Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika zPa

Odnotowano 72 pozycji dodanych przez zPa (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 10-maja 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#111214 Tawerna Movie II: Informacje, pytania, postęp, praca

Napisano przez zPa w 05 marca 2013 - 11:12 w Dyskusja ogólna

ale bym był dumny jakby jakaś moja akcja się tam znalazła;p haha




#110394 Mapcykl Tawerny. Co dodać co wyrzucić? ver. 2012

Napisano przez zPa w 05 grudnia 2012 - 11:08 w Mapy

jak najbardziej można dodać de_cbble, dobra mapa tylko muszą być odpowiednio ustawione granice raszu. Myślę że znajdą się ludzie chętni do gry na tej mapie :)



#111208 UPTEJD SZTIMA

Napisano przez zPa w 05 marca 2013 - 03:47 w Dyskusja ogólna

normalnie jak stoje w miejscu mam 100.5 fps, jak zacznę biec lub strzelać to spadają lub wahają się miedzy 80-100 jak leci HE lub wybucha to już totalnie nie da się grać bo tnie jak nie wiem i jak włączę latarkę to spadają ze 100 na 30fps... ktoś coś wymyśli żeby to ogarnąć??




#111145 UPTEJD SZTIMA

Napisano przez zPa w 20 lutego 2013 - 07:30 w Dyskusja ogólna

udało mi się odpalić cs-a po staremu tak jak było opisane czyli przed aktualizacja :) wszystko jest okej jeśli jestem sam ale jak wybiegnie mi wróg i muszę zacząć strzelać to powodzenia;p tnie jakbym na pegazusie w tego cs-a grał;p

mam ustawione te komendy:

sv_lan_rate 25000
rate 25000
cl_cmdrate 105
cl_updaterate 100
ex_interp 0.01
gl_ansio 0
gl_vsync 0
fps_max 99

cała paczka plików co była wyżej podawana zgrana... jakieś pomysły?;d




#111066 UPTEJD SZTIMA

Napisano przez zPa w 15 lutego 2013 - 07:18 w Dyskusja ogólna

jeśli chodzi o ten link wyżej niby pięknie opisane ale ja jak ściągnąłem steama i zanim wyskakuje okno do logowania wyskakuje aktualizacja biorąc anuluj się anuluje ale znowu chce odpalić steama i aktualizacja;/ próbował już ktoś to zrobić? udało się komuś?




#111038 UPTEJD SZTIMA

Napisano przez zPa w 14 lutego 2013 - 11:38 w Dyskusja ogólna

ja w cs-a moge wejść ale czarno a w pliku steamapps->zpa1989-> nie mam nic a tu cstrike itd powinno być a ja tam nie mam nic;p




#111300 UPTEJD SZTIMA

Napisano przez zPa w 19 marca 2013 - 06:47 w Dyskusja ogólna

mam nowego cs-a jesli mozna go nowym nazwac;p po aktualizacji wszystko pieknie sie zainstalowalo itd i fpsy spadaja strasznie i przy granatach az klatkuje;p to samo jak włączę latarke;p




#111605 UPTEJD SZTIMA

Napisano przez zPa w 03 maja 2013 - 09:08 w Dyskusja ogólna

odświeżę temat może ktoś coś wymyśli;p wróciłem na majowy do domu odpaliłem stacjonarke zainstalowałem cs-a wbijam i wszystko działa bez problemu, nic nie tnie, nie spadają fpsy wszystko jak należy. Na laptopie g****... laptop mocniejszy od stacjonarnego ale grać się nie da, fpsy skaczące przy latarce HE wszystko tnie że biegać się nie da, nie mówiąc o strzelaniu... sama rozdzielczość nawet na stacji się rozciąga na 22 cale z delikatnymi paskami po boku a na laptopie muszę pierw zmniejszyć rozdzielczość pulpitu a dopiero później w cs-a wchodzę, wpisywałem różnego rodzaju komendy które dostawałem od społeczność m.in. Bezio mi tam jakieś podał i nic dalej to samo. Niestety jeśli tego g**** na laptopie nie ogarnę to nie pogram, a wcześniej przed tą aktualizacja wszystko przez ponad rok działało tak jak powinno... laptop ma dwie karty grafiki zintegrowana i geforce 2gb, po aktualizacji gry odpalę 1.6 to jest brak aktywności mocniejszej karty, a wszystkie inne gry cs go, dota2, fify, pesy, nfs itd działają bez przycięcia i jest aktywna mocniejsza karta.  

