie chce to nic tu po mnie :) pozdrawiam.

Link: http://www.sendspace...e66e0cb4bf68413 - pobierajcie szybko bo nie wiem jak długo sendspace trzyma pliki. ;)



#99121 basior

Napisano przez BaSior w 10 lipca 2012 - 08:29 w Cheaterzy

Vache ma chyba racje. Chyba nikt nie chce tego. Ja się broniłem na tyle na ile mogłem. Już nie mam jak się bronić bo wszystko powiedziałem. Chyba tak będzie lepiej.

P.S. Solar, wiesz jakie mam zdanie? Prawda jest taka że od dawna za mną nie przepadasz. Dostrzegłem to już pare dni przed tym jak dostałem admina. I sądzę że na mapie jakiejś na której nie ma ani jednej ściany też byś na siłę coś znalazł, jakieś dowody że wh. :) Ale spoko. dzięki za czasy. Masz w końcu prawo się wypowiedzieć.

Chciałbym tak czy siak wszystkim podziękować za zaufanie jakim mnie obdarzyliście, za czas spędzony razem, za fragi razem ubite, za te wspólne deady również a także podziękować tym co mi pomagali jeśli chodzi o samą grę jak i o "adminowanie". Na forum zostanę, na serwer kto wie, może kiedyś wrócę. O ile jeszcze będę tam mile widziany :) Pozdrawiam, gl hf!



#99098 basior

Napisano przez BaSior w 09 lipca 2012 - 08:29 w Cheaterzy

Fantazja wybacz ale ta akcja to ostatnia akcja którą bym wymienił podając podejrzane akcje tego demka. Podbiegłem troszkę, zatrzymałem się i patrzyłem na daleko. Koleś zeskoczył, odruchowo strzeliłem ale niestety typ mnie zabił. Wielu tam tak patrzy a że koleś tam jakiś był to według mnie nic nie mówi. Chyba że to o jakąś inną akcje Ci chodzi..



#99083 basior

Napisano przez BaSior w 09 lipca 2012 - 04:04 w Cheaterzy

Przepraszam że też nie pomyślałem. Że jak widziałeś mnie wcześniej jak obrywałem, to już tak przy Tobie mam do końca. Ale to Twoje zdanie :) Masz prawo się wypowiedzieć. ;)

P.S. TiT i sam widzisz :)



#99081 basior

Napisano przez BaSior w 09 lipca 2012 - 03:35 w Cheaterzy

A więc tak. Hmmm bronić się nie widzę sensu. Bo według mnie i nie tylko, po rozmowie z paroma osobami nikt mi nie uwierzy... Ogólnie szkoda tylko że pod uwagę wzięto tylko zdanie jednej osoby (z całym szacunkiem dla Abrasa). Wiele osób pisze mi że może z tych czasów tylko dwie podejrzane. Za chwilkę je opiszę. Lecz najpierw, co do TiT'a: "basior się nie tłumaczy a więc pewnie był odpalony" czy jakoś tak... Mój drogi.... Popatrz co tu się dzieje. Jestem pewny że po tym co tu napisze teraz połowa ludu z forum mnie zje... Tłumaczyłem się przed Bez!em i Abrasem. Co do Solara: Śmiej się śmiej, i dalej biegaj z nickiem "BASIOR TO CZITER HAHAHA"... Napewno robisz wrażenie na ludziach. Brawo! N/C Juri: O akcję do Tawerna Movie to się nie martw. Fajne akcję już mam, zresztą swoich akcji to tam mam może 2 i starczy. To ma być Tawerna movie a nie basior movie.... Will: Skoro od dawna wiedziałeś że ja i admin to wielka pomyłka to dlaczego nie napisałeś od razu?

Dobra teraz co do czasów:
-4 osoby które dotychczas ze mną rozmawiały przyznały rację że tylko 2 akcję są podejrzane. Z czego 2 osoby stwierdzily że akcja z awp na odnodzę mogla być czystym przypadkiem - moje zdanie jest takie same. Nie będę tutaj pisał że mają rację, nic nie mam - bo po co? Kto uwierzy? Czy coś to da? Nie... Z tego co pamiętam przebiegając widziałem tam dwóch typa. Gdy spowrotem spojrzałem na odnoge już tam nie było nikogo widać, postanowiłem strzelić w skrzynke a że ktoś tam był to moim zdaniem problem mieć do Valve za papierowe ściany. Najlepsza rada niech już nikt nie skanuje.
-Co do za szybkiego oddania strzału. Jak myślicie czemu miałem nick baSiorbb`sux mouse? Moja myszka bezprzewodowa z logitecha czyni cuda. Jak trzeba to nie da się strzelić, jak nie trzeba to strzelać się da a jak chcę na daleko jednym pociskiem to wywali mi pół magazynka. Wybaczcie, będę grał bez myszki.

