Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Codi

Odnotowano 91 pozycji dodanych przez Codi (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 09-maja 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#84356 Jakie studia i dlaczego?

Napisano przez Codi w 10 czerwca 2011 - 11:49 w Off topic

a to na to jestem porządnie przygotowany ;D
tylko nie jestem pewien co do miejsca bo zastanawiam się między AGH a polibudą krk a opinie są podzielone
ewentualnie jeszcze o śląskiej myślę



#84314 Jakie studia i dlaczego?

Napisano przez Codi w 07 czerwca 2011 - 10:52 w Off topic

A tak zapytam, ktoś na budownictwie ktoś był/jest/ma zamiar być ?:) bo bd składał i fajnie było by się i stąd czegoś dowiedzieć ;)



#83655 Wujek Samo Zlo <

Napisano przez Codi w 14 maja 2011 - 04:08 w Podania na administratora

za krótko jesteś z nami ;)
po za tym to Twój pierwszy post i od razu podanie, zdarzały się już takie przypadki i takie osoby z miejsca były skreślane =]



#83557 Podanie

Napisano przez Codi w 11 maja 2011 - 07:50 w Podania na administratora

też jestem za;) ma pojęcie o TP i UŻYWA micro jak trzeba poprowadzić =]



#83431 gry na ps3

Napisano przez Codi w 05 maja 2011 - 07:48 w Off topic

co Ci polecić hmm
tekken 6 mam i się nie nudzi podczas gdy gramy ze znajomymi
to samo fight night round 4
dodatkowo UFC to najnowsze
a kumpel mówił, że najnowsze mortal kombat jest wyczesane w kosmos
jak byś miał mieć kierownice to Dirt 3 =]

wszystkie oprócz Dirt 3 najlepsze są do towarzystwa :D zresztą sam uważam, że najlepiej gra się z kimś bo najlepsza wtedy frajda anie samemu cały czas:)

ps nie kupuj nowych gier ze sklepu bo to się kompletnie nie opłaca lepiej na allegro od innych, płyty i tak się nie rysują chyba, że ktoś sam specjalne weźmie i śrubokrętem przeleci :) sam kupuje na allegro bo dużo taniej wychodzi :)



#74437 [Serial] The O.C.

Napisano przez Codi w 05 września 2010 - 12:59 w Film, serial

Popieram - warto obejrzeć :) pierwsze 2 sezony wciągają na pewno :) ale wg mnie 4 już mniej. Widziałem już chyba 3x wszystkie odcinki i jeszcze mi się nie znudziło :D



#74362 [Konkurs] Forumowy mistrz klawiatury.

Napisano przez Codi w 04 września 2010 - 04:59 w Konkursy

a ile osób już wzięło udział ?:)



#74009 Psychostatystyki

Napisano przez Codi w 27 sierpnia 2010 - 07:49 w Dyskusja ogólna

a najlepsze jest to, że tak jak wspomniał abras - te 3 osoby. które wymieniłeś to były ich pierwsze posty na forum i od razu dotyczyły one resetu statystyk bez konkretnego powodu a zaraz potem zaczęli pisać inni, że też tego chcą nie popierając swojego wyboru żadnymi argumentami
Gdyby temat nie powstał z ręki "nowicjusza" na forum to w ogóle nie było by tego całego zamieszania.



#73737 Psychostatystyki

Napisano przez Codi w 24 sierpnia 2010 - 10:40 w Dyskusja ogólna

a może chcecie reset żeby łatwiej było wam walczyć o top10 w statystykach?
przeciw ...



#73342 fasi

Napisano przez Codi w 18 sierpnia 2010 - 11:14 w Podania na administratora

tak ;) fajnie że fasi wraca :D
will widzisz dla nich chyba nie liczy się ilość przegranych h tylko to od ilu dni jest na servie ;p



#73109 AmCIEk

Napisano przez Codi w 12 sierpnia 2010 - 12:40 w Podania na administratora

w końcu jakiegoś admina będzie się dało zabić - tak :D



#73075 [Kupie]Gryf + obciążenie ok. 10kg (chodzi o hantle)

Napisano przez Codi w 11 sierpnia 2010 - 09:26 w Giełda

Chcesz tanio? zajrzyj na allegro ;)ja planuje sobie kupić sztangę, ławkę i obciążenie i tak śledzę te ceny i tak do 40zl śmiało kupisz coś dobrego ;)



#72940 Linkin Park

Napisano przez Codi w 07 sierpnia 2010 - 09:11 w Muzyka

Też ich bardzo lubię ;)
Ale już ostatni album pokazał, że coś zaczyna się zmieniać i tylko niektóre kawałki były fajne (np bleed it out, what ive done, given up wg mnie te były najlepsze z Minutes to Midnight).
Mimo wszystko i tak najbardziej będą mi się podobać ich stare utwory jak Crawling, One Step Closer, High Voltage, Faint itd :D
No a co do tego The Catalyst to już nie czuć w tym takiego czegoś co było w wyżej wymienionych utworach, po prostu już nie ten sam klimat.



