Skocz do zawartości


Zdjęcie

wtf?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ence

Ence

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 01 maja 2008 - 11:04

*DEAD* dZiK! :  eee wtf masz 16-scie?

*** No Swear killed Cwikla* brak skilaaaaaaaaa with a headshot from usp ***
No Swear died
No Swear attacked a teammate
* [ATAC] Cwikla* brak skilaaaaaaaaa punished No Swear
*DEAD* croshair sajz smal :  wtf

*DEAD* wtf? :  nie

*DEAD* tajQ :  hahah

Lubisz grac na Tawernie? Pomoz w utrzymaniu serwera
Zapraszamy na forum http://tawerna-cs.org
*DEAD* No Swear :  ,d

No Swear has left the game
*DEAD* klan tanczacego zurawia :  przynajmniej sosik z bomby bedzieL(

[AMXX] Cwikla* brak skilaaaaaaaaa Has Been Gagged for Swearing for 120 Seconds!
*DEAD* wtf? :  32

No Swear connected
No Swear has left the game
Requesting tempdecal.wad from server
haymaker's ] kOkS!k connected
Error: server failed to transmit file 'customization'
*DEAD* Cwikla* brak skilaaaaaaaaa :  co za ****a statsa

ADMIN psychopata: kick No Swear
haymaker's ] kOkS!k is joining the Counter-Terrorist force
*DEAD* dZiK! :  to czego tam szczekales?

*SPEC* Tawerna HLTV | GamesNet.pl :  Trwa nagrywanie przebiegu gry !

[AMXX] wtf? Has Been Gagged for Swearing for 120 Seconds!
wtf? :  szczekac to moze twoja *****

Aby poznac: zasady serwera wpisz /zasady, strefy raszu wpisz /strefy
* haymaker's ] kOkS!k changed name to kOkS!k
tajQ killed SWIREQ with deagle
[AMXX] You Have Been Gagged for Swearing...You Must Wait!
[AMXX] Say /swear  for a list of Offensive Words!
dZiK! :  boze dzieciak :D bys sie zachowywal

dZiK! killed DeF_ with deagle
[AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] Banned by admin psychopata
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ www.slmdnk.org/cs/amxbans
[AMXBANS] Reason: 'obraza rodziny gracza'
[AMXBANS] Length: '2 weeks'
[AMXBANS] Your SteamID: 'STEAM_0:1:18449129'
[AMXBANS] Your IP: '83.21.60.190'
[AMXBANS] ===============================================
*** croshair sajz smal killed looozer with a headshot from famas ***
LuqE killed k o b u S         =( with m4a1
*** croshair sajz smal killed tajQ with a heads

________________________________________________________________________________
________


Dostałem bana na 2 tyg. za obraze jego rodziny...no ok, ale sam zaczoł bo porównał mnie do psa (wyzywanie gracza), wiec jezeli "jestem pies" to moja stara to suka, soł on wyzywał i mnie i moja rodzine...ofc tylko ja dostałem bana, a on nie, to ze ktos ma wiekszego skilla nie znaczy, ze moze se po all jezdzic, i taki psychopata to rzal & bul człowiek
  • 0

#2 bJszop

bJszop

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 381 postów
  • Ską…d:Bialystok

Napisano 01 maja 2008 - 11:25

oj ale nie ładnie wyzywac rodzine ... są inne słownictwa
  • 0
Bądź dumny jesteś POLAKIEM

#3 Gość_mua_*

Gość_mua_*
  • Guests

Napisano 01 maja 2008 - 11:29

A więc nie pojechał Ci po rodzinie nie powiedział tego dokładnie... Co do obrazy Ciebie to rzeczywiście mógł Cię obrazić ale zależy kto jak z jakiej strony patrzy mogłeś nic nie odpowiadać albo jak widziałeś że admin online to trza było powiedzieć może akurat tego nie widział?? Nie wiem jak było dokładnie bo mnie tam nie było ale z mojej strony Dziki powinien dostać upomnienie niech się admini wypowiedzą
  • 0

