Skocz do zawartości


Zdjęcie

[ban]diXoN37


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
34 odpowiedzi w tym temacie

#1 n4z@r

n4z@r

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 21 lutego 2008 - 10:25

Mój nick: diXoN37
Mój Steam ID: STEAM_0:0:15179394
Godzina zdarzenia: 21-02-2008 - 22:05
Opis co sie stało sie: Po 3 dniach bez gry w csa wbijam sobie do was na serwer , na początek nuke , pograłem troche i zmiana na cbble biorąc pod uwage to że nie grałem jakiś czas moj skill był koszmarnie zerowy :) na cbble po 3/4 rudnach smieszny napis ze Czituje i dostaje bana :) wszystko spoko ;] tylko za co ?? może demo ?? czasy ?? bana dostałem od admina o nicku lem (Atze) nie wiem co on tam widział :) zawsze gram i grałem czysto , rozumiem że można się pomylić itp dlatego prosze o jakiś konkret ;]
  • 0

#2 se lamie se

se lamie se

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 084 postów
  • Ską…d:Czechowice-Dziedzice

Napisano 21 lutego 2008 - 10:31

nie boj nic. demo bedzie do zobaczenia jak tylko atze wejdzie na forum :) wszystko sie wyjasni. szczerze tez Ci sie przygladalem ale nic na bana nie widzialem :) zobaczymy co tam Atze nam nagral
  • 0

Dołączona grafika

#3 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 21 lutego 2008 - 11:44

dema...
  • 0

#4 Atze

Atze

    Gienerau

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 679 postów
  • Ską…d:Plaża, słonce, laski, zimne piwo :)

Napisano 21 lutego 2008 - 11:49

Bez skargi, czy z, demko/demka i tak zostały by ocenione przez innych w celu wyeliminowania wspomnianej pomyłki.


Bez czasów i opisów, niech inni ocenią, tak bedzie najsprawiedliwiej.

@tyro, nie trzeba było, mam własne, ale przyda sie w razie 'wu'

Załączone pliki

  • Załączony plik  demo.zip   2,08 MB   6 Ilość pobrań

Użytkownik Atze edytował ten post 21 lutego 2008 - 11:50

  • 0
Dołączona grafika

#5 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 22 lutego 2008 - 12:05

a tak na wszelki wypadek wstawiłem, żeby potem nie zginęło...
Twoje wystarczy... WH
  • 0

#6 n4z@r

n4z@r

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 22 lutego 2008 - 06:10

sory ale ja tam nic nie widze :)
tyro może jakieś czasy ?? gdzie tam miałem wh ?? narazie to się mi się smiać chce ;]
  • 0

#7 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 22 lutego 2008 - 11:31

hm... moim zdaniem nie grasz czysto. ale mogę się mylić. ostatnio miałem wątpliwości czy koleś ma haxy, a go zbanowali, więc nie jestem nieomylny. skoro jednak chcesz czasy to proszę wytłumacz mi:

2.30 [cbble]
piękny skan i kill przez skrzynię.
wytłumacz skąd wiedziałeś, że terro jest za tą skrzynią, nie mogłeś tego wiedzieć.
od patrzenia w ścianę doznałeś olśnienia? to jest nieprawdopodobne.
żebyś chociaż zerknął, na ułamek sekundy się wychylił, można by przyjąć, że zauważyłeś, że się tam chowa.
ale Ty, stałeś spokojnie i jak się pojawił na wh zacząłeś się przesuwać w kierunku celu i bez wahania
prosto w niego. w pierwszej chwili, jak się wychyliłeś, też nie wiedziałem czy on jest za czy przed skrzynią.

20.03 [nuke]
podwórko. stoisz chwilę, po czym przesuwasz się lekko i oddajesz bez sensu kilka strzałów w skrzynki (jak sie idzie na resp terro).
dopiero na wh widać, że ruszyłeś się w chwili gdy pojawił się tam idący terro i strzeliłeś dokładnie w niego jak był jeszcze za skrzyniami.
nie mogłeś go widzieć.

