Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Codi

Odnotowano 91 pozycji dodanych przez Codi (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 31-maja 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#69676 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2010

Napisano przez Codi w 12 czerwca 2010 - 10:19 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

nie oszukujmy się ale chyba każdy uważa, że grekom szczęście w dużej mierze pomogło w zdobyciu tamtego ME :) więc co jak co ale Korea powinna sobie poradzić :D
Argentyna vs Nigeria jeśli Argentyna zagra jak trzeba to Nigeria będzie się tylko bronić i taki to będzie mecz :D
Anglia vs USA - wg mnie to będzie najciekawszy mecz dzisiaj =] o ile zagrają obie drużyny na max poziomie a nie jak w ostatnich towarzyskich ;/

p.s. co do sędziowania wg mnie jak dotąd stoi na najwyższym poziomie :)



#69679 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2010

Napisano przez Codi w 12 czerwca 2010 - 12:59 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

jak wrażenia po pierwszych 30min?:D wg mnie Korea gra wyśmienicie :) a Grecja wręcz przeciwnie fatalnie w obronie



#69684 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2010

Napisano przez Codi w 12 czerwca 2010 - 02:19 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

a ja myślę że Korea z Argentyną wyjdą ;)



#69690 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2010

Napisano przez Codi w 12 czerwca 2010 - 05:16 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

Bardzo fajny :D szkoda tylko, że padła tylko jedna bramka po tylu pięknych akcjach :)



#69695 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2010

Napisano przez Codi w 12 czerwca 2010 - 06:50 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

no już tylko ok 20min do meczu :D akurat po kwalifikacjach GP Kanady =]
nie wiem jak wy ale stawiam na Anglię mimo słabszych ostatnich meczy :)



#69702 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2010

Napisano przez Codi w 12 czerwca 2010 - 08:26 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

tragedia gre... znaczy angielska?;d
mam nadzieję, że w drugiej połowie to nadrobią :D



#69703 Ania

Napisano przez Codi w 12 czerwca 2010 - 08:29 w Podania na administratora

oprócz chłopców chyba zwierzęta też bo z książki do bio raczej tego nie wyczytał o tej świni xD

a co do Ani jestem na tak grałem z nią parę razy i mimo tego, że ma mało h przegranych to powinna dostać szanse :) i wiadomo na forum musi trochę nadrobić :D



#69704 sk z3ro

Napisano przez Codi w 12 czerwca 2010 - 08:31 w Podania na administratora

żeby nie przerwać pozytywnej passy komentarzy - tak ;)



#69709 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2010

Napisano przez Codi w 12 czerwca 2010 - 09:29 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

nie wiem jak wy ale ja się zawiodłem :) po takiej grze oczekiwałem bramek w drugiej połowie a tu nic :(



#69721 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2010

Napisano przez Codi w 13 czerwca 2010 - 08:01 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

twierdzisz Fikus, że żaden z dzisiejszych meczy nie dorówna poziomowi gry jaki był w meczu Ang vs USA ? a ja myślę, że któryś z meczów Serbia vs Ghana lub Niemcy vs Australia będzie równie ładny jak ten wczorajszy ;)



#69725 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2010

Napisano przez Codi w 13 czerwca 2010 - 08:13 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

Anglia zawsze miała problemy z GK ;)
może i Serbowie i Ghana nie pokazały się z dobrej strony przed MŚ ale to nie znaczy, że teraz całkowicie odpuszcza i nie pokarzą na co ich tak na prawdę stać :D dlaczego kochamy football? bo często nas zaskakuję i to w najmniej spodziewanych momentach :P więc nie przesądzajmy od razu z góry o tym jak będą dzisiaj grali :D



#69726 Gamingcrew GunGame - dyskusja

Napisano przez Codi w 13 czerwca 2010 - 08:15 w Dyskusja ogólna

tak samo kupa ludzi grała po ostatnim meczu :) czyli tam ok 22:30 :D



#69730 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2010

Napisano przez Codi w 13 czerwca 2010 - 08:52 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

w pierwszym stawiam na Algierię ;) a w pozostałych podobnie i też liczę na Australię :D



#69783 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2010

Napisano przez Codi w 13 czerwca 2010 - 08:22 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

prawda jest taka, że gdyby każdy za młodu przeszedł odpowiednie szkolenie i grał w drużynach na porządnych poziomach to teraz Pol nie była by taka słaba ;)



#69787 Ulubiony Film

Napisano przez Codi w 13 czerwca 2010 - 11:16 w Film, serial

a ja bd jeszcze bardziej leniwy i powiem, że te co wymieniliście + wiele innych ;d
np e=mc2 czy chłopaki nie płaczą (też genialne dialogi :D)



