Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika n1un1o

Odnotowano 54 pozycji dodanych przez n1un1o (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 27-maja 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#95104 Zabawa - Jaka to gra?

Napisano przez n1un1o w 21 kwietnia 2012 - 09:59 w Gry Forumowe

nie no, za łatwe. szczególnie po tym znaczku na górze po prawej:)

Cuban Missile Crisis: Ice Crusade

Załączone miniatury

  • 691897843.jpg



#91669 Mapcykl Tawerny. Co dodać co wyrzucić? ver. 2012

Napisano przez n1un1o w 17 lutego 2012 - 12:36 w Mapy

zamiast cpl_strike(jeśli by wygrał) proponowałbym mirage, idźmy z duchem czasu i nie zostawajmy w tyle;)



#94616 Mapcykl Tawerny. Co dodać co wyrzucić? ver. 2012

Napisano przez n1un1o w 12 kwietnia 2012 - 06:47 w Mapy

hmm. Nie spotkałem się z sytuacją, że na millu ludzie wychodzą. Może to tylko złudzenie spowodowane świętami. A może mapa się popsuła, bo czasami zdarza się, że mapa u klienta różni się od mapy na serwerze(jakiś bug). Co do vertigo to można ją spróbować wstawić albo dodatkowo, albo za jakiegoś azteca. Myślę też, że graczom ciężko przystosować się do map typu piranesi czy cheateau, map które mają swój urok(szczególnie piranesi). Są one bardzo rzadko grane na serwerach, toteż mapy są mało lubiane. Ale czy żeby mapę lubić to trzeba ją dobrze znać?



#95484 Lekka zmiana mc

Napisano przez n1un1o w 27 kwietnia 2012 - 05:25 w Mapy

przed chwilą byłem świadkiem dość dziwnego zachowania graczy.
de_tuscan(średnio 10-12graczy),
de_chateau(średnio 15graczy),
de_inferno(średnio 8-10graczy).

co więcej kilku graczy narzekało na mapcycle. coś mi się wydaje, że niedługo trzeba będzie zostawić złotą czwórkę(ahh, co to był za kadridż;]).



#95185 Lekka zmiana mc

Napisano przez n1un1o w 22 kwietnia 2012 - 02:55 w Mapy

co do chateau, to nie zaobserwowałem, żeby ludzie z niej wychodzili. inaczej mają się mapy takie jak piranesi czy właśnie prodigy(niestety, bo są to naprawdę bardzo fajne mapki.). mirage(mimo, że tez fajna mapka) bardziej się nadaje na mixy czy mecze, ale na ffa ciężko. aztec, podobnie jak prodigy jest ciężkie w T, ale nie wiem dlaczego gracze wolą azteca niż prodigy. w ogóle nie rozumiem dlaczego gracze chcieliby ciągle grać najbardziej znane mapy jak d2,inf,nuke, train. jest tyle fajnych "planszy". to nie, im się ubzdurało grać te standardowe. baaa. wszystkie są standardowe. ja mogę grać nawet cs_assault czy as_oilrig, mi to nie przeszkadza. każdą mapę zaakceptuję. rzygać się czasami chce tymi najpopularniejszymi mapami.... czy takie de_forge by przeszło? na początku na pewno nie, bo trzeba przecież pobierać mapę. o Boże. ile to czasu na to trzeba poświęcić(tak pomyśli gracz, z czasem może się przyjmie).



#91314 Lekka zmiana mc

Napisano przez n1un1o w 10 lutego 2012 - 10:39 w Mapy

to jak z tym aztekiem? wyrzucamy? bo duża większość z chęcią pozbędzie się tej mapy z mapcycle.   a i naprawcie hltv, bo świruje ;]



#90891 Lekka zmiana mc

Napisano przez n1un1o w 03 lutego 2012 - 04:34 w Mapy

Witam,

Wnoszę o usunięcie z cyklu map "planszy" o nazwie de _aztec. Jak większość wie jest to mapa jednostronna. Oczywiście z normalnym timem da radę i w Terro ogarnąć, ale taka możliwość jest rzadko. Poza tym statsiarze lecą do CT. Ogólnie mapa jest może i dobra, ale na mixa, a nie na serwer 18 osobowy. W jej miejsce można by wstawić coś dużo ciekawszego. Np: de_piranesi czy de_mirage czy nawet de_tawerna. Kiedyś mapcycle był ciekawszy. Co więcej, nocny mapcykl też jest troche nudny. Ale to jeszcze da się przeboleć. Niestety w weekendy za wcześnie się zaczyna i niekiedy człowiek jest zmuszony do grania przez pół nocy czterech map. Czekam na opinie głównie odnośnie mapy de_aztec, a także na inne.

