Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nabór na osoby zarządzające dzialem cheaterzy


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
28 odpowiedzi w tym temacie

#1 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 21 maja 2008 - 01:56

Potrzebuje dwoch kompetentnych osob ktore by opiekowalyby sie dzialem cheaterow:

Do obowiazkow bedzie nalezec
-dostarczanie demek
-OCENA demek
-Banowanie :vampire: :treaten: cheaterow
-dostarczanie demek do dzialu hltv (pomoc predatorowi)

Osoby uzyskają dostęp do amxbans, dostęp do Hltv, specjalną rangę na forum, ewentualnie slota (sprawa do przemyslenia z powodu prostej amtematyki slota jest ejden, chetnych juz ponad 30...)

W planach mam utworzenie specjalnego naszego forumowego CBŚ, osoby te ścigały by nie tylko cheaterow ale ogolnie objawy lamania regulaminu przez graczy i administratorow. - To jest do przemyslenia takze ;] Ciekawe czy by byli na to chętni

A więc ponizej proszę zglaszac swoje kandydatury:
Cv ze zdjeciem najladniejszej kolezanki z klasy gruupy pracy oraz 21683216781 zł przesyłać pocztą.
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#2 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 21 maja 2008 - 01:58

jestem chetny jakby co :D zalezy od was ;)

-dostarczanie demek
-OCENA demek
-Banowanie vampire.gif treaten.gif cheaterow

- mam dostep do hltv
- w miare chyba umiem, juz nie jedno demko ocenialem tutaj, ale i na KoBie starej ocenialem wszystkie demka niegdys no i na blackliscie ocenialem tez demka wczesniej ale teraz nie ma co tam oceniac '.'
- umiem :D

BTW. Mam problemy narazie, i nawet nie udalo sie mi sie w poniedzialek looknac tych demek co mialem ogladnac ... ale zalatwiam sprawy jestem juz ku koncu wiec bede miec o wiele wiecej czasu niz ich glupie zalatwianie.

Użytkownik bl00keRs edytował ten post 21 maja 2008 - 02:01

  • 0

#3 Predator

Predator

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 712 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 21 maja 2008 - 02:00

Myśle że bl00keRs z graczy, a z adminów z0nk (o ile jeszcze z nami jest), jeśli nie to tyro (najlepszy :D) a jak nie to stoper.
// heh wyprzedzil mnie jak pisalem posta :P

Użytkownik Predator edytował ten post 21 maja 2008 - 02:01

  • 0
,,You put water into a cup, it becomes a cup, you put water into a bottle, it becomes a bottle, you put it into a teapot, it becomes a teapot. The water can flow, or it can crash. Be water my friend. :)

#4 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 21 maja 2008 - 02:03

a o ultim zapomniales ?! wedle mnie on jest najlepszy wraz z zonkiem ale za czesto ich nie widac.
  • 0

#5 Masmix

Masmix

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 164 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 21 maja 2008 - 02:03

Ja też się zgłaszam kiedyś oceniałem niejedno demko, a ostatnio po prostu nie miałem do tego czasu i motywacji.
  • 0
Disturbed: Indestructible:

"Every broken enemy will know,
That their opponent had to be invincible!
Take a last look around, while you’re alive,
I’m an indestructible master of war!



#6 Ox!d3

Ox!d3

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 87 postów

Napisano 21 maja 2008 - 02:09

Myślę , że ja również mógłbym pomóc. Także zgłaszam swoją kandydaturę :D
  • 0

#7 Gość_QUIt_*

Gość_QUIt_*
  • Guests

Napisano 21 maja 2008 - 02:15

Ja mogę ;-) na haxach się znam ( troche się grało w 1.5 i trzba była łapac piczki :D ) wkońcu sam na nich gram :D lambera off mam aim off bo za bardzo skacze esp on bo wh to szit bo nie wiadomo kiedy typ za skrzynią kiedy przed i łatwo się zdradzic :D

