Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika endo

Odnotowano 86 pozycji dodanych przez endo (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 06-maja 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#88293 Tablet - ASUS Eee PAD Transformer i nie tylko

Napisano przez endo w 11 grudnia 2011 - 10:58 w Hardware

Skoro chcesz, to kupisz- nie mnie oceniać :P Ja wiem o istnieniu czegoś takiego jak Dell Inspiron Duo. Fakt, słabsze osiągi, nie ma odpinanego ekranu (może przez to przetrwa nieco dłużej), ale stoi na windzie 7 i ma obracany ekran. Jeżeli potrzebujesz czegoś na uczelnię, to chcesz stricte tablet czy coś z klawiaturą? Co do nowego transformera, wychodząc zostanie wpuszczony na cenach zaporowych, jak większość produktów, więc jego ceny w początkowym okresie będą duużo wyższe niż jego realna wartość :)



#88355 Michal Jelonek- poezja dla ucha !!!

Napisano przez endo w 12 grudnia 2011 - 01:08 w Muzyka

To tak dla info, jest nowa płyta jeżeli nie wiesz, bo dałeś jedynie utwory ze starej :P




#88522 Karta graficzna

Napisano przez endo w 15 grudnia 2011 - 03:25 w Software

Skoro ma "blu-skriny" to najlepiej jest spisać kod błędu- nie sądzisz Futrzany? :)



#88533 Karta graficzna

Napisano przez endo w 15 grudnia 2011 - 04:58 w Software

A STOP 0xA Message means that a process or driver attempted to access a memory section without permission, or at a kernel interrupt request level (IRQL) that was too high. This message is in most cases a sign of faulty hardware (I.E. Memory) or incompatible software(I.E. Drivers). ;)


Possible Stop 0xA Fixes:

  • Stop 0xA messages encountered when performing an upgrade to Windows XP, are most likely due to an incompatible driver. One solution in these cases is to remove non required device drivers and system services (such as virus scanners) prior to running setup. Once you have successfully upgraded to Windows XP, obtain and install new Windows XP compatible drivers for your computers related hardware.
  • Stop 0xA message encountered after installing a driver, service, or firmware. If the message lists a driver, you can remove or roll back the driver to attempt to correct the issue. If removing or rolling back the driver fixes the problem, you should seek an updated driver from the manufacturer of the device.
  • Stop 0xA messages can also be the sign of failing hardware. If the message lists any devices, try removing or replacing the hardware if necessary to determine if the device is causing the problem.
  • If the problem still occurs, your System Memory may be at fault. I've personally seen NEW Memory that was defective. You can check your system memory by using Memtest86+ . Simply burn the ISO to a CD or use This Version bootable from a USB flashdrive and boot your system from CD or USB to run the test.


    Masz opis błędu :D



#88600 Karta graficzna

Napisano przez endo w 16 grudnia 2011 - 11:28 w Software

Nie wiem jak długo ten problem występuje, ale logicznym rozwiązanie może być przywrócenie systemu z przed tego wydarzenia. Możliwym jest, że zainstalowanie/odinstalowanie/modyfikacja czegoś spowodowała jakiś błąd w rejestrze i komp Ci świruje ;)



#88644 Karta graficzna

Napisano przez endo w 16 grudnia 2011 - 11:29 w Software

Heh. Sądzę, że to może być główna przyczyna Twoich niesnasek z komputerem :D Błąd ten wyskakuje również przy problemach ze sprzętem. Spróbuj wypiąć kość i spróbować bez niej. Poza tym ile masz ramu i jak rozłożony na szynach? ;>



#88782 Karta graficzna

Napisano przez endo w 20 grudnia 2011 - 10:10 w Software

Jeżeli wiesz, że się powtórzy, a format załatwia sprawę, można mniemać, że wina leży po stronie oprogramowania. Błędy rejestru etc. Mam zatem pytanie: Jak często robisz format? Najczęściej to pewnie, gdy musisz :P



#88791 Ciekawe Linki

Napisano przez endo w 20 grudnia 2011 - 04:28 w Off topic



left4dead i 'przyjaciele' ;)



#88910 Ścinający obraz

Napisano przez endo w 22 grudnia 2011 - 03:26 w Pomoc

Ja dorzucę swoje 5groszy :P Otóż mi lapek się wyłącza z przegrzania- czyszczenie mu zapewnię (to na pewno), ale i zakupię podstawkę chłodzącą, by obniżyć nieco jego temperatury ;) Może i u Ciebie winą być zbyt wysoka temperatura, że sprzęt nie domaga?



#88922 Wesołych :)

Napisano przez endo w 23 grudnia 2011 - 11:54 w Off topic

Życzę wam Wesołych Świąt pełnych magii i radości :) No i śniegu życzę, bo ja mam- nie wiem jak Wy xD

PS.: Aż boję się pomyśleć co będzie, jak "majnkrafciaki" zaczną składać życzenia :P



#89562 Przejazdzka po czarnobylu

Napisano przez endo w 08 stycznia 2012 - 02:10 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

http://www.podniesinski.pl/portal/ wariaty krótko rzecz ujmując :D



#90171 ACTA WTF!?

