Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Shadow

Odnotowano 29 pozycji dodanych przez Shadow (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 06-maja 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#15743 Pomoc w wyborze PADA

Napisano przez Shadow w 20 maja 2008 - 07:27 w Hardware

BANOWAC RACHA ZA OFFTOPA! NA IP



#15732 Pomoc w wyborze PADA

Napisano przez Shadow w 20 maja 2008 - 03:26 w Hardware

chyba zle mnie zrozumieliscie, temat polega na tym abyscie wypwiadali sie na temat tych padow ktore wymienilem w 1 poscie a nie na nabiciu posta i napisaniu co macie...

konio powiedz mi w czym Twoja wypowiedz moze mi pomoc?



#15721 Pomoc w wyborze PADA

Napisano przez Shadow w 20 maja 2008 - 01:15 w Hardware

ja tak mam Qck mini i mi pasuje tylko troche za mała.
jak będzie jakis przypływ gotówki to sobie kupie większą ;]


pod jaki nr wysylac sms'y o tresci "POMOC" ? :P

koniec OT



#15702 Pomoc w wyborze PADA

Napisano przez Shadow w 20 maja 2008 - 10:03 w Hardware

witam, mam zamiar kupic nowego pada, w tej chwili mam steelpada 5L jednak wydaje mi sie on troszke przymaly i tutaj pytanie, czy oplaca mi sie kupic nowa podkladke, a dokladnie mysle o Everglide Fnatic Edition lub QPadzie CT 4mm black ;]
ktora byscie polecili? Prosze pisac argumenty za i przeciw a nie "mam ja i jest fajna"

Pzdr :)



#15071 [gracz] e n c e

Napisano przez Shadow w 11 maja 2008 - 08:18 w Skargi oraz uwagi

oddalem mu bo myslalem ze jak mu oddam to pomysli ze to mu sie nie bedzie oplacac i mnie zostawi w spokoju, a nie dlatego ze tez mi sie chcialo z nim bawic :\

Milczar, naprawde niedobrze ze nie wiesz jak bylo a starasz sie ocenic ta sytuacje...
on zaczal, ja mu oddalem, ale gdy zobaczylem ze napisal ze sobie nie pogram to nie chcialo mi sie z nim wiecej ganiac i przed nim uciekalem a on za mna biegal, strzelal we mnie i uciekal...



#15042 [gracz] e n c e

Napisano przez Shadow w 10 maja 2008 - 07:11 w Skargi oraz uwagi

jego steamid:
http://img361.images...ust20002uh4.png



#15037 [gracz] e n c e

Napisano przez Shadow w 10 maja 2008 - 05:53 w Skargi oraz uwagi

Mój nick: psiak
Mój Steam ID: nie wazne
Godzina zdarzenia: 18:45
Opis co sie stało sie: stalem sobie na gali zmieniajac sensa, a on mnie dziabnal nozem, wiec mu oddalem, pozniej caly czas mnie ganial i strzelal do mnie mowiac ze sobie nie pogram. takich ludzi powinno sie banowac bo psuja cala zabawe i przeszkadzaja innym. Prosze o zbanowanie go na tydzien zeby zmądrzał.
Dowod/y: mozna sciagnac hltv, mapa d2 dnia 10.05.08 godzina 18:45



#10749 Gęby z Tawerny

Napisano przez Shadow w 10 lutego 2008 - 11:23 w Off topic

Troszke sie zmienilo od tamtego czasu, bo wtedy wazylem 60 a teraz 70 odkad "zaczelem" cwiczyc :D

Skasowalem tamte, dam jedno aktualne bardziej (ale kiepska jakosc :/ musze aparat w koncu kupic) no i w profilu jest.


masmix wygladasz jak NORBI :D hahaha xD tylko chudszy troche :D



#10731 DLA JEDNYCH FAJNY, DLA Drugich Głupi Xd

Napisano przez Shadow w 09 lutego 2008 - 10:53 w Off topic

hehehe Dołączona grafika



#10728 DLA JEDNYCH FAJNY, DLA Drugich Głupi Xd

Napisano przez Shadow w 09 lutego 2008 - 10:37 w Off topic

ja juz dzwonilem po kumpli ale zonk sie ogarnal i oddal mi konto + jeszcze swoje to wykresilem go z czarnej listy, a bylo tak blisko :(