 

Ktoś chętny pomóc? :) jak coś to tłumaczcie prostymi słowami ;d




#111035 UPTEJD SZTIMA

Napisano przez zPa w 14 lutego 2013 - 10:23 w Dyskusja ogólna

ja w ogole nie moge grać;p zrobiłem reinstal steama i cs-a i nic... wbijam do gry i czarny ekran, słysze tylko jak myszką przejade po tych przyciskach, exit opcje itd;p




#111322 UPTEJD SZTIMA

Napisano przez zPa w 22 marca 2013 - 04:51 w Dyskusja ogólna

Jeszcze jakbyś mi to przetłumaczył i napisać co mam dokładnie zrobić to będzie git;p




#111306 UPTEJD SZTIMA

Napisano przez zPa w 20 marca 2013 - 04:56 w Dyskusja ogólna

mam dwie i wątpię żeby tak nagle korzystał z zintegrowanej ;p można jakoś ustawić żeby tylko z normalnej karty korzystał? ;p




#111740 JESTEM CLEAR, NAPRAWDE !

Napisano przez zPa w 02 czerwca 2013 - 08:15 w Cheaterzy

jakby ktoś gdzieś z szafy jeszcze demko wyciągnął i tu wrzucił byłbym wdzięczny i z przyjemnością oglądnął ;p




#111766 CS: GO - Podajemy swoje loginy

Napisano przez zPa w 04 czerwca 2013 - 09:14 w Dyskusja ogólna

zPa ^ ak'a szk. skilla - zpa1989




#110576 zPa ^ ak´a szk. skilla

Napisano przez zPa w 29 grudnia 2012 - 11:50 w Cheaterzy

oj nie zauważyłem nowego postu jak pisałem odpowiedz:)
13:13 - co tam ciekawego widzisz?? bo ja nawet tt nie widziałem;p normalnie patrze bs i wyjście ze środka na łącznik...
15:58 - no dobry fart:) Ty takich nie miewasz? slychać że ktoś idzie środkiem a że akuratnie tak padł no to ładna akcja;p jak coś dodajcie do filmiku o hajtach...
25:17 - co Ci mam powiedzieć na tą sytuacje? każdy wiedział że są przed małym, więc strzelałem no i zabiłem tam kogoś :) i na koniec wh nie zadziałało i padłem pod mocarnym mp5...
5:24 - strzelałem tak jak potrafiłem ;p tak samo ja go średnio widziałem tak jak i on mnie... więc on tez odpalony zobacz kto to!
10:13 - no sam się dziwie co ja zrobiłem ;p poleciał fb niby nie dostałem bo białego nie widać a uciekam i patrze na firanki w oknach, dziwne



#110574 zPa ^ ak´a szk. skilla

Napisano przez zPa w 29 grudnia 2012 - 11:35 w Cheaterzy

nie miałem w planach tłumaczenia się, bo jestem już długo z tym serwerem raz szło lepiej raz gorzej ale nie w myślach mi jest odpalić się na chwile i wyrwać bana za to...
co do opisanych wyżej akcji:
5:42 - dla mnie normalna sprawa chyba kazdy wbijajac od razu patrzy w ta luke na schodki a ściana papier, więc tez spokojnie bez wychylania się nawet można skanować. Jak dla mnie jak ktoś wypisuje tu tą akcje to pozdrowienia dla niego...
9:26 - co w tej akcji nie tak? od 9:20 patrze wyjscie z żelek jak i środek słychać strzały i tupanie... więc nie wiem o co płacz? wycofałem bo mógł wyjść z żelek i środka i dead :) znasz kogoś kto nie skanuje nawet z łącznika tych ścian na środku? tym bardziej że wszystko słychać? no chyba że nie to lepsze słuchawki się kłaniają :)
16:07 - jak jestem na środku nie widzisz go tam? a to że akuratnie się rozlał to jego pech a moje szczęście;p jak widzisz w nicku szukam skilla^^, zresztą w 16:00 wychodzą odpalony od razu bym raczej bił typa co jest na skrzyniach nie?? lol wtf asdasasdas ??? ktoś tu chyba nie potrafi oceniać :)
20:27 - już się wypowiadałem na temat tej akcji no ale ktoś tu nie jest od początku tego tematu... po pierwsze gdzie ja tam "wodze" za kolesiem?? normalnie czekam aż się pojawi na balkonie... 3/4 mapy zero wchodziło na balkon i coś tam strzelało... no ale okej odpalony przecież :)
24:36 - jak widzisz przed każdym granatem uciekałem w prawo, zreszta on nawet nie doleciał więc nie wiem po co się miałem chować? złe ocenianie sytuacji to podstawowy błąd każdego początkującego admina?
myślę że nie będzie więcej tak żenujących postów w tym temacie... czekam na jakieś konkretne akcje gdzie ewidentnie widać że się niby odpaliłem :)
Pozdrawiam



#110591 zPa ^ ak´a szk. skilla

Napisano przez zPa w 30 grudnia 2012 - 11:43 w Cheaterzy

temat jak widzę ucichł, już nie ma parcia na szkło? tylko że ja bym chciał pograć :) a tu niby ban więc czekam na jakąś decyzję! :) no i w temacie organnera też ktoś miał wczoraj się tym zająć a tu nawet demka nie widzę a bym obejrzał ;p




#110579 zPa ^ ak´a szk. skilla

Napisano przez zPa w 29 grudnia 2012 - 12:13 w Cheaterzy

5:24 - czyli jak nie widać to nie można próbować strzelać? nie wiem czy coś trafiłem ale wiem że ja się rozlałem to co on też odpalony? bo też nic nie widział a strzelał?

