Skocz do zawartości


Zdjęcie

Manchester United kontra Barcelona


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
65 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: MU kontra Barcelona (18 użytkowników oddało głos)

Komu kibicujesz

  1. MU (9 głosów [50.00%])

    Procent z głosów: 50.00%

  2. Barca (6 głosów [33.33%])

    Procent z głosów: 33.33%

  3. Oba (3 głosów [16.67%])

    Procent z głosów: 16.67%

Kto przejdzie dalej

  1. MU (12 głosów [66.67%])

    Procent z głosów: 66.67%

  2. Barca (6 głosów [33.33%])

    Procent z głosów: 33.33%

Ile chcesz oddac na tawerne i dlaczego tak duzo

  1. 200zl/mies (5 głosów [27.78%])

    Procent z głosów: 27.78%

  2. 300zl/mies (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  3. 400zl/mies (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  4. oddam wszystko (13 głosów [72.22%])

    Procent z głosów: 72.22%

Głosuj

#21 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 24 kwietnia 2008 - 05:08

bo MilczaR ma podobnie zdanie, dlatego masz w nim wsparcie? Taka prawda, za to ty wiesz wszystko o Manu czy Milanie?
Moze i wiesz jak sie siedzi za kompem 24 w dzien to sie czyta to i owo to sie wie wtedy ;>
Nie cisnie sie tylko ma sie poprostu odmienne zdanie.

Odnosnie 5 nikt tu nic nie wie i ty jestes guru.



Jakie podobne zdanie? Jest kibicem MU od dawna, umie normalnie dyskutować i patrzy obiektywnie a nie obraża wszystkie kluby poza swoim MU tak jak wy.
Ja wiem dużo o piłce bo sie interesuje..
Kto tutaj mówi o ciągłym siedzeniu przed kompem? Kiedy nie wejde na forum to ty piszesz jakieś hisoryjki 100 zdaniowe w szałcie których nawet nie chce mi sie czytać..

Ja sie do nikogo nie przypierdalam. Nie szukam jakiś wrogów i zaczepek. Wasze to obrażanie Barcy jest chyba tylko dlatego bo pewien manekin was nakrecił na mnie i tyle. Ja mam w d*pie i zawsze będe miał w d*pie pustą wiekszośc bez swojego zdania.
  • 0
Dołączona grafika

#22 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 24 kwietnia 2008 - 05:10

Po 1 zobacz że Milan w lidze ciągle wędruje w okolicach 2-4 miejsca. W nastepnym sezonie spore szanse że zagrają w pucharze UEFA :)
Po 2 Nic nie wiesz o Barcy. Nawet nie masz pojęcia kiedy ostatnio nie wyszła z grupy...rotfl.
Po 3 gdzie ja napisalem ze Barca jest najlepsza caly sezon hahaha?
Po 4 dawaj, zacytuj gdzie ja pocisnąłem MU w taki prostacki sposob jak wy piszecie o FC Barcelonie.
Po 5 Po co sie udzielasz jak nic nie wiesz w danym temacie?



1. napisalem ze milan nie blyszczy w swojej lidze ale w LM gra o wiele lepiej od barcy.. no moze oprocz 2 sezonow gdzie barca wygrala i obecnego...;]
2 nie wiem wiele o barcy bo mnie ona tyle obchodzi co zeszloroczny snieg;)
3 nvm
4 widocznie nie jestes takim prostakiem jak ja;) chwala Ci za to;]
5 bl00keRs... true;]



wychodzi na to ze Ty jestes albo taki elo a reszta tacy prostacy ze nikt Cie nie rozumie, albo na odwrot ;)

Owi pisal zeby nie bylo zadnych klutni.. no ale ja jestem prostakiem wiec go nie zrozumialem, ale Ty za to jestes cywilizowany z miasta wiec nie odpisuj;)

over? ^^
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#23 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 24 kwietnia 2008 - 05:43

e no wypraszam sobie a czy ja nic sensownego nie napisalem ?? pffffffff
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#24 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 24 kwietnia 2008 - 05:54

e no wypraszam sobie a czy ja nic sensownego nie napisalem ?? pffffffff


a no napisales, szczegolnie zgadzamy sie w kwesti krystynki.
Tamto stare MU też mi sie podobało, Dłajt jork, andi kol, gigs to był mocny i taki zgrany skład.

