Skocz do zawartości


Zdjęcie

Skradziono konto dla zcv


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
107 odpowiedzi w tym temacie

#21 KsR

KsR

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 573 postów
  • Ską…d:ZzaSiedmioGórOgrodu

Napisano 17 maja 2008 - 07:34

www.empik.pl ;d;dd

albo tez się zabaw w hakera ;pp
a tak na poważnie to nie miał bym serca ci wziąść tego stima, serio ;/
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika



Ty za to nie próbuj być na siłę ziomalem dając sobie do podpisu teksty typu "Masz ambicje to p***** policje"
PRZEPRASZAM !!!!

uhahahahahahahahaahahahahahahah !!

#22 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 17 maja 2008 - 07:36

quit wez mu k***a to konto oddaj dzieciak placze teraz :O ( nie bierz do siebie dzieciak, zart ofc. )

Użytkownik bl00keRs edytował ten post 17 maja 2008 - 07:37

  • 0

#23 KsR

KsR

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 573 postów
  • Ską…d:ZzaSiedmioGórOgrodu

Napisano 17 maja 2008 - 07:37

eee quit ? on pewnie tibia 24h :DD:DD:D:D
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika



Ty za to nie próbuj być na siłę ziomalem dając sobie do podpisu teksty typu "Masz ambicje to p***** policje"
PRZEPRASZAM !!!!

uhahahahahahahahaahahahahahahah !!

#24 Predator

Predator

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 712 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 17 maja 2008 - 08:08

Owi a skąd pewność że to ktoś z nas ? ZcV nie staraj się bronić na siłe kreta, może to naprawde on. Will mądrze napisał że może go zbanowali i mu sie nie chciało kupować nowego konta i cie wykorzystał. Albo ktoś kretowi ukradł.
  • 0
,,You put water into a cup, it becomes a cup, you put water into a bottle, it becomes a bottle, you put it into a teapot, it becomes a teapot. The water can flow, or it can crash. Be water my friend. :)

#25 Gość_QUIt_*

Gość_QUIt_*
  • Guests

Napisano 17 maja 2008 - 08:41

Owi a skąd pewność że to ktoś z nas ? ZcV nie staraj się bronić na siłe kreta, może to naprawde on. Will mądrze napisał że może go zbanowali i mu sie nie chciało kupować nowego konta i cie wykorzystał. Albo ktoś kretowi ukradł.


myślisz że wtedy by mu zaraz pożyczyał konto ?

kto by o wszystkim wiedział itd?;O
  • 0

#26 laki

laki

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 312 postów
  • Ską…d:Krung Thep Mahanakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayuthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani Burirom Udomratchaniwet Mahasathan Amon Piman Awatan Sathit Sakkathattiya Witsanukam Prasit

Napisano 17 maja 2008 - 08:47

QUIt faja nie potrafi hackowac ;x
  • 0
:>

#27 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 17 maja 2008 - 09:55

Nie daje się haseł i loginów nikomu. Nieważne czy to Twoja dziewczyna/chłopak, najlepsza przyjaciółka/przyjaciel, jakiś administrator czy policjant... tudzież seksowna policjantka. Nie ważne też czego to są dane - steam, mail, gg, itp, itd.

Przytoczę pewną historię. Mógłbym zapodać ich więcej, ale ta jest dosyć niedawna... Wszystkim, a ZcV w szczególności.
Dodam, że akcje typu "ukradli mi konto steam" są częste i bardzo popularne.

Mam taką koleżankę (od razu gaszę wasze zapędy i zaznaczam, że nie świruję z nią, bo ma faceta.. choć w moim odczuciu tylko jego namiastką, ale to nie na temat..), z którą sobie lubimy pogadać na gg. Myślała, że skoro jest ze swoim facetem, to może mu spokojnie powierzyć hasło na gg, bo krzywdy nie zrobi. No cóż. Krzywdy zrobić nie zrobił, ale kiedy raz wróciła z toalety do pokoju i zobaczyła co sobie koleżka poczynał, to żal - chodził sobie po archiwum gg i czytał w zasadzie wszystko co popadnie, w tym i moje rozmowy z nią. Przecież to jak czytać cudze listy. Koleżka miał na tyle tupet, że przy przyłapaniu nie okazał skruchy i nie czuł się źle z tym co zrobił. Mało tego jeszcze ją opieprzył, że rozmawia sobie niewinnie z innymi ludźmi. No ale tu już chyba piszę nie na temat, ale że zaistniał tu wątek z rodzaju "tupet", to sobie pozwoliłem napisać :]
Ale to i także dobra przestroga. Wasze loginy i hasła w cudzych rękach mogą się okazać makabrą.
ZcV sam teraz będzie głosił wszystkim swoim waflom z podwórka, z budy, czy w rodzinie, że takich rzeczy się nie daje.

Możecie szukać sprawcę, ale nie znajdziecie go. Jeśli znajdziecie, to jak mu udowodnicie?
Fakt, że złodziei trzeba tępić, więc może warto poszukać typa, ale...

ZcV jeśli masz oryginalne pudełko, to właśnie możesz chyba odzyskać konto. Jeśli nie, to kupuj już nowe. Choćby jutro.

