Skocz do zawartości


Zdjęcie

Składki na serwer - komentarze


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
50 odpowiedzi w tym temacie

#1 se lamie se

se lamie se

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 084 postów
  • Ską…d:Czechowice-Dziedzice

Napisano 29 kwietnia 2008 - 09:02

no ale jak bedziemy wplacac bezposrednio na serwer to nie bedziemy wiedzieli ile kto wplacil. czy jest do tego jakis wglad??


EDIT by tyro /

tak. pieniądze wpływają na oddzielne konto naszego serwera. będę widział kto wpłacił. na wszelki wypadek możecie tu wpisywać również swoje wpłaty gotówkowe.
na nowym serwerze jest info, że gracze mogą wysyłać sms. otrzymane kody mogą podawać adminom.
każdy nowy post w tym temacie musi być zaopatrzony w kod. chcecie coś napisać, najpierw wyślijcie SMS np. za 2zł. :P

Użytkownik tyro edytował ten post 29 kwietnia 2008 - 09:24

  • 0

Dołączona grafika

#2 Jaro dNb

Jaro dNb

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 94 postów
  • Ską…d:?ódź

Napisano 29 kwietnia 2008 - 09:35

zaj**iscie ze da sie sms to teraz to ja moge co miesiac doladowac z Anoosia wiec co miesiac macie 20zl od nas chyba pozniej bedzie inna sytuacja finansowa to juz normalnie wspomozemy i lece po telefon ^^


/nr telefonow z ktorych byly wyslane sms tez beda? jak cos bede wam dawac na administracji z jakiego nr wyslalem lub wyslala Ania pozdro!


/edit by RAHH:

SMS za 19PLN netto (23,18 brutto)o treści AP.ZAS19 na numer 91968 - konto zostanie zasilone o kwotę 11.00.
lipa ze tylko 11 zł na serw idzie...

Użytkownik RahH edytował ten post 29 kwietnia 2008 - 09:39

  • 0

#3 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 29 kwietnia 2008 - 07:01

Jaro to może lepiej wybrać się do oddziału bankowego, czy na pocztę i wpłacić kasę. 23zł - 11zł = 12zł (czyli 12 zeta idzie dla operatora). Bardziej wspomożesz operatora niż Tawernę.

Użytkownik MilczaR edytował ten post 29 kwietnia 2008 - 07:02

  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#4 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 29 kwietnia 2008 - 07:10

No sms naprawde sie nie oplaca. A pojsc z druczkiem do banku to nie takie trudne. Albo dac kase komus kto ma konto internetowe i przeleje $ w naszym imieniu. A jeszcze latwiej jest zalozyc samemu konto w mbanku, nawet d*py z domu nie trzeba ruszyc bo wszystkie papiery juz gotowe do podpisania przywozi ci kurier na godzine na jaka sie z nim umowisz.
  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#5 se lamie se

se lamie se

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 084 postów
  • Ską…d:Czechowice-Dziedzice

Napisano 13 maja 2008 - 09:02

no niestety z mojej strony jest wielka lipa :/ aktualnie nie mam przy d*pie nawet 10 zl zeby wplacic na serwer. wiem ze niestety wiaze sie to z utrata admina, ale nic narazie na to nie moge poradzic :/ rozmawialem ostatnio z Owim na gg i pisalem ze postaram sie wplacic do tego 11 maja jakas kase. no ale niestety nie wyszlo. i w maju raczej nie ma szans na jakas wplate. najpewniejszy termin w ktorym moge cos wplacic to 29 czerwca (moje urodziny :P ). byc moze jak znajde robote to 10 cos wplynie odemnie ale to nic pewnego. wiec robcie co do was nalezy :) jakos sie obejde bez @.
  • 0

Dołączona grafika

#6 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 13 maja 2008 - 10:19

to na to wychodzi, ze adma kupic mozna ? :O bo jak nie wplacisz to adma Ci zabieraja ? :O to ja ze 3 sztuki poprosze :D
  • 0