Użytkownik RahH edytował ten post 24 kwietnia 2008 - 05:56

  • 0
Dołączona grafika

#25 Masmix

Masmix

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 164 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 24 kwietnia 2008 - 07:17

A c. ronaldo to w ogole ciota jakas cukierkowy typ, bozyszcze gimnazjalistek :D . No i te jego tryky tez mnie smiesza, a co do tych komentow Rahh- pilka to pilka i takie p*****enie i tak sie nie sprawdza, to jest wlasnie piekno sportu.
  • 0
Disturbed: Indestructible:

"Every broken enemy will know,
That their opponent had to be invincible!
Take a last look around, while you’re alive,
I’m an indestructible master of war!



#26 KsR

KsR

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 573 postów
  • Ską…d:ZzaSiedmioGórOgrodu

Napisano 24 kwietnia 2008 - 07:36

pierodlicie jaki to ronaldo nie jest a k***a doszedl do tego sam byl gownem a jest mistrzem ;]
i tak wiem ze siedzisz 24 h na komputerze.
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika



Ty za to nie próbuj być na siłę ziomalem dając sobie do podpisu teksty typu "Masz ambicje to p***** policje"
PRZEPRASZAM !!!!

uhahahahahahahahaahahahahahahah !!

#27 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 24 kwietnia 2008 - 07:57

nom żałosny laluś, ciągle nurkuje, symuluje. Wczoraj też to robił. Wypuścił sobie pilke, wiedział że nie dobiegnie to położył sie na Marquezie zal.

Użytkownik RahH edytował ten post 24 kwietnia 2008 - 07:58

  • 0
Dołączona grafika

#28 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 24 kwietnia 2008 - 07:58

Ja byłem całym sercem za Barceloną chociaż to nie jest mój ulubiony klub, bo Real to są kozaki ( i dla zaczepnych druzyne realu zawsze kibicowalem przed telewizorem juz od kilku dobrych lat nawet jak przegrywali). Co do meczu, to jeżeli Manchester ma zamiar grać Na Old Trafford tak jak w Hiszpanii to w pełni nie zasługują na LM. Co do C.Ronaldo...moje zdanie jest takie. Często wywija nogami, tylko że rzadko coś z tego wychodzi xD Ktoś poruszył temat Ronaldinho <- on pokazywał jak sie gra ;d. Barca zagrała w sumie dobry mecz. Brakowało ostatniej piłki, chociaż Eto miał 2 sytuacje. Messi Xavi Deco Iniesta ładnie tam rozbijali angolów pod ich polem karnym. Co do Milanu nie lubię ich jako drużyny. Mają z d*py farty i grają u nich przestarzali zawodnicy. Najgorzej mi było żal jak Milan eliminował w innych edycjach np Lyon. Myślałem ze sie poplacze ;d
Podsumowując Barca Ligę Hiszpańską przewaliła (Real roX xD) , więc zostaje im LM która zapewne za wszelką cenę bedą chcieli wygrac. Jak Eto mówił, jeżeli nie zdobędą żadnego trofeum to odejdzie. Ronaldinho też ma odejść i zapewne jeszcze ktoś. Wtedy będzie kaplica.
Man Utd lige angielską zapewne wygrają, ale za to kiedy ostatni raz wygrali lige mistrzów ? 99r ? Mają dobrą druzyne ale jak wiadomo nazwiskami się meczu nie wygra tak jak to było niestety z moim ukochanym Realem ;d

AHA wszystkim niedowiarkom Barca i bez Ronaldinho potrafi grać w piłkę xD
  • 0

#29 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 24 kwietnia 2008 - 08:02

