Skocz do zawartości


Zdjęcie

[ban]diXoN37


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
34 odpowiedzi w tym temacie

#21 Atze

Atze

    Gienerau

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 679 postów
  • Ską…d:Plaża, słonce, laski, zimne piwo :)

Napisano 23 lutego 2008 - 11:21

ps. sry Atze za skasowanie posta ;p forum cos sie zepsulo..


ehh drugi raz pisac mi sie juz nie chce...
  • 0
Dołączona grafika

#22 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 25 lutego 2008 - 11:52

Reszta akcji tyro na sile opisywana, przejrzyj sobie moje demko to nie styknie Ci czasu na opisywanie takich akcji :D


oglądałem Ciebie nie raz. za każdym razem jak dawałeś kogoś do oceny, oblądałem również grę innych.

każdą dziwną akcję mozna przedstawić na dwa sposoby, fart albo czit.
z tym, że fart zazwyczaj towarzyszy skilowi oraz zdarza się niezbyt często.
nawet dobry gracz popełnia błędy, bo czegoś nie zauważy i jest zaskakiwany przez innych. na wh widać często oczywiste sytuacje, kiedy mógłby uniknąć śmierci gdyby widział przez ścianę. nikt się specjalnie nie podkłada dla ukrycia czita. ludzie starają się nie zabijać przez ściany, ale zazwyczaj unikają kontaktu z wrogiem jeżeli nie są pewni wyniku. cziter stara się trzymać z daleka, wyczekuje szuka okazji. są również raszerzy, ale zazwyczaj wówczas wpadają, bo popełniają błędy.
jak widzę gracza, który nie ma skila, nie umie strzelać, a jednocześnie doskonale orientuje się gdzie jest wróg, ma 10 fartownych akcji na mapę, bezbłędnie wyczuwa kiedy i gdzie ma się pojawić przeciwnik i ten przeciwnik tam jest, to ja nie wierzę, że gra czysto.

nieraz oglądałem akcje bl00keRsa, stopera, Masmixa, ultiego i innych. oni mają dobre staty, które zawdzięczają przede wszyskim umiejętności strzelania i refleksowi. zwyczajnie walą banie, albo ogarniają recoil na full auto, każdemu kto się pojawi na widoku. ale oni popełniają błędy, wbiegają w sytuacje, których nie da się wygrać.

cziter tak nie gra. nawet jak się kryje z wh/esp to jednak mimowolnie korzysta z info. jakich mu dostarczają.
dlatego oglądając demo patrzę na sposób gry, przyglądam się na wh czy koleś "wie" i dlatego gra tak, a nie inaczej.
mówicie że "na siłę" wybrałem te czasy. dla mnie się liczy ogólne wrażenie z gry. akcje wypisałem bo chcieliście.
ja wiem , że są miejsca i kierunki w które się patrzy i czeka, ale nikt nie strzela nikogo nie widząc. bo po co, żeby zdradzić że się jest i czeka? to głupota. ludzie strzelają przez skrzynie i ściany, ale nikt nie strzela obok skrzyni na wszelki wypadek i dokładnie wówczas kiedy powinien się tam pojawić biegnący wróg. tyle, że się nie pojawił, bo zawrócił. ciekawe ilu by zauważyło w czasie gry tą piętę, którą mozna zauważyć na demo oglądając uważnie na 1/4 prędkości...

już pisałem wyżej, nie obchodzi mnie los tego kolesia... Atze go zbanował, moim zdaniem słusznie. możecie się nie zagdzać z moją oceną, możecie go odbanować, wisi mi to...
  • 0

#23 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 25 lutego 2008 - 12:29

no cos trzeba bylo by z nim zrobic :| na blacklisted.pl ktos wrzucil ?
  • 0

#24 z0nk

z0nk

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • Ską…d:z bramki numer 1

Napisano 25 lutego 2008 - 01:05

mnie zaciekawily akcje na nuke @ podworko.. pare razy strzeliles zanim typek wyszedl zza skrzyni..
nie mialem okazji do konca obejrzec dem bo musialem wyjsc, zrobie to dzisiaj i ocenie ;>
  • 0

(Minutę temu) KoNiO -- czemu mi nie dziala strona razer-a skoro mam IE 7,0 ?

