Skocz do zawartości


Zdjęcie

Klawa


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
30 odpowiedzi w tym temacie

#21 KoNiO

KoNiO

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 028 postów
  • Ską…d:Gorny Sląsk

Napisano 19 lutego 2008 - 04:51

a co to ma do mojego postu ? chcialem kupic sprzet taki zeby go uzywac dlugo a nie za 3 miesiace zmieniac darujcie sobie z takimi postami
  • 0
Dołączona grafika


Dołączona grafika


AVEEE

#22 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 19 lutego 2008 - 04:55

Goglin chyba jestes smieszny? moze klawa nci nei da i Tyro ma racje ze nawet za 15 zl moze bcy tylko zeby gluziki dalo sie elo wciskac... ale mysz? jak kto woli.. ja na mysze za 14 zl moze cos ugram ale sory woel wyplacic juz ta banke i mam pewnosc ze jest lepsza dluzej wytrzyma itd... a nie za 14 co sie po 3 meichac rozj**e.. no chyba ze ligotecha bo one to nawet pare lat wytrzymuja ale ja dalej mowie ze mysz jest o wiele wazniejsza ;]
a co do Konia.. peszek;d poczta polska szwankuje nie od dzis wiec nie boj sie klawa kiedys przyjdzie:P a jak nie to wybrac sie do chlopa i napewno Ci ja da;P
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#23 KoNiO

KoNiO

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 028 postów
  • Ską…d:Gorny Sląsk

Napisano 19 lutego 2008 - 04:59

dodzwoniłem sie do niego twierdzi ze wysyłał 4 klawiatury dwie we wtorek 2 w srode no skoro wysłał w srode to poczekam jeszcze do końca tygodnia a jak nie to dzwonie jeszcze raz niech sie tłumaczy najpierw kombinował tak mi sie wydaje ale wykręcił sie (no chyba ze zle zaadresowalem) mówi (to pójdę na pocztę i sprawdzę co sie dzieje ) apropos ziomek jest z woj podlaskiego stolica jest Białystok a wiadomo jakie tam szkapy z KoBy tp mieszkają

Użytkownik KoNiO edytował ten post 19 lutego 2008 - 05:03

  • 0
Dołączona grafika


Dołączona grafika


AVEEE

#24 Goglin

Goglin

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 46 postów

Napisano 19 lutego 2008 - 06:42

Goglin chyba jestes smieszny? moze klawa nci nei da i Tyro ma racje ze nawet za 15 zl moze bcy tylko zeby gluziki dalo sie elo wciskac... ale mysz? jak kto woli.. ja na mysze za 14 zl moze cos ugram ale sory woel wyplacic juz ta banke i mam pewnosc ze jest lepsza dluzej wytrzyma itd... a nie za 14 co sie po 3 meichac rozj**e.. no chyba ze ligotecha bo one to nawet pare lat wytrzymuja ale ja dalej mowie ze mysz jest o wiele wazniejsza ;]
a co do Konia.. peszek;d poczta polska szwankuje nie od dzis wiec nie boj sie klawa kiedys przyjdzie:P a jak nie to wybrac sie do chlopa i napewno Ci ja da;P

Tak mysz jest wazna, ale jezeli wezmiesz najlepsza myszke ktora nie ogarniesz to co to za gra :>
  • 0
Dołączona grafika

#25 bl1nd

bl1nd

    Prawnik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 26 lutego 2008 - 11:36

a ja gram bez i tez daje rade :P

dodzwoniłem sie do niego twierdzi ze wysyłał 4 klawiatury dwie we wtorek 2 w srode no skoro wysłał w srode to poczekam jeszcze do końca tygodnia a jak nie to dzwonie jeszcze raz niech sie tłumaczy najpierw kombinował tak mi sie wydaje ale wykręcił sie (no chyba ze zle zaadresowalem) mówi (to pójdę na pocztę i sprawdzę co sie dzieje ) apropos ziomek jest z woj podlaskiego stolica jest Białystok a wiadomo jakie tam szkapy z KoBy tp mieszkają


no no i przy okazji Owi i Bubek tam mieszkaja :P

Użytkownik z0nk edytował ten post 26 lutego 2008 - 12:25

  • 0

palacz ke sera sera: ja nie pije
palacz ke sera sera: juz nigdy
palacz ke sera sera: zmienilem sie


#26 Bubasek

Bubasek

    MMK - Moja Mała Kluska

  • Kluska
  • PipPipPipPipPipPip
  • 760 postów
  • Ską…d:B-stok

Napisano 27 lutego 2008 - 10:11

Kubson :P :D
  • 0

:heart:


#27 Gość_QUIt_*

Gość_QUIt_*
  • Guests

Napisano 27 lutego 2008 - 11:40

Goglin chyba jestes smieszny? moze klawa nci nei da i Tyro ma racje ze nawet za 15 zl moze bcy tylko zeby gluziki dalo sie elo wciskac... ale mysz? jak kto woli.. ja na mysze za 14 zl moze cos ugram ale sory woel wyplacic juz ta banke i mam pewnosc ze jest lepsza dluzej wytrzyma itd... a nie za 14 co sie po 3 meichac rozj**e.. no chyba ze ligotecha bo one to nawet pare lat wytrzymuja ale ja dalej mowie ze mysz jest o wiele wazniejsza ;]
a co do Konia.. peszek;d poczta polska szwankuje nie od dzis wiec nie boj sie klawa kiedys przyjdzie:P a jak nie to wybrac sie do chlopa i napewno Ci ja da;P


Klawiatura też jest ważna ;o

zwykłe klawiatury za 10zł nie mają takich opcji jak naciskanie więcej niż 3 guziki na raz
czas reakcjii maja większy
i nie ma takich bajerów jak podświetlanie kalwiszy, co dla niektórych jest bardzo ważne :]
  • 0

#28 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 27 lutego 2008 - 11:49

no tak... ale nie odgrywa moim zdaniem az tak znaczacej roli jak mysz;] ofc ja nie mam klawy za 10 zl;o;x ale tez za 2/3 banki nie kupil bym;p 100+ zl wystarczajaca dla mnie;] a co do podswietlanych klawiszy... nimom takich ale nie potrzebuje;p nawet w ciemnosciach umie trafic w ten klawisz co chce;p
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#29 sarek

sarek

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 29 lutego 2008 - 04:35

Po co taka wypasiona klawiatura? >100zł kupic i jest wystarczająca. Podświetlanie bardziej przeszkadza niż pomaga ;-)
  • 0
Smieszne Filmiki
Diverse Counter Strike 1.6 Klan

Postawię stronę, kupię domenę .pl i serwer NA ROK Tylko Dobre Steam'owe Klany! Zapraszam do rozmowy na gg: 8495524

#30 KoNiO

KoNiO

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 028 postów
  • Ską…d:Gorny Sląsk

Napisano 29 lutego 2008 - 10:00

jak byście czytali wszystkie posty to by nie było tego postu co teraz napisałeś serek klawe kupiłem na allegro używana za 120 zl bez sterowników prawdopodobnie kradziona skoro bez sterów ale mi to tito nie mam jej jeszcze bo facet wysłał na zły adres
  • 0
Dołączona grafika


Dołączona grafika


AVEEE

#31 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 01 marca 2008 - 01:15

hahaha nadodatek ze kradziona to jeszcze chlop na zly adres wyslal... no miszcz jednym slowem;] btw. po co ten temat jest ON?;x
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0