Bodziu ale nie powtarzaj pustych gadek szpaka o tym że ETO'O jak nic nie zdobedziemy odejdzie ;] Samuel powiedział, że PO NASTEPNYM sezonie jeżeli nic nie wygramy to nie bedzie mogł spojrzeć kibicom w twarz i bedzie zmuszony odejśc. Ten sezon zniszczyly mu kontuzje ale i tak ma chyba 15 bramek w 16 rozegranych meczach ;]
Wczoraj szpak szalal ostro ;] p*****il cos ze Barca van der vartem i kaką zainteresowana :D

A co do Ronaldinho to mimo wszystko wolałbym żeby został bo nie wyobrażam sobie go w innej koszulce :P Wierze że stać go jeszcze na porządną gre tak jak w poprzednim sezonie w którym grał słabo i wolno ale i tak strzelil 21 bramek ;]

Użytkownik RahH edytował ten post 24 kwietnia 2008 - 08:08

  • 0
Dołączona grafika

#30 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 24 kwietnia 2008 - 08:38

nom żałosny laluś, ciągle nurkuje, symuluje. Wczoraj też to robił. Wypuścił sobie pilke, wiedział że nie dobiegnie to położył sie na Marquezie zal.


przepraszam.. ale kto teraz nie symuluje? kto po lekkim dotknieciu w noge nei lezy i kwiczy ze niby co to mu sie nei stalo? pilka nozna staje sie teraz coraz bardziej zalosna z tego powodu... smieszy mnie najbardziej jak jeden pilkarz klepie drugiego dla zartu np w plecy a ten kladzie sie na ziemie i zwija z bolu 5 min;]



Co do Milanu nie lubię ich jako drużyny. Mają z d*py farty i grają u nich przestarzali zawodnicy. Najgorzej mi było żal jak Milan eliminował w innych edycjach np Lyon. Myślałem ze sie poplacze ;d


kazdy ma prawo ich nie lubiec.. bo nie graja a pieknej pilki itd.. ale ich gra pokazuje ze maja stary sklad a potrafia wygrac z kazdym ^^ doswiadczenie czasem zwycieza nad mlodoscia;x zreszta taki jest futbol;d jak bodajze grecja w 04 wygrala ME... tez nie grali za wspanialego futbolu 70% meczu sie bronili 1/2 akcje na mecz i wygrywali;] duzo osob plakalo ze to oni wygrali a nie portugalia z 'dzieckiem' ronaldo;x no ale nie zawsze piekny futbol musi wygrac <_< i tak w ogole co do milanu... pewnie nikt tego pilkarza nie lubi bo sęp pola karnego itd ale.. inzaghi RLZ;d jak mialem 11 lat kupilem jego koszulke (przez przypadek bo chcialem zidana jak w juve gral:d) ale od tego czasu mu kibicowalem;) i do teraz jak strzeli bramke.. co z tego ze brzydka, ale sie ciesze;):D

podsumowanie? jak znam zycie LM wygra czelsi bo farci w tym sezonie a wtey wszystkim bedzie glupio bo to cioty;x
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#31 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 24 kwietnia 2008 - 08:42

Ale ten wywiad z Eto sam przeczytałem bodajże na ~onecie. A do Szpaka nie ma się o co czepiać gość dobrze komentuje mecze. Chyba każdy pamięta jak Szpakowski odszedł i jakieś drętwe boty komentowały...Liczę, że Barca da radę, a Liverpool ogarnie Chelsea.
  • 0

#32 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 24 kwietnia 2008 - 08:45

Ja tam milan szanuje. Mam kilku kumpli milanistow ;x Najbardziej podoba mi sie GATUSSO :D to jest koles za***rdala cały mecz po to żeby inni mogli błyszczec. super pipa to jest tez niesamowity koles, jakie on bramki strzelal w calej karierze z niczego ;] dostawia tylko noge ale ma niesamowity instykt i umiejetnosc ustawiania. Ale tak ogolnie to włoskiej ligi w ogole nie lubie ;] Hiszpanska i angielska najlepsze.