#7 se lamie se

se lamie se

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 084 postów
  • Ską…d:Czechowice-Dziedzice

Napisano 13 maja 2008 - 10:41

nie chodzi dokladnie o to. ale sytuacja w tym momencie wyglada tak ze kazdy kto juz jest adminem musi sie dorzucic do serwera.
  • 0

Dołączona grafika

#8 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 13 maja 2008 - 10:42

Nie. Kupic nie mozna, ale wymogiem posiadania admina od maja tego roku jest oplacanie skladek na serwer. NIestety ale okolo 7 osob z grupy zalozycielskiej odeszlo. A jak wiadomo serwer jest utrzymywany z naszych skladek. My w 5 nie pociagniemy calego serwera (dalibysmy rade ale bez przessady zrzucac sie po 500zl rocznie) wiec utrzymanie serwera spadlo tez na barki adminow. I aby to utrzymywanie bylo skuteczne to musi byc jakis przymus - albo wszyscy placa albo nikt.
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#9 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 13 maja 2008 - 01:19

kto wpłacił 30zł ?
kto wpłacił 10zł ?
  • 0

#10 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 13 maja 2008 - 01:30

nie moze byc tak ze nie mowicie o wplacie jakiejs sumy. Potem mamy zgadywac co kto kiedy ile wplacil??

To jest podobne do sytuacji ze ktos zostawil 100zl w szatni. Czyje? Znalazloby sie chetnych...
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#11 Masmix

Masmix

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 164 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 17 maja 2008 - 08:06

Sorki, ze topic zasmiecam, ale nie lepiej isc na poczte czy do banku, wypelnic druczek i wplacic te 20 dychy na serw, a nie dawac operatorowi?
  • 0
Disturbed: Indestructible:

"Every broken enemy will know,
That their opponent had to be invincible!
Take a last look around, while you’re alive,
I’m an indestructible master of war!



#12 Predator

Predator

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 712 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 17 maja 2008 - 08:19

Może oni nie majo kasy w kieszeniach ino na tym takim małym co sie to przykłada do głowy i sie mówi do tego.
  • 0
,,You put water into a cup, it becomes a cup, you put water into a bottle, it becomes a bottle, you put it into a teapot, it becomes a teapot. The water can flow, or it can crash. Be water my friend. :)

#13 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 17 maja 2008 - 09:33

Sorki, ze topic zasmiecam, ale nie lepiej isc na poczte czy do banku, wypelnic druczek i wplacic te 20 dychy na serw, a nie dawac operatorowi?


masz rację, ale ja pisze Predator wielu młodych nie ma gotówki, a SMS nie boli.
to prawda, że operator zabiera połowę, ale tez często daje dodatkowe minuty czy smsy gratis.
bardzo dużo różnych akcji jest finansowana przez SMSy. jest to proste i łatwe.
nam tez przynosi korzyści. spójrzcie ile kasy zebraliśmy dzięki SMSom.
proszę nie zniechęcajcie ludzi do tego. chcą pomóc serwerowi i często to jest jedyny sposób.

dzięki wszystkim za SMSy.

akcja zbierania fundyszy trwa. już mamy na kolejne 3 miesiące. nie będę narazie wpłacał, może do końca lipca uzbiera się na kojelne 3 mce. opłata za 6 mcy daje 15% rabatu...
  • 0

#14 dumbass

dumbass

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 850 postów

Napisano 17 maja 2008 - 11:51

tyro ile brakuje to jak poplace rachunki postaram sie przelac jezeli to nie bedzie jakies 500zl :D
  • 0
S&D stanowcze NIE precz z CS'em w COD'zie!!!!!!!!a na HC grają sami KAMPERZY i CZAIDUPY

#15 Masmix

Masmix

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 164 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 17 maja 2008 - 04:56