Pozdrawiam



#99489 Tawerna Movie vol. 2

Napisano przez n1un1o w 15 lipca 2012 - 11:18 w Dyskusja ogólna

wysłałbym kilka swoich, ale nie chce mi się przeglądać wszystkich i sprawdzać, na których są jakieś przyzwoite akcje. Jednak mała próbka tutaj: ;]



#95646 Propozycje / uwagi odnośnie serwera Tawerna TP

Napisano przez n1un1o w 01 maja 2012 - 05:27 w Dyskusja ogólna

bez forge. i tak mi się wydaje, że mirage jest zbędny. tuscan jest grany już kilka dobrych lat, mirage dopiero musi zyskać popularność. a my nie mamy tyle czasu. my potrzebujemy ludzi teraz. mirage jeszcze i tak nie jest złą propozycją jak forge. ta mapa była grana może na 2 turniejach.



#95812 Propozycje / uwagi odnośnie serwera Tawerna TP

Napisano przez n1un1o w 04 maja 2012 - 12:03 w Dyskusja ogólna

co Ty powiesz? ile grasz w csa? rok? to poczytaj o cpl_strike i mirage, i wróć na forum.



#95624 Propozycje / uwagi odnośnie serwera Tawerna TP

Napisano przez n1un1o w 01 maja 2012 - 10:50 w Dyskusja ogólna

I chyba tak trzeba będzie zrobić. dodać jeszcze tuscana i jazda de_dust2,de_train,de_inferno,de_nuke,de_tuscan. I nie na 2-3dni, tylko na 2tygodnie, wtedy zobaczymy jak z frekwencją. Jeśli serwer będzie prawie ciągle pełny, to można dodać jakąś mapkę na tydzień, sprawdzić na niej frekwencję. Jeśli się sprawdzi zostawić, jeśli nie wyrzucić i znowu poczekać tydzień zanim wrzucimy nową. I tak do lipca;)



#95519 Propozycje / uwagi odnośnie serwera Tawerna TP

Napisano przez n1un1o w 29 kwietnia 2012 - 10:58 w Dyskusja ogólna

nie wiem dlaczego są i cbble i forge, przecież to jedno i to samo(prawie). no i mirage po cbble. nie lepiej byłoby mirage zmieścić gdzieś pomiędzy d2,tuscan, inferno?



#96137 [Sprzedam] Ford Focus 1.6 16v (74kW) 2003r

Napisano przez n1un1o w 08 maja 2012 - 07:12 w Giełda

marka? w tytule, cena? wystarczy otworzyć link;] fajny. jakbym miał tyle gotówki, to z chęcią bym kupił. akurat lubię focusiki;)



EDIT by wodny

No co Ty nie powiesz?! ;O



#91882 skarga [PFK]

Napisano przez n1un1o w 19 lutego 2012 - 11:33 w Skargi oraz uwagi

TiT, racja. gra TP nie polega na bieganiu i ginięciu razem, a na zrobieniu wszystkiego, aby dany team wygrał rundę,  a jak już nie wygrał to miał korzyści w następnej(czyt. zachowanie broni). poza tym każdy na serwerze chce sobie pograć tak jak mu się podoba i potrafi. przy tej grze jednak powinien stosować się do podstawowych zasad gry TP. dodatkowo czy mute innych graczy jest zakazane? nie sądzę. każdy ma prawo zmutować kogo mu się podoba, a to dlatego, że są to serwery publiczne, gdzie ktoś może innemu działać na nerwy. a info, ze biegniemy tu i tu idzie z reguły przez mikro... odpowiedzcie coś na mojego posta, bo wątek zgubiłem;P



#94786 n1un1o

Napisano przez n1un1o w 15 kwietnia 2012 - 03:55 w Podania na administratora

Kurde, o tym nie pomyślałem. Baa. Popełniam jeszcze większe błędy, których admin nie powinien sie dopuszczać(czyt. wyrzucanie C4 w niedostępne dla graczy miejsca). Raczej myślałem, że ocena jest za całokształt, ocena mojego zachowania podczas całej gry na Tawernie, a nie czasu po złożeniu podania. Raczej nie jestem typem lizodupy. Po prostu liczyłem na to, że jak ktoś mnie kojarzy i twierdzi, że ogarniam(nie tylko grę) to da fri jesys, a jak nie to da NIE. ;] Co do info to jeśli uważam za stosowne to je daję, ale jeśli ktoś jest przy moim pogromcy, to po co mam dawać? Uwierzcie mi, ale czasami(czyt. często) info denerwuje, głównie z tego powodu, że zagłusza w dużej mierze ruchy przeciwnika. Dobra, nie będę się tu tłumaczyć, ja przez te lata pokazałem swoje, jeśli uważacie, że jestem potrzebny to dacie tak, jak nie to nie. To niczego nie zmieni.