bodziu jak na onecie czytales to pozdrawiam ^^ :D
  • 0
Dołączona grafika

#33 KsR

KsR

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 573 postów
  • Ską…d:ZzaSiedmioGórOgrodu

Napisano 24 kwietnia 2008 - 08:56

nie no znać się na piłce znasz ale ja tam wole manU ;d
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika



Ty za to nie próbuj być na siłę ziomalem dając sobie do podpisu teksty typu "Masz ambicje to p***** policje"
PRZEPRASZAM !!!!

uhahahahahahahahaahahahahahahah !!

#34 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 24 kwietnia 2008 - 08:59

ta super pipo;x jak mialem 11 lat to zidana najbardziej lubilem.. poszeldem na burek(cos ala stadion ilustam lecia w warszawie) i chcialem zidana koszulke, przymierzylem i byla za duza.. wzialem mniejszy rozmiar i poszedlem... w domu patrze a tu jakis inzaghi;| potem chlopa polubilem, poszedl do milanu a ja znim;d co do bramek... nie jestem pewnien bo juz w futbolu tak nie siedze i nei sledze losow milanu i super pipo;d (tekst ktoregos z polskich komentatorow "super papa" haha)ale on teraz ma chyba najwiecej bramek w LM strzelonych? jesli sie nie myle to chyba jednak jakis wyczyn to jest;] i co z tego ze nie strzela ladnych bramek i na elo onecie wszyscy w komentach po nim cisna ze to ciota nie pilkarz;] jak gowno o nim wiedza raz na czas ogladna z nim mecz i krytycy nagle wielcy;] a milan lubie do dzis choc tez nie przepadam za wloska liga bo to jedna z nudniejszych.. oprocz OE ofc;) hiszpanska i angielska.. true;] choc hiszpanska jednak chyba lepsza od angielskiej;p
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#35 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 24 kwietnia 2008 - 09:48

O ja... Człowiek wraca z pracy zmęczony i jeszcze musi tu się wypocić... :P

A nie będę pisał dużo.

Pierwsza sprawa, to piłka nożna polega na strzelaniu bramek. Jeśli ktoś uważa inaczej, tzn że ogląda zawodową piłkę nożną od niedawna. Ja mam w d*pie, czy ktoś ładnie się kiwa, ma ładne sztuczki magiczki. Mnie interesuje efektywna gra, a nie efektowna. Uważam, że tacy piłkarze jak Ronaldinho czy Krystek mają nieprofesjonalne podejście do gry w piłkę. Przykładem był wczorajszy rzut karny. Ronaldo powinien uderzyć tak jak robi się to w dzisiejszej piłce - uderzyć mocno i na tyle celnie, by piłka znalazła drogę w światło bramki... No może i słupek też jest światłem bramki, ale nie o to chodzi. Jak można wykonać tak górnolotnie "jedenastkę" w tak ważnym meczu? Chciał ośmieszyć bramkarza i się przeliczył.