#10698 DLA JEDNYCH FAJNY, DLA Drugich Głupi Xd

Napisano przez Shadow w 09 lutego 2008 - 04:08 w Off topic

mi tez nie dziala haslo :D moze jednak to prawda?:>



#10692 DLA JEDNYCH FAJNY, DLA Drugich Głupi Xd

Napisano przez Shadow w 09 lutego 2008 - 03:21 w Off topic

zonk wogole mnie nie wkreciles, sam sie wkrecilem :D probowalem zmienic haslo ale nie moglem bo go zapomnialem hehehe

pipa jestes i tyle :D



#4995 NieMogeCiPowiedziec - STEAM_0:0:14944348

Napisano przez Shadow w 17 listopada 2007 - 06:12 w Cheaterzy

ta 4 runda to bylo ze mna http://tawerna-cs.or...tyle_emoticons/default/biggrin.gif odrazu jak wybiegl to walil po mnie ale naszecie jestem pro hajt skilled playerem wiec sie nie dalem :) i tutaj po raz pierwszy zaczalem watpic w jego skilla i podejrzewac o wh.

a upewnilem sie ze ma wh wtedy jak bieglem dworem, i odrazu jak wybieglem zza skrzynki to dostalem z awp, przeczolgalem sie troche i kucnalem za skrzynka kolo kontenera i wtedy dostalem hedzioszka przez skrzynke :(


pzdr :)



#4973 szatan

Napisano przez Shadow w 17 listopada 2007 - 02:10 w Skargi oraz uwagi

nie "podskakiwalem" ale jak mozna nazwac takie zachowanie? straszenie za byle co? ja nazwalem to kozaczeniem

ale przeciez wszysstko wytlumaczone pogodzone itp wiec gites ;]


bendzie good n1
/zamykam



#4972 NieMogeCiPowiedziec - STEAM_0:0:14944348

Napisano przez Shadow w 17 listopada 2007 - 02:01 w Cheaterzy

Data zdarzenia: 17 XI 2007r.
Nick podejrzanego: NieMogeCiPowiedziec
STEAMID: STEAM_0:0:14944348
Ewentualny rodzaj czitu: wh/esp
Kto złapał: Shadow
Link do dema: Weźcie z HLTV bo nie mam
Link do screena/profil gracza: http://img440.images...nuke0000af9.png
Czasy i opis podejrzanych akcji: nie mam jak ocenic bo nie widze dema, ale pare akcji sie znajdzie.

btw: mapa de_nuke, czas ok. 13:50

pzdr.

cu on lan



#4638 Schiz statystyk :D

Napisano przez Shadow w 04 listopada 2007 - 06:03 w Dyskusja ogólna

tak sie da tylko w 1.5



#4637 SzataN

Napisano przez Shadow w 04 listopada 2007 - 05:55 w Skargi oraz uwagi

kylo ale nie rozumiesz "że zachowanie admina nie było bezpodstawne i zostało pociągnięte łańcuchem zdarzeń (nawet tych sprzed miesiąca)."

po drugie, zgadzam sie z rachem siurachem

H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@


po trzecie, zgadzam sie z owim ktory zgadza sie z rachem siurachem

dokladnie rahhh

z igly widly





pzdr, cu on lan.



#4628 SzataN

Napisano przez Shadow w 04 listopada 2007 - 04:05 w Skargi oraz uwagi

No to i ja się w końcu wypowiem.
Szatan na ogół sprawuje dobrą "władzę", tym lepszą gdy spojrzymy na jego młody jeszcze wiek.
Tak więc uważam, że zachowanie admina nie było bezpodstawne i zostało pociągnięte łańcuchem zdarzeń (nawet tych sprzed miesiąca).


troche zmienialem ale mysle ze sie nadaje



#4616 Interp [Sonda]

Napisano przez Shadow w 04 listopada 2007 - 02:39 w Dyskusja ogólna

mozesz sie udzielac ale po co jezeli juz tutaj nie grasz?



