Skocz do zawartości


Zdjęcie

dziekuje


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
25 odpowiedzi w tym temacie

#1 ReV

ReV

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 955 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 18 marca 2008 - 05:42

Witam

chcialem oznajmic, ze w tym tygodniu, a prawdopodobnie pod koniec swiat sprzedaje swoje konto steam i koncze gre w CSa, a co za tym idzie opuszczam tawerne.

Uznalem ze w swoim zyciu musze dokonac jakichś zmian i je zreformowac doglebnie. Jedna z pierwszych moich decyzji bylo zakonczenie przygody z cs'em i sprzedaz mojego konta. Nie mozna do konca zycia jarac sie zabijaniem wirtualnych ludzikow :| Poza moja checia zmiany trybu zycia dochodzi do tego kupa czasu tracona przy csie i moje totalne lewustwo w nia.

Chcialem z tego miejsca podziekowac wszystkim moim dobrym kolegom ze serwera ktorzy mi pomagali badz tez poprostu cieszyli swoja obecnoscia podczas gry. Najwieksze podziekowania sle dla stopera, dzieki ktoremu po czesci sie w ogole tutaj znalazlem a w 99% zajalem pozycje administratora. Wielkie dzieki dla najlepszych kumpli - swirka, se lamie, blinda, predatora, lisa, shatana, lakiego, kornika, atonsiona, kaczora a takze W@sila aka zcv'a, pale bo lubie, jarka i anuski i metyla. Poznalem sporo wspanialych ludzi z ktorymi gra to byla prawdzia przyjemnosc. Dziekuje takze kolegom z FF# ktorzy dali mi mozliwosc pilnowania porzadku na Tawernie - Tyro, owi oraz tym ktorzy w ogole ze mna lubili pogadac ^^ czyli Masmixowi. Mam nadzieje ze sprawdzilem sie jako admin i nie zalowaliscie swojej decyzji :> Dziekuje takze tym z ktorymi sie nie mialem przyjemnosci zapoznac lub nasza znajomosc byla dosc chlodna :0 Jezeli kogos nie wymienilem to przepraszam, ale tyle tego jest....

Wielkie podziekowania za prawie rok spedzony razem, bede tesknil na pewno ale na forum raz za czas zagladne :) powodzenia z dalszym prowadzeniem serwera!

PS -> taka decyzje nie jest latwo podjac i przychodzi mi to cholernie trudno i do teraz mam dylematy ale twradym trza byc...
PS2 -> jak konto juz nie bedzie nalezec do mnie tylko do kolegi ktoremu je sprzedaje dam znac komus z FF zeby mnie wykreslic z listy adminow [tyro albo owiemu]

PS3 -> moja pozycje admina mozecie przekazac komus jesli uwazacie to za sluszne lub konieczne

pozdrawiam

rev kawa & fajki ^^

Użytkownik ReV edytował ten post 18 marca 2008 - 05:51

  • 0
Dołączona grafika

ŚWIREQ & rev FTW

Dołączona grafika Dołączona grafika

#2 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 18 marca 2008 - 05:51

Słusznie. Szkoda czasu w to grać. Nie grałem ponad tydzień i jakoś nie mam ochoty wcale, ale kiedyś jeszcze może pogram jak nie będzie nic ciekawszego do roboty... 3m sie oO
hmm jakby sie trafił kupiec też mógłbym właściwie sprzedać stima...
  • 0
Dołączona grafika

#3 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 18 marca 2008 - 05:54

szkoda ze konczysz ;/
powodzenia w real life xD

poklykasz jeszcze ze mna czasem ? xD

Użytkownik KoRniK edytował ten post 18 marca 2008 - 05:57

  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#4 KoNiO

KoNiO

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 028 postów
  • Ską…d:Gorny Sląsk

Napisano 18 marca 2008 - 06:32

A mi sie smutno zrobilo napisales ten list tak jak bys odchodzl z tego swiata no ale coz papa
  • 0
Dołączona grafika


Dołączona grafika


AVEEE

#5 Predator

Predator

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 712 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 18 marca 2008 - 06:37