Nie wiem co tu jeszcze tłumaczyć. Reszta czasów to już jest moim zdaniem zwykła.
Nie oczekuję niczego. Wiem że pojawią się zaraz komentarze typu spadaj czicie czy coś. Zero zrozumiena. Hejters gonna hejt! ;)
Napisałem co miałem napisać, mam wszelkie prawo do tego by się bronić.
Co do dokladniejszego opisu akcji Senior Admini mają wszystko. A ja pozdrawiam i no... chyba żegnam.



#99049 Gęby z Tawerny

Napisano przez BaSior w 08 lipca 2012 - 04:46 w Off topic

A co mi tam :P też dodam swoją mordkę ;) takie jakieś z zeszłego roku :D

Załączone miniatury

  • 296783_267334466645284_992379792_n.jpg



#98997 [podanie na moderatora] - Kimix

Napisano przez BaSior w 06 lipca 2012 - 05:23 w Forum

No pogromco cheaterów fajnie jakbyś obiął taką funkcje. Nadawałbyś się ;)



#98969 Tawerna Movie vol. 2

Napisano przez BaSior w 05 lipca 2012 - 08:42 w Dyskusja ogólna

A więc zaczęło się! Wielkie zgrywanie akcji. Powoli już zaczynam co nie co zgrywać ;)

/edit KONDI_X - Potwierdzam. Otrzymałem.



#98929 Czego słuchasz w tym momencie?

Napisano przez BaSior w 04 lipca 2012 - 08:10 w Muzyka




#98846 Tawerna Movie vol. 2

Napisano przez BaSior w 03 lipca 2012 - 02:34 w Dyskusja ogólna

Kornik nic nie otrzymalem. Napisz jeszcze raz jak mozesz. 11591293 :) co do miejsca to musze dysk pozyczyc od kogos 250gb co najmniej :P



#98815 Tawerna Movie vol. 2

Napisano przez BaSior w 03 lipca 2012 - 08:20 w Dyskusja ogólna

Przepraszam za tak długie zwlekanie z tym wszystkim, poprostu demek według mnie jest wciąż za mało tzn może i jest ich trochę ale jakby wziąść je do kupy to są one od 5-6 osób max... Chciałbym by większą ilość graczy podesłała każdy po demku.
http://img543.images...beztytuuzuo.jpg tutaj daję screena do mojego folderu z demkami. (+ cappo - 5 demek, POLSKA mm - 10 demek, Predator - 4 demka).
A więc postaram się już może jutro zacząć ostrą prace w tym kierunku, tzn. zacznę od intro i powoli te akcje które już mam będę zgrywał. Jedyny problem który mnie dręczy to troszkę brak miejsca na dysku tzn, miejsce jest ale nie aż tyle. Ale jakoś dam radę.

P.S. Biorę się za pracę ale to nie znaczy że będę robił to fragmovie całymi dniami, więc jeśli ktoś mnie zobaczy na serwerze to proszę nie pytać "basior a Ty co? nie robisz fragmovie?", Bo też chcę sobie pograć i muszę zresztą spełniać swoje obowiązki, a aby je spełnić muszę właśnie siedzieć i pilnować serwera :)



#98726 Sprzedam Server

Napisano przez BaSior w 30 czerwca 2012 - 09:08 w Giełda

Może coś więcej napisz? hmm. Publiczny/Prywatny. Skąd takie informacje mamy wiedzieć? Powinieneś napisać o wszystkim ;)



#98716 Kolejna lekka zmiana MC

Napisano przez BaSior w 29 czerwca 2012 - 06:28 w Mapy

Fantazja, tu nie chodzi o to żebyś nie zmieniał mapy, tylko oto byś jej nie zmieniał jeśli gracze tego sobie nie życzą. Bo wtedy gracze nic nie mówili a mapę zmieniłeś od razu :)



#98714 Kolejna lekka zmiana MC

Napisano przez BaSior w 29 czerwca 2012 - 05:17 w Mapy

SAS ma racje. Vertigo i Cheateu były i nikt nie narzekał. I jestem za tym by one wróciły.



#98707 Kolejna lekka zmiana MC

Napisano przez BaSior w 29 czerwca 2012 - 05:01 w Mapy

No w sumie troszkę się zdziwiłem jak bez niczyjej prośby po załadowaniu mapy i wybraniu teamu od razu mapa została zmieniona. Też mi się odechciało wtedy grać. Cieszyłem się bo w końcu coś nowego a tu nagle inferno :nea:



#98702 ////////////////////

Napisano przez BaSior w 29 czerwca 2012 - 04:21 w Cheaterzy

Demko w załączniku. Moim zdaniem wh pewne. Zresztą Solar'a zdanie jest zapewne takie same bo od niego trafiło info by go sprawdzić. :)

Załączone pliki




#98656 Problem z grą. ?

