Skocz do zawartości


Zdjęcie

[tawerna vs ster mecz1]Rękawica rzucona przez ster


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
126 odpowiedzi w tym temacie

#121 czapka style

czapka style

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 398 postów
  • Ską…d:Kalisz

Napisano 07 lipca 2008 - 03:54

no no nie zle panowie no ale coz bywa i tak ja jestem za zeby zagrac rewanz;) date jeszcze ustalimy bedziemy w kontakcie aha i jesli byscie chciali to 5on5 tez z checia zagramy;)
  • 0

#122 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 07 lipca 2008 - 04:01

Weźcie pod uwagę, że moglibyśmy załatwić sprawę po cichu i nikt by o niczym nie wiedział. Przypuszczam, że żaden z Was nie zainteresował się grą Comm'a...


Liczyliśmy na to że właśnie każdy potraktuję ten meczyk 4Fun i nie będzie takich numerów to jest jeden a dwa szczerze mówiąc na serwerze było 20 osób więc naprawdę ciężko coś zobaczyć.Ale dobrze że wywlekiście tę sprawę aż na nasze forum i zachowaliście się do końca Fair :)
  • 0

#123 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 07 lipca 2008 - 04:37

pozdro haxorku, mozesz mi oddac konto jak nie potrzebujesz, bo bana na bl bedziesz miec a moj ziomal gra na serwerach ( nie polskich ) ale ma juz zbanaowanego steama na vaca to mu sie konto przyda zeby grac czasem ze mna na vac serwach :D :D :D :D :D.

Tak jakby co to ja nastepnego meczu nie gram i czesc z pozostalych tez nie zagra, czyt. np. RahH z tego co pisal.
  • 0

#124 Masmix

Masmix

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 164 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 07 lipca 2008 - 06:00

Szacunek do druzyny, ten mecz w takim razie wg mnie nikt nie wygral (ale graliscie lepiej :) ). Zagrajmy rewanz 5on5 i po sprawie. Pozdro
  • 0
Disturbed: Indestructible:

"Every broken enemy will know,
That their opponent had to be invincible!
Take a last look around, while you’re alive,
I’m an indestructible master of war!



#125 sph!nks

sph!nks

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 07 lipca 2008 - 10:46

Pewnie nie tylko on coś odpalił bo jak byłem na serwie ffa ich to biłem wszystkich z zamkniętymi oczami a potem nagle skille sie zrobiły na meczu for fun :O nie chce mi sie sprawdzać dem nawet...

No Wasz jeden plajer znalazł jakoś powód do odpalenia haxa wiec nie można wykluczyć, że inni tez mieli powody ;] Nie chce mi sie sprawdzać dema.. Nie chce mi sie w ogole już wracać do tego naszego spara... Czekamy teraz tylko na link do bl.pl na ktorym jest comm.

Jak nie chce ci się sprawdzać, to się lepiej nie wypowiadaj, bezpodstawne oskarżenia i chore insynuacje zachowaj dla siebie.

Proponuję też pamiętać, że twoje wypowiedzi nie świadczą o nikim innym jak tylko o tobie. Widać, że nie potrafisz trzymać nerwów na wodzy i w takim wypadku powinieneś raczej ochłonąć zanim zaczniesz wypisywać bzdury.


Jeśli chodzi o mecz to dziękuję w imieniu swoim i całej społeczności STER za grę. Oczywiście przepraszam za ten wybryk naszego kolegi i myślę, że to już się nie powtórzy. Rewanż (właściwie to powtórkę) z miłą chęcią rozegramy i obiecujemy tanio skóry nie sprzedać, oczywiście w uczciwej walce! :P

Użytkownik sph!nks edytował ten post 07 lipca 2008 - 10:49

  • 0

#126 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 07 lipca 2008 - 11:37

Masz racje, bez sprawdzania dema nie powinienem nic mówić na temat reszty ale jednocześnie zaskoczył mnie poziom gry co niektórych jak i wkurzył Wasz cziter.

Użytkownik rahH edytował ten post 08 lipca 2008 - 10:33

  • 0
Dołączona grafika

#127 sph!nks

sph!nks

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 08 lipca 2008 - 02:44

Masz racje, bez sprawdzania dema nie powinienem nic mówić na temat reszty ale jednocześnie zaskoczył mnie poziom gry co niektórych jak i wkurzył Wasz cziter.

Nasz cziter, w skutek naszych działań dostał już PERMA i temat jest zamknięty.

Co do poziomu gry naszych - ja na przykład gram FFA głównie dla zabawy i nie zależy mi na statsach, latam sobie po całej mapie, gram dynamicznie a Ci co odstawiają CPL'a wyczekują i mnie ubijają. Natomiast na mecz koncentruje się na grze dla drużyny i staram się grać najlepiej jak tylko potrafię, wtedy wychodzi skill, przynajmniej tak mi się wydaje.

Jeśli chodzi o poziom naszych reprezentantów - jakbyś u nas dłużej pograł, to byś wiedział kto jest skill'owym graczem, a komu czasem coś tam wychodzi, ale nie można gry na FFA odnosić bezpośrednio do skill'a. ;)

Mam nadzieję, że na następny mecz będziecie odpowiednio mocno zmotywowani i wasza pamięć o sytuacji jaka miała miejsce w minionym meczu sprawi że postawicie nam naprawdę trudne warunki, przez co mecz będzie emocjonujący a jego wynik otwarty do końca. Czego sobie i Wam życzę. B) :P
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0