Mi też smutno, będzie mi cie brakować ;( :(
  • 0
,,You put water into a cup, it becomes a cup, you put water into a bottle, it becomes a bottle, you put it into a teapot, it becomes a teapot. The water can flow, or it can crash. Be water my friend. :)

#6 SWIREQ

SWIREQ

    KoSimAzaKI

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 989 postów
  • Ską…d:Krzywe Kolano

Napisano 18 marca 2008 - 06:41

a mi jak smutno bedzie to wlacze sobie ReV vs Julio Pleksiglas i bede miał banana na twarzy :D
pozdro ReV dzieki za wspolna gre pogaduchy i smichy hihy :D

ps
i tak bedziesz chcial zagrac chociaz raz na miesiac :D
  • 0
ppOzDraWiaM :)
Dołączona grafika
najlepsza wtopa ReV vs SWIREQ vel Julio Pleksiglas

#7 Gość_QUIt_*

Gość_QUIt_*
  • Guests

Napisano 18 marca 2008 - 06:42

Ty lepiej rzuc tą kawe i fajki bo przy nich spędzasz 24/7 xD =D


no cóż powodzenia :-D
  • 0

#8 Lisu

Lisu

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 301 postów
  • Ską…d:Ropczyce

Napisano 18 marca 2008 - 06:59

Powodzenia rev :)

Sam podobnie się ograniczam, za 1.4 roku matura, przez ten czas może będę grał w tego cs ale tylko 5on5, ffa totalnie odpada bo strata czasu jest jak dla mnie.

?yczę wszystkim innym Ograniczcie się albo zmądrzejcie :-). Kiedyś wirtualna rozgrywka się zakończy i zacznie się real life dla niektórych.

Jest wiele osób tutaj na serwerze wśród graczy oraz administratorów którzy grają np. jak stoper, Bubasek okazyjnie, kiedy mają czas relaksując się przy grze wraz z znajomymi. Tak według mnie powinna wyglądać gra, tylko wtedy ona ma sens a nie naparzanie w klawisze ALL DAY !!!!!!!!. Nie chcę tutaj nikomu sugerować ani prawić morały że granie jest złe i do niczego nie prowadzi, a przyjemność= (bardzo często) nałóg.

Powiecie pewno " A ty może nie jesteś taki jak my, jesteś inny, też grałeś i to sporo po 130h". No dobra, kiedyś zdałem sobie to samo pytanie, a nawet pytałem co sądzą znajomych, to uzyskałem odpowiedź taką min. jak napisał rev, że szkoda czasu. No i po miesiącu przemian teraz mało co gram, tylko z znajomymi 1-1.5h dziennie albo wcale.

Więcej nie będę się wypowiadał więc GL i powodzenia w grze i życiu.


-----------------------------------------------------------------------------------------

Szacunek dla tych co zerwali albo się ograniczyli
i zmienili styl życia. :)
  • 0

Dołączona grafika
Dołączona grafika


One death is a tragedy
One million is a statistic


#9 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 18 marca 2008 - 07:30

pzdr miszczu :D
  • 0

#10 Masmix

Masmix

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 164 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 18 marca 2008 - 07:33

Pozdro rev, nie pal tyle tylko i kawy nie chlej, dobrys admin byl, dobry chopok! ;)
  • 0
Disturbed: Indestructible:

"Every broken enemy will know,
That their opponent had to be invincible!
Take a last look around, while you’re alive,
I’m an indestructible master of war!



#11 kaczoR

kaczoR

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 61 postów
  • Ską…d:Katowice

Napisano 18 marca 2008 - 08:02

Nie będę pisał tego, co już ktoś inny napisał, ale powodzenia ^^
Mam nadzieje, że chociaż czasami wpadniesz na tawernę pogadać...
...Powinieneś nie sprzedawać steama po prostu dać sobie na jakiś czas spokój i tyle:]
Za jakiś czas najdzie cię by zagrać z takimi ludźmi jak my;p
  • 0

#12 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 18 marca 2008 - 08:51

ta - moje zdanie takie samo:

