Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika PFK Michał szpak

Odnotowano 77 pozycji dodanych przez PFK Michał szpak (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 10-maja 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#110413 zPa

Napisano przez PFK Michał szpak w 09 grudnia 2012 - 02:29 w Podania na administratora

Ja też na TAK



#101490 vista czy win7

Napisano przez PFK Michał szpak w 13 sierpnia 2012 - 07:09 w Pytania i Odpowiedzi

Ja na 7 nie narzekam :) polecam :)



#93786 Uwaga dot. admina Lana Del Rey

Napisano przez PFK Michał szpak w 28 marca 2012 - 04:04 w Skargi oraz uwagi

Na początku odniosę się do tego " ale ciągłe spamowanie na admin sayu o tym żeby "TT ruszyło dupsko"" - napisałem dwa razy "RUCHY TT" przez całą mape. W 9 rundzie ty stałeś w domu całą runde a pasha czy ktoś taki był na długiej i zależało mu na pace bo było 2vs2 a ty powoli domkiem się skradasz jak 20 czy 15 s do końca rundy. " kickowanie tych którzy poszli w drugą stronę świadczy o twoim kompletnym nieprzygotowaniu do roli admina" wywaliłem tylko ciebie za brak TP inni zostali wyrzucani za wulgaryzmy. " Twoje "prowadzenie" ogranicza się do dwóch słów na początku rundy "idziemy domkiem" albo "raszujemy długą" Wymyśli cos lepszego to pogadamy , albo na początek kup sobie mikro i spróbuj poprowadzić 8 cz 9 osób.Mamy respa dobrego na domek to raszujemy domkiem. PROSTE . W 13 rundzie dałem info na początku rundy raszujemy długą , ty oczywiście wyrzuciłeś pakę i poszedłeś domkiem , rozumiem jakbyś zraszował zrobił plecy CT na długiej ale gdzie ty siedzisz całą runde w domu. Więc kiedy to zauważyłem postanowiłem Cię wyrzucić z serwera , bo podobne sytuacje były w 5 , 6 , 9 no i 13 rundzie. Po czym ty wchodzisz w 14 rundzie z powrotem na serwer i mnie obraziłeś jak dobrze pamiętam(Jakby się dało sprawdzić co napisał to byłbym bardzo wdzięczny) i dałem Ci bana na 5 min za brak kultury powinieneś uszanować tak niski wymiar kary i nie pisać głupich bezpodstawnych skarg.
Pozdrawiam Lana Del Rey



Skarga bezpodstawna. // AmCIEk



#92076 skarga [PFK]

Napisano przez PFK Michał szpak w 22 lutego 2012 - 12:24 w Skargi oraz uwagi

Dzisiaj jestem zbyt pijany żeby się wypowiedzieć na ten temat ale żebym nie zgubił wątku chce sobie zaznaczyć kilkaa punktów : - widze , że nick "POLSKA MM" ma wpływ na adminów użytkowinków forum co dla mnie jest żałosne , bo gdy kolesia sleyne czy wyrzuce albo zbanuje za złe zachowanie to odrazu mam sprawe wytoczoną na forum i koles mysli ja mam plecy i typa o nicku "PFK" wywalą z grupy adminów. Zauważyłem to po wypowiedzi trzeźwego i nie trzeźwego relaxa :) I nie lubie czegoś takiego , że wszyscy wpadli w jeden schemat , że tak powiem , że ja znam POLSKA mm od lat czy w realu i musze ukarać PFK (mówie tu akurat o moim przykładzie) bo co będzie jak sie z nim spotkam , i jak ja mu to wytłumaczę .... Nie! Myślę , że są tu osoby ( przynajmniej mam taka nadzieję ) mojego pokroju , które patrzą na dobro całego teamu, a nie na indywidualności , które są zapatrzonymi w siebie osobami(które myślą ja jestem hajtem ja moge tutaj robic co chce) i przez to w jakimś okresie czasu biorą inne osoby przykład i robią z całego serwera FFA. Zarodek FFA trzeba zniszczyć odrazu , żeby się nie rozprzestrzenił :P tak sobie myslę , że jakby to byłby neo tez czy chu... wie kto to i tak bym tak samo postąpił.....
"2. Za krótko grasz w tą grę i za słaby jesteś żeby mówić mi jak mam grać." jeszcze się do tego odniosę , za kogo ty się kolego uważasz? Bo odniosłem takie wrażenie , że masz wpływ na niektóre osoby w tym społeczeństwie, co mnie bardzo niepokoi ale to już dostawię tym z wyższej sfery :D może to jest głupia wypowiedź ale jestem na bani ....