#94307 n1un1o

Napisano przez n1un1o w 08 kwietnia 2012 - 04:28 w Podania na administratora

Nazwa serwera na którym ubiegasz się na stanowisko admina: Tawerna TP
Nicki na serwerze: n., PlayBOY i inne( kiedyś przez dłuższy czas "," czy "ugabuga,kazdy tutaj kija struga", ogólnie rn to n., który wziął się od n!Un!O)
Wiek: 24
Link do portalu potwierdzającego wiek - nasza klasa etc: jeśli komuś będzie bardzo potrzebne...;] jednak na takim portalu wiek mogę wpisać też jaki chcę. jednym takim dowodem może być skan legitymacji lub dowodu osobistego.
Identyfikator gry (steamID, guID itp.): 0:1:13313661
Kontakt:steam(zawsze jak jestem przy kompie): karpar14, gg(rzadko): 4549796
Czas gry na danym serwerze: 175h wg obecnego psychostats, które było resetowane.
Link do statystyk potwierdzający czas gry (np. psychostats, gametracker, xlrstats): PSYCHO
Status banów (liczba banów np z AMXbans): widzę w amxbans 5 banów, 3 za tk, 1 za raszowanie, 1 za nic? :)
Powód ubiegania się o stanowisko admina: Zacznę od obrony moich banów. Na pewno bany te nie są bezpodstawne, ale na pewno też istniały powody dla których dopuściłem się takich wykroczeń. Jeśli chodzi o TK(nazwijmy je celowe), to bez przyczyny nikomu bym w grze modela nie położył na ziemii. Musiał mnie ktoś poważnie zdenerwować w sposób identyczny czyli zabijając mnie umyślnie. Jeśli chodzi o rasz, to pamietam tą sytuację dokładnie. Kiedyś był okres na serwerze, że popsuły się strefy(wyłaczyły się), toteż na mapce panował mały chaos. Ostatni ban to nie wiem za co, bo nie ma powodu. Przejdźmy do meritum. Głównym powodem ubiegania się o tą posadę, bo nie nazwę tego przywilejem, jest bałagan i rozgardiasz jaki często panuje na serwerze. Bardzo często zdarza się, że jak gram to nie ma administratora na serwerze, a wtedy ludzie robią co chcą. Chodzi tutaj głównie o obrażanie się czy celowe atakowanie kolegów z drużyny. Gram o bardzo różnych porach, potrafię przesiedzieć kilka godzin w dzień jak i w nocy. Niestety w nocy naprawdę już jest bardzo ciężko z graczami na polskich serwerach. W czasie mojej gry dochodzi do różnych incydentów, które czasami dokumentuję z zamiarem umieszczenia ich na forum w celu kary, jednak zawsze albo zapominam albo brakuje mi czasy na zakładanie tematu. Innym przywilejem admina jest możliwość obserwacji graczy z tzw. ESP. Narzędzie to bardzo ułatwia oglądanie graczy podejrzanych o używanie nielegalnych programów. Jeśli chodzi o moje doświadczenie, to grę w CSa zacząłem w 2006 roku(lub wcześniej). Styczność z administrowaniem serwera już mialem w latach 2006-2008 na najlepszym serwerze swego czasu s&ns Elpo:) Na Tawernie gram od czasu upadku Elpo czyli 2008roku. Może nie zawsze tak aktywnie jak ostanio, ale pamiętam jeszcze te czasy jak biegało sie po office, vertigo czy prodigy(bo de_tawerna jeszcze chyba wtedy nie było, przynajmniej jakoś tak kojarzę, ze zaczynałem jak nie było tej mapy, później miałem małą przerwę i ta mapa już była na serwie). Psychostats tego nie pokazują(~175h), gdyż były resetowane. Poza tym grałem na innym koncie, do którego mam dostęp i jakby ktoś sądził, że jest zbanowane to mogę sie zalogować i pograć;] Nie będę tu wypisawać nicków adminów, z którymi wtedy przyszło mi grać, a którzy skończyli swoja karierę csową a część z nich przeszła na grę Minecraft. I właśnie to jest jeden z powodów mojego podania, mała ilość adminów obecnie grających aktywnie w CSa. Zagadali mnie i straciłem wątek... No nic, chyba czas kończyć te wypociny. Co do forum i mojej aktywności na nim. Może nie jest on przerażająca, a wręcz marna, jednak obecnie forum jest zdominowane przez Minecrafta, a popularność CSa spadła, to też poziom aktywności nie bardzo ma pole do rozwoju. No starczy tego dobrego. Jeśli chcielibyście wiedzieć coś więcej to piszcie.

