Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Lineage II: The Chaotic Throne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1 dumbass

dumbass

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 850 postów

Napisano 14 lipca 2008 - 01:46

Slowem wstepu pewnie i tak nikt tego nie przeczyta :P ale tak prezentuje sie zarys fabularny najnowszej kroniki a raczej tronu w L2

(kroniki to wielkie updaty w l2 ktore teraz staly sie tronami :) co ciekawe w najnowszy tron 2 gracia bedzie podzielony na 3 czesci najpierw wyjdzie upd ze wszystkimi sugestiami graczy pozniej NCSOFT wypusci 2 upd z tym co oni chcieli zamiescic a co do 3 jeszcze nic nie wiadomo:D )



Prolog
Bogini Eva tak bardzo kochała świat i jego stworzenia, więc dla jego obrony przed hordami stworów przebudziła Kamael. Znała ona ich ukryty cel zabicia bogów, ale wierzyła, że jeśli nikt im nie powie o tym, do czego zostali stworzeni, obronią Aden. Rezultaty były, jakby to ująć, tragiczne! Obudzenie Kamael wiele kosztowało. Zepchnięcie ich do służby światłu zmieniło naturalny balans wszechświata. Bo nie może być światła bez cienia, lata bez zimy, tak więc służba, przyniosła do Aden wielkie zdebalansowanie

Zagłada Aden
Bez ostrzeżenia, zaufanie w oczach ludzi z Aden popadło w ruinę. Po dotarciu Kamael do Aden, rozpoczęły się klęski żywiołowe, pola wyjałowiały, nieznane choroby szerzyły się po wioskach, a pogoda stała się dziwna i nieprzewidywalna. Ludzie zaczęli ostrzegać przed szerzącymi się „lunatycznymi wypadami”. Teraz te same gorzkie proroctwa objawienia i zagłady odświeżyły i tak już sterroryzowane umysły Adeńczyków. Uczeni uspakajali ludzi, ale ich słowa jeszcze bardziej wzbudziły podejrzenia, tak więc machnęli na wszystko rękami i zaszyli się w swoje kryształowe kule i karty, mimo iż zepsucie świata czuli po kościach. Nawet orczy szamani, znani ze swoich apokaliptycznych wizji, przepowiadali w tym roku baaardzo długą zimię.

Zarówno podróżniczy, jak i inni mieszczanie zaczęli miewać dziwne sny, w których pokonywali niezliczone hordy mrocznych wrogów. Podczas tych snów zostali pokonywani i już nigdy się nie budzili… Uczeni byli zdeterminowani żeby dalsze opowieści o zabijających we śnie demonach, były negowane i już nigdy nie rozpowiadane. Oglądali ciała zabitych we śnie i wysłuchali opowieści obudzonych. Jednak były pełne niekompetentnych teorii, spekulacji i domysłów. Aby odkryć naturę tych dziwnych opowieści, uczeni zagłębili się znowu w swoje kryształowe kule.


Odkrycie Kamaloki
To, co odkryli uczeni, było przerażające i objawiało pierwsze symptomy kryzysu. Tym światem, w którym ginęli ludzie, było stworzone przez mrok Kamael uniwersum. Uczeni nazwali je Kamaloka – od nazwy ich stwórców, co w starożytnym języku ludzi znaczyło „świat między jawą a piekłem” Ta nazwa była nawet zbyt adekwatna – potwory tam przebywające – Kaneus – były wyjęte z najgorszego koszmaru. Uczeni pokazali świat Kamaloki szerszej publice. Doszli do dość zaskakującej prawdy – Kamaloka jest innym wymiarem, odłamanym od kosmicznego eteru i napełnione obecnością i mocą bogini śmierci – Shilien. Co najbardziej zaskakujące, przejścią do Kamaloki otwierały się tam, gdzie oddziaływanie Shilien było najsilniejsze – czyli w podziemnych katakumbach i w okolicach Zakazanej Bramy. Na ten czas uczeni i rady magów z całego Aden zabronili działalności Kapłanów Pieczęci. Razem z Imperatorem Shuanimanem doszli do wniosku – Kamalokę trzeba zamknąć do czasu zjednoczenia Siedmiu Pieczeci, bo inaczej całe Aden, zginie w wirze mroku, śmierci i krwi.