Nie sprzedawaj steama tylko sie sam w sobie ogranicz - jak wpadniesz raz na tydzien czy tam nawet te 2-3 razy w tygodniu na troszke an serwer to nic zlego. Uwierz ze bardzo czesto najwiecej czasu tracimy na inne glupoty niz samo granie. Jezeli uwazasz ze tracisz duzo czasu przyjrzys sie dokladnie temu na co poswiecasz codziennie czas i zobaczysz ze nie tylko cs go zzera a pozornie nieznaczace czynnosci.;]
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#13 Bubasek

Bubasek

    MMK - Moja Mała Kluska

  • Kluska
  • PipPipPipPipPipPip
  • 760 postów
  • Ską…d:B-stok

Napisano 18 marca 2008 - 09:16

ogranicz sobie trochę ale nie zostawiaj nas :)
ustal jakieś 2-3 godzinki dziennie wieczorem jak nie mozesz sie powstrzymac i juz :)
  • 0

:heart:


#14 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 18 marca 2008 - 09:20

;(

hf tam dalej;)
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#15 Predator

Predator

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 712 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 18 marca 2008 - 09:21

Za późno on już opylił to konto :f
  • 0
,,You put water into a cup, it becomes a cup, you put water into a bottle, it becomes a bottle, you put it into a teapot, it becomes a teapot. The water can flow, or it can crash. Be water my friend. :)

#16 KsR

KsR

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 573 postów
  • Ską…d:ZzaSiedmioGórOgrodu

Napisano 18 marca 2008 - 09:22

hehe no co Ty sprzedaj stima zawsze jakiś hajsik na melanż sie Zyska :D:D:D
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika



Ty za to nie próbuj być na siłę ziomalem dając sobie do podpisu teksty typu "Masz ambicje to p***** policje"
PRZEPRASZAM !!!!

uhahahahahahahahaahahahahahahah !!

#17 stoper

stoper

    seicento power

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 981 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 18 marca 2008 - 09:51

gl rev ;] i my sie spotkamy jakos za niedlugo, gdzie na bb sie stykniemy ;p


a steama szkoda sprzedawac... ja pracuje i tez nie mam w tygodniu za duzo czasu na takie granie ale nie przesadzajmy ze to jest uzależniające i tylko gramy i gramy... pyknac jedna mapke raz na dwa dni to nikomu nie zaszkodzi ;] a przy tym pogadasz jeszcze ze znajomymi itd :) trzym sie!
  • 0
puma 1.7 VCT | 16V | 125KM | 157Nm | panther black |

#18 se lamie se

se lamie se

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 084 postów
  • Ską…d:Czechowice-Dziedzice

Napisano 18 marca 2008 - 09:53

Ty go juz KsR nie podjudzaj :P ino bys melanzowal i melanzowal :P

co do tego ze konczysz gre to lepiej zostac ale sie ograniczyc :) ja ostatnimi czasy tez nie mam zabardzo ochoty duzo grac. wejde raz na dzien na godzinke dwie. w weekendy to wogole nie gram bo nie ma czasu :P ale pozdro

PS. nie mysl sobie ze byles moim najlepszym qmplem :P (joking man ) :D
  • 0

Dołączona grafika

#19 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 19 marca 2008 - 08:57

nie trzeba sprzedawać steama żeby przestać grać. choć łatwiej jest przestać jak się nie ma dostępu.
nie uważam, że strzelanie do wirtualnych ludzikuf jest całkiem bez sensu, ale strzelanie ciągle do takich samych, na tych samych mapach i według tych samych schematów - to jest bez sensu. krowa może jeść całe życie tylko trawę, ale człowiek potrzebuje różnorodności.
dlatego rozumiem decyzję.

pozdrawiam i powodzenia :)
  • 0

#20 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 19 marca 2008 - 10:43

Zbyt drastyczne posuniecie z tym sprzedawaniem. Ja nie gralem przez prawie 3 miesiace. Trzeba miec tylko zajecie zastepcze. Teraz tez nie gram (bo mi sluchafki nie działajo a bym sobie pograł :help: ) Zostaw konto (chiociaz ktos juz chyba napisal ze sprzedales) i wpadnij czasami zbic jakiegos bota ( stopera albo innego zonka albo jubego jak dobry dzien bedziesz mial).

Użytkownik ulti edytował ten post 19 marca 2008 - 10:45

  • 0
bzzzzzzzzyyyy




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0