Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika relax

Odnotowano 51 pozycji dodanych przez relax (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 13-maja 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#89496 Zbiórka na potrzeby GamingCrew

Napisano przez relax w 07 stycznia 2012 - 12:12 w Dyskusja ogólna

poszło 30 zł ;)



#89943 Wieczorek map niestandardowych #3 - 20 stycznia

Napisano przez relax w 16 stycznia 2012 - 02:05 w Wieczorki map niestandardowych

Przydało by się jakieś wieksze info, bo zawsze przeczytam ten temat ale i tam mi się zapomina.



#89495 Wieczorek map niestandardowych #1 - 6 stycznia

Napisano przez relax w 07 stycznia 2012 - 12:08 w Wieczorki map niestandardowych

Fajnie się gra, dzis był full server :D Moze przydało by sie przekierowanie z tawerny ? :D chociaż to ryzykowna sprawa ;P



#88930 Wesołych :)

Napisano przez relax w 23 grudnia 2011 - 02:45 w Off topic

Co ja pacze? oO Wesołych, i dużo fajnych fragów w nadchodzącym roku xD



#87059 StarCraft II

Napisano przez relax w 19 października 2011 - 02:41 w Ogólna dyskusja

Witam,

Gra ktoś może po godzinach w sc2 ? :D Zakupiłem ten tytuł z 3 miesiące temu i od czasu do czasu sobie pogrywam :P. Może ktoś chetny na jakies sparingi 1on1, albo gierki 2on2,3on3 ;) Aktualnie jestem w platynie 1on1 bo chyba własnie ta liga wyznacza "skilla" :D Gram Protossami xD

Link do profilu battle net:
http://eu.battle.net...216355/1/relax/

relax#960



#89494 StarCraft 2

Napisano przez relax w 07 stycznia 2012 - 12:04 w Pytania i Odpowiedzi

No co wy, nikt nie gra w starcrafta ?:D Jakie boby ;d



#89381 StarCraft 2

Napisano przez relax w 03 stycznia 2012 - 10:31 w Pytania i Odpowiedzi

Siema ktoś tu pyka w starcrafta 2 po necie ? :) Jeśli się ktoś taki znajdzie to zapraszam do wspólnej gry ;p Widzalem tematy odnosnie "jedynki" wiec mysle ze i maniacy "dwójki" sie znajda ;)

relax#960, matiq89@gmail.com jeśli chce ktos dodac do znajomych ;)



#91586 snorlax , murzyn

Napisano przez relax w 14 lutego 2012 - 09:15 w Cheaterzy

Nie wiedziałem w sumie gdzie to napisać napisze tutaj

server: tawerna tp
nick:snorlax , murzyn
data: 14.02.2012r
mapa: de_cheatau, de_inferno
steam_id: brak, próbowałem 2 razy, nie dałem ready :P

Niech ktoś sprwadzi w logach i da mu perma, albo innego bana odpowiadającego temu co zrobił ;)
Owy gracz wchodził co jakiś czas puszczał bindem szybką reklamie i uciekał, przy mnie zrobił to 3 razy w załączniku dodałem 2 screeny, widac tez nawet szybki status niestety gość juz zwiał ;(

Załączone miniatury

  • 2012-02-14_00001.jpg
  • 2012-02-14_00002.jpg



#91601 snorlax , murzyn

Napisano przez relax w 15 lutego 2012 - 02:27 w Cheaterzy

Dzięki ;) niestety i tak juz za późno :D



#91885 skarga [PFK]

Napisano przez relax w 20 lutego 2012 - 04:43 w Skargi oraz uwagi

O boże ale dyskusja ;) W ogóle o jakim TP mowa ? coś takiego nie istnieje na publicznych serverach tak samo i na tawernie ;/ to tylko złudzenie ;)
Ale jesli dojdzie juz do sytuacji, ze poszło info i cały team zmierza w 1 miejsce, to też mnie krew zalewa jak widze ze 1/3 teamu zwiedza swiat po swojemu.
A te 2 osoby co titu mówi to faktycznie, ale tylko gdy tą osobą jest np JA! (albo kuskill czy inny bot :D ) ale niestety zazwyczaj te ogarniete osoby prowadzą albo lecą z reszta ekipy a najwieksze botsony biegną w drugą strone, potem weź na takiego bota czekaj aż się dokula do jakiegoś Ct który go w koncu zabije.