#4 bl1nd

bl1nd

    Prawnik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 01 maja 2008 - 11:57

taa psychopata jak sam nick mowi to zalowiec :D drugi tez pewnie dostal bana skad mozesz twierdzic jak nie widziales ?
  • 0

palacz ke sera sera: ja nie pije
palacz ke sera sera: juz nigdy
palacz ke sera sera: zmienilem sie


#5 stoper

stoper

    seicento power

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 981 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 01 maja 2008 - 12:07

akurat zobaczylem tylko Twoja wypowiedz jak wjechales na jego rodzine, nie widzialem tego, ze on tez Ciebie obrazil... http://slmdnk.org/cs...ls.php?bid=2670
  • 0
puma 1.7 VCT | 16V | 125KM | 157Nm | panther black |

#6 Ence

Ence

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 01 maja 2008 - 12:07

taa psychopata jak sam nick mowi to zalowiec :D drugi tez pewnie dostal bana skad mozesz twierdzic jak nie widziales ?



bo potem sprawdzałem i dziki był online...

Z punktu widzenia mowisz, Mua?

wiec okreslenie "twoja stara" jest to okreslenie bardziej w slangu młodziezowym, wiec jezeli on porównał mnie do psa, to moja matke do suki, w słowniku "stara" nie oznacza matka, soł w takim razie nie obraziłem nikogo oO

z reszta on nawet upomnienia nie dostał...
  • 0

#7 Gość_mua_*

Gość_mua_*
  • Guests

Napisano 01 maja 2008 - 12:20

no ale mowilem admin tego nie widzial mogles powiedziec a nie od razu jechac ^^ tak to tylko on by dostal :P ale sie wzystko wyjasnilo pieknie i ladnie

PS: akurat Twoje nie bylo w slangu lub itp itd tlyko bezposrednio powiedziale "szczekac to mzoe Twoja stara" wiec tutaj jest bezposredni wrzut ^^

Użytkownik mua edytował ten post 01 maja 2008 - 12:22

  • 0

#8 dZ!K!

dZ!K!

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 77 postów
  • Ską…d:Kalisz

Napisano 01 maja 2008 - 12:37

Siemano

Ja tylko przytoczę historie z mapy poprzedzającej te w której na początku potoczyła sie wklejona przez wtf rozmowa:

-koles sciagnal 3 kolesi (w tym mnie) przez smoke'a, a więc pytam kolesia czy ma 16-scie bit, on tylko trzasnął "^^"
-w next round napisałem (nie pamietam dokladnie) że po serwie lata 16-sto bitowy "brud" lub "brudas"
-po mojej wypowiedzi swoje 3 grosze dorzucil wtf (był w przeciwnej druzynie) z lekka chcąc mnie chyba obrazic (nie odpowiedzialem nic)
-no i nastapila zmiana mapy i sie pytam kolesia czy ma 16-scie bit ze kolesia broni?
-on ze 32
-to więc sie pytam "to czego tam szczekałes" - nie wiem co tzra ,miec w glowie by zinterpretowac to jako obraze matki :D

W sumie jeśli ktoś szybko udzieli mi odpowiedzi gdzie zapisują się logi z konsoli, zara wkleje rozmowe poprzedzającą =]

Tak czy siak Ban był bezpodstawny i prosze o ściagniecie go =]

Z góry dzięki za zrozumienie
  • 0
Powiedz im by odbili,
by nam palić nie bronili,
swego ducha tym karmimy
w bongu ganja a nie crack!

#9 stoper

stoper

    seicento power

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 981 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 01 maja 2008 - 12:51

samo okreslenie kogos, ze po serwie lata "brud" albo "brudas" jest obrazliwe, gra na 16 bitach to niech sobie gra, to nie jest esl, ze musi grac na 32 tylko to jest FFA ze strefami raszu wiec?
  • 0
puma 1.7 VCT | 16V | 125KM | 157Nm | panther black |

#10 dZ!K!

dZ!K!

