Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lista wyboru serwerów


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
33 odpowiedzi w tym temacie

#1 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 02 czerwca 2008 - 02:57

załączyłem na serwerach plugin - redirect. (przekierowanie)

po wpisaniu na say albo team_say /server - pokazuje listę serwerów Tawerna. po wybraniu numerka serwera automatycznie z nim łączy. plugin ma w cholerę możliwości i nie doczytałem jeszcze co które robią. sprawdzałem działanie między WC3 i DM. powinno działać na TP równiez. sprawdźcie. inne polecenia:

  • /server - pokazuje menu serwerów
  • pickserver - pokazuje menu serwerów
  • /follow - podąża za ostatnim przekierowanym graczem na jego serwer
  • /retry - powtarza żądanie przekierownia aż serwer docelowy ma wolny slot
  • /stopretry - przerywa powtarzanie
polecenie dla admów:
  • redirect_user - <playername|playerid> [servernum] - przekierowuje gracza na dany serwer
on może również przekierowywać na inny serwer jeżeli wszystkie sloty są zajęte. chyba.
  • 0

#2 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 02 czerwca 2008 - 03:12

jak tam rozmawialismy na gg. W miare wolnego czsu obejrze go tez i jak cos to sie skonfiguruje aby graczy w razie pelnej tp rzucalo na DM lub na warcrafta
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#3 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 02 czerwca 2008 - 03:16

a jest tez taki bajer ze jak np na Tawernie TP jest full serw albo jeden slot dla @ to jak sie laczysz to laczy Cie z kolejnym serwerem czyli np Tawerna FUN;] nie wiem jak to dziala i jak sie to robi ale nie raz tak widzialem;p ze chcialem wejsc na serwer laczylo mnie i wlaczal sie inny serwer a w konsoli pisalo ze sloty zajete wiec przekierowywuje na next;p nie zly bajer taki ;P

edit.

nie doczytalem co Tyro napsial widze ze tam pisze to samo <_< :P sry;x

Użytkownik will edytował ten post 02 czerwca 2008 - 03:17

  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#4 stoper

stoper

    seicento power

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 981 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 02 czerwca 2008 - 03:16

w pierwszej kolejnosci niech rzuca na DM a pozniej na WC3.
  • 0
puma 1.7 VCT | 16V | 125KM | 157Nm | panther black |

#5 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 02 czerwca 2008 - 04:57

coś tam poustawiałem. powinno was rzucać po całym necie. nie dziwcie się jak wylądujecie na kompie u stopera.

kolejność serwerów zmieniłem. z TP powinno rzucać na DM.

wyświetla głupie hasła, ale niech one na razie będą w ramach wzajemnej reklamy serwerów. piszcie jak to działa i co pozmieniać.
  • 0

#6 KoNiO

KoNiO

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 028 postów
  • Ską…d:Gorny Sląsk

Napisano 02 czerwca 2008 - 06:14

mnie to zawsze najbardziej denerwowalo ze jak chce wbic a tu przekierowuje mnie na jakies inne badziewie gdzie gra 3 ludzi ;f
  • 0
Dołączona grafika


Dołączona grafika


AVEEE

#7 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 02 czerwca 2008 - 06:19

podobnie.
  • 0

#8 SWIREQ

SWIREQ

    KoSimAzaKI

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 989 postów
  • Ską…d:Krzywe Kolano

Napisano 02 czerwca 2008 - 07:19

kiszka z przenoszeniem slot wolny 17/18 a mnie wywala na DM masakra zmięcie to ...
  • 0
ppOzDraWiaM :)
Dołączona grafika
najlepsza wtopa ReV vs SWIREQ vel Julio Pleksiglas

#9 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 02 czerwca 2008 - 07:31

hm... teraz widzę 18/18 czyli da się wbić na ostatni slot.
  • 0

#10 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 02 czerwca 2008 - 07:32

no trochu to jest zryta;x ale sa tego plusy.. 2 serwy po 17 osob i jeden gdzie jest 6 ;] to o czyms swiadczy;p poprawic tylko to ze slotem dla adminow i bedzie gut n1
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#11 se lamie se

se lamie se

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 084 postów
  • Ską…d:Czechowice-Dziedzice