22.05 - 22.35 [nuke]
kampisz za słupem w hali na podwórku, przodem do słupa. nic nie widać tylko słup. nie ruszasz się przez 30s.
nie wychylisz się, nawet na chwilę żeby zobaczyć co się dzieje :O .
jedynie raz lekko drgnąłeś na prawo. zewsząd słychać bieganie i strzały.
jak biegają CT, stoisz spokojnie, ale o 22.30 wbiega tam terro, nie widac go, ale Ty już przesuwasz celownik
i odwracasz się w lewo i strzelasz. skąd wiedziałeś, że to akurat Terro i że zobaczysz go w tym miejscu.
super ogarnięcie.
na WH wygląda to nieco inaczej, stojąc za słupem ma się widok na całą sytuację. przez cały czas ogarnia się
gdzie, kto i jak. jedno drgniecie w prawo było akurat wtedy gdyż terro tam pobiegł. no i na koniec
doskonale widać, że to Terro wbiega i leci w lewo.

25.11 [nuke]
podwórko. powtórka sytuacji z 20.03. tym razem z awp. strzał z wyprzedzeniem do niewidocznego terro,
który biegł od respa i powinien się pojawić zza skrzynek, ale w ostatniej chwili sie zatrzymał.
to nie może być super refleks, bo Ty go nie masz, nie umiesz strzelać z awp, chyba, że ktoś Ci powoli wejdzie
w celownik. jak szybko to nie trafisz.

28.32 [nuke]
podwórko, bez sensu strał przed kontener, nikogo nie widać. na wh jednak widać, że tam się kręcą terro i jeden właśnie miał
się pokazać. znów strzał z wyprzedzeniem.

30.10 [nuke]

oczekiwanie (zoom-awp) na terro, aż wyjdzie zza skrzynki. nagle za ścianą blisko, pojawia się drugi i biegnie,
prowadzenie celownikiem tego drugiego i strzał jak tylko kawałek terro wyłoniło się zza ściany.
nie masz takiego refleksu, żeby wykonać taki strzał, bez wcześniejszego namierzenia.
wielokrotnie widać, że nie umiesz grać z awp. nie ogarniasz
ciągłe oczekiwanie na tego terro, w końcu 30.16 wyłonił się zza skrzynki i udało się go ubić.
hehe. widać drugiego terro za ścianami i znów prowadzenie i jak tylko sie ukazał - kill.

nie wydaje mi się, że masz wysokiego skilla. wiec co ? fart ? nie wydaje mi się...
  • 0

#8 n4z@r

n4z@r

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 22 lutego 2008 - 12:43

hm... moim zdaniem nie grasz czysto. ale mogę się mylić. ostatnio miałem wątpliwości czy koleś ma haxy, a go zbanowali, więc nie jestem nieomylny. skoro jednak chcesz czasy to proszę wytłumacz mi:

2.30 [cbble]
piękny skan i kill przez skrzynię.
wytłumacz skąd wiedziałeś, że terro jest za tą skrzynią, nie mogłeś tego wiedzieć.
od patrzenia w ścianę doznałeś olśnienia? to jest nieprawdopodobne.
żebyś chociaż zerknął, na ułamek sekundy się wychylił, można by przyjąć, że zauważyłeś, że się tam chowa.
ale Ty, stałeś spokojnie i jak się pojawił na wh zacząłeś się przesuwać w kierunku celu i bez wahania
prosto w niego. w pierwszej chwili, jak się wychyliłeś, też nie wiedziałem czy on jest za czy przed skrzynią.

20.03 [nuke]
podwórko. stoisz chwilę, po czym przesuwasz się lekko i oddajesz bez sensu kilka strzałów w skrzynki (jak sie idzie na resp terro).
dopiero na wh widać, że ruszyłeś się w chwili gdy pojawił się tam idący terro i strzeliłeś dokładnie w niego jak był jeszcze za skrzyniami.
nie mogłeś go widzieć.

22.05 - 22.35 [nuke]
kampisz za słupem w hali na podwórku, przodem do słupa. nic nie widać tylko słup. nie ruszasz się przez 30s.
nie wychylisz się, nawet na chwilę żeby zobaczyć co się dzieje :O .
jedynie raz lekko drgnąłeś na prawo. zewsząd słychać bieganie i strzały.
jak biegają CT, stoisz spokojnie, ale o 22.30 wbiega tam terro, nie widac go, ale Ty już przesuwasz celownik
i odwracasz się w lewo i strzelasz. skąd wiedziałeś, że to akurat Terro i że zobaczysz go w tym miejscu.
super ogarnięcie.
na WH wygląda to nieco inaczej, stojąc za słupem ma się widok na całą sytuację. przez cały czas ogarnia się
gdzie, kto i jak. jedno drgniecie w prawo było akurat wtedy gdyż terro tam pobiegł. no i na koniec
doskonale widać, że to Terro wbiega i leci w lewo.

