Skocz do zawartości


Zdjęcie

KARY DLA ADMINOW?? wtf?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 04 maja 2008 - 10:49

Powiem tak panowie mnie tam to spawa jak wy sie zabawiacie, karaniem adminow, ale uwazam ze jak juz sie za to zabieracie to robcie to z powaga, a nie wielkie szopki na forum, po co te posty skoro mozna to zalatwic wewnetrznie? Pozniej byle dupas wejdzie na serwer i bedzie sobie myslal " o fajnie cos go tam sprowokuje powiem mu przez maica powysylam kilka screenow poprzepisuje i go postrasze nic mi nie zrobi?" . Po co to przeciez mozna ogadac to wewnetrznie ? Pozatym bany slepego "bl!nda" typu "lamisz" ,a jak podnosic poziom na serwerze? to jest w koncu tp a nie ffa chyba ze tp tak jak wielu ludzi mowi jest juz tylko z nazwy? a jak ogarnac typa ktory zwiedza mape mowisz mu raz, mowisz 2 , 0 pojecia o tp jak? To jest sprawa glownie adminow ,zeby na tym serwie byl trzymany poziom. Nie wypowiadam sie na temat waszych tam wrzut miedzy soba ale bedac na serwerze polowa w taki sposob sobie jedzie, zarowno gracze grajacy dluzej na tym serwerze jak ja z co niektorymi adminami jak i admini miedzy soba ,ale te gadki sa w wiekszosci zeby sie posmiac miedzy soba, bo miedzy innymi ten serwer stoi po to, zeby ludzi sie razem zzywali(chyba ze sie myle to przepraszam, nalezalo by wylaczyc mozliwosci rozmowy) wiekszosc z nas wchodzi na ten serwer nie tyle juz z potrzeby ogrania sie ,a pogadania z ludzmi jacy tu graja. Ja wiem ze mam ciula tu do powiedzenia, ale Owi nie robcie szopek z kar dla adminow jest rozgraniczenie ty tu decydujesz, ale karac adminow za to ze piszac "lamisz" banuja bo typ gra jak by drogi do domu szukal nie podniesiecie nigdy poziomu na tym serwie a nie mowie tak jako grasz z 3 miesiecznym starzem tylko jako czlowiek ktory spedzi przy tej zasranej strzelance kilka dobrych lat(cs 1.3>). No puki co ocencie sobie tego posta jak chcecie. Komentowac nie bede, bo po co? Za duzo juz poswiecilem tej gierce zeby klucic sie z chlopakami ktorzy zaczynaja(bez obrazy). POzdrawiam.
  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#2 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 04 maja 2008 - 11:09

Po pierwsze plaj chyba nie jestes w temacie.
Po drugie dawanie banow PERMAMENTNYCH (na zawsze) z reasonem lamisz to nie jest adminowanie. Juz dawno ustalilismy ze kazdy perm ma byc wyjasniony.
A klotnie byly juz powazne i nie mialy na celu zzywania sie niestety

Użytkownik Owi edytował ten post 04 maja 2008 - 11:09

  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0