Dobra. Uciekam jak zwykle od tematu...
Chodzi mi o to, że nie jest istotne jak grała wczoraj Barca. Z posiadania piłki nic nie wynika. To samo jest wtedy, kiedy MU gra z kim innym i ma przewagę w posiadaniu. Można mieć przewagę 90%, a nie strzelić gola. Więc jeśli oglądacie już ten sport jakiś czas, to powinniście wiedzieć o co kaman.
ManU zagrał wczoraj po prostu ostrożnie, choć było widać, że od pierwszej minuty zagrali zdecydowanie do przodu. Efektem był rzut rożny i potem rzut karny, który prawdopodobnie zgasił blask MU. Takie rzeczy dołują, bo sam grałem w piłę i miałem takie akcje.
Barca wykorzystywała fakt bycia gospodarzem. To ona się otwierała, a MU grał z kontry. Wyszłyby one lepiej, gdyby nie samolubstwo Cristiano, albo nieuniesiona głowa Teveza, kiedy Rooney wybiegał praktycznie sam na sam przy 30 metrze, ale Tevez nie posłał tam piły, a mogła paść brama. Dodam jeszcze akcję Carricka... No ludzie. Jak można tak strzelić?! Miał praktycznie tylko bramkarza przed sobą. Fakt, że był ostry kąt, ale strzał powinien oddać w długi róg, bo byłaby ewentualnie możliwość dobicia. Tak samo z drugiej strony Etoo. Miał niemalże podobną sytuację. Zamiast walić w długi róg, walnął w krótki i tak samo piłka zatrzepotała w boczną siatkę. Jak to oglądam, to zastanawiam się, co ja robię teraz w domu pisząc z wami zamiast teraz mieszkać sobie na przedmieściach Manchesteru, czekając na jutrzejszy trening na Old Trafford. Za takie akcje w klubie dostawaliśmy za przeproszeniem zj**y od trenera. Zdejmował z boiska za parę takich klopsów, a nawet ze złości sam rwał się, by wejść na boisko i pokazać, jak się powinno grać :D

Śmiało stwierdzę, że wczoraj powinno być 3:3, a ewentualnie 4:3 dla Barcy. Zabrakło skuteczności u obu drużyn. Dodam, że Barca naprawdę nie grała swojego. Na pewno swoje grał Iniesta, nieco Xavi i ten typek z 19 na plecach. To jednak za mało.
Teraz wracając do rewanżu, który odbędzie się we wtorek...
RahH pisze, że MU się otworzy, a Barca będzie szukała kontry. Zgadza się. Czyli gra będzie wyglądać jak wczoraj, tylko że na odwrót. MU będzie zadawać ciosy, ale jak ich znam, to na pewno nie będą grać formacją defensywy z przodu. Dlatego upatruję jednak wygraną Diabłów. Jednakże od maja 1999 roku jestem przygotowany na wszystko. Czuję respekt do Barcy, bo jest groźna. Tym bardziej, że nie będą już mieli nic do stracenia prócz sił, bo w kraju już ponieśli porażkę. Franek może zażyczyć sobie od piłkarzy hura ataku od pierwszych minut, by zaskoczyć MU, a potem się bronić.

Co stoi za MU?
- lepsze przygotowanie kondycyjne
- głód zdobycia po latach pucharu Europy (tym bardziej w 50 rocznicę katastrofy)
- Sir Alex dający znakomite zmiany w opałach
- własne boisko, 12 zawodnik

Scholes będzie pewnie gryzł trawę, bo 9 lat temu nie mógł zagrać w pamiętnym finale.

--
Dobra... Idę grać. :]

Użytkownik MilczaR edytował ten post 24 kwietnia 2008 - 11:41

  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#36 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 24 kwietnia 2008 - 10:22

lol milczar k***a znow wpycha mi kolejna osoba jakies zdania ktorych nigdzie nie napisalem...

k***A z jakiej kontry? :D
Barca i granie z kontry?
Rewanż będzie wyglądał prawie identycznie jak wczorajszy mecz jestem tego na 80% pewien. Nie wierzysz chyba ze MU bedzie mialo wiecej posiadania pilki? ;]
Chodziło mi o to ze napastnicy MU będą wychodzić z własnej polowy bardziej i dlatego Barca bedzie grała przeciwko mniejszej liczbie obroncow bo wczoraj całe MU siedzialo na własnej polowie...



xav w komentarzach na BO napisał/a:
manchester zagral w tym spotkaniu popularny wariant pilki
podworkowej.

