Skocz do zawartości


Zdjęcie

ban za co ?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
50 odpowiedzi w tym temacie

#21 nervous

nervous

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 08:38

Boże... Co mam czas cofnąć ? Jak dla mnie to nie jest powód żeby dawać pernamenta no ale cóż. Dużo nie będę się tłumaczył ale postaram się nie wyzywać na serwerze chyba że ktoś sobie na to zasłuży. Moją reputacje możesz sobie sprawdzić np. na esl'u (oceny gatherów)
link : http://www.esl.eu/pl/player/2414558/

PS. Czy dostane bana czy nie to i tak opisze sprawę admina tawerny predatora na boardzie.
  • 0

#22 Predator

Predator

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 712 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 25 lipca 2008 - 08:40

Bo grasz gathery tylko ze swoimi kolegami, gdyby było więcej sprawiedliwych twoja ocena nie byłaby tak pochlebna.
  • 0
,,You put water into a cup, it becomes a cup, you put water into a bottle, it becomes a bottle, you put it into a teapot, it becomes a teapot. The water can flow, or it can crash. Be water my friend. :)

#23 fukacz

fukacz

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 574 postów
  • Ską…d:CZLDZ

Napisano 25 lipca 2008 - 08:41

Ty a co kogo obchodzi kultura na esl jak na Tawernie sie nie umiesz zachować?
mówimy tu o kulturze na Publicznym serwerze a nie na esl'u
  • 0

Dołączona grafika

NEVER GIVE UP!


#24 nervous

nervous

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 08:42

Bo grasz gathery tylko ze swoimi kolegami, gdyby było więcej sprawiedliwych twoja ocena nie byłaby tak pochlebna.

to zdanie jest śmieszne.... znam z gatherów góra 4 osoby :/
  • 0

#25 fukacz

fukacz

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 574 postów
  • Ską…d:CZLDZ

Napisano 25 lipca 2008 - 08:46

dobra pisz juz czemu cie mamy niby oszczędzić może Ci sie uda

Użytkownik fukacz edytował ten post 25 lipca 2008 - 08:47

  • 0

Dołączona grafika

NEVER GIVE UP!


#26 nervous

nervous

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 08:56

już napisałem post #21
  • 0

#27 Predator

Predator

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 712 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 25 lipca 2008 - 09:05

Jakoś dziwnym trafem nie da sie otworzyc tej strony.
  • 0
,,You put water into a cup, it becomes a cup, you put water into a bottle, it becomes a bottle, you put it into a teapot, it becomes a teapot. The water can flow, or it can crash. Be water my friend. :)

#28 fukacz

fukacz

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 574 postów
  • Ską…d:CZLDZ

Napisano 25 lipca 2008 - 09:33

PS. Czy dostane bana czy nie to i tak opisze sprawę admina tawerny predatora na boardzie.




nie wiem jakie będzie zdanie naszego H@ ale imo strasząc nas znaczy predatora pogrzebałeś swoje szanse na unbana

Użytkownik fukacz edytował ten post 25 lipca 2008 - 09:34

  • 0

Dołączona grafika

NEVER GIVE UP!


#29 ReV

ReV

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 955 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 25 lipca 2008 - 09:49

jak dla mnie to jest troche zalosne :S nawet jak go odbanujecie to za tydzien miesiac czy pol roku zas na kogos wyjedzie pełna parą. Jak to mowia: burak burakiem pozostanie :X [do nikogo konkretnego].