#71567 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2010

Napisano przez Codi w 10 lipca 2010 - 10:54 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

co jak co ale wg mnie 3:3 powinno być cholera jasna jak pech to pech i poprzeczka w ostatnim strzale meczu -.-



#71393 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2010

Napisano przez Codi w 07 lipca 2010 - 09:36 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

@up
trudno mi przyznać ale lepiej bym tego nie napisał xD



#71307 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2010

Napisano przez Codi w 05 lipca 2010 - 05:24 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

małe sprostowanie dobra oddał tyle strzałów i jest to dużo i z tego co pamiętam z tych którzy nie strzelili bramki miał najwięcej strzałów no ale Ci co strzelili też mają podobną ilość tak w ogóle to jest napastnik on musi szukać sytuacji do strzałów, musi szukać okazji do zdobycia bramki i często był blisko ale miał pecha
@up też dużo racji ;)



#71291 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2010

Napisano przez Codi w 04 lipca 2010 - 07:45 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

Fikus to co napisałeś rozwaliło mnie całkowicie ... widzę w Twoich słowach zazdrość i nienawiść w stosunku do Mess'iego ... bo co jak co ale on właśnie najwięcej starał się podawać, szukał innych, a to że co jakiś czas potrafił wyrobić sobie super miejsce do strzału to źle ? źle że próbował strzelić z dystansu bo wypracował sobie sam miejsce po przejściu 2-3 zawodników ?
a ogólnie co do ich gry to podobnie jak Anglia, te reprezentacje mają gwiazdy ale te gwiazdy są najlepsze dzięki grze w klubach tam grają najwięcej, do każdego z partnerów mają zaufanie itd i dlatego tam grają najlepiej a reprezentacja to co innego tam mało co ze sobą grają, nie mogą się zgrać, wyuczyć jakichś akcji więc d*pa ;)
co do Niemców mam podobne zdanie co Bodziu też nie chcę żeby wygrali ale mimo wszystko brawa za ładną piłkę ale jedno ale - grają tak bo obrona przeciwników zawsze jest do bani ... co jak co ale w meczu z Ang czy z Arg to ja tam obrony nie widziałem, te błędy, brak krycia, brak asekuracji, nie nadążanie za przeciwnikiem - to wszystko umożliwiało atakowi niemieckiemu na stworzenie tylu okazji bramkowych ;) kto wie może Hiszpania w końcu się odblokuje i zagrają jak trzeba ( szczerze w to wierzę :D ) bo tylko w najwyższej formie można pokonać Niemcy ;)



#71205 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2010

Napisano przez Codi w 02 lipca 2010 - 10:28 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

nie zawsze ;) Holandia nie wykorzystała 3-4 okazji takich idealnych i mimo wszystko wygrała xD
a co do drugiego meczu to dla mnie był jednym z lepszych na tych MŚ bo dużo sie działo, przewrotność była, mimo dogrywki akcje były po prostu oczu nie można było oderwać :D



#71171 B@rtAS

Napisano przez Codi w 02 lipca 2010 - 09:28 w Podania na administratora

moje poparcie też masz :D
zwłaszcza że pomagałeś nam też rozkręcać gg :D



#71154 Liga Typerów GamingCrew - MŚ ćwierćfinały

Napisano przez Codi w 01 lipca 2010 - 11:23 w Liga typerów

Urugwaj - Ghana 2:1
Holandia - Brazylia 3:2
Hiszpania - Paragwaj 3:1
Niemcy - Argentyna 1:2



#71008 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2010

Napisano przez Codi w 29 czerwca 2010 - 11:12 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

mecz może jakiś wyjątkowy nie był :) ale momentami ładne akcje były zwłaszcza po zmianie Torresa jak drugi Fernando wszedł :D miałem wrażenie że Hiszpania jak by się trochę ożywiła :D



#70997 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2010

Napisano przez Codi w 29 czerwca 2010 - 06:46 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

Brazylia vs Portugalia tez miał być ciekawy ;D



#70815 Liga Typerów GamingCrew - MŚ 1/8 finału cz. 2

Napisano przez Codi w 26 czerwca 2010 - 10:10 w Liga typerów

Słowacja - Holandia 1:2
Japonia - Paragwaj 2:1
Portugalia - Hiszpania 1:2
Chile - Brazylia 1:3



#70662 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2010

Napisano przez Codi w 24 czerwca 2010 - 09:21 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

ps taka ciekawostka - średnia wzrostu Duńczyków jest o ok7cm większa od Japończyków a w tym meczu widziałem tylko jak skaczą i główką zagrywają tylko Japończycy ...



#70659 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2010

Napisano przez Codi w 24 czerwca 2010 - 09:16 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

dobra mistrzu już się tam tak nie przechwalaj :P
jak dla mnie mecz porażka w wykonaniu Duńczyków ^^ ta bezradność, bezsilność, brak pomysłów i ochoty do gry aż się oglądać nie chce ^^