Napisano 03 czerwca 2008 - 09:55

niezla promocja bedzie :) wreszcie ludzie poznaja nasze serwy DM i WC3 :)
  • 0

Dołączona grafika

#12 Ox!d3

Ox!d3

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 87 postów

Napisano 03 czerwca 2008 - 12:46

Też uważam, że ten plugin jest bardzo przydatny. Myślę ,że dzięki niemu zapełnimy graczami 2 pozostałe serwery o wiele szybciej. To jest idealny plugin do obecnie zaistniałej sytuacji...
Oto plusy:
- jest jeden bardzo popularny serwer Tawerna TP, który przy braku slotów będzie przekierowywał graczy na 2 pozostałe serwery. To oznacza, że gracze chcąc, nie chcąc będą je poznawali i wiedzieli o ich istnieniu, a o to właśnie chodzi.
- zawsze w historii odwiedzanych serwerów bedą już mieli zapisany ten serwer, na który zostali przekierowani
- info pojawiające się na środku jest o wiele bardziej widoczne niż spam w sayu, na który wiele osób nie zwraca uwagi. Niestety ma jedną wadę... Jest to dodatkowy spam, który jednak drażni w czasie gry, ale na szczęście nie pojawia się zbyt często a z biegiem czasu, jak serwery będą już rozreklamowane, będzie można wyłączyć na stałe (mam na myśli te info na środku).
- bayer dzięki któremu każdy gracz może się sam przekierować na wybrany serwer, wpisując /server. Przydało by się tylko dodać aby lista wyświetlała się też po wpisaniu /serwer przez "w". Ja wczoraj np. nie doczytałem, że trzeba wpisać server przez "v" i nie wiedziałem czemu mi nie działa, dopiero później się skapnąłem, że źle wpisałem :P

Ogólnie myślę, że jak dobrze pójdzie, to Tawerna za miesiąc będzie gotową konkurować z serwerami BORG Collective :D
  • 0

#13 ShataN

ShataN

    Kapitan

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 334 postów
  • Skype:mr__diablo
  • Ską…d:Białystok

Napisano 03 czerwca 2008 - 02:49

Oxide ^^ no ten plugin jest dobry ale moze zrobic tak zeby ten info o serverach na srodku pojawialo sie wylacznie gdy jest sie dead? bo jednak tak jak oxide mowi to troche przeszkadza. Mi to tak szczegolnie nie przeszkadza ale graczom tak.
  • 0

#14 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 03 czerwca 2008 - 03:54

sie niech nie zesrają :treaten:
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#15 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 03 czerwca 2008 - 06:23

temu komu to przeszkadza niech sciagnie sobie modela do usuniecia napisow amx ... proste i logiczne, nie bedzie mial zadnych inf ;]
  • 0

#16 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 03 czerwca 2008 - 06:25

Oxide ^^ no ten plugin jest dobry ale moze zrobic tak zeby ten info o serverach na srodku pojawialo sie wylacznie gdy jest sie dead? bo jednak tak jak oxide mowi to troche przeszkadza. Mi to tak szczegolnie nie przeszkadza ale graczom tak.


hm... w zamyśle tak miało być, że te anonsy widza tylko martwi i spekty. jeżeli widzą je równiez żywi znaczy, że co mi nie wyszło, albo cvary nie działaja dokładnie jak jest w opisie.
sprawdzę to.

co do "w" zamiast "v" w /server, muszę popatrzeć w żródło, a to jest cholernie duży plugin...
  • 0

#17 Ox!d3

Ox!d3

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 87 postów

Napisano 03 czerwca 2008 - 07:53

Nie chodziło mi o to żeby zamiast "v" było "w" tylko żeby obie komendy wywoływały listę serwerów.

Czyli:
- /server /serwer
- Info tylko na dead. Są dwa plusy tego. Po pierwsze nie przeszkadza podczas gry, po drugie jest większe prawdopodobieństwo, że ktoś te info zauważy będąc martwym.
- kiedy admini wchodzą na pełny serwer, żeby ich nie przekierowywało, tylko zwalniało slota.
  • 0

#18 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 04 czerwca 2008 - 07:28

rozumiem.

- info jest ustawione tylko dla dead. z tego co zauważyłem wyświetla się równiez przy wejściu na serwer. potem nie wiem. czas ustawiony jest na co 90s
- przerzucanie adminów wyłaczone.

proszę o info jak coś nie działa zgodnie z tym co napisałem

przydatne komendy:
/retry - jak kogoś przerzuci i wpisze ta komendę to zostanie przerzucony spowrotem jak tylko slot się zwolni
/follow - podąza za ostanim przerzuconym graczem. kumpla przerzuciło a chcesz z nim grać idziesz za nim.
  • 0

#19 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 04 czerwca 2008 - 07:59

/retry - jak kogoś przerzuci i wpisze ta komendę to zostanie przerzucony spowrotem jak tylko slot się zwolni


imo bezsensu ... gram sobie wczoraj gram i pach z d*py mnie przezucilo na dm, odrazu wszedlem na TP bo poczatek mapy byl i malo ludzi no i sie udalo, potem po jakims czasie gram sobie gram 5 rund na cpl_millu i pach znowu z d*py mnie przezucilo, bezsensu imo takie przezucanie jest po serwerach sie lata zamiast grac tam gdzie sie chce... gdybym jeszce cos nacisnal ze chce byc przezucony to ok rozumiem, ale ja nie naciskalem nic i nie chcialem isc na inny samo mnie wrzucilo.
  • 0

#20 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 04 czerwca 2008 - 08:54

widocznie zajmowany przez Ciebie slot był potrzebny dla admina lub kogoś z zarezerwowanym slotem. cierpliwości, jeżeli będzie was denerwować przerzucanie to właczę poprzednią opcję, czyli wykopywanie ;p a powaznie niech to troche podziala i wtedy zdecydujemy czy wyłaczyć automat. na pewno pozostanie możliwość ręcznego wyboru serwera.

- obie wersje polecenia /serwer i /server działają
- ograniczyłem spam. nie powinno wyświetlac na sayu informacji o przerzucaniu.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0