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 77 postów
  • Ską…d:Kalisz

Napisano 01 maja 2008 - 01:01

no ale dostać bana za brud'a ----> no looz, w sumie jakaś tam obraza jest :D bana nie dostałem oczywiscie za bruda, tylko za brednie co wypisał tutaj WTF :D sorry ale kara absolutnie nie adekwantna do zbrodni :D jak juz admin zerknie na moje wypociny i mnie nie odbanuje to chyba tylko dlatego że ewentualnie mnie nie lubi :P bo tak przecie tez moze byc =]

NIC NIE ZROBI?EM, DA?EM INFO SERWEROWI ?E BIEGAJ? 16-STO BITOWCE (minimalnie za ostro), KOLEŚ SI? WTRYNI?, COŚ POR?BA? Z INTEPRETACJ? MEJ WYPOWIEDZI I NIE MAM GDZIE TERA GRAC :D

a co do tego 16-scie bit... ze niby na tawernie mozna se latać z 16-stoma-smoke'o-skanującymi-bitami ?? to chyba jakieś brednie :D jak tak to gdy ban zniknie szybka zmiana na 16, rzucam smoki i w nich biegam? to chyba żart :D


B?D?TA LUDZIE, ZNIEŚTA BANA I DAJCIE POGRA?


Użytkownik dZ!K! edytował ten post 01 maja 2008 - 01:06

  • 0
Powiedz im by odbili,
by nam palić nie bronili,
swego ducha tym karmimy
w bongu ganja a nie crack!

#11 Gość_QUIt_*

Gość_QUIt_*
  • Guests

Napisano 01 maja 2008 - 01:03

samo okreslenie kogos, ze po serwie lata "brud" albo "brudas" jest obrazliwe, gra na 16 bitach to niech sobie gra, to nie jest esl, ze musi grac na 32 tylko to jest FFA ze strefami raszu wiec?


Patrzcie a ja za to że tak mówie dostałem bana i kicki :O :O

sorry za offtopic
  • 0

#12 dZ!K!

dZ!K!

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 77 postów
  • Ską…d:Kalisz

Napisano 01 maja 2008 - 01:05

no ale dostać bana za brud'a ----> no looz, w sumie jakaś tam obraza jest :D bana nie dostałem oczywiscie za bruda, tylko za brednie co wypisał tutaj WTF :D sorry ale kara absolutnie nie adekwantna do zbrodni :D jak juz admin zerknie na moje wypociny i mnie nie odbanuje to chyba tylko dlatego że ewentualnie mnie nie lubi :P bo tak przecie tez moze byc =]

NIC NIE ZROBI?EM, DA?EM INFO SERWEROWI ?E BIEGAJ? 16-STO BITOWCE (minimalnie za ostro), KOLEŚ SI? WTRYNI?, COŚ POR?BA? Z INTEPRETACJ? MEJ WYPOWIEDZI I NIE MAM GDZIE TERA GRAC :D

a co do tego 16-scie bit... ze niby na tawernie mozna se latać z 16-stoma-smoke'o-skanującymi-bitami ?? to chyba jakieś brednie :D jak tak to gdy ban zniknie szybka zmiana na 16, rzucam smoki i w nich biegam? to chyba żart :D


B?D?TA LUDZIE, ZNIEŚTA BANA I DAJCIE POGRA?


  • 0
Powiedz im by odbili,
by nam palić nie bronili,
swego ducha tym karmimy
w bongu ganja a nie crack!

#13 stoper

stoper

    seicento power

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 981 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 01 maja 2008 - 01:06

chlopcy przeprosic sie ladnie i zmniejszymy kary.