Nikogo nie bronie ani nie karce, ale czasem mam sytuacje taką, ze przykładowo faktycznie mam jakieś podejrzenia ze ktoś jest odpalony - myśle sobie zaraz wbije na specta nagram demko. Ale oczywiście zaraz najdzie sie 2,3 super znawców i napinatorów którzy maja skaner w monitorze i ryczą na całym czacie, "relax on ma wh, zbanuj go, zbanuj" , a gościu oczywiście wszystko widzi oO. Jaki w tym sens robić z siebie jeszcze błazna i wchodzic na tego daremnego specta i kręcic demo, a potencialny hax robi sobie z ciebie jajca po paszki ;)

Na koniec dodam ze przydałby się plugin który robi adminow na spekcie niewidzialnymi, bardzo by się to przydało szczególnie teraz gdy każdy hax na steama można wyłączyc/włączyć 1 klawiszem na klawie...


btw. troszku alkoholowa wypowiedz :P:P lekki przypływ emocji w wypowiedzi :P ale ktora jest godzina :D



#87039 relax

Napisano przez relax w 17 października 2011 - 06:17 w Podania na administratora

No to widać mam jakieś bany ;) przez tyle czasu moze i się zdarzyło, najgorzej jak po paru piwach wejde :D:D:D

Co do forum, konto mam od marca, więc juz sporo ;) Z tego co pamietam zrobilem je aby wrzucic haxa, ale nie było odzewu od zadnego admina co jest troszke dziwne. Nic nie pisałem ponieważ nie było takiej potrzeby, nie mam ochoty spamować bez sensu po wszystkich działach tylko po to, aby nabić posty. Będę miał powód, to bede pisał na forum miare możliwości ;) czytałem gdzieś ze admini czasem mogą dostać jakąś funkcje na forum, jeśli trzeba po nabijam posty w jakis pozytywny sposób ;)



#87035 relax

Napisano przez relax w 17 października 2011 - 05:43 w Podania na administratora

Nazwa serwera na którym ubiegasz się na stanowisko admina: Tawerna TP
Nicki na serwerze: rElax, relax'ninho, relaxwOw~
Wiek: 22
Link do portalu potwierdzającego wiek - https://www.facebook.com/relax.inho
Identyfikator gry (steamID, guID itp.): STEAM_0:1:8896391
Kontakt: gg - 3777581, matiq89@gmail.com
Czas gry na danym serwerze: 11:52:10, tak pokazuje psychostats jednak na pewno gralem duuuzo wiecej, na tawernie grywam juz od paru lat, czasem rzadziej czasem cześciej. Do tego pokazuja activity - 0, a gram prawie codziennie, wiec cos sie chyba zwiesiło.
Link do statystyk potwierdzający czas gry (np. psychostats, gametracker, xlrstats): http://gamingcrew.pl...layer.php?id=92
Status banów (liczba banów np z AMXbans):  rozumiem ze chodzi tutaj o bany na tawernie, z tego co pamietam to 0.
Powód ubiegania się o stanowisko admina: Znam się na rzeczy, w CS'a gram juz bardzo dlugo bo moze z 8 lat. 2 lata byłem HeadAdminem server'a HardStyle ISKO (serverownia z tego co wiem dalej funkcjonuje tylko bez Cs1.6), może ktoś kojarzy był dość popularny, prakycznie 24/7 pełny. Mam spore doświadczenie, z amx'em tak samo z haxami, czy utrzymanie porządku na servie. W razie jakiegoś problemu moge pomóc czy to z oceną dema, czy z plikami, pluginami na servie etc. w zależności jakie u was panują zasady ;) Raczej przez mikrofon staram się nie udzielać, ale jeśli to u was jakiś wymóg to chętnie zacznę. Czasu na grę troche mam, gdyż aktualnie jestem studentem 1 roku informatyki i szczerze mówiąc wiecej mam wolnego niż zajęć xD

Już z pół roku chciałem złożyć to podanie i w końcu się przemogłem ;)
  • Zgłaszając swoją kandydaturę oświadczasz, że zapoznałeś się z regulaminem serwera oraz kryteriami kandydatów na admina i w pełni je akceptujesz
  • Podania nie zawierające pełnych w/w informacji nie będą rozpatrywane



#87058 relax

Napisano przez relax w 19 października 2011 - 02:27 w Podania na administratora

Psychostatsy wam sie na pewno zawiesiłby bo :



Last Seen

2011-03-30 00:39:54

First Seen

2011-03-01 10:25:10


Czyli grałem praktycznie tylko cały marzec i mam 11h :D Wiec coś nie halo :D Do tej chwili pewnie bym juz mial z 200 ;)
Na forum cieżko nabić posty bo żadko ktoś coś pisze :D




#87085 relax

Napisano przez relax w 23 października 2011 - 08:44 w Podania na administratora

Sory że pytam, ale czy ktoś z "władz" servera interesuje się tym tematem ? :) Miło by było zobaczyć chociaż co myślą na mój temat oraz na jakim etapie znajduje sie rozpatrywanie mojego podania ;) Małe info nie zaszkodzi, aby forum nie wchłonęło tego tematu w niepamięć ;)



#91381 PsychO

Napisano przez relax w 12 lutego 2012 - 01:23 w Cheaterzy

Serwer: tawerna TP
Data zdarzenia: 12.02.2012 - 01:10
Nick podejrzanego: PsychO
STEAMID: STEAM_0:0:1276890
Ewentualny rodzaj czitu: WH/ESP/no flesz
Kto złapał: relax
Mapa: de_dust2
Link do dema: załącznik
Link do screena/profil gracza: załącznik
Czasy i opis podejrzanych akcji:
demo krótkie bo gościu wyszedł, prawdopodobvnie zobaczyl ze jestem na spekcie.
czasy dodamy jak sam przeglądne demko ;)
1. no flesz na gali + dobre wyczucie
2. jak wychodzi na srodek idalenie wycelowane
3. na długiej skany po prostu ideeeealne widzialem na admin ESP, każdy strzał idealnie w terro

Do tego dodam jeszcze ze kolesia widze nie 1 raz, jest zbanowany na bl: http://www.blacklist...:0:1276890.html

Konto ESL tez ciekawe:
http://www.esl.eu/pl...player/6361074/

Załączone miniatury

  • 2012-02-12_00001.jpg

Załączone pliki




#87478 Przedłużać?

