Skocz do zawartości


Zdjęcie

ban za co ?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
50 odpowiedzi w tym temacie

#1 nervous

nervous

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 05:59

Chciałbym się dowiedzieć i zobaczyć dowody za co dostałem pernamenta na serwerze tawerna tp ?
rzekomy ban za wyzywanie... hahaha śmiech na sali chce zobaczyć dowody od predatora !
  • 0

#2 Predator

Predator

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 712 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 25 lipca 2008 - 06:13

Ty chyba nie masz honoru zwyrodnialcu, takich ludzi jak ty powinni odrazu w worku do wisły wrzucac.
  • 0
,,You put water into a cup, it becomes a cup, you put water into a bottle, it becomes a bottle, you put it into a teapot, it becomes a teapot. The water can flow, or it can crash. Be water my friend. :)

#3 Predator

Predator

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 712 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 25 lipca 2008 - 06:15

Masz poprostu problem idź se pograj na innym serwie, nara
  • 0
,,You put water into a cup, it becomes a cup, you put water into a bottle, it becomes a bottle, you put it into a teapot, it becomes a teapot. The water can flow, or it can crash. Be water my friend. :)

#4 nervous

nervous

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 06:26

to chyba nie jest odpowiedz na mój temat ! chce widzieć dowody
  • 0

#5 Snifer

Snifer

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 776 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 25 lipca 2008 - 06:38

Predator spokojnie, jeśli mu dałeś bana słusznie (a tak raczej jest ), to niech ktoś po prostu da demo albo niech się jacyś świadkowie zgłoszą. ;)

Użytkownik Snifer edytował ten post 25 lipca 2008 - 06:38

  • 0

#6 nervous

nervous

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 07:10

dokladnie ale świadkowie to też nie zawsze wiesz ... najlepiej logi z serwa lub demo lub screen plz
  • 0

#7 ReV

ReV

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 955 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 25 lipca 2008 - 07:17

nie proś o coś czego i tak nie dostaniesz, bo dobrze wiesz za co masz perma na tawernie. I ja nie jestem za tym, zeby ci go zdjac lol .gif' class='bbc_emoticon' alt=': lol :' />
  • 0
Dołączona grafika

ŚWIREQ & rev FTW

Dołączona grafika Dołączona grafika

#8 Predator

Predator

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 712 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 25 lipca 2008 - 07:28

Nrv jesteś człowiekiem bez kultury, recydywistą masz już 5 banów na tawernie za wyzwiska. Myślałeś że bezustanne besztanie mnie ujdzie ci na sucho ? Sorry ale nie chcemy tutaj takich jak ty, nie ściągne bana, wyjeżdżałeś do adminów z tekstami: ,,rozp*****e ci łeb". Mnie zaczołeś besztać za nic na ts, żeby sie popisać przed kolegami taaaa ? Specjalnie właźiłeś na pokój z furiem żeby się popisać jak umiesz mnie ładnie wyzywać, fajnie nie ? Wyzywałbyś mnie od sk***ysynów, zj**ów, poj**ów, pedałów, czego byś chciał, na tawernie byś nie poniósł rzadnych konsekwencji. Ale że połączyłeś swoje wyzwiska z tawerną niestety to jest powód żebyś wyłapał tu bana, niestety nie spamiętać można tych twoich wszystkich wyzwisk, a większość poszła drogą słowną. Ja rozumiem jakbyś to zrobił raz, ale ty 3 dni z rzędu jechałeś po mnie i po tawernie, a teraz udajesz że ci zależy żeby grać tutaj ? Udajesz niewiniątko i tyle strasznie szkoda że tacy ludzie grają w cs.
  • 0
,,You put water into a cup, it becomes a cup, you put water into a bottle, it becomes a bottle, you put it into a teapot, it becomes a teapot. The water can flow, or it can crash. Be water my friend. :)

#9 nervous

nervous

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 07:58

Hahaha... człowieku co ma twoje prywatne życie do serwera ? wyzywałem ci na serwie ? nie... a jeśli tak pokaż dowody co to tych banów 5 min to każdy jest człowiekiem i puszczają mu nerwy.Myślę że sprzeczki na ts nie maja nic wspólnego z serwerem :/ pokaż mi dowody gdzie jechałem po tawernie ?
  • 0

#10 fukacz

fukacz

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 574 postów
  • Ską…d:CZLDZ

Napisano 25 lipca 2008 - 07:58

ja mimo że predator sobie u mnieo statnio nagrabił jestem jego zdania

"ludzie którzy grają na serwerze świadczą o nim" - jak ktoś tych słów przede mną nie powiedział to ja sobie rezerwuje taki cytacik :D będą to moje słowa a jak nie ja to ktoś mądry powiedział

w każym razie nie mam ochoty grać na serwie u boku ludzi którzy conajmniej wredni?

@UP ty koles słuchaj ja predatora znam znam jego temperament i nie jest on skłonny do wyzywania nikogo i zaczepki i co najważniejsze K?AMSTW jeszcze sie nie spotkałem żeby kłamał i to w tak ważnej sprawie a skoro łaskawy pan ma 5 banów za wyzwiska To nie myśl że będę bronił Ciebie!

Użytkownik fukacz edytował ten post 25 lipca 2008 - 08:00

  • 0

Dołączona grafika

NEVER GIVE UP!


#11 nervous

nervous

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 08:07

ja mimo że predator sobie u mnieo statnio nagrabił jestem jego zdania

"ludzie którzy grają na serwerze świadczą o nim" - jak ktoś tych słów przede mną nie powiedział to ja sobie rezerwuje taki cytacik :D będą to moje słowa a jak nie ja to ktoś mądry powiedział

w każym razie nie mam ochoty grać na serwie u boku ludzi którzy conajmniej wredni?