Pozdrawiam i Życzę Wesołych i Pogodnych Świąt i zalanej klawiatury w jutrzejszy poranek;]



#90850 po co mi nick?

Napisano przez n1un1o w 03 lutego 2012 - 12:18 w Cheaterzy

obejrze jutro i wystawie ocene. jesli jeszcze bedzie mozna. poki co nauka do ostatniego egzaminu przed obrona mgr wazniejsza ;]



#90892 po co mi nick?

Napisano przez n1un1o w 03 lutego 2012 - 04:42 w Cheaterzy

nie wiem czy ktos usunal mojego posta czy to jakis blad forum. kolega wydaje mi sie odpalony, sporo wie. fajnie namierza po scianach. ciekawe sa akcje na srodku, m.in. ta przy przy sciankach(filarach, jak kto zwal). nie ogladalem na esp(jak oskarzony- ciekawe, sciagnal esp, zeby obejrzec swoje demko? ;] mial watpliwosci czy gral na wh czy nie?), ale po obejrzeniu jestem prawie pewien odpalu. pozdro



#94962 KARA MUSTAFA/ Relax

Napisano przez n1un1o w 18 kwietnia 2012 - 07:46 w Cheaterzy

obejrzałem do stan statystyk 10-1 chyba. albo i więcej. i stwierdzam WH.
pierwsza jego akcja na środku już pokazuje perfidne wh. reszta to uzupełnienie. wypisane przez 3Label akcje są dobre.

15:55 - akcja na środku. najpierw mierzy na T z awp na gnieździe, potem nie wiadomo skąd wie, że T zszedł. potem ciągle wychodzi zza ściany pewny pozycji przeciwnika i oczywiście z celownikiem na modelu
17:12 - za wcześnie trochę strzela w wychylającego się T z lewej mańki, następnie idealny skan w T, następnie próba skanu kolejnego T
18:12 - trochę marnie, bo nie spojrzał nawet przez okno, a strzela i cofa
18:42 - wie, że T się podsadzili, stąd taki dziwny ruch


w następnej rundzie, jak wchodzi do żaluzji, celownik od razu na T na praniu. więcej nie ma czasu oglądać, bo mecz:) zresztą nie ma co oglądać. WH ewidentne



#92323 pomoc w problemie z cs

Napisano przez n1un1o w 25 lutego 2012 - 01:52 w Dyskusja ogólna

jak wchodzisz w konsole to wciskaj najpierw literkę "a". też tak mam, ale problemu nie umiem rozwiązać. podobnie rzecz się ma z automatycznym przestawianiem się klawiatury z PL na EN, że nie wiadomo skąd to się bierze. możliwie, że oba te przypadki sa ze sobą powiązane



#92365 pomoc w problemie z cs

Napisano przez n1un1o w 25 lutego 2012 - 03:19 w Dyskusja ogólna

tyle to wiem:)  pisząc, że nie wiadomo skąd się to bierze pisałem o przyczynie. bo CTRL+SHIFT to tylko czasowe rozwiązanie problemu, bo za jakiś czas i tak z powrotem się przestawi. ale to się jeszcze da przeżyć. bardziej mnie wkurza to "a" własnie. jak chcę coś szybko w konsoli zrobić, to pupa blada. ale myślę, że oba problemy są tak samo rozwiązalne jak temat recoila i rejestracji pocisków, czyli nie rozwiązalne.



#94752 pEGAZ.