Napisano przez endo w 22 stycznia 2012 - 02:19 w Off topic

TEMAT NIEDELIKATNY I NIEWYGODNY! NIE CHCESZ? NIE CZYTAJ!






Może i nie dla każdego temat o enigmatycznej nazwie "ACTA" coś mówi, a zatem- jest to skrót: Anti-Counterfeiting Trade Agreement. Przekładając na polski, można to przetłumaczyć jako Umowa/porozumienie w sprawie obracania towarami podrabianymi. Ustawa ma być podpisana w Polsce 26 stycznia tego roku. Nie będę się rozpisywał czy kopiował tego co jest dostępne na Wiki czy innych portalach (macie tutaj link: http://pl.wikipedia....Trade_Agreement ). Streszczając w kilku zdaniach, chodzi o to, że ustawa ma na celu walkę o naruszanie tzw. "własności intelektualnej". Wyjaśniając skomplikowane i nie do końca jasne pojęcie- rzecz w tym, że urzędasy chcą zabronić piractwa medialnego (gry, filmy, muzyka), a ponadto zakaz handlu towarami podrabianymi i lekami generycznymi, czyli takimi, które są zamiennikiami oryginalnych, często drogich leków.

Dołączona grafika


Teraz kilka słów ode mnie. Polska na czele z Kaczorem i Matołem, który piszę jak dziecko z podstawówki (albo i gorzej) stacza się co raz niżej..  Robią co im żywnie się podoba, podpisują ustawy godzące w Polaków i takie, które zagrażają wolności słowa (póki co w sieci). Społeczeństwo jak c*pa, boi się cokolwiek zrobić. Stoi, patrzy, dostaje po d*pie i nic z tym nie robi! Potrzeba rewolucji albo wojny w tym państwie, bo będzie tylko gorzej...

Na zakończenie nuta:






#90326 Wasze stanowiska pracy/zabawy oO ;D

Napisano przez endo w 24 stycznia 2012 - 08:30 w Off topic

Kłamiesz! Z motorem mieszkasz :D



#90365 ACTA WTF!?

Napisano przez endo w 25 stycznia 2012 - 09:28 w Off topic

Jutro ma być w Lublinie :> Zobaczymy co to będzie :D



#90406 ACTA WTF!?

Napisano przez endo w 27 stycznia 2012 - 09:49 w Off topic

Jeżeli trafi do Trybunału i ten przepchnie ustawę, to wtedy prezydent już nie zawetuje ustawy... ;x Mamy "lewe" prawo w tym kraju :/



#90458 ACTA WTF!?

Napisano przez endo w 27 stycznia 2012 - 06:32 w Off topic

jestemprzeciwacta.pl



#90471 Czego słuchasz w tym momencie?

Napisano przez endo w 27 stycznia 2012 - 08:32 w Muzyka




#92320 W co gracie ?

Napisano przez endo w 25 lutego 2012 - 01:43 w Ogólna dyskusja

Szatan nie kłam! :( On gra na pianinie, ale się nie chce pochwalić :D



#92419 Problem z Member Map

Napisano przez endo w 26 lutego 2012 - 11:38 w Pomoc

Napisz to w spr. bież. w dziale: Minecraft/Dyskusja Ogólna. ten zamykam.



#92462 w0rms.dll - Let's Play Syndicate

Napisano przez endo w 27 lutego 2012 - 04:05 w Ogólna dyskusja

Fajny let's play Wormsik ;) Taka jedna sprawa, ja w CoD-a czy w BF-a gram właśnie z zoomem, który Tobie przeszkadza :D

Co do samej gry, fajnie wygląda. Czekam na kolejne części- będę oglądać :)



#92527 Przedstawiam Się

Napisano przez endo w 29 lutego 2012 - 11:46 w Off topic

Shatan zna na pamięć? Nah, on to sobie powiesił nad łóżkiem żeby móc hejtować codziennie xD



#92626 Coś bym obejrzał

Napisano przez endo w 02 marca 2012 - 10:15 w Film, serial

Dziewczyna z tatuażem :> To poleć najpierw 3 części milenium, których sam nie oglądałeś :D Mi została jeszcze 3 część i wspomniana dziewczyna z tatuażem ;)
Sci-fi to nie jest, ale seria filmów ciekawa :)



#92857 [Turniej forumowy]Czy znasz ten serial?

Napisano przez endo w 07 marca 2012 - 08:13 w Off topic

Borys Szyc :wub:

Kto w serialu Heroes gra dziewczynę, która lubi bawić się prądem? :> Ma na imię Elle :)



#93234 Plugin java.jar

Napisano przez endo w 17 marca 2012 - 11:23 w Pomoc

I like it! :D



#93274 [Turniej forumowy]Czy znasz ten serial?

Napisano przez endo w 17 marca 2012 - 11:04 w Off topic

Kristen Bell, zero kreatywności z waszej strony normalnie :x Dobra, film "Listy do M", kto wcielił się w rolę Szczepana? :)