25.11 [nuke]
podwórko. powtórka sytuacji z 20.03. tym razem z awp. strzał z wyprzedzeniem do niewidocznego terro,
który biegł od respa i powinien się pojawić zza skrzynek, ale w ostatniej chwili sie zatrzymał.
to nie może być super refleks, bo Ty go nie masz, nie umiesz strzelać z awp, chyba, że ktoś Ci powoli wejdzie
w celownik. jak szybko to nie trafisz.

28.32 [nuke]
podwórko, bez sensu strał przed kontener, nikogo nie widać. na wh jednak widać, że tam się kręcą terro i jeden właśnie miał
się pokazać. znów strzał z wyprzedzeniem.

30.10 [nuke]

oczekiwanie (zoom-awp) na terro, aż wyjdzie zza skrzynki. nagle za ścianą blisko, pojawia się drugi i biegnie,
prowadzenie celownikiem tego drugiego i strzał jak tylko kawałek terro wyłoniło się zza ściany.
nie masz takiego refleksu, żeby wykonać taki strzał, bez wcześniejszego namierzenia.
wielokrotnie widać, że nie umiesz grać z awp. nie ogarniasz
ciągłe oczekiwanie na tego terro, w końcu 30.16 wyłonił się zza skrzynki i udało się go ubić.
hehe. widać drugiego terro za ścianami i znów prowadzenie i jak tylko sie ukazał - kill.

nie wydaje mi się, że masz wysokiego skilla. wiec co ? fart ? nie wydaje mi się...



To co tu opisałeś jest smieszne :) oczywiste akcje , nic tu innego nie widze :)

Cbble :
Słychać jak podnosi broń , był blisko więc wyprzedziłem jego ruch , wiedziałem ze sprawdzi tą kampe bo w pistolu zabił mnie w podobnej ~~
Nuke: 20.03
lol , patrz dokładnie bo jak dla mnie to terro widać jak na dłoni , nie widze nic dziwnego w tej akcji :) chyba ze dziwne jest strzelanie do przeciwnika :) imo ~~ wh i esp
Nuke : 22.05 - 22.35
Nie mam się z czego tłumaczyć , kolejny popis twoich umiejetnosci i "ogarnięcia"
Nuke: 28:32
Z jakim wyprzedzeniem :| moja stara bez okularów by go zobaczyła i strzeliła , troche przesada ;] chyba szukasz na siłe ;]
Resztę opisze po powrocie do domu :) EDIT: dodam że widać nogę terro okulary to chyba nie moja stara powinna nosić tylko ty ...
Nuke: 30:10
Tu widać jak bardzo Ty ogarniasz xD skracałem standardowo poche , wszystko co tam zrobiłem było oczywiste ... nie chce tego tłumaczyć bo naprawde nie ma co :)

Ps1: Po co brałeś się za ocene tego demka skoro Cię to "WALI" ??
Ps2:

nie wydaje mi się, że masz wysokiego skilla. wiec co ? fart ? nie wydaje mi się...

nie wydaje mi się, że umiesz oceniać demka. wiec co ? zj**ałeś ?

Użytkownik n4z@r edytował ten post 22 lutego 2008 - 02:13

  • 0

#9 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 22 lutego 2008 - 01:17

może tak, może nie. nie ja Ci dałem bana i dla mnie nie grasz czysto i prawdę mówiąc mnie to wali i nie zamierzam się tym zajmować. PA.
  • 0

#10 se lamie se

se lamie se

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 084 postów
  • Ską…d:Czechowice-Dziedzice

Napisano 22 lutego 2008 - 02:31

nazor aka. dixon nie wiem co o tym sadzic. niektore kille byly mocno podejrzane. koles jeszcze dobrze nie zdarzyl sie wychylic a juuz zaczynales strzelac... do tego te niektore skany przez skrzynie... niech to blookers obejrzy bo on jest chyba najbardziej ogarniety :P
  • 0

Dołączona grafika

#11 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 22 lutego 2008 - 02:45

dobra ja juz mialem to wczesniej looknac ale szukalem +2 akcje dla Predatora do filmu bo chcial.