Patrzcie a ja za to że tak mówie dostałem bana i kicki :O :O

sorry za offtopic

sorry ale ja nie kickuje i nie banuje za takie poglądy...
  • 0
puma 1.7 VCT | 16V | 125KM | 157Nm | panther black |

#14 dZ!K!

dZ!K!

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 77 postów
  • Ską…d:Kalisz

Napisano 01 maja 2008 - 01:14

No ba że przeproszę, tylko kogo? ence? ---------> looz, sory stary, źle mnie skumałeś i przez to syfu narobiłeś, ujął bym to bez "szczekania" to skumał byś to od razu pewnie ;/ obaj cierpimy

TO BY?O NIE POROZUMIENIE --------> ODBANUJCIE NAAAAAAS PROSZ? =]


A co do tego kolesia co go nazwałem brudem :/ no ej sora, nie pochamowałem języka, zbulwersowałem się bo zostałem nieuczciwie ubity, no sorra

Myślę że obie sprawy poprawnie załatwiłem :/ proszę o łaskę, jest 1 maj, długi weekend... TRZA PYKA?, BANIE SADZI?, PAKI K?AŚ?, samo sie to nie zrobi :/ panowie admini bądźcie ludźmi


THX
  • 0
Powiedz im by odbili,
by nam palić nie bronili,
swego ducha tym karmimy
w bongu ganja a nie crack!

#15 Gość_QUIt_*

Gość_QUIt_*
  • Guests

Napisano 01 maja 2008 - 01:14

chlopcy przeprosic sie ladnie i zmniejszymy kary.




sorry ale ja nie kickuje i nie banuje za takie poglądy...


haha ale za to jak grałeś ze mną pół nuke jak miałem nick [KuRniK^4mum] to nic nie zrobiłeś później jak się dowiedziałeś, że to ja to od razu zmień nick, śmieszny jesteś, nie wiem od kiedy nie można miec nicków z "kurnik" albo "4mum" . I od kiedy daje się bana za nick i reason "Lamisz" ?

a co do bana to Ence ma troche racji
i jak stoper dajcie sobie buzi ;-D
  • 0

#16 stoper

stoper

    seicento power

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 981 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 01 maja 2008 - 01:19

haha ale za to jak grałeś ze mną pół nuke jak miałem nick [KuRniK^4mum] to nic nie zrobiłeś później jak się dowiedziałeś, że to ja to od razu zmień nick, śmieszny jesteś, nie wiem od kiedy nie można miec nicków z "kurnik" albo "4mum" . I od kiedy daje się bana za nick i reason "Lamisz" ?

to nie bylo na nuke tylko na trainie, i bana dostales po kilku rundach, gral wtedy kornik, ktory mial adma od kilku minut a Ty od razu musiales go prowokowac... nic nie robisz na serwie tylko prowokujesz i tak samo jest na forum wszedzie mozna doszukac sie Twojej prowkoacji...
  • 0
puma 1.7 VCT | 16V | 125KM | 157Nm | panther black |

#17 Gość_QUIt_*

Gość_QUIt_*
  • Guests

Napisano 01 maja 2008 - 01:24

to nie bylo na nuke tylko na trainie, i bana dostales po kilku rundach, gral wtedy kornik, ktory mial adma od kilku minut a Ty od razu musiales go prowokowac... nic nie robisz na serwie tylko prowokujesz i tak samo jest na forum wszedzie mozna doszukac sie Twojej prowkoacji...

hahaha na nuke grałem pół mapy na tym nicku, a na trainie dopiero jak ktoś napisał do mnie cośtam quit to Ty zmien nick, a nick się wziął tak po prostu, ktoś powiedział cośtam kornik, a mi do łba wleciało kurnik i sobie zmieniłem nick DLA ZABAWY a nie prowokacji. gdybyś napisał to przed dowiedzeniem się, że to ja to bez problemu bym zmienił, tylko Ty po prostu nie traktujesz wszystkich równo masz LEPSZYCH i GORSZYCH. To, że Tobie władza odbiła do głowy - nie moja wina. Na kobie naprawde byłeś zaj**isty typ, nie udawałeś takiego kozaka tylko byłeś normalnym graczem.
  • 0

#18 dZ!K!

dZ!K!