#69790 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2010

Napisano przez Codi w 13 czerwca 2010 - 11:34 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

czy był najlepszy ?:D był na pewno dobry tyle, że Australia nie wyciągnęła żadnych wniosków po każdej straconej bramce i ta obrona cały czas wpuszczała Niemców w swoje pole karne jak do siebie do domu :) nie było oporu zbytnio dużego :D



#69815 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2010

Napisano przez Codi w 14 czerwca 2010 - 10:59 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

Lebron ja słyszałem parę razy kiedyś, że Podolski chciał grać dla Pol ale ten kto tam trenerem wtedy był ze względu na to, że Podolski miał obywatelstwo niemieckie nie chciał go w swojej kadrze. Wtedy nie starano się szukać polaków za granicą i dlatego ten nie mógł zagrać dla naszej reprezentacji. Jeśli chodzi o Klose no to tu jest jak mówisz chciał grać dla Niemiec i nigdy zdania nie chciał zmienić.

Co do najlepszego meczu zgadzam się z wami :) mecz Argentyny i Nigerii the best :D również ten Ang z USA mógłby być lepszy gdyby skuteczność była trochę lepsza :D



#69842 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2010

Napisano przez Codi w 14 czerwca 2010 - 02:44 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

właśnie miałem pisać, że trafiłeś :D a co do meczu to nudny ;/ spodziewałem się zaciętej walki a tu tylko pod koniec Holandia po zmianach zaczęła atakować kiedy wszyscy już zmęczeni :D strasznie się zawiodłem grali jak by nie mogli albo się bali atakować no ale zwycięstwo myślę, że zasłużone :) mam nadzieje, że wieczorny mecz Włochy vs Paragwaj będzie ciekawy i nie postawią na pasywną grę ale na ataki :)



#69867 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2010

Napisano przez Codi w 14 czerwca 2010 - 04:55 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

no no Kamerun ładnie grał :) starał się o bramkę szkoda, że im się nie udało trochę szczęścia zabrakło :D



#69885 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2010

Napisano przez Codi w 14 czerwca 2010 - 06:54 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

nie pierwsza połowa to nie;d nawet z nudów nie oglądałem :P ale w drugiej no nie mów, że nie miał paru ładnych akcji :) nie oglądałem uważnie całej drugiej połowy ale momentami naciskał ładnie nie mówię, że cały czas



#69888 Czego słuchasz w tym momencie?

Napisano przez Codi w 14 czerwca 2010 - 07:12 w Muzyka




#69889 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2010

Napisano przez Codi w 14 czerwca 2010 - 07:19 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

jeśli tylko Paragwaj będzie grał tak jak umie najlepiej to kto wie czy nie sprawią niespodzianki i nie wygrają meczu :) nie zapominajmy, ze Włosi mają już stary skład w większości :D



#69894 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2010

Napisano przez Codi w 14 czerwca 2010 - 08:12 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

bo już swoje przeszli ?:D po za tym Smolarek przeżywa pewnego rodzaju kryzys i ma problemy z klubem, a Krzynówek jak jeszcze grał widać było spadek formy ;) teraz trzeba stawiać na młodszych i szykować ich na ME chociaż nie wierzę w takie cuda, że będą oni mogli osiągnąć coś więcej niż wyjście z grupy :D



#69896 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2010

Napisano przez Codi w 14 czerwca 2010 - 08:19 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

jeśli tylko Paragwaj będzie grał tak jak umie najlepiej to kto wie czy nie sprawią niespodzianki i nie wygrają meczu :) nie zapominajmy, ze Włosi mają już stary skład w większości :D


XD



#69931 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2010

Napisano przez Codi w 15 czerwca 2010 - 10:02 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

wyników typować nie bd ale
N. Zelandia vs Słowacja - remis będzie ;d
Portugalia wygra ;) będzie ciekawy mecz mam nadzieje :D
Brazylia hmm wszyscy od razu stawiają, że wygra wysoko, że Korea polegnie już w pierwszych minutach bo są słabiutcy :) a ja myślę, że postraszą Brazylię i jeżeli w ogóle wygra to z trudem ale wierzę, że Korea z nimi powalczy ostro :D

(btw jak mój kolega mówi zawodnicy z Korei Płn muszą dawać z siebie wszystko i starać się wygrać bo inaczej ich do pudła tam wsadzą albo rozstrzelają xD albo ich rodziny :P  )