Napisano przez n1un1o w 14 kwietnia 2012 - 09:43 w Cheaterzy

de_nuke:
11:20 - jaki pewny, że on ten z AWP ciągle tam stoi i nie poszedł za hangar na przykład
11:50 - pięknie widać jak jedzie za modelem
12:40 - też ładnie jedzie po modelu zanim zabija pierwszego T
14:34 - piekny skan po skrzyni wprost w model
15:17 - niby nic, ale oglądając całą mapę to jest jedyny raz kiedy tam zerka
18:28 - piękny skok z namiarem na CT, z drugim namiarem już przeszkodziła ściana, następnie ładnie zerka na tego CT, który stoi na gnieździe
18:52 - piękny namiar przez skrzynkę na CT w oknie, później namiar przez ścianę i chybiony strzał. ginie przez ścianę ;]
22:12 - widzi wychylającego się CT spod gniazda, którego następnie zabija
24:40 - ładny strzał przez podłogę w CT, którego następnie zabija
26:20 - też ładne strzały przez ścianę
29:08 - piekny HE
33:50 - no info od boga, tam stoi jeden, ale inni juz nie na pewno nie idą to se skoczę na daszek. zeskakując z daszku widzi przez skałke, że nadchodzi T dlatego w końcówce lotu dziwne zachowanie
35:00 - ostatnia runda też boska jak sobie wchodzi na blaszak, następnie widzi, że T wybiega to sobie wchodzi do okna. później kiedy biegnie na pochę zauważa, że n. wchodzi na kwadrat, jednak boi się go zabic z awp, kombinuje coś z ak47, jednak nie ma naboi. idzie na poche i czeka aż wejdzie na radio

de_inferno:
2:58 - widzi na dywanach, że zaraz wyjdzie CT to próbuje szybko wejśc do żaluzji, co jednak mu nie wychodzi
7:46 - chciał chyba strzelić w typa pod  kładką, stąd takie zawachanie w keoku i ruchu myszki
7:58 - ładnie po ścianie na T
8:04 - piekny strzał przez ściane
12:05 - jaki pewny, że ten T uciekł na środek
15:~ - 10 runda to można wytknąć aż 4 ciekawe namiary. najpierw czeka na typa na środku, potem skan, next ładny namiar na typa wychodzącego z dywanów na 2 środku, a potem na małym celownik czeka i czeka na tym rondzie
19:12 - tak to patrzy raz lorda raz od małego, ale jak zobaczył, że T idzie od łącznika to patrzy biblie ;]
19:42 - biegnie, mierzy po ścianie
21:13 - idealny namiar przez ścianę

Inferno potraktowałem pobłażliwie, gdyż 3label opisał już akcje, zresztą zacząłem od nuke, które wydaje mi się wystarczające.
Ogólnie typ patrzy tylko tam gdzie któs jest, rzuca flesze i he tylko w widocznego przeciwnika.



#94740 pEGAZ.

Napisano przez n1un1o w 14 kwietnia 2012 - 07:36 w Cheaterzy

http://hltv-3564-p.h...de_nuke.dem.zip

tutaj link do demka z wczoraj. z 2 map można już cosik wyciągnąć. ja jutro obejrzę i przedstawię swoją opinię.



#95758 koko koko euro spoko

Napisano przez n1un1o w 03 maja 2012 - 04:08 w Cheaterzy

Serwer: Tawerna TP
Data zdarzenia: 03.05.12r ok.13:30
Nick podejrzanego: koko koko euro spoko
STEAMID: 0:0:31463043
Ewentualny rodzaj czitu: mh
Kto złapał: ?
Mapa: de_inferno
Link do dema:
Link do screena/profil gracza:de_inferno0011.jpg
Czasy i opis podejrzanych akcji:

Załączone pliki




#92325 skarga na admina o nicku chuck

Napisano przez n1un1o w 25 lutego 2012 - 01:59 w Skargi oraz uwagi



tak czy inaczej przyznaje się, że chciałem nastraszyć delikwenta  i potwierdziłem , że jestem adminem.
Przepraszam i więcej się to nie powtórzy.(nie znałem regulaminu i nie wiedziałem że takie zachowanie  jest karane banem.)


a to dobre. to tak jakbym poszedł do pracowni komputerowej i obok kompa postawił butelkę pepsi, i przez przypadek przewrócił, a potem mówił, że to nie moja wina. jak się wchodzi do pracowni, to na drzwiach z reguły jest regulamin i skoro z niej korzystam to takowy zaakceptowałem. podobnie rzecz ma się tutaj. wchodzisz na serwer to automatycznie akceptujesz regulamin, nieważne czy go przeczytałeś czy też nie. ;]