Alez ja nikogo nie chce zniechecic do sms! Teraz juz mam wytlumaczone to rozumiem. Dzieki wszystkim za te wplaty, jestescie kochani :) . Widac, ze Tawerna da rade, zostali Ci na ktorym naprawde zalezy. Mysle tyro, ze mozemy zbierac kase na dluzszy okres czasu jezeli ma byc wiekszy rabat. Aha i jaki jest rabat, gdy placi sie z gory za rok?
  • 0
Disturbed: Indestructible:

"Every broken enemy will know,
That their opponent had to be invincible!
Take a last look around, while you’re alive,
I’m an indestructible master of war!



#16 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 17 maja 2008 - 10:13

Ale Masmix ma rację i także nie chcę nikogo zniechęcać, a zachęcać !
Wiem, że SMS jest wygodny, ale jak kosztowny.
Tyro napisał, że ktoś może nie mieć floty w kieszeni i wysyła kasę za pośrednictwem SMSa, ale zastanówmy się chwilę...
Gdyby zapłacili w oddziale czy na poczcie, to zaoszczędziliby kasę, którą mogliby wykorzystać na kolejne doładowania w telefonie zamiast ją tracić.
  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#17 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 17 maja 2008 - 10:24

jak znam zycie to wiekszosci pewnie jeszcze rodzice placa za telefon;) a wiec nie od nich zalezy czy sobie doladuja czy zaplaca na poczcie;p wiadomo ze niektorzy sa wygodni, inni wola isc na poczte i zaplacic o te 10 zl mniej a tyle samo wartosciowo ale to czasami nei zalezy od nich;p jak placa to juz ich sprawa, wazne ze tawerna nie padnie i ludzie beda dalej na nia wplacac :D
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#18 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 17 maja 2008 - 10:43

No właśnie pisałem o tym dwa zdania w poprzednim wpisie - o fundowaniu kasy na telefonie przez starych, ale skasowałem to.
Przecież można starych poprosić, żeby mniejszą kwotę doładowali, a resztę oddali. No chyba, że korzystają często z telefonów itd, ściągają sobie dzwonki, gry erotyczne... tapety :D Może ja już tego nie rozumiem, bo mam swoje lata... U mnie kasa się tylko gromadzi na karcie.
W zasadzie to można pomyśleć, że ja czy inni, przyczepiliśmy się do tego, bo źle robią. Oczywiście, że nie. Chcą wspomagać Tawernę, to robią bardzo dobrze w tym kierunku. Chwała im za to. To niby nie moja sprawa, ale jakoś boli mnie czyjaś strata po prostu.
To tak jak ze stratą konta ZcV. Też mnie boli i nie mogę pojąć kto mógł być takim niemiłosiernym kutasem. (mam nadzieję, że nie czeka mnie kara za ten niecodzienny epitet :D )

Użytkownik MilczaR edytował ten post 17 maja 2008 - 10:43

  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#19 Masmix

Masmix

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 164 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 18 maja 2008 - 12:24

Kara będzie, bo kara musi być! :) (za ten epitet). A co do tych smsow- to fakt, niektórzy "młodsi", może mają układ, że co miesiąc 100zl na telefon i róbta co chceta. Plus do tego zawsze to jakaś wygoda dla niektórych. Ważne, że mamy wiele opcji jak wpłacić i chwała wszystkim za to, że chcą nam pomóc w jakikolwiek sposób.

@down: to był żart :D.

Użytkownik Masmix edytował ten post 18 maja 2008 - 09:14

  • 0
Disturbed: Indestructible:

"Every broken enemy will know,
That their opponent had to be invincible!
Take a last look around, while you’re alive,
I’m an indestructible master of war!



#20 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 18 maja 2008 - 12:27

jaka tam znow kara? za nazwanie rzeczy po imieniu? Ja moge jeszcze dosadniej tego osobnika nazwac jak bedzie trzeba
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0