#91970 skarga [PFK]

Napisano przez PFK Michał szpak w 20 lutego 2012 - 11:35 w Skargi oraz uwagi

Online Time: 736:15:34 , kolego chyba nie przegrałeś tyle godzin co ja , po HLTV jestem pierwszą osobą wg PsychoStats( i nie jestem tutaj pierwszy raz , bo grałem jakieś 5 może 6 lat temu tutaj). "w tym przypadku "Soczysty knur" bo on coś powie to ty musisz to zrobić" hmm? Robie to co do mnie należy i żaden sojer itp nie będą mną manipulować.



#91877 skarga [PFK]

Napisano przez PFK Michał szpak w 19 lutego 2012 - 10:10 w Skargi oraz uwagi

" Pobiegłem na B w momencie kiedy polowa zespołu pobiegła środkiem. " - Pobiegliśmy wszyscy oprócz dwóch panów , którym dałem sleya , ponieważ uważam , że gra TP polega na tym , że ktoś prowadzi grę a reszta graczy wykonuje to.
"Teraz moje pytanie brzmi czy jest to zachowanie godne admina ? " Nie rozumiem to lepiej żeby wszyscy gonili FFA? Tak jak ty na przykład ?
"Tym bardziej ze polowe rund dla ct i terro wygrano dzięki mnie " Widzę , że jesteś bardzo skromną osobą.
SLONECZNY SOLAR : "po co patrzeć lepiej bić fragi" pod tym się nie podpisuje , bo tak nie napisałem.



#97441 siwek

Napisano przez PFK Michał szpak w 04 czerwca 2012 - 09:43 w Cheaterzy

Serwer: tp
Data zdarzenia: 04 06
Nick podejrzanego: siwek
STEAMID:STEAM_0:1:43157791
Ewentualny rodzaj czitu: chyba aim czy coś
Kto złapał: ja
Mapa: train
Link do dema:http://hltv-3564-p.hltv.progamers.pl/?g=TAW-1206042212-de_train.dem.zip
Link do screena/profil gracza: http://banid.pl/spra...id=0:1:43157791
Czasy i opis podejrzanych akcji: każda akcja.
Blacklisted.pl: ZBANOWANY!



#92505 Przedstawiam Się

Napisano przez PFK Michał szpak w 28 lutego 2012 - 08:49 w Off topic

Cześć jestem Wojtek , mam prawie 20 lat i zamierzam zdać maturę w tym roku i test zawodowy , chodzę do technikum elektrycznego. Pozdrawiam :) Nie wiedziałem , że jest taki dział na forum :P



#93385 Propozycje i komentarze ws Księgi OWNAGE

Napisano przez PFK Michał szpak w 20 marca 2012 - 05:26 w Dyskusja ogólna

http://imageshack.us...051200002o.jpg/
Wszyscy ban dwutygodniowy :) To były czasy.



#95528 Propozycje / uwagi odnośnie serwera Tawerna TP

Napisano przez PFK Michał szpak w 29 kwietnia 2012 - 04:25 w Dyskusja ogólna

Ja to bym vertigo za de_forge dał a z resztą się zgadzam.



#95518 Propozycje / uwagi odnośnie serwera Tawerna TP

Napisano przez PFK Michał szpak w 29 kwietnia 2012 - 10:39 w Dyskusja ogólna

hmmm ja mam maturę teraz więc nie wiem jak będzie z moją frekwencją na serwerze , a po drugie to panowie pogoda jest piekna i mało kto będzie siedział przed kompem...



#101314 Problem z monitorem

Napisano przez PFK Michał szpak w 09 sierpnia 2012 - 11:55 w Forum

wszystko uj :) titu twojego sposobu nie sprawdzałem , bo jak włączyłem lapka po raz drugi to nawet tv mi nie działało :D a podłączyłem monitor z kompa to też nie działał :) Amciek to właśnie pisałem , że włączałem rozszerzenie , tylko projektor , tylko laptop i duplikuj i nic tylko tv łapało ;) poszedłem zapalić i zostawiłem kumplowi lapka i naprawił :) ale nie chciał mi powiedzieć jak :D Już jest wszystko okej :D