#4607 szatan

Napisano przez Shadow w 04 listopada 2007 - 11:09 w Skargi oraz uwagi

mysle ze najlepszym wynagrodzeniem bylby darmowy slot http://tawerna-cs.or...tyle_emoticons/default/biggrin.gif hehe


btw: temat mozna zamknac, obie strony doszly do porozumienia, wybaczone, przebaczone, pogodzone itp. :)



#4587 szatan

Napisano przez Shadow w 03 listopada 2007 - 09:58 w Skargi oraz uwagi

aha do reva ostatnia wiadomosc przed zamkniecie, dlatego go nazwalem lizo-pupem bo typ nie wie wogole o co chodzi ale oczywiscie napewno to moja wina i

zachowanie admina nie było bezpodstawne i zostało pociągnięte łańcuchem zdarzeń




#4586 szatan

Napisano przez Shadow w 03 listopada 2007 - 09:57 w Skargi oraz uwagi

fajnie tylko ze ja nie napisalem bo co mi k***a zrobisz ale dobra, diablo przeprosil, temat do wyj**ania :) (tak na koniec sobie pozwolilem)



#4579 szatan

Napisano przez Shadow w 03 listopada 2007 - 08:23 w Skargi oraz uwagi

ehhh kylo, wszystko bylo ladnie pieknie az tu nagle lizo-pup sie znalazl...

Ale wystarczy ze go kilka razy potraktowales jak smiecia w sposob zaprezentowany powyzej i nie trzeba duzo aby czlowiek sie odegral



ani razu nie potraktowalem go jak smiecia pozniewaz ostatnio malutko gralem, nawet nie wiedzialem ze diablo = szatan. ani razu go nie obrazile, ponizylem i nic z tym zwiazanego. wiec ja jestem czysty. a co do bledow to nie powinno sie tlumaczyc ze wszyscy je popeniaja. ja np jak bylem adminem na kobie to ani razu nikogo nie zbanowalem za byle co, nie bylo na mnie ani jednej skargi. mozna powiedziec ze bylem idealny http://tawerna-cs.or...tyle_emoticons/default/biggrin.gif (ofc to malo wazne) wiec nie tlumaczcie go ze duzo gra i popelnia bledy bo naprawde takich glupich bledow da sie unikac...


pzdr siusiaki (joke)



#4559 szatan

Napisano przez Shadow w 03 listopada 2007 - 05:52 w Skargi oraz uwagi

spoko kaczor, ale nie musiales mi tego pisac co mi zrobisz... jak by sie okazalo ze zrobilem zle itp to wtedy mogles mnie zaczac "straszyc" ale jak nic nikomu nie zrobilem to raczej nie na miejscu :(


co do diablo to napisales mi zebym nie pisal, ja tylko napisalem ze nie ma w regulaminie info o tym ze nie mozna pisac ze sie szuka ludzi do klanu, a ty ni z gruchy ni z pietruchy dales mi bana na 1h... nieladnie

nawet bym sie nie gniewal ale to juz 2 raz jak mnie banujesz za byle co, wczesniej nie pisalem skargi bo mi sie nie chcialo ale teraz to juz mnie zdenerwowalo. a to ze jestes zdenerwowany wogole cie nie tlumaczy. a jezeli wiesz ze jak jestes zdenerwowany to tak ci odpier... odwala to idz sobie pobiegac lub cos a nie wlaz na server i nie wyzywaj sie na porzadnych obywatelach...



#4552 szatan

Napisano przez Shadow w 03 listopada 2007 - 04:13 w Skargi oraz uwagi

a wogole wszyscy mnie bardzo dlugo znaja z koby (jak jeszcze kazdy tam gral) i tez z tego serva: rach, tyro, masmix, stoper, blokers, zonk, scar, atze i inni. i wiedza ze ze mna nie ma problemow, ani razu od zadnego z nich nie dostalem bana ani zadnego ostrzezenia.