Napisano przez BaSior w 28 czerwca 2012 - 02:39 w Black Ops

Zrób screena i wklej ewentualnie przepisz co pisze ;)



#98643 ARDZEJ

Napisano przez BaSior w 27 czerwca 2012 - 10:02 w Cheaterzy

Serwer: Tawerna TP
Data zdarzenia: 27 czerwiec 2012r. około godziny 22:30
Nick podejrzanego: ADRZEJ
STEAMID: STEAM_0:1:14637041
Ewentualny rodzaj czitu: Wh/Esp
Kto złapał:Ja i PFK
Mapa: de_dust2, de_nuke
Link do dema: w załączniku dd2 (* nuke dodam później)
Link do screena/profil gracza: http://banid.pl/kto?...%3A1%3A14637041
Czasy i opis podejrzanych akcji: Praktycznie każda runda

Nie banowałem bo nie jestem w stu procentach pewny :)

Załączone pliki




#98634 Kolejna lekka zmiana MC

Napisano przez BaSior w 27 czerwca 2012 - 08:02 w Mapy

Ja stawiam na vertigo również i pamiętam kiedyś się grało fajnie na de_clan2_fire. Ale znając dzisiejszych graczy to ta mapa nie przejdzie :X No i Tawerna była zawsze miodzio.



#98631 Skarga na bleble

Napisano przez BaSior w 26 czerwca 2012 - 10:44 w Skargi oraz uwagi

A wiec tak. Bylem wtedy na sewerze lecz bylem po stronie CT i nie widzialem tego tekstu poniewaz gracz ten napisal to na team sayu. Nie bylo takze innych swiadkow wiec przyslalem Asasyna tutaj bo pisal ze skarga. Wolalem nie banowac. Lecz skoro jest screen to chyba wporzadku i kara zostanie wymierzona :)



#98550 Niekończąca się opowieść#2 :)

Napisano przez BaSior w 24 czerwca 2012 - 07:20 w Gry Forumowe

Dawno, dawno temu, w krainie kwitnącej wiśni, żył sobie pewien Ninja, zwany Bezimiennym, adoptowany przez fikcyjnego palacza wywodzącego się z rodziny muzyków, którzy grali na niezwykłym instrumencie zwanym wuwuzelą. Instrument ten miał wielkie uszy i żółte zęby, co było dosyć dziwne jak na stuletnią drewnianą rurę do przepychania osranych kibli, które wcale nie byly osrane, ponieważ czyścily je codziennie garbate węże. Pewnego dnia Bezimienny postanowił udać się na małe polowanie na latające niedźwiedzie weimarskie, które pomimo wszelkich starań, latały tylko w wodzie gdyż były strasznie głęboko zanurzone w ogromnej kałuży. Bajorko te było własnością olbrzymich krasnoludków, które lubiły jeść felgi aluminiowe w kształcie prostokątów porośnięte mchem z brzucha bez konserwantów, zajadały je aż się uszy trzęsły i popijały starym rozgazowanym browarem. Po posiłku olbrzymie krasnoludki goliły sobie fiutki resztkami obgryzionych felg, aż ich fiutki stały się łyse. W tym samym czasie bajorko



#98530 Niekończąca się opowieść#2 :)

Napisano przez BaSior w 24 czerwca 2012 - 04:21 w Gry Forumowe

Dawno, dawno temu, w krainie kwitnącej wiśni, żył sobie pewien Ninja, zwany Bezimiennym, adoptowany przez fikcyjnego palacza wywodzącego się z rodziny muzyków, którzy grali na niezwykłym instrumencie zwanym wuwuzelą. Instrument ten miał wielkie uszy i żółte zęby, co było dosyć dziwne jak na stuletnią drewnianą rurę do przepychania osranych kibli, które wcale nie byly osrane, ponieważ czyścily je codziennie garbate węże. Pewnego dnia Bezimienny postanowił udać się na małe polowanie na latające niedźwiedzie weimarskie, które pomimo wszelkich starań, latały tylko w wodzie gdyż były strasznie głęboko zanurzone w ogromnej kałuży. Bajorko te było własnością olbrzymich krasnoludków, które lubiły jeść felgi aluminiowe w kształcie prostokątów porośnięte mchem z brzucha bez konserwantów, zajadały je aż się



#98508 Kolejna lekka zmiana MC

Napisano przez BaSior w 24 czerwca 2012 - 10:41 w Mapy

Świetnie. Forge może być. Ale myślę że warto pomyśleć jeszcze co nie co. Chodzi mi konkretnie o vertigo. Kiedyś się grało na niej tak że masakra. Próbowało się wbić na serwer po 20minut. Tyle ludu było.