#101296 Problem z monitorem

Napisano przez PFK Michał szpak w 09 sierpnia 2012 - 02:50 w Forum

Panowie mam problem z monitorem w laptopie. Podłączyłem TV do lapka przez HDMI i chodził 2 dni , wczoraj wyłączyłem laptopa , a gdy go dzisiaj włączyłem to działa on tylko do momentu ładowania sie windowsa a później wyłącza. Na tv wszystko elegancko działa , gdy chce odłączyć projektor to dalej działa tylko tv , gdy chce zostawić tylko projektor to wyskakuje błąd , że nie ma podpiętego żadnego projektora , wygląda to tak jakby laptop sobie przywłaszczył tv jako monitor a swój wywalił :) ale przeciez on działa do momentu logowania się...  gdy odepnę w ogóle kabel HDMI to jest identyczna sytuacja , działa dopóki ładuje się windows a później gaśnie. Nie mam juz pomysłu więc proszę o pomoc :)



#93141 Predator

Napisano przez PFK Michał szpak w 14 marca 2012 - 10:19 w Podania na administratora

Wreszcie :) jestem jak najbardziej na TAK



#92927 prawdziwy ninja pojawił się na tawerna tp!

Napisano przez PFK Michał szpak w 10 marca 2012 - 12:12 w Filmy

Mistrz swiata , też byłem wtedy w TT. Kupa śmiechu  była :D



#98239 Power Of Blood

Napisano przez PFK Michał szpak w 19 czerwca 2012 - 09:18 w Cheaterzy

Power Of Blood      STEAM_0:1:30490813
Serwer:tp
Data zdarzenia: 19,06
Nick podejrzanego:Power Of Blood
STEAMID:STEAM_0:1:30490813
Ewentualny rodzaj czitu: wh
Kto złapał: ja i bassior
Mapa: inferno
Link do dema: załącze
Link do screena/profil gracza: http://banid.pl/spra...id=0:1:30490813
Czasy i opis podejrzanych akcji: każda runda :) Nie banowałem bo nie jestem pewien.



#98243 Power Of Blood

Napisano przez PFK Michał szpak w 19 czerwca 2012 - 09:46 w Cheaterzy

demo : http://hltv-3564-p.h...inferno.dem.zip



#102197 POMOCY!

Napisano przez PFK Michał szpak w 22 sierpnia 2012 - 02:28 w Pomoc

Nie znam się to się wypowiem :) Kup nowy monitor :)



#104784 Perry

Napisano przez PFK Michał szpak w 13 września 2012 - 10:55 w Cheaterzy

Demo :)

Załączone pliki




#104777 Perry

Napisano przez PFK Michał szpak w 13 września 2012 - 09:55 w Cheaterzy

Serwer:tp
Data zdarzenia: 13,09
Nick podejrzanego: Perry
STEAMID:STEAM_0:0:2670213
Ewentualny rodzaj czitu: aim
Kto złapał: ja
Mapa: inferno
Link do dema:
Link do screena/profil gracza: http://banid.pl/spra...sid=0:0:2670213
Czasy i opis podejrzanych akcji:

Załączone pliki




#104976 pandemic

Napisano przez PFK Michał szpak w 15 września 2012 - 04:08 w Cheaterzy

HAHA nie wierze :) Muszę demo zobaczyć :D



#95295 noko

Napisano przez PFK Michał szpak w 24 kwietnia 2012 - 04:34 w Cheaterzy

Dzięki kimix :) spadam dalej do roboty.



#95289 noko

Napisano przez PFK Michał szpak w 24 kwietnia 2012 - 03:29 w Cheaterzy

Serwer:TP
Data zdarzenia: 24,04
Nick podejrzanego: NOKO
STEAMID:STEAM_0:0:18648735
Ewentualny rodzaj czitu: sh
Kto złapał: ja
Mapa:nuke
Link do dema: dodam
Link do screena/profil gracza: http://banid.pl/spra...id=0:0:18648735
Czasy i opis podejrzanych akcji:



#94317 n1un1o

Napisano przez PFK Michał szpak w 08 kwietnia 2012 - 05:03 w Podania na administratora

Ja też na tak , ale mikro mógłbyś używać częściej :) Pozdrawiam.



#108988 MSI GE700

Napisano przez PFK Michał szpak w 28 października 2012 - 12:44 w Hardware

Mam problem z taśmą od matrycy w swoim laptopie(MSI GE700) i nie mam pojęcia gdzie można ją kupić. Może wiecie gdzie mogę dostać takie coś :)