Za namowami Zgromadzenia Giran, reprezentanci Wieży Kości Słoniowej skontaktowali się z Kapłanami Pieczęci i przekazali wolę Zgromadzenia: jeśli Kamaloka nie zostanie powstrzymana, wytnie w pień całe życie na kontynencie, więc Kapłani musza się podzielić wiedzą o Siedmiu Pieczęciach z magami w Wieży Kości Słoniowej. Kapłani zgodzili się. Mówili, że żeby zadać wrogowi najpotężniejszy atak, trzeba uderzyć zanim rozrośnie się w siłę zdolną kontratakować. Nekromanci z Akademii Hardina swoimi mrocznymi czarami zagłębili się w sny wiecznie śpiących i –co było zresztą nieludzkie- szukali najbezpieczniejszego przejścia do serca Kamaloki.

Fortuna się jednak do nich uśmiechnęła; po serii sprzyjających zdarzeń w końcu znaleźli sprzyjającą kombinacje wiązań dróg wymiarowych. W rzeczywistości, ich działania przekroczyły śmiało wszystkie oczekiwania. Stworzyli nowy półwymiar graniczący z Kamaloką, który stał się bezpiecznym wejściem do niej. Nazwali go Brzegiem Kamaloki, ów wymiar przydał się dla podróżników, którzy chcieli zagłębić się w mroki czające się w Kamaloce.


?ródło Ciemności
Na zachodzie Aden leżał kontynent Gracia. Wieki temu rozkwitało tutaj Imperium Gigantów, ale sprzeciwili się oni głównej bogini – Einhasad, która przeczuwając spisek rozniosła ich cywilizację Młotem Gwiazd. Gracia potem stała się dość niesławnym miejscem, ponieważ Imperator Shuaniman, wtedy jeszcze starszy Oren, wysłał tam wszystkich czczących Shilien heretyków z jego obszaru. Sam dobrze wiedział że po upadku gigantów Gracia, była twardym, jałowym i suchym krajem, w którym samo przetrwanie to wielki wyczyn.

Po śmierci pierwszego króla, który zjednoczył Gracię, tron przejęli królewski magnat Karneia i Kuserus, brat króla. W wyniku czego wojna domowa znowu rozpętała się nad Gracią dotykając nawet najbiedniejszych ludzi. W środku tego chaosu narodziła się trzecia siła, ciemność zaczęła szeptać do ludzi Gracii. Kapłani Shilien, starzy, przetrzebieni, ale nadal wierni swojej mrocznej pani, zaczęli głosić proroctwa zniszczenia. Niespodziewanie ich słowa zasiały ziarno nienawiści w mieszkańcach. Gracia pogrążyła się w mroku i chaosie jeszcze bardziej, Mrok wypaczył wszystko – zwierzęta, rośliny, mieszczan, chłopów, królewskich ludzi, nawet samych magów.

Właśnie ta siła zniszczenia zmusiła Evę do wypuszczenia Kamael. Jednak nie przypuszczała, że to, co się działo w Gracii może oddziaływać także na Aden. Jednak było już za późno, świat Shilien zaczał oddziaływać także na inne części świata. Kamael zostali niesłusznie oskarżeni o stworzenie Kamaloki. Tak więc ekspedycje Aden odświeżyły zapomniane międzykontynentalne artefakty i posłały na Gracię ekspedycję, mająca na celu przerwanie wszechobecnej rzezi.