Użytkownik QUIt edytował ten post 21 maja 2008 - 02:18

  • 0

#8 KSW16

KSW16

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 21 maja 2008 - 03:38

Ja tez moge zglosic swoja kandydature i pomoc w miare mozliwosci predatorowi :) Znam sie na rozpoznawaniu chiterkow, bo duzo gralem na no steamie ( nie myslcie sobie, ze jak no steam to bede od razu kazdemu bany dawal, bo wiem kto umiec grac, kto farci, kto wali dupshoty a kto nie xP ) i czasem po paru akcjach moge okreslic czy koles moze meic czy jest czysty i zawsze jak mowilem, ze ktos ma wh to zazwyczaj z biegiem czasu to wychodzilo najaw wiec moge pomoc :) poza tym od okolo tygodnia gram tylko na Tawernie i mam bardzo duzo czasu na granie i robienie innych rzeczy typu ogladanie demek :) p0zdr0

Użytkownik KSW16 edytował ten post 21 maja 2008 - 03:46

  • 0

#9 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 21 maja 2008 - 04:22

OK
chetnych mamy a więc do dziela - macie bodajze 4 najnowszych cheaterow w dziale cheaterzy. Są to alieen, snn, khrone i po przerwie.
Waszym zadaniem jest dokonac analizy kazdego z tych typkow jakby to byla wasza praca. W koncu jezeli chcecie nam tu pomagać to musimy też wiedziec jak się spisujecie w boju.
Swoje przypuszzenia mozecie oprzec tez na podstawie psychostats. (oczywiscie demko jest podstawą)

A więc do dzieła!

P.s moze sie to wydac glupie ale blookers nie musi - od poczatku naocenial sie wystarczająco duzo abym wiedzial jaki jest jego poziom oceniania.
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#10 Atze

Atze

    Gienerau

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 679 postów
  • Ską…d:Plaża, słonce, laski, zimne piwo :)

Napisano 21 maja 2008 - 04:46

Ja też się zgłaszam kiedyś oceniałem niejedno demko, a ostatnio po prostu nie miałem do tego czasu i motywacji.


Eee do czego Ty sie zglaszasz? Dostep do wszystkiego masz, banowac mozesz yyy... cos zapomnialem?
Tylko checi i jazda, a to sa chyba dwa miejsca dla osob bez uprawnien :P


@up
Tak blookers zawsze sie wypowiadal na temat czitkow, wiec juz chyba tylko jeden stolek zostal :)
  • 0
Dołączona grafika

#11 mOOn_

mOOn_

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 416 postów
  • Ską…d:klikash?

Napisano 21 maja 2008 - 05:03

Ja mogę oceniać dema bo znam się na tym dosyć dobrze ale dostępów do hltv i jakichś specjalnych rang nie potrzebuję
  • 0
милый дaмы я xoчy вac пролететь

#12 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 21 maja 2008 - 05:56

ja nie musze miec rangi ani niczego, oceniam bo w miare umiem, jak kilka osob mi powiedzialo, robie bo lubie nie lubie natomiast grac z czitami wiec dlatego to robie. Mam czas to oceniam, teraz mam dosyc, zaraz wiec ide reszte demek oceniac jak to powiedzialem w poniedzialek.
  • 0

#13 kaczoR

kaczoR

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 61 postów
  • Ską…d:Katowice

Napisano 21 maja 2008 - 05:58

nie lepiej by było gdyby zajmowal sie tym ktoś z grona adminoof ? :huh:
dawać takie uprawnienia komuś kogo sie może 1 raz widzialo na serwie i na forum ;o
blokersa to rozumiem bo jest z nami od dawna ;p
  • 0

#14 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 21 maja 2008 - 06:03

pomysl dobry z tym ale to ludzie sami powinni sie zglaszac a nei jak niektorzy ze zglaszaja innych bo sadza ze sa dobzi:P moga byc ale czy beda chcieli?