10:13 - może to taki dar od życia? może szczęście? fart nie fart nie chce się tu wykłócać...

są tu odpowiedni ludzie co powinni się znać na tym, nie to co widzę wyżej... będą jakieś akcje podane nowe oglądnę wypowiem się :) osobiście nie widzę jakiejś mega akcji gdzie ewidentnie widać że odpalony... każda akcja jest inna i zachowanie playera również ;p chyba banów się nie dostaje za to że ktoś strzela a nie widzi i uda mu się uciec od granatu? jakoś na masę granatów wpadłem i jakoś nie uniknąłem wszystkich jak widać na demku.

nie wiem ile waży mój celownik, mały jest więc nie za dużo pewnie;d a tak serio zobacz sobie nawet na serwerze jak gram, biegam i celownik lata gdzieś po ścianach a jak już dojdę do planowanego miejsca to shitf i już raczej powoli i spokojnie;p




#110594 zPa ^ ak´a szk. skilla

Napisano przez zPa w 30 grudnia 2012 - 01:58 w Cheaterzy

no to czekam! tylko szybko bo już chce grać!:) weekend wolne!

ps. solar faktycznie tak się rozpisałeś, że aż edytować posta musiałeś? opanuj emocję i pisz spokojniej... jak dobrze, że jest opcja edytuj :)




#110597 zPa ^ ak´a szk. skilla

Napisano przez zPa w 31 grudnia 2012 - 01:04 w Cheaterzy

no powiedzmy że jestem zadowolony:) Pozdrawiam Dobranoc :) close




#110364 zPa

Napisano przez zPa w 30 listopada 2012 - 12:21 w Podania na administratora

"nadużywanie mikro" chodzi głównie o ludzi którzy puszczają muzykę, piszczą lub krzyczą no i wyzywanie innych bo również byłem świadkiem takich sytuacji;/ a jeśli chodzi o wasz "puacz" że Was biję i karam to się nie martwcie :) hehe



#110386 zPa

Napisano przez zPa w 03 grudnia 2012 - 11:00 w Podania na administratora

chyba nic w tym temacie się nie zmieni:( nikt nic nie odpisuje, rejestracja zamknięta?;d



#110508 zPa

Napisano przez zPa w 23 grudnia 2012 - 05:52 w Podania na administratora

widzę że zainteresowania nie ma, decyzji też, więc proponuję zamknąć temat.

Korzystając z okazji życzę wszystkim Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku! :)

Pozdrawiam




#110360 zPa

Napisano przez zPa w 29 listopada 2012 - 10:46 w Podania na administratora

Nazwa serwera na którym ubiegasz się na stanowisko admina: TP
Nicki na serwerze: zPa ^ ak'a szk. skilla
Wiek: 23
Link do potralu potwierdzającego wiek - nasza klasa etc (opcjonalne): trzeba będzie to podam :)
Identyfikator gry (steamID, guID itp.): STEAM_0:1:26132851
Kontakt: 5568913, usp1989@wp.pl
Czas gry na danym serwerze: 122+h
Link do statystyk potwierdzających czas gry: http://gamingcrew.pl...er.php?id=11217
Status banów (liczba banów np z AMXbans): raczej czysto;p kilka dni temu unban na TP za niby wh :)
Powód ubiegania się o stanowisko admina: hm? troche czasu już na serwerze spędziłem i gram w tą grę od dłuższego czasu :) jestem obiektywny nie ważne czy znajomy, jeśli zasłużył to kare dostanie, ostatnio dość często widzę że kreci się masa ludzi którzy się wyzywają, nadużywają mikro czy klawiatury i to mnie denerwuję... no i temat TP ehhh czasami ciężko jest ludzi do tego nakłonić :( ale może wspólnymi siłami się uda :)

Pozdrawiam zPa



#110689 BLOWWWWWW

Napisano przez zPa w 11 stycznia 2013 - 10:49 w Podania na administratora

jak widzisz chyba nie za szybko;p sa 2 otwarte podania, oba z pozytywnymi postami i cisza :(




#110639 Rozdajemy sloty na TP!

Napisano przez zPa w 04 stycznia 2013 - 10:35 w Konkursy

no właśnie widzę, że ktoś poleciał w męskie genitalia;p no ale myślę że zostanie to poprawione;d