EDIT: Czysty gosciu, na cbble nie ma nic co mozna by bylo stwierdzic zeby mial wh, na nuke podobnie, no moze poza jedna akcja na dworzu z famasa gdzie stal w hangarze i strzelil do goscia ktorego nie bylo widac bo biegl na dwor i sie za skrzynia zatrzymal a ten strzelil przy skrzyni gdzie on nie wyszedl. Reszta akcji podobnych na nuke jak do tej opisalem sa podobne ale z tym ze kawalek terro bylo widac, myslal, ze t wyjdzie no ale nie wyszedl tylko jakby tak napisac podkusil. Napisales tyro, ze ustawil sie tam kolo drabiny z awp i na karton miezyl ;] to normalne ze tam mierzy czeka na wyjscie terro, standardowe miejsce z awp gdzie sie mierzy stamtad no chyba, ze ty bys wyszedl z tym awp jak wchodza raszem to pozdro :D a ten co mu wyszedl to przypadek byl, miezyl w inne miejsce i gosciu wyszedl to zabil, proste ;] 99% tych akcji da sie wytlumaczyc ;] gosciu czysty mojim zdaniem, checie to sobie na blackliste wrzuccie i ocena bedzie pewnie podobna :)

Reszta akcji tyro na sile opisywana, przejrzyj sobie moje demko to nie styknie Ci czasu na opisywanie takich akcji :D

Użytkownik bl00keRs edytował ten post 22 lutego 2008 - 03:29

  • 0

#12 se lamie se

se lamie se

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 084 postów
  • Ską…d:Czechowice-Dziedzice

Napisano 22 lutego 2008 - 03:40

to wsumie nie powinno byc kierowane do Tyro tylko do Atze bo to on dal bana :)
  • 0

Dołączona grafika

#13 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 22 lutego 2008 - 04:46

ale tyro opisal akcje w ktorych moim zdaniem nic nie ma.
  • 0

#14 Atze

Atze

    Gienerau

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 679 postów
  • Ską…d:Plaża, słonce, laski, zimne piwo :)

Napisano 22 lutego 2008 - 05:04

Twoje zdanie, niestety, to za mało aby mnie przekonać do unbana.
  • 0
Dołączona grafika

#15 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 22 lutego 2008 - 05:12

Na obu demkach nie było akcji (jak dla mnie) na stwierdzenie 100% wh. Ogladnalem cbble, niektore akcje byly dziwne ale do wytlumaczenia. Na nuke akcja 25:10 myslalem ze wpadl ale niestety noge bylo widac. Jeszcze jedna ciekawa akcja byla za skrzyniami na podworku ale nie pamietam czasu. Obejrze pozniej jeszcze raz.
  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#16 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 22 lutego 2008 - 09:57

Atze wrzuc do oceny na blackliste dla pewnosci jak to Ci nie wystarcza ;]
Jak napisalem, akcje do wytlumaczenia na demkach sa ;]

ulti ta akcje to chyba ja 4 posty wyzej opisalem, to bylo bodajze w ~20:50 gdzie terro zamiast wybiec to sie za skrzynia schowal a on strzelil jakby wiedzial ze wyjdzie lecz on nie wyszedl a widac nie bylo, na 1/4 sprawdzalem :)

Użytkownik bl00keRs edytował ten post 22 lutego 2008 - 10:00

  • 0

#17 Atze

Atze

    Gienerau

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 679 postów
  • Ską…d:Plaża, słonce, laski, zimne piwo :)

Napisano 22 lutego 2008 - 11:01

może i są do wytłumaczenia, ale i w jedną i w drugą stronę.
a te blacklisty i bordy cs nie darzę najmniejszym zaufaniem, to nie to co kilka lat temu.
  • 0
Dołączona grafika

#18 n4z@r

n4z@r

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 23 lutego 2008 - 12:03

Myślę, że nowa black lista jest wiarygodnym żródłem oceny demek :) to dobry pomysł ... Ludzie tam są w tej dziedzinie jednymi z najlepszych więc nie rozumiem twoich uprzedzeń ... ale rozumiem jedno , czasami trudno jest się przyznać do błędu :)
  • 0

#19 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 23 lutego 2008 - 01:16

no to jak dales mu bana to wypisz akcje, ktore wedlug Ciebie nie sa czyste ;]
  • 0

#20 z0nk

z0nk

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • Ską…d:z bramki numer 1

Napisano 23 lutego 2008 - 10:55

Blacklista... jakiś zlepek dzieciaków z cs.pl...

obecnie na tym blacklisted.pl dema ocenia CzuK czyli (bodajze) admin esl i osoba zajmujaca sie tegorocznym kode5.pl ;p
wiec chyba mozna spokojnie wrzucic tam demo :>

ps. sry Atze za skasowanie posta ;p forum cos sie zepsulo..
  • 0

(Minutę temu) KoNiO -- czemu mi nie dziala strona razer-a skoro mam IE 7,0 ?

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1