Waszym zadaniem jest dokonac analizy kazdego z tych typkow jakby to byla wasza praca. W koncu jezeli chcecie nam tu pomagać to musimy też wiedziec jak się spisujecie w boju.
Swoje przypuszzenia mozecie oprzec tez na podstawie psychostats. (oczywiscie demko jest podstawą)

A więc do dzieła!

P.s moze sie to wydac glupie ale blookers nie musi - od poczatku naocenial sie wystarczająco duzo abym wiedzial jaki jest jego poziom oceniania.


wiem ze czasy sie pisze normalnie w tematach z danymi cziterami ale tu powinien byc wyjatek;p jak to jest niby jakis 'konkurs' to najlepiej by bylo gdyby czasy podawali Owiemu na priv;x bo takto 1st osoba ktora sie na tym naprawde zna poda czasy a nastepne (nie mozie ze tak bedzie) skopiuje je pozmienia tresc trochu i napisze;X
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#15 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 21 maja 2008 - 06:23

Owi wie chyba co robi, komus lepszemu pierwszemu co na forum sie zarejestrowal przed 5 minutami , ocenil 5 demek pozytywnie chyba nie da :O zreszta mi to lotto ;)
  • 0

#16 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 21 maja 2008 - 06:26

decyzje podejmiemy na pewno we dwóch z tyrem do tego konsulutujac się z adminami.

@Kaczor - do tych osob zapewne dojdzie jeszcze ktoś z adminów wiec bedzie 3,4 sztuki ciągle tym się zajmujących. Tak żeby to wszystko przebiegało sprawnie i szybko, a nie ze jednego nie ma i juz nie ma komu zbanować lub ocenić...
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#17 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 21 maja 2008 - 07:22

a gdzie są admini? to przecież ich obowiązek. kazdy admin powinien coś napisać w każdym temacie czitera. wiem, że ocenianie dem jest zająciem trudnym i żmudnym, więc im się nie chce lub się nie czują kompetentni, ale ktoś musi to robić. kiedyś zajmowali się tym FF. teraz ich nie ma więc obowiązek spada na adminów.

bl00keRs - zawsze działał jako antycziter, oceniał, opisywał dema. jeszcze na kupie miał rangę na forum. więc tu też można go zatrudnić.

QUIt - nie pamiętam czy udzielał się w dziale cziterów. jest bystry i zna się na grze to fakt. jest też zadziorny i lubi sie kłócić. ja nie mam z nim problemów, więc moze się nada.

dostęp do hltv, ranga na forum. od banowania są admini. z czasem jak się ci dwaj sprawdzą można im dać flagi.
  • 0

#18 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 25 maja 2008 - 09:13

OK a wiec sklad antycziterow wyglada tak:

1.Blookers
2. Quit
3. Moon

Do ich grona dołączą także 1-2 osoby z grona adminów

Do ich zadan nalezy szeroko rozumiane pojecie lapania cziterow
jak na razie otrzymuję

1. Dostęp do amxbans z poziomu www (dodawanie banów)
2. Dostęp do hltv
3. Specjalną rangę na forum

Chłopcy obeicali, że będą grzeczni i będą ładnie i kulturalnie WSPÓLNIE walczyć przeciwko cheaterom ;]
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#19 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 25 maja 2008 - 09:36

otrzymali oni takze moderatora w dziale cheaterow aby mogli zamykac tematy, edytowac itp. Tak aby w razie braku admina ich praca przebiegla skuteczniej. ich uprawnienia nie wyhchodzą poza dzial cheaterow...
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#20 SWIREQ

SWIREQ

    KoSimAzaKI

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 989 postów
  • Ską…d:Krzywe Kolano

Napisano 25 maja 2008 - 09:40

powiedzmy ze mi to pasi
  • 0
ppOzDraWiaM :)
Dołączona grafika
najlepsza wtopa ReV vs SWIREQ vel Julio Pleksiglas




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0