Dołączona grafika

#25 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 25 lutego 2008 - 02:36

20:05 - za szybki strzal
23:52 - po strzale jakies dziwne drgania celownika na ktore moze nie zwracalbym uwagi ale
24:00 - ab sie wlaczylo czy co? nagly strzal i kill joe monstera ktory byl na podworku obok wejscia na gore. Myslalem ze to jakis blad ale masz za to +1 frag.
25:12 - znowu za szybko
  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#26 Atze

Atze

    Gienerau

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 679 postów
  • Ską…d:Plaża, słonce, laski, zimne piwo :)

Napisano 25 lutego 2008 - 04:32

pierwsze moje podejrzenia przy nagrywaniu były właśnie takie ab+wh, przy strzelaniu celownik dziwnie potrafił wibrować, któremuś adminowi o tym pisałem.
  • 0
Dołączona grafika

#27 n4z@r

n4z@r

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 25 lutego 2008 - 05:12

HAHAHAHAHAHAHHA nie wiem kto tu jest low :) wy ogarniacie trochę tą gre ???? jakie k***a AB człowieku pograj troche a potem się osmieszaj , dlaczego nie dasz do oceny tego dema na blacklist ?? brak mi słów :] jak ktoś ogarnięty przybije to że haxowałem pogodze się z tym ale fakt że noskille wmawiają mi haxy jest wk***iający :) sryy nic więcej na wasz temat nie moge powiedzieć po tym co widze na forum ...


EDIT:

Możecie zamykać , po tym co przeczytałem mam wyj**ane na to czy bede miał tu bana czy nie ... trudno
pozdrawiam :) imo AB i wh ...

Ps: heheh tylko debile dają swoje demka do oceny na BL ;] sory to chore ...

Użytkownik n4z@r edytował ten post 25 lutego 2008 - 09:11

  • 0

#28 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 25 lutego 2008 - 06:35

sam siebie wstaw i napisz, ze Cie perma dali i niech ocenia demko tam, jak nikomu sie tutaj niechce Ciebie wstawic ;]

EDIT:

Ogladalem demko jeszcze raz do podanych czasow ultiego wyzej ;]

20:05 - nie bylo za szybkiego strzalu, strzelil akurat kiedy glowa sie pokazala terro: tutaj widac jak terro wyszedl: http://img222.images...nuke0000ig1.png a tutaj kiedy oddal pierwszy strzal wiec widac terro i nie ma mowy o szybkim strzale ( na 1/4 obejrzyj kilka razy to zobaczysz terro, ze wyszedl pierwszy dopiero potem strzal polecial ): http://img222.images...nuke0001pu4.png
23:52 - no faktycznie skacze ale to o niczym jeszcze nie swiadczy, zobacz cala runde jak dziko jest rozegrana jakby jakies zwiechy mial czy gra na 1 fps, tak bynajmniej u mnie widac.
24:00 - tej akcji nie moge opisac bo zacina sie jak podchodzi przy drabinie i konczy jak jest spowrotem przy pochylni O_o
25:12 - tak samo jak pierwszy czas, czysto. Niby no jest za szybko ale warto zobaczyc na zdjecie i cos ciekawego wystaje przy kartonie ? Czy to nie reka ? HA! a wlasnie reka: http://img221.images...nuke0002sp6.png mi by wystarczylo zebym oddal strzal.

Użytkownik bl00keRs edytował ten post 25 lutego 2008 - 09:35

  • 0

#29 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 26 lutego 2008 - 08:31

Możecie zamykać , po tym co przeczytałem mam wyjebane na to czy bede miał tu bana czy nie


ja też mam....

tyle gadania o nic. ban jest i tyle. ja nie mam żadnego interesu w dawaniu dem na ta blacklisted czy jak to się nazywa.
jak się nie zgadzacie z banem to dajcie tam do oceny i już.
  • 0

#30 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 26 lutego 2008 - 11:09

bl00kers na 1/4 bylo ledwo cos widac ale w grze masz normalna predkosc i sprobuj ogladnac ta akcje bez zwolnienia, ciekawe czy cos zobaczysz i zdazyl bys strzelic tam szybko.