Kraina Gracii odrodziła się, jako kraj mroku i śmierci…



tak o to prezentuje sie mapa tronu 1

Dołączona grafika

a tak oto bedzie wygladac swiat w tronie 2

Dołączona grafika


jezeli juz zdecydujecie sie zagrac w lineage 2 predzej czy pozniej bedziecie musieli zmierzyc sie z tymi typami :D

Baium
Dołączona grafika

Zaken
Dołączona grafika

Antharas
Dołączona grafika
(tak tak te male ludziki na dole to gracze :P )

Valakas
Dołączona grafika

Frintezza
Dołączona grafika

Bylor
Dołączona grafika

Beleth
Dołączona grafika
naprawde cholernie mocny rb moim zdaniem trcoche przesadzony gdyz dojscie z zabiciem go zajelo nam prawie 4 dni :D


generalnie pomijajac najmocnijsze epic bossy raid bossow jest cale multum i nie sa az tak mocne ale nadal sa wyzwaniem:D

tutaj mozecie sobie poczytac o klasach i skillach postaci klik

no to teraz sie troche pochwale:P zeby nie bylo:P

oto moje postaci na serwie na ktorym teraz gram:D

Dołączona grafika

mitsurugi - craft 76 / spoiler 65 (w l2 spoil wyciaga dodatkowe itemy z mobow)
oyii - main char hero palladin 77/necro 80/bishop 77 / 4 suba dla klanu w zaleznosci co potrzeba to tam daje:D (w l2 na kazdej postaci mozna miec do 3 subclass)
van - lucznik 80 / tank 74
mugen - titan 80 ta postac robie tylko i wylacznie na pvp na oly moj przyszly hero:D
iyoo - hero shilen knight lev 78 / sorceror 80

Dołączona grafika
oyii w formal wear :P

Dołączona grafika
oyii ze swoim wilkiem agatka z fortecy i kolesiem na wyvernie:D (tak tak mozna sobie polatac na smoku :D )

Dołączona grafika
jeden z moich ulubionych widokow w grze ktorych jest od groma ale jakos ta "budowla" przypadla mi do gustu :)

wieczorem jak pojdziemy na rb to wkleje jeszcze jakies ciekawe screeny bo z moich starych nic nie zostalo;/

zapraszam do gry najnowsza kronike mozna pobra stad klik
  • 0
S&D stanowcze NIE precz z CS'em w COD'zie!!!!!!!!a na HC grają sami KAMPERZY i CZAIDUPY

#2 KoNiO

KoNiO

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 028 postów
  • Ską…d:Gorny Sląsk

Napisano 14 lipca 2008 - 01:54

no no a da sie sciagnac z sieci jak zacyckam wowa to moze to sobie sciagne <marzyciel>
  • 0
Dołączona grafika


Dołączona grafika


AVEEE

#3 Gość_mua_*

Gość_mua_*
  • Guests

Napisano 14 lipca 2008 - 01:55

oj dumbass :D gra jest poprostu rox!!! najlepsza w jaka gralem polecam aha moglbys powiedziec na jakim serwie grac jaka kronika i wogole :D


BTW screeny cienkie :f
  • 0

#4 ostatni dziki murzyn

ostatni dziki murzyn

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Ską…d:się biorą dzieci?

Napisano 14 lipca 2008 - 11:01

l2 sux ;p
  • 0
Dołączona grafika Dołączona grafika
Dołączona grafika

#5 dumbass

dumbass

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 850 postów

Napisano 15 lipca 2008 - 06:26

tak sobie postawilem serwa i oto skutki :D

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika
  • 0
S&D stanowcze NIE precz z CS'em w COD'zie!!!!!!!!a na HC grają sami KAMPERZY i CZAIDUPY

#6 BloombeR

BloombeR

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 338 postów
  • Ską…d:3City

Napisano 15 lipca 2008 - 06:45

sciagam narazie dla samej grafiki, mam nadzieje ze sie nie wkrece tak jak kiedys wkrecilem sie w wowa, bo to byly czasy naprawde no-life'owe ;p Jaki polecasz serv?
  • 0

Dołączona grafika

#7 dumbass

dumbass

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 850 postów

Napisano 15 lipca 2008 - 10:12

moj ktory stoi na moim wlasnym kompie :D

generalnie napewno nie polecam l2gold sami donatorzy:D

najlepszy moim zdaniem serwer chodz cholernie malo zaludniony to www.l2legends.com najwiecej opcji zaimplementowanych normalnie gmowie i zero donacji:D tzn mozesz donatowac jakies p*****y typu agathions:D

ale ze wzgledu na mala liczbe osob tam grajacych niedlugo sie przenosimy z klanem:)

kiedys ten serwer byl naprawde dobry podkreslam kiedys http://la2.theabyss.eu/ bo od ponad roku gram wlasnie na legends:)
  • 0
S&D stanowcze NIE precz z CS'em w COD'zie!!!!!!!!a na HC grają sami KAMPERZY i CZAIDUPY