Użytkownik MilczaR edytował ten post 17 maja 2008 - 09:59

  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#28 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 17 maja 2008 - 10:04

zcv juz wpi:D
btw. 2pet :D lol .gif' class='bbc_emoticon' alt=': lol :' />
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#29 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 17 maja 2008 - 10:07

I dziwię się, że Kret pożyczył im konto...
Nie bał się, że dostanie informacje od ZcV - "siema Kret, sory... ale pożyczyłem na chwilę komuś Twoje konto i chyba go już nie odda".

Użytkownik MilczaR edytował ten post 17 maja 2008 - 10:08

  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#30 Masmix

Masmix

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 164 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 18 maja 2008 - 12:21

Milczar ma racje, moze maly offtop, ale przesadzasz- dziewczynie/chlopakowi mozna dac spokojnie haslo jak jest taka potrzeba ;p. A i miales racje, ze ten gosc to namiastka faceta- wchodzac bez niej na gg zachowal sie jak typowa meska cipka :D . Az dziw bierze, ze laska z nim jeszcze jest...
  • 0
Disturbed: Indestructible:

"Every broken enemy will know,
That their opponent had to be invincible!
Take a last look around, while you’re alive,
I’m an indestructible master of war!



#31 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 18 maja 2008 - 01:32

... ale przesadzasz- dziewczynie/chlopakowi mozna dac spokojnie haslo jak jest taka potrzeba ;p. ...


No nie zgodzę się.
A co jeśli nagle pójdzie coś nie tak, a ona/on będzie na tyle wredna/ny, że wykorzysta fakt posiadania loginów i haseł? ?ycie jest pełne niespodzianek.
Kiedy byłem młodszy, swojemu staremu powiedziałem, że wytatuuję sobie gdzieś herb mojego lokalnego, zarazem ulubionego klubu piłkarskiego. On odparł, że to głupi pomysł, bo w przyszłości może się wiele zmienić i potem będę żałował, że sobie coś takiego wytatuowałem. Właśnie tak samo ma się to do udostępniania haseł.
  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#32 Masmix

Masmix

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 164 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 18 maja 2008 - 09:11

Jak chcesz, nie mówię zresztą o osobie, którą znasz 2 tyg, masz 13 lat na karku i to jest wjlka mjlosc. Koniec offtopu o zaufaniu w związkach możemy pogadać prywatnie :D

Zresztą nie mówię o czymś typu- o masz tutaj wykaz wszystkich moich haseł, kont bankowych itd. Tylko wtedy gdy zachodzi taka potrzeba.

Użytkownik Masmix edytował ten post 18 maja 2008 - 09:12

  • 0
Disturbed: Indestructible:

"Every broken enemy will know,
That their opponent had to be invincible!
Take a last look around, while you’re alive,
I’m an indestructible master of war!



#33 ZcV

ZcV

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 217 postów
  • Ską…d:Mońki

Napisano 19 maja 2008 - 09:59

Dobra tam już mam konto :) ale chcę tamte odzysakac:)
  • 0
Dołączona grafika

#34 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 19 maja 2008 - 11:33

ZcV użycz mi swoje konto steam na jakieś 5 minut. Jest mi bardzo potrzebne do przetestowania pewnego systemu, który niedługo chcę wdrożyć w życie Tawernian.
  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#35 KoNiO

KoNiO

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 028 postów
  • Ską…d:Gorny Sląsk

Napisano 19 maja 2008 - 01:58

zcv jak chcesz to moge ci przeslac na twoj steam HL 2 epizod tylko musisz podac mi swoje chaslo i login
  • 0
Dołączona grafika


Dołączona grafika


AVEEE

#36 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 19 maja 2008 - 02:09

no konio ja nie wiem czy to tak latwo bedzie zeby zcv dal Ci jego Chaslo... maga byc problemy z tym Chaslem;< no ale moze da rade to Ci da to Chaslo :D
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#37 laki

laki

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 312 postów
  • Ską…d:Krung Thep Mahanakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayuthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani Burirom Udomratchaniwet Mahasathan Amon Piman Awatan Sathit Sakkathattiya Witsanukam Prasit

Napisano 19 maja 2008 - 02:56

will plx xD a zcv pewnie sam haslo zmienil zapomnial jakie dal i teraz wciska cos ze mu ukradli ;<
  • 0
:>

#38 KoNiO

KoNiO

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 028 postów
  • Ską…d:Gorny Sląsk

Napisano 19 maja 2008 - 04:29

on by byl do tego zdolny hahahaHA "d :D:d:d::D:d:d:d ^^
  • 0
Dołączona grafika


Dołączona grafika


AVEEE

#39 ZcV

ZcV

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 217 postów
  • Ską…d:Mońki

Napisano 19 maja 2008 - 06:48

KoNiO ja sam chasła nie znam bo kuzyn podał i sam juz nie pamieta ale zaznaczyłem zeby pamietało na kompie :D:D:D
  • 0
Dołączona grafika

#40 Gość_QUIt_*

Gość_QUIt_*
  • Guests

Napisano 19 maja 2008 - 08:06

zcv jak chcesz to moge ci przeslac na twoj steam HL 2 epizod tylko musisz podac mi swoje chaslo i login



KoNiO ja sam chasła nie znam bo kuzyn podał i sam juz nie pamieta ale zaznaczyłem zeby pamietało na kompie :D :D:D

Ci dwaj Panowie to chyba nie zabardzo przykładają się do nauki j. polskiego. :O
Polecam przejrzec link niżej zanim napiszecie jakikolwiek post

http://so.pwn.pl/
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0