Skocz do zawartości


Zdjęcie

hosting www


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 10 czerwca 2008 - 08:46

No a wiec obecnie tawerna stoi na moim serwerze w USA. Mam tam 250 giga miejsca na dysku i 3 Terabajty transferu miesiecznie. To sa ilosci dla nas kosmiczne - dzieki temu na tawernie mozemy wstawiac se co chcemy i ile chcemy. NIc nam nie zje transferu ani miejsca.

NIestety jednak z powodu odleglosci amxbans psychostats oraz forum nie dziala tak szybko jakby stalo w Polsce. Niestety mnie osobiscie nie stac na kupienie hostingu w kraju. Wystarczy ze juz to utrzymuję.

I teraz mam pytanie do was czy byloby wsrod was wystarczajaco duzo osob dobrej woli aby te okolo 400zl rocznie poswiecic na hosting? Przeniioslbym tam domene z forum bansami i psychostatami. Obecnie nie jest zle chociaz czasem zdarzalo sie kiedys ze forum wolniej chodzilo. Szybkosc dzialania amxbans ma tez wplyw na lagi na serwerze (ktos sie podlacza do gry to idzie zapytanie do USA z SIDem czy ma bana i informacja wraca do gamesnetu).

To jest na razie takie zapytanie czy by bylo komu. Ja wiem ze potem bedzie trzeba podzielic na pol ilosc chetnych, ale jakbysmy uzbierali jakas ciekawsza sume to cos mozna by bylo zdzialac...


Wielu z was zapewne nie wie, ale oprcz kosztow serwera ponosimy z Tyrem koszty tego hostingu (ja), koszty domeny oraz supportu forum(Tyro). fajnie by bylo abysmy w koncu nie wrzucali takich ilosci kasy w to wszystko
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#2 Seele ^

Seele ^

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 79 postów
  • Ską…d:zza skrzynii

Napisano 10 czerwca 2008 - 09:27

jeżeli psychostaty zostaną połączone, lub oddzielnie dwie bazy psychostatów powstaną(dla wc3 też, bo tylko tam grywam), to chetnie wpłace rocznie jakąś sumke.
  • 0


#3 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 11 czerwca 2008 - 09:34

na tym polu chyba nie znajdziesz wsparcia.
  • 0

#4 Masmix

Masmix

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 164 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 11 czerwca 2008 - 05:06

Sorki, ale wg mnie na tym USA serwie jest good n1. Najpierw trzeba serwa utrzymac tawerne itd. Ja cos doplacic w ostatecznosci moge- mysle, ze 50zl doslac dam rade :)
  • 0
Disturbed: Indestructible:

"Every broken enemy will know,
That their opponent had to be invincible!
Take a last look around, while you’re alive,
I’m an indestructible master of war!






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0