Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika qbs

Odnotowano 3 pozycji dodanych przez qbs (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 07-maja 23 )


Sortuj według                Sortuj  

#21535 [admin] 'Wujo' czy jakoś tak

Napisano przez qbs w 23 lipca 2008 - 01:43 w Skargi oraz uwagi

jak mialem updaterate 101 to zgadnijcie jaki mialem interp !?
proste , że 0,009

dobra zamykajcie temat bo OT nei z tej ziemi a ja nie pamietam o ktorej godzinie to bylo chyba , że H@ będzie sie chciało uplodować wszystkie de_inferno z tego dnia :/



#21483 [admin] 'Wujo' czy jakoś tak

Napisano przez qbs w 22 lipca 2008 - 08:11 w Skargi oraz uwagi

pff ok ok nie mam screena ani pova ale zaraz poproszę o demo z hltv ( sprawdze dokładnie kiedy to było bo czekałem na aktywacje konta ) . Obyło by się bez tego gdyby sam Wujo powił się i przytakną , że tak było ...



#21476 [admin] 'Wujo' czy jakoś tak

Napisano przez qbs w 22 lipca 2008 - 07:22 w Skargi oraz uwagi

Mój nick: qbs
Mój Steam ID: STEAM_0:1:8096960
Godzina zdarzenia: z 2 dni temu nie pamiętam o której , bodajże po 16
Opis co sie stało sie:

4 # Na serwerze wymagane są ustawienia: cl_updaterate oraz cl_cmdrate większe lub równe 50 / rate większe lub równe 12000 / ex_interp mniejszy lub równy 0.05. (ban do 12h)


Spokojnie sobie gram frag frag frag itd po czym zabija mnie jakis lagujący typ patrze na jego ping - wszystko spoko ~20/30 czyli interp -,- więc grzecznie napisałem , żeby zmienił i w tym momencie wkroczył ten Wujo i mi wyjechał , że mam interpa 0.0009 i , że to ja laguje (DAJ BO?E MU ROZUM ) i kazał mi zmienić kiedy się nie zgodziłem kopa mi posłał.

Generalnie hugo mnie to obchodzi ale bezmózgi admin który nie wie ocb nie świadczy dobrze o serwerze :X

rate 25000 cl_cmdbadkup 101 update rate 101 czyli standard zgodny z regulaminem wklejonym wyżej

pozdrawiam ! : /
Dowod/y: demo, screen