Napisano przez relax w 09 listopada 2011 - 04:12 w Dyskusja ogólna

jasne ze tak :D My tutaj takie plany snujemy,a ty sie jeszce pytasz czy przedłużyć :D



#87248 Prośba o skrócenie bana.

Napisano przez relax w 31 października 2011 - 02:10 w Skargi oraz uwagi

Ja bym mu nawet wydłużył, co wchodzi na server to tylko przeszkadza. Strzela do swoich na specialnie blokuje, albo wyrzuca pake, to nie był tylko 1 razowy wybryk, pare razy widziałem ze przeszkadza w grze, dawno dałbym mu bana tylko jeszcze nie moge ;)



#87190 Problem z psychostat'ami

Napisano przez relax w 28 października 2011 - 09:36 w Skargi oraz uwagi

Superaśnie xD Jestem top9 :D:D W końcu widać ze mam prawie 300h na servie :P



#87604 problem

Napisano przez relax w 12 listopada 2011 - 10:38 w Counter Strike 1.6

a tak btw. to raczej pod lpm (lewy przycisk myszki) , chyba ze masz myszke dla leworęcznych, i strzela ci prawym klawiszem HAHA



#87589 problem

Napisano przez relax w 12 listopada 2011 - 06:46 w Counter Strike 1.6

Tez tak mam czasem jak ogladam mecz na HLTV i wejde na server, zwykle wlacz/wylacz CS i działa normalnie.
Jest kilka powodow, albo tak ja pisze solar moze to byc problem z ustawieniami, sprwadz sobie wszystko i spróbuj przestawiac.

Sprawdz w ustiawieniach klawiszy, jakie masz zbinodowanie pod strzelanie, moze sprobouj przestawic, mi sie raz zepsuł 1 kalawisz na klawiaturze, tzn byl caly czas wcisniejty, akurat mialem tam zbinodwane strzelanie i mi waliło caly czas ;)
Nie wiem czy wiesz ale admin może ci sam zmieniać wszystko w CFG, tzn mógł ci przestawić strzelanie na cos innego i dlatego ci strzela, tak samo jak można komuś wysunąć CD-ROM sa takie pluginy xD xD wiem bo sam tak kiedys robilem dla beki :D. Dla tego warto mieć config "tylko do odczytu"

W ostatecznosci reinstal CS'a, to nie jest w koncu taka straszna rzecz, u mnie to trwa 20 min.



#87600 problem

Napisano przez relax w 12 listopada 2011 - 10:20 w Counter Strike 1.6

HAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHHA tak myślałem ze cos z klawiatura albo myszka n/c



#87249 Pokazujemy nasze pulpity

Napisano przez relax w 31 października 2011 - 02:16 w Off topic

To dam tez swoj :P

Dołączona grafika



#88002 Plugin - info po śmierci

Napisano przez relax w 28 listopada 2011 - 10:01 w Dyskusja ogólna

Tak wy wiecie wszystko ;) Ale nuubki niestety maja z tymi problem i lubią ten plugin ;) ostatnio przyciąga on graczy, jestem za.

Fakt juz nie raz widzialem jak jakis nuubek wchodzi, pisze ze niema infa po smierci i wychodzi ;/ jednak to nie jest mix tylko publiczny server ;)



#88623 PFK michał szpak

Napisano przez relax w 16 grudnia 2011 - 07:14 w Podania na administratora

No TiT to jest jeden z największych boterów jakich widziałem na servie :D:D Jego skill przeszedł juz do legendarnych, BA! unikatowych ;D Jego lamerski nick zna każdy stały bywalec :D

Wiadomo ze skill nie jest tutaj wyznacznikiem wiec tylko beke sobie kręce ;)
Wstydzisz się swojej faciaty ze nie chcesz podać facebooka ? :D



#88579 PFK michał szpak

Napisano przez relax w 16 grudnia 2011 - 01:05 w Podania na administratora

Też jestem na tak, czesto gra, widuje go praktycznie codziennie. Gre prowadzi nawet częściej niz admini (np JA xD). Spokojny gracz, nie poddaje się emocją. Co do forum, miałem ten sam problem przy moim podaniu myśle ze pójdzie moimi śladami ;)

Jedyne co mu brakuje to skila, nie jest taki mega uber super ultra bomba sromba koks - karatorniX jak ja ale ujdzie w tłumie :D:D:D