#8 lolek

lolek

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 21 postów

Napisano 16 lipca 2008 - 01:16

Ja też gram w L2 na servie http://www.graveland.pl/ mam tam kilka postaci :D ale ostatnio robi sie nudno bo nic sie nie dzieje :D
  • 0
x - 116
y - 2

#9 Gość_mua_*

Gość_mua_*
  • Guests

Napisano 16 lipca 2008 - 10:19

CHCECIE GRAC W L2? sciagajcie najnowsza wersje l2 czyli hellbound 20 lipca jest wipe (calkowity reset serwera czyli postawienie go na nowo) pewnego bardzo dobrego serwera na ktory z kumplami ide jakby ktos chcial z nami pograc albo dowiedziec sie wiecej pisz gg 5666601 pozdro :*
  • 0

#10 dumbass

dumbass

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 850 postów

Napisano 16 lipca 2008 - 11:05

na hellboundzie narazie nie oplaca sie w ogole grac bo polowa rzeczy nie jest zaimplemntowana z hellbounda;/

chociazby na 90% serwerow nie masz zaimplementowanego beletha i frintezzy z 2 forma:X

narazie interlude i czysty kamael zaczyna dawac rade ale poczekamy na gracie i moze wtedy developerzy sie porzadnie wezma do roboty... chociaz watpie bo moaja byc zaimplementowane zupelnie nowe rzeczy typu pojazdy latajace(a znajac ncsoft to beda po prostu nowe mounty ale podobno mozna spodziewac sie jakis wymyslow krasnoludzkich :D)
  • 0
S&D stanowcze NIE precz z CS'em w COD'zie!!!!!!!!a na HC grają sami KAMPERZY i CZAIDUPY

#11 ReV

ReV

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 955 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 18 lipca 2008 - 08:24

hyhy jak to jest caly manual do l2 to pozdro :0

http://www.xanth.eu.... III Manual.pdf -> to jest manual do samego w3 regin of chaos [dodajcie sobie jeszcze w1, w2, i w3 frozen throne a wydarzenia wow'a dzieja sie 4 lata po tym co ukazane w w3 tft - w swiecie stworzonym przez ludzi i orkow]. Dostepne lokacje siegaja tysiecy lat przed tym co ukazane w w3 RoC, wszystkie lokacje i postacie zgodne sa z tym czego blizzard trzymal sie wczesniej.

Grafika w l2 bardziej mi sie podoba niz w wow'ie ale grafika zawsze byla dla mnie rzecza trzeciorzedną. Wszyscy ciagle sobie wmawiacie ze l2 lepsze a ze wow ssie. Zastanawia mnie tylko dlaczego skoro jest mylion razy lepsze nie osiagnelo takiego sukcesu jak wow i nigdze nie dostala tak pozytywnych recenzji... najlepszy przyklad CD Action - opis wowa na 4 strony [cala redakcja CDA gra w wowa na blizzie], w podsumowaniua ocena:'

10/10

zalety - grywalnośc, bogatośc formy i treści i w ogole
wady - wysokie oplaty abonamentowe, autentyczne uzaleznienia :D

CDA nie jest dla mnie żadnym wyznacznikiem co dobre a co zle, ale to sa ludzie ktorzy sie na tym znaja i sie nie moga mylic [z reszta nie tylko ich recenzje byly tak pozytywne]. Wszystko jest kwestia gustu dopoki nie przekreca sie faktow stwierdzonych, prawda?

ps. jak w l2 mozna bosa solowac to pozdrawiam serdecznie lol .gif' class='bbc_emoticon' alt=': lol :' />
  • 0
Dołączona grafika