@UP ty koles słuchaj ja predatora znam znam jego temperament i nie jest on skłonny do wyzywania nikogo i zaczepki i co najważniejsze K?AMSTW jeszcze sie nie spotkałem żeby kłamał i to w tak ważnej sprawie a skoro łaskawy pan ma 5 banów za wyzwiska To nie myśl że będę bronił Ciebie!


Fukacz jak to ma być dowód na pernamenta to ja już nie wiem może od razu banujcie za to że ktoś nie potrafi zabić w plecy na serwerze ? to sie robi śmieszne. niech sie wypowie head admin
  • 0

#12 nervous

nervous

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 08:11

Po za tym gram dłużej niż ty na tym serwie więc przez tyle czasu moglem dostać 5 banów nie ?
  • 0

#13 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 25 lipca 2008 - 08:15

Długo grasz powiadasz? A jaki miałeś wcześniej nick?
  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#14 fukacz

fukacz

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 574 postów
  • Ską…d:CZLDZ

Napisano 25 lipca 2008 - 08:17

ale w logach jest jak bluzgasz na ludzi i raczej sprawa permanenta jest już przesądzona obraziłeś kiedyś bubaska takimi słowami że juz tu dawno zajrzeć nie powinieneś każdym razem kiedy wchodziłeś na serwer miałes gorące powitanie

to akurat nie jest moje widzimisie i moja teoria tylko logi i historia serwera więc to że gram krócej dłużej czy tak samo nie ma tu nic do rzeczy ja mam takie zdanie że tacy ludzie tu nie potrzebni

poza tym wiesz co masz za uszami i jeszcze masz czelnośc sie ciepać pff.
  • 0

Dołączona grafika

NEVER GIVE UP!


#15 nervous

nervous

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 08:18

Długo grasz powiadasz? A jaki miałeś wcześniej nick?

Gram prawie zawsze na fejk niku ale zobacz sobie date dołączenia na forum :/
  • 0

#16 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 25 lipca 2008 - 08:20

Wcześniejsze dołączenie do społeczności Tawerny nie świadczy o dłuższym graniu.
  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#17 nervous

nervous

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 08:21

ale w logach jest jak bluzgasz na ludzi i raczej sprawa permanenta jest już przesądzona obraziłeś kiedyś bubaska takimi słowami że juz tu dawno zajrzeć nie powinieneś każdym razem kiedy wchodziłeś na serwer miałes gorące powitanie

to akurat nie jest moje widzimisie i moja teoria tylko logi i historia serwera więc to że gram krócej dłużej czy tak samo nie ma tu nic do rzeczy ja mam takie zdanie że tacy ludzie tu nie potrzebni

poza tym wiesz co masz za uszami i jeszcze masz czelnośc sie ciepać pff.


?adnego bobaska nie znam to może mój brat.. a jak już coś to za to napewno dostał bana i nie ma co do tego wracać !
  • 0

#18 fukacz

fukacz

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 574 postów
  • Ską…d:CZLDZ

Napisano 25 lipca 2008 - 08:23

takich cfaniaków jest wielu co sie braćmi zasłaniają twoje konto twój brat twój PROBLEM

i za przeproszeniem k***a BUBASKA nie bobaska podstawówka!!!
  • 0

Dołączona grafika

NEVER GIVE UP!


#19 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 25 lipca 2008 - 08:25

dobrze a wiec sprawa jest prosta - przycisnalem predatora i okazalo sie ze sprawa nie miala miejsca u nas na serwere, a wiec ban takze nie powinien miec miejsca. Nie bedziemy nikogo banowali bo ktos kogos na mixie obrazil. Wiec tu punkt dla Ciebie

Sprawdizlem historie Twoich banów. Zalozylem temat w tkórym tez paru ludzi przypomnialo sobie sytuacje z Tobą (oczywiscie niestety nic pochlebnego). Sam osobiscie dalem Ci bana za to ze sie ze mna spierales. Do tego kiedys gralem z Tobą w terro. Razem ze mną grała moja dziewczyna. Admin tego serwera - Bubasek. Zablokowala Cie zaraz na respie a Ty powiedziales "nie blokuj bo Ci leb rozpierdole". BYlem przy tym wiec nawet zadnej polemiki (dyskusji) na ten temat z Twojej strony nie chce slyszec. I tutaj za każdą z tych sytuacji na innym serwerze bys wylapał perma. A więc tu punkcik dla nas


I teraz tutaj ladnie po Polsku, w minimum 15-20 zdaniach, bez błędów ortograficznych ani interpunkcyjnych napisz mi dlaczego miałbym wstawić się za Tobą. Opisz wymienioną powyżej sytuację z Predatorem. Przekonaj mnie i innych, że mamy Ci zaufać, że jesteś dobrym człowiekiem, że to był wypadek przy pracy. Bez lania wody proszę

Inaczej(w wypadku olania mojej powyższej prośby) Predator ponosi konsekwencje, ale Twoj ban pozostaje w mocy ponieważ ja mam dość użerania sie z gówniarzami (bez obrazy), którzy nie szanuja cudzej pracy, którzy nie potrafia trzymać języka na wodzy. Zbyt dużo pracy włożyłem w ten serwer, teraz mam mało czasu by go prowadzić. Nie pozwolę aby ktoś mi to wszystko psuł. Pomijam osobiste powody dla których nie chciałbym Cię widzieć na serwerze. Wiec krotka piłka - Dlaczego mam (mamy) Ci zaufać?
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#20 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 08:27

Możesz być nawet zarejestrowany tu od 5 lat tak czy siak skoro nie umiesz się zachować nie będziesz poprostu tutaj grał.Jedź sobie na wczasy, odstresuj się a jak już będziesz umiał się zachować kup sobie nowe konto i graj do woli :)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1