Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odbanujcie kreta xDD


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
44 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Co zrobić z Kretem (26 użytkowników oddało głos)

HMMMMMMMM

  1. Polecić jakąś terapię odwykową (5 głosów [19.23%])

    Procent z głosów: 19.23%

  2. Odbanować (5 głosów [19.23%])

    Procent z głosów: 19.23%

  3. Skrócić bana (4 głosów [15.38%])

    Procent z głosów: 15.38%

  4. Zostawić jak jest + 1 opcja (12 głosów [46.15%])

    Procent z głosów: 46.15%

Głosuj

#21 AtonsioN

AtonsioN

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 224 postów

Napisano 09 lutego 2008 - 05:09

mi to >)))))> ale gag mógłby być ciekawy co kret by zrobił gdyby gadać nie mógł to chyba byłoby nawet gorsze niż perm grałby ale nie mógłby nic mówić. ^^ Chociaż z drugiej strony skoro już tak sobie nagrabił to jeśli zacznie znowu to zgagować go ale na tym 3 koncie a na tych dwóch zostawić te bany. Na 3 by grał ale by nic nie gadał :D
  • 0
Dołączona grafika

#22 KoNiO

KoNiO

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 028 postów
  • Ską…d:Gorny Sląsk

Napisano 09 lutego 2008 - 06:59

jak nie ma gdzie grac to niech na kobe idzie
  • 0
Dołączona grafika


Dołączona grafika


AVEEE

#23 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 09 lutego 2008 - 07:28

ahha wlasnie ze tam juz dawno ma spermowane konto/konta dlatego do was przyszedl ;]
  • 0

#24 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 09 lutego 2008 - 07:55

ale jaki unban skoro on uz od 2-3 dni gra na 3cim koncie...
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#25 bl1nd

bl1nd

    Prawnik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 09 lutego 2008 - 09:53

spalic mu kompa ; D
  • 0

palacz ke sera sera: ja nie pije
palacz ke sera sera: juz nigdy
palacz ke sera sera: zmienilem sie


#26 laki

laki

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 312 postów
  • Ską…d:Krung Thep Mahanakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayuthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani Burirom Udomratchaniwet Mahasathan Amon Piman Awatan Sathit Sakkathattiya Witsanukam Prasit

Napisano 10 lutego 2008 - 02:30

kret kupuje 3 konto :] ale tak szczerze to lube go spoko ziom ale nagrabil sobie troche...
  • 0
:>

#27 exzil

exzil

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 45 postów

Napisano 10 lutego 2008 - 10:57

Nie odbanowywać go! Myśli, że miał @ to mu wszystko można, niech se jeszcze 10 kont nakupi, może bedzie elo
  • 0

#28 ZcV

ZcV

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 217 postów
  • Ską…d:Mońki

Napisano 10 lutego 2008 - 11:07

KR3T ma 2 konta ;] bo chcial odemnie pozyczyc raz zeby poghrac na tawernie ;] ale moim zdaniem to spoko ziom :D ale za co on tak bany dostaje to ja nie wiem :huh:
  • 0
Dołączona grafika

#29 krecik

krecik

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 10 lutego 2008 - 11:31

Chciałem napisać ze dwa konta mialem zbanowane z tego samego powodu jakiego ? napisalem do predatora ze jest statsem tak mi sie wydaje zonk , predator szukaja tylko powodu zeby mi dac bana bo ich tam ostro karam i nie moga sobie postatsic lou skille ,D . Nie chce zebyscie mnie odbanowywali wsumie dobrze wyszlo ze dostałem bana bo znalazlem serwery na ktorych nie grałem a są na takim poziomie jaki chciałem czyli starsi ludzie i bardziej ogarnieci Tawerna to spoko serwer duzo czasu tam spedzilem ale tak samo duzo nerw stracilem na rozegranie tego serwa zeby byl w miare na poziomie pozdrawiam krecik .
  • 0

#30 z0nk

z0nk

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • Ską…d:z bramki numer 1

Napisano 10 lutego 2008 - 11:41

napisalem do predatora ze jest statsem tak mi sie wydaje zonk


L 02/04/2008 - 11:59:19: "netz0r`O_*<216><STEAM_0:0:12613191><CT>" say "siorpnij tacie"
+ L 02/04/2008 - 12:04:46: "netz0r`O_*<216><STEAM_0:0:12613191><CT>" changed name to "h** ci w oko stara sroko :D"

wystarczy?
  • 0

(Minutę temu) KoNiO -- czemu mi nie dziala strona razer-a skoro mam IE 7,0 ?

Dołączona grafika

#31 KsR

KsR

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 573 postów
  • Ską…d:ZzaSiedmioGórOgrodu

Napisano 10 lutego 2008 - 11:46

Chciałem napisać ze dwa konta mialem zbanowane z tego samego powodu jakiego ? napisalem do predatora ze jest statsem tak mi sie wydaje zonk , predator szukaja tylko powodu zeby mi dac bana bo ich tam ostro karam i nie moga sobie postatsic lou skille ,D . Nie chce zebyscie mnie odbanowywali wsumie dobrze wyszlo ze dostałem bana bo znalazlem serwery na ktorych nie grałem a są na takim poziomie jaki chciałem czyli starsi ludzie i bardziej ogarnieci Tawerna to spoko serwer duzo czasu tam spedzilem ale tak samo duzo nerw stracilem na rozegranie tego serwa zeby byl w miare na poziomie pozdrawiam krecik .



duzo nerw stracilem na rozegranie tego serwa zeby byl w miare na poziomie pozdrawiam krecik . hahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahaahahahahahah
ahaahahah wyjdz statsie i nie wracaj buhahaha
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika



Ty za to nie próbuj być na siłę ziomalem dając sobie do podpisu teksty typu "Masz ambicje to p***** policje"
PRZEPRASZAM !!!!

uhahahahahahahahaahahahahahahah !!