ŚWIREQ & rev FTW

Dołączona grafika Dołączona grafika

#12 dumbass

dumbass

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 850 postów

Napisano 18 lipca 2008 - 11:26

ps. jak w l2 mozna bosa solowac to pozdrawiam serdecznie lol .gif' class='bbc_emoticon' alt=': lol :' />



mozna jak sie postawi swoj serwer i ma sie gma:D normalnie ten raid nie wliczajac przygotowan zajalby conajmniej 2-3 dni :D
  • 0
S&D stanowcze NIE precz z CS'em w COD'zie!!!!!!!!a na HC grają sami KAMPERZY i CZAIDUPY

#13 Maxver

Maxver

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 21 grudnia 2008 - 11:13

a więc..... ktoś z tawerny gra może w lineage II ?:O

wiem wiem duzo sie rozpisałem, az sie spociłem
  • 0
http://tawerna-cs.or...yer.php?id=7866

Dołączona grafika

Dołączona grafika
@UP kliknij na obrazek aby wejść na moj profil Steam.

#14 mJm

mJm

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 863 postów
  • Ską…d:Kielce

Napisano 21 grudnia 2008 - 11:38

gralem kiedys ale niestety czasu mialem tylko tyle ze albo cs albo lineage II :/ i oczywiscie wybralem cs'a :D
  • 0
jazda, jazda, jazda, jazda!!...

Dołączona grafika

#15 QK

QK

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 127 postów

Napisano 21 grudnia 2008 - 11:42

Jak mi powiesz jak to ściągnąć itp to mogę pograć ;] bo słyszałem ze fajna gierka ;]
  • 0
(;

#16 Maxver

Maxver

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 22 grudnia 2008 - 12:04

Jak mi powiesz jak to ściągnąć itp to mogę pograć ;] bo słyszałem ze fajna gierka ;]


szukam innego servera

w razie jakiś problemów/pytań dotyczacych servera/gry moje gg: 6728995 chętnie pomoge :)

Użytkownik Maxver edytował ten post 22 grudnia 2008 - 12:27

  • 0
http://tawerna-cs.or...yer.php?id=7866

Dołączona grafika

Dołączona grafika
@UP kliknij na obrazek aby wejść na moj profil Steam.

#17 Bonz

Bonz

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 78 postów

Napisano 22 grudnia 2008 - 09:22

ludzie wlasnie sobie sciagnolem l2 gracie w to i kto co i jak bym sobie z wami popykal:D
  • 0
Dołączona grafika

#18 Maxver

Maxver

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 22 grudnia 2008 - 09:46

jasne, tylko musisz miec odpowiednią "chronicle" a jest ich dUZOOOOOO:)
narazie szukamy z kumplem servera do gry, graliśmy na wielu i nie odpowiadały nam, teraz myślimy nad ABYSS'em http://la2.theabyss.eu/ dziś już powinniśmy wiedzieć gdzie bedziemy grać a więc dam wam znać jesli macie ochote z nami w to pograć

Użytkownik Maxver edytował ten post 22 grudnia 2008 - 09:47

  • 0
http://tawerna-cs.or...yer.php?id=7866

Dołączona grafika

Dołączona grafika
@UP kliknij na obrazek aby wejść na moj profil Steam.

#19 dumbass

dumbass

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 850 postów

Napisano 22 grudnia 2008 - 11:19

jak ktos chce przetestowac tylko l2 to moze mi pw napisac postawie serwer z 10 osob powinien wytrzymac stawiam na hellboundzie ct1.5
  • 0
S&D stanowcze NIE precz z CS'em w COD'zie!!!!!!!!a na HC grają sami KAMPERZY i CZAIDUPY

#20 Bonz

Bonz

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 78 postów

Napisano 22 grudnia 2008 - 12:26

szczerze to bym chcial bo nie czej tego l2 tzn ronzych rzweczy np level czy same sie dodaja pkt czy jak sie czarow uczyc tsn ze kupujesz jaks cksiego i ie mgoe jej uzyc ie wime ocb i na jakim serwie grac bo gralem chwilowo zn 2h :D na gracide czy jakos tak ale strasnzie malo ludzi;/ i jak pisac do all jak jest all tam to jak nspaic zeby mnie widizlei bo ja iwdze co psiza inni ale mnienie widza tylko jak blosko ktos mnie jest to widzi z tego co pamietam z gry w to z przed 2 lat czy jakos tak
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0