3 rogi i karny


xD
  • 0
Dołączona grafika

#37 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 24 kwietnia 2008 - 10:35

RahH gdzie wepchnąłem jakieś zdania, których nie pisałeś?
  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#38 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 24 kwietnia 2008 - 10:42

ha i nie tylko ja uwazam ze z takiego klepania w srodku nic nie wynika... co juz wczesniej mowilem na temat tego posiadania pilki.
OK maja pilke dluzej co jest na pewno atutem ale tym posiadaniem to jak widac bramki nie da sie strzelic i o to sie rozchodzi..
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#39 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 24 kwietnia 2008 - 11:43

k***A z jakiej kontry? :D
Barca i granie z kontry?


Nie ma drużyny, która by nie zagrała z kontry. Ileż to razy widziałem, jak Barca strzela bramki z wyprowadzonych kontrataków. I to w LM.

A tak w ogóle nie wiem czy MU odda środek boiska, bo na miejscu Fergusona zaatakowałbym skrzydłami z jednym bądź dwoma napastnikami. Rozrzedziłoby to nieco formacje Barcy, a to umożliwiłoby ewentualnie dla środkowych strzały z dystansu. Przy takim schemacie, groźba kontry, bądź przemieszczenia się Barcy pozycyjnie po stracie przez MU piłki pod bramką Valdesa, jest niska.

Użytkownik MilczaR edytował ten post 24 kwietnia 2008 - 11:57

  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#40 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 25 kwietnia 2008 - 08:50

Nie ma drużyny, która by nie zagrała z kontry. Ileż to razy widziałem, jak Barca strzela bramki z wyprowadzonych kontrataków. I to w LM.

A tak w ogóle nie wiem czy MU odda środek boiska, bo na miejscu Fergusona zaatakowałbym skrzydłami z jednym bądź dwoma napastnikami. Rozrzedziłoby to nieco formacje Barcy, a to umożliwiłoby ewentualnie dla środkowych strzały z dystansu. Przy takim schemacie, groźba kontry, bądź przemieszczenia się Barcy pozycyjnie po stracie przez MU piłki pod bramką Valdesa, jest niska.


No napisales Milczar ze ja pisze ze Barca bedzie grala z kontry a nic takiego nie napisalem... :rolleyes:
Barca bardzo rzadko wyprowadza kontry... zwykle jak juz prowadzi jednym golem lub w końcówkach meczów. Zwykle ma obsesje żeby nie stracić piłki.

OWI po pierwsze nie w srodku boiska tylko na połowie przeciwnika klepanie.
Po drugie Barca słynie z takiej kultury gry od kilkudziesięciu lat, przedwczoraj nic z tego nie wyszlo konkretnego bo grali przeciwko jedenastu murarzom. Drugim powodem myśle dlaczego nic nie wyszło jest to ze za wolne było to klepanie i nie wykorzystała Barca dogodnych kilku szans.Trzecim, że dla Deco to był absolutnie pierwszy mecz od 2 miesięcy a on jest kreatorem gry. Musi dojsc do siebie po kontuzji. Messi podobnie.
Masz tu skutki Twojego bezsensowne klepania B)
http://pl.youtube.co...h?v=KCmCTVs8Nrs
http://pl.youtube.co...feature=related

Milczar MANU zwykle narzuca tempo i dlatego tak dobrze idzie. Tutaj spotkała Barce która technicznie góruje i to ona reguluje tempo gry. Nawet kiedy nie ma formy i tak zawsze gra piłką i wypracowuje sobie okazje. W rewanżu MU będzie grało tylko na kontry tak jak grała Chelsea w pojedynkach z Barcą. Optymistycznie patrze na rewanż bo MU zaprezentowało sie najgorzej z angielkich zespolow od lat na Camp Nou w LM. Ani Chelsea, ani Liverpool przed rokiem tak sie nie bronił całym zespołem na własnej połowie. Antyfootball.

Jednak jak wiadomo można wygrać mecz mając jedną sytuacje wiec będzie bardzo ciekawie w rewanżu B)

aha i jeszcze MILCZAR nie stawiaj krystynki obok Ronaldinho ;) Nie ta klasa i nie to znaczenie dla historii pilki.

Użytkownik RahH edytował ten post 25 kwietnia 2008 - 11:14

  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0