#32 krecik

krecik

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 10 lutego 2008 - 11:56

Moim zdaniem to np predator nie powinien miec tam admina dlaczego ? bo ciagle gra w ct nie pomoze slabszej druzynie bo statsy sa wazniejsze ......... a Zonk gra ciagle na fejku i niewiadomo czy jest admin czy go niema on chyba sie wstydzi skilla i nie gra na reealu xD admin nietylko jest od kickowania i banowania powinien tez pomagac wyruwnywac gre na serwerze ja mialem admina tyle czasu i nikomu nie dalem bana wolalem zwrucic uwage moze pare razy dalem kicka ale nigdy nie banowalem nie lubie kozaczyc adminem wole pokazac ze jestem leprzy w skillu a to duzo wiecej niz banowac kogos :)

A ksr to juz w ogule najwiekszy wiesniak serwera tyle razy co przezywal ludzi dawal kicki za darmo na moich oczach nie powinien miec admina ! ! ! ! szkoda ze nagrywalem z tego demek bo by sie nazbieralo banowal za byle co to dziecko nie moze miec duzej wladzy bo szkodzi spoleczenstwu :D
  • 0

#33 z0nk

z0nk

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • Ską…d:z bramki numer 1

Napisano 10 lutego 2008 - 12:10

w ogole to zainwestuj w slownik a nie nowe konta..
tak, wstydze sie grac na rn, dowartosciowalo cie to?
co do statsow - nie bede ci przypominal ile razy cie admini przenosili do slabszych teamow bo statsiles ;]
aa i wez skonz gadac o tym swoim skillu bo szkoda mi cie.. pr0 h4jt ffa karat0or haha
  • 0

(Minutę temu) KoNiO -- czemu mi nie dziala strona razer-a skoro mam IE 7,0 ?

Dołączona grafika

#34 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 10 lutego 2008 - 12:10

tak potwierdzam ze jestes "lepRZy" w skillu od innych lol .gif' class='bbc_emoticon' alt=': lol :' /> za duzo csa za malo NA?ÓKI;o xD co do fejkow byl temat o tym...;] co do adminowania innych widocznie nie podpadli tyle co ty zeby im bany odebrac;]
pa :D
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#35 krecik

krecik

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 10 lutego 2008 - 12:19

zonk zainwestuj w skilla bo go niemasz hahaha :D a ty will poczwicz ^^
  • 0

#36 krecik

krecik

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 10 lutego 2008 - 12:21

A co do odebrania admina to pisalem do tyro ze niamam sily adminowac na Tawernie i wcale mi go nie odebrali sam powiedzialem ze nieche adminowac wiec will jak nie ogarniasz tematow to sie nie wypowiadaj bo ja wiem lepiej dzieciak ! :D
  • 0

#37 KsR

KsR

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 573 postów
  • Ską…d:ZzaSiedmioGórOgrodu

Napisano 10 lutego 2008 - 12:22

dobra idz już bo ci dam kicka za free !!! buhaha lub cie zbanuje za free uwazaj sobie lepiej !

Użytkownik KsR edytował ten post 10 lutego 2008 - 12:23

  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika



Ty za to nie próbuj być na siłę ziomalem dając sobie do podpisu teksty typu "Masz ambicje to p***** policje"
PRZEPRASZAM !!!!

uhahahahahahahahaahahahahahahah !!

#38 krecik

krecik

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 10 lutego 2008 - 12:33

co do statsow - nie bede ci przypominal ile razy cie admini przenosili do slabszych teamow bo statsiles ;]
slowa zonka hmm ja sobie daje rade w ct i w terro ze mnie przeniosles do terro jak mialem dobre staty w ct to i tak nic nie zmienilo bo ja mam skilla i daje sobie rade tu i tu nie poddaje sie i nie wychodze z serwa jak lama gram do konca i prubuje cos udowodnic nie tak jak inni dostana dwie banki i wychodza bo staty im spadną ....
  • 0

#39 stoper

stoper

    seicento power

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 981 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 10 lutego 2008 - 01:20

kret polecam zajrzeć tutaj http://pl.wikipedia....ki/Interpunkcja

a i ciekawe jak dlugo bedziesz gral na tym nowym serwie...

Użytkownik stoper edytował ten post 10 lutego 2008 - 01:20

  • 0
puma 1.7 VCT | 16V | 125KM | 157Nm | panther black |

#40 mOOn_

mOOn_

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 416 postów
  • Ską…d:klikash?

Napisano 10 lutego 2008 - 05:00

Nie odbanowywać. Denerwują mnie jego teksty normalnie go zabiłem bania siadła zaj**ista a on swoje "Jaki fart" odpisuję mu weź skończ ogarnij a on "poczwicz botq" haha albo "I tak jesteś lou" ahaha Sorry miszczu jak jesteś taki dobry to po co grasz z botami na Tawernie?
  • 0
милый дaмы я xoчy вac пролететь




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0