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 77 postów
  • Ską…d:Kalisz

Napisano 01 maja 2008 - 01:34

a co do bana to Ence ma troche racji
i jak stoper dajcie sobie buzi ;-D


NO DAJCIE SPOKÓJ !!! JA TU NIC NIE ZAWINI?EM :/ JA GO NIE OBRAZI??M, TYLKO ON TO TAK ODCZYTA? !!! TO JEST WIELKA RÓ?NICA :/ JA NAPRAWD? NIE WIEM O CO SI? SPRZECZAMY :/

ENCE DOSTA? BANA BO NAPISA?:
"wtf? : szczekac to moze twoja STARA"

A JA DOSTA?EM BANA BO KOLEGA ENCE NIE ZASTANOWI? SI? ABSOLUTNIE NAD TYM CO JA NAPISA?EM :/ mnie naprawde nie interesuje jego ban :/ czy zostanie odbanowany czy nie, nie zrobi mi różnicy, nie czuję żalu !!! ALE JA TU NIE ZAWINI?EM !!


No kurde troche rozsądku, niech wypowie sie w końcu jakiś admin który może podjąć decyzje w tej sprawie :/

I PROSZ? NIE ROBI? SOBIE OFFTOPICÓW TUTAJ ;/ bo to nie o was chodzi ;/
  • 0
Powiedz im by odbili,
by nam palić nie bronili,
swego ducha tym karmimy
w bongu ganja a nie crack!

#19 stoper

stoper

    seicento power

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 981 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 01 maja 2008 - 01:37

hahaha na nuke grałem pół mapy na tym nicku, a na trainie dopiero jak ktoś napisał do mnie cośtam quit to Ty zmien nick, a nick się wziął tak po prostu, ktoś powiedział cośtam kornik, a mi do łba wleciało kurnik i sobie zmieniłem nick DLA ZABAWY a nie prowokacji. gdybyś napisał to przed dowiedzeniem się, że to ja to bez problemu bym zmienił, tylko Ty po prostu nie traktujesz wszystkich równo masz LEPSZYCH i GORSZYCH. To, że Tobie władza odbiła do głowy - nie moja wina. Na kobie naprawde byłeś zaj**isty typ, nie udawałeś takiego kozaka tylko byłeś normalnym graczem.

zmieniles bo kornik dostal adma, nie lubisz go ok, ale wszedzie prowokujesz i kazdego to wnerwia. "kurnik 4mum" to nawiazanie do kornika zeby go wku*wic. jak ktos zasluzyl na takie traktowanie to jak mozna go traktowac inaczej?


@ dziki
akurat mnie obchodzi bo bana dostales ode mnie.
  • 0
puma 1.7 VCT | 16V | 125KM | 157Nm | panther black |

#20 Gość_QUIt_*

Gość_QUIt_*
  • Guests

Napisano 01 maja 2008 - 01:40

chłopie to czemu dałeś bana dopiero bana gdy ktoś napisał że to ja? nie mów że nie widziałeś ponieważ zabiłem Cię kilka razy z rzędu pisałem normalnie na say'u...

po 2 nie było to po to żeby go "wk***ic" tylko jak już napisałem wyżej, nie widze w tym nic "wk***ijącego"

miałem admina na pewnym serwerze, i jakoś nie płakałem jak wy że ktoś ma nick quit chociaż mogłem go spokojnie zbanowac, nie moja wina że nicki się powtarzają. Moge się założyc że nie tylko Ty masz nick stoper, a wbije Ci taki i co? dasz mu bana bo też sobie taki nick wymyślił ?
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0