Skocz do zawartości


SKARBA NA ADMINA O NICKU BL1ND


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
30 odpowiedzi w tym temacie

#21 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 13 kwietnia 2008 - 07:10

Bodziuuuu :D masz u mnie browca :D pozdro, kazdy lubi pokozaczyc jeden troche mniej drugi troche wiecej tylko szkoda, ze tak po kabelkach a nie w realu :) Obu was ruzgami jeszcze po plerach wala i sami siebie jeszcze jedziecie. Raczke podajcie sobie na zgodne i bedzie gut!
  • 0

#22 Gość_mua_*

Gość_mua_*
  • Guests

Napisano 13 kwietnia 2008 - 07:41

kozlem ofiarnym na osiedlu?? nie sadze <hahaha> zabawne przez kabelki?? jakbym powiedzial chodz w realu to albo bys mnie wysmial albo powiedzialbys ze mam wpadac ale powiedz mi co tu za sens ja mam 17 lat Ty ponad 20?? Checie dajcie mi tego bana jezu wszyscy sie tak domagaju pff Konio odezwal sie swiety... niektorzy naprawde czasami przesadzacie zastanowcie sie zanim cos napiszecie ja juz rpzeprosilem temat do zamkniecia zrobilem blad ale jak mowie zrobilem to pod wplywem emocji zzewnatrz moglem sie powstrzymac dla poniesienia kary mozecie dac mi tega bana odczekam z pokora....


Ps: kultura na serwerze to tez kultura na forum co do klniecia poczytajcie se shoutboxa ok?? co kilka linijek blee slowo a ja nie lubie takich slow zwroccie na to uwage szanowni panowie a nie czepiliscie sie jednej osoby... pozdro

Użytkownik mua edytował ten post 13 kwietnia 2008 - 07:43

  • 0

#23 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 13 kwietnia 2008 - 07:46

łałałiiiiła
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#24 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 13 kwietnia 2008 - 08:23

kozlem ofiarnym na osiedlu?? nie sadze <hahaha>


pewnie nei meiszkasz na osiedlu tylko gdzies na wsi i dlatego sie z tego smiejesz;);dd

Ps: kultura na serwerze to tez kultura na forum co do klniecia poczytajcie se shoutboxa ok?? co kilka linijek blee slowo a ja nie lubie takich slow


nei lubisz? to po kiego na serwie ciagle tak cisniesz? zrestza bylo juz keidys na temat szolta a serwa... i to jednak nie jest to samo;) wiadomo ze jak ktos co 2 slowo bezie kurvowowal to przesada ale jak raz na czas ktos napisze cos takiego to nie ma placzu;]

z jednym sie zgodze z Toba... zamknijcie temat;x

a i masz 17 lat? to chyba tam u was dzieci pozniej dorastaja bo zachowujesz sie jak 14 latek;] czyli poprostu dziecinnie;x juz to ktos kiedys Ci powiedzial ale przypomniec zawsze warto;)

Użytkownik will edytował ten post 13 kwietnia 2008 - 08:24

  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#25 Gość_mua_*

Gość_mua_*
  • Guests

Napisano 13 kwietnia 2008 - 08:31

Gdansk Twoim zdaniem to wies?? O_o to ciekawe gdzie Ty mieszkasz.... I nie klne ciagle podkreslam dwa trzy razy na mape mi sie zdazy wiec slowo ktore tutaj uzyles jest nieprawidlowe dobra zamknijcie ten temat... pozdro for all wesolych swiat
  • 0

#26 Jaro dNb

Jaro dNb

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 94 postów
  • Ską…d:?ódź

Napisano 13 kwietnia 2008 - 09:23

ja sie zgadam ten typ lamie regulamin za kazdym razem a jak ktos mu da bana ten odrazu leci na forum beszczel :x ban na miesiac Quit dal najlepszy dowod jak admina niema jak sie ten mua zachowuje
  • 0

#27 Gość_mua_*

Gość_mua_*
  • Guests

Napisano 13 kwietnia 2008 - 09:38

czlowieku kiedy to bylo ze ja sie tak zachowywalem... daj mi dowod jakis z ostatniego tygodnia... obiecuje Ci ze nie znajdziesz....
  • 0

#28 bl1nd

bl1nd

    Prawnik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 13 kwietnia 2008 - 09:59

k***a rozp*****e was wszystkich, zaj**e, pokroje, rozk***ie !! :D

zal...

zamknac prosze, bana dac i spokoj :D
  • 0

palacz ke sera sera: ja nie pije
palacz ke sera sera: juz nigdy
palacz ke sera sera: zmienilem sie


#29 Gość_mua_*

Gość_mua_*
  • Guests

Napisano 13 kwietnia 2008 - 10:13

No nareszcie ktos madrze cos powiedzial ^^ a moze bez tego bana jednak sie obejdzie xD nie no odbra zamknac temat obiecuje poprawe i prosze o rozgrzeszenie ;P robta co chceta
  • 0

#30 Gość_QUIt_*

Gość_QUIt_*
  • Guests

Napisano 13 kwietnia 2008 - 10:34

Gdansk Twoim zdaniem to wies?? O_o to ciekawe gdzie Ty mieszkasz.... I nie klne ciagle podkreslam dwa trzy razy na mape mi sie zdazy wiec slowo ktore tutaj uzyles jest nieprawidlowe dobra zamknijcie ten temat... pozdro for all wesolych swiat


HAHAHAHAHAH nie mogłem się powstrzymac AHAHAHAHAHAHHA

dobra gdyby to było 2-3 razy.
ale 2-3 razy to i tak o te 2-3 razy za dużo na mape :O
  • 0

#31 Atze

Atze

    Gienerau

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 679 postów
  • Ską…d:Plaża, słonce, laski, zimne piwo :)

Napisano 13 kwietnia 2008 - 11:50

szkoda czasu na czytanie wyżej napisanych bzdur...
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0