24:00 - zwiecha jest ale dopiero po tym strzale. celownikiem szarpnelo i nagle head niewiadomo skad. demko jest z hltv wiec zobacz gdzie joe monster stal wogole.
na 1/4 obejrzyj kilka razy
obejrzyj na 1/1 raz, nikt w grze predkosci 1/4 nie ma
  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#31 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 26 lutego 2008 - 11:56

no 24:00 nie obejrze bo jak cofa juz z pochylni to mi demko kolo drabinki urywa i zaczyna sie jak jest spowrotem na pochylni, nie wiem czemu :) No wiem ze na 1/4 widac o wiele wiecej w spowolnionym tempie ale jak mu to udowodnisz ze go nie zauwazyl podczas gry na normalnej predkosci ? Niby nie realne ale jednak mozliwe, czasami tez lekko wystaje lufa od m4 naprzyklad jakby zza kartony i dowidzisz ( bynajmniej ja miewam takie akcje ze lufa wystaje to wale do typa )
  • 0

#32 z0nk

z0nk

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • Ską…d:z bramki numer 1

Napisano 26 lutego 2008 - 12:16

cbble:
2:30 - bylo slychac ze jest po prawej, wyskoczyl strzelajac ale go nie bylo wiec strzelil w skrzynie..

nuke:
20:03 - widac go ;d
22:30 - mogl slyszec ze terro biegnie do niego..
23:52 - no fakt, skacze dziwnie..
24:00 - niezle :O aim?
25:11 - terro wychylil sie lekko do tego z hangaru, ty nie mogles go widziec (moment w ktorym strzeliles - 22:12:55)
28:32 - na zwolnieniu 1/4 bylo widac kawalek buta/nogi, w normalnym tempie moze bylo widac pixel..
30:10 - tu nic nie ma imo..

czyli 3 dziwne akcje (nie liczac tej z 28:32), chyba za malo na bana.

edit: blookers w 24:00 on idzie do okien, strzela (i zabija stopera) i demko przeskakuje do momentu gdzie cofa sie na poche.. wiec da rade obejrzec urywek..

Użytkownik z0nk edytował ten post 26 lutego 2008 - 12:23

  • 0

(Minutę temu) KoNiO -- czemu mi nie dziala strona razer-a skoro mam IE 7,0 ?

Dołączona grafika

#33 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 26 lutego 2008 - 12:16

u mnie jest tak ce cofa sie z pochylni podchodzi z usp do okna, wyciaga awp i jest nagly ruch myszka na sciane i strzal. no i head przez dwie sciany typowi ktory stoi na podworku niedaleko czerwonej skrzyni. chwile po tym jakas scina i koles jest przy drabince.
  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#34 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 26 lutego 2008 - 01:00

szkoda prondu^
Atze, weź go może odbanuj. na pewno i tak wkrótce wpadnie...
  • 0

#35 Atze

Atze

    Gienerau

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 679 postów
  • Ską…d:Plaża, słonce, laski, zimne piwo :)

Napisano 27 lutego 2008 - 12:02

Skoro typek ma wyj**ane, co widać nie tylko po owym stwierdzeniu, ale również po chęciach jakie promieniują od niego, co również daje do zrozumienia, bo zachowanie tez o czymś świadczy.

20:04 - Niby da sie wytłumaczyć ze widac goscia przed strzałem. Tak na 1/4 - gdzie gość pokazuje sie 20:04:46 a strzał pada 20:04:51 +- kilka ms co daje w dużym zaokrągleniu 1/10 sekundy na odebranie bodźca i wykonanie reakcji, najs.

22:51 to co z0nk opisał

24:00 n/c

28:32 - na zwolnieniu 1/4 bylo widac kawalek buta/nogi, w normalnym tempie moze bylo widac pixel..

bl00kers na 1/4 bylo ledwo cos widac ale w grze masz normalna predkosc i sprobuj ogladnac ta akcje bez zwolnienia, ciekawe czy cos zobaczysz i zdazyl bys strzelic tam szybko.

- a na wh jak by miał ktoś wybiec. Przy 1/1 to nawet by nie zdążył pomyśleć co to było.

Te i inne akcje które opisał z0nk, ulti i tyro, przeważają szalę nad tymi co starał sie opisać bl00keRs + moja opinia =

...jak ktoś ogarnięty przybije to że haxowałem pogodze się z tym...

no to żyjmy w zgodzie, ban zostaje.
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0