Decyzje zostawiam Owiemu. Jak dla mnie perm, a sprawa z predziem do wyjasnienia w scislym gronie :x
  • 0
Dołączona grafika

ŚWIREQ & rev FTW

Dołączona grafika Dołączona grafika

#30 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 25 lipca 2008 - 09:59

PS. Czy dostane bana czy nie to i tak opisze sprawę admina tawerny predatora na boardzie.


chcesz udowodnic jaki to fajny jestes i myslisz ze uda Ci sie pograzyc Tawerne? nie ma dowodow na to ze taka sytuacja byla ale dla mnie za teskt do admina "bo ci leb rozp*****e" perma powinienes miec;] zreszta nie widze zebys starsznie staral sie udowodnic nam ze tak nie bylo bo nie zrobiles tego o co Cie Owi prosil;]

chcecie zdejmijcie mu bana na okres probny, wystarczy ze raz mu sie "wymcknie" cos z ust a wtedy mu sie wpleci juz perma;]
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#31 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 25 lipca 2008 - 11:16

Jak dla mnie to nie jest powód żeby dawać pernamenta no ale cóż.

PS. Czy dostane bana czy nie to i tak opisze sprawę admina tawerny predatora na boardzie.


Wiesz co, uwielbiam tupet, ale ty masz ten tupet makabryczny. Obrażenie w ostry sposób admina, który Cie przyblokował podczas gry + dyskusja na ten temat z adminami + Twoje zachowanie, to nie powód do perma?

10pet!

-
Opiszesz sprawę na Bardzie? Zachowuj się. Ile Ty masz lat?

Użytkownik MilczaR edytował ten post 25 lipca 2008 - 11:29

  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#32 fukacz

fukacz

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 574 postów
  • Ską…d:CZLDZ

Napisano 25 lipca 2008 - 11:20

jemu nie zależy na unbanie tylko na narobieniu smrodu
  • 0

Dołączona grafika

NEVER GIVE UP!


#33 mentos

mentos

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 541 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 11:24

To chyba jest jednoznaczne ? " bo ci łeb rozp*****e " <--- do admina o0 . Panie nervous mleko się rozlało ; )

Użytkownik ~mentos edytował ten post 25 lipca 2008 - 11:26

  • 0

Pamiętam nie zapomnę nie zapomnę pamiętam
O wszystkich dobrodziejstwach i o wszystkich przekrętach
Co w życiu mnie spotkało a na co jeszcze czekam(...)
Wszędzie po trochu zawsze tam gdzie pożądany
Nie wpycham się jak chamy nie wchodze gdy niechciany
Wole solowe stany przy płytach zajarany (...)
Nie kozaczę jest wj** to nie płaczę(...)

Śmiejesz się? to zgadnij kto się będzie śmiał ostatni!


#34 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 26 lipca 2008 - 02:07

tak czy siak na esl'u kulturke trzeba miec bo PP Ci wleca albo komus a jak wiadomo przez to konto blokuja na czas okreslony wiec z tamta reputacja sobie odpusc.

Mi nic do tego czy ban zdjety bedzie czy zostanie ale nie raz widzialem jak wbil na serwa i kazdy po nim jechal bo jest "lamusem" nie wiem czemu ludzie tak mowia, osobiscie nie wnikam.
  • 0

#35 SWIREQ

SWIREQ

    KoSimAzaKI

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 989 postów
  • Ską…d:Krzywe Kolano

Napisano 26 lipca 2008 - 05:57

To chyba jest jednoznaczne ? " bo ci łeb rozp*****e " <--- do admina o0 . Panie nervous mleko się rozlało ; )



to było dawno z tego co wyczytałem.........
nervous chce dowodów za co obecnie bana dostał albo czytacie ze zrozumieniem albo piszecie bez sensu rozgraniczcie fakty a nie pitolicie bez sensu...
nikt mu za to bana nie dał więc nie ma co tu szajsu wciskać przedstawiać fakty bronić sie (jeśli nervous masz chęci) a nie że postronne osoby wracają do przeszłych dziejów ..
jest skarga napisana Predator wytłumacz/ył za co ban.......
H@ niech decyduje co robić.........
  • 0
ppOzDraWiaM :)
Dołączona grafika
najlepsza wtopa ReV vs SWIREQ vel Julio Pleksiglas

#36 nervous

nervous

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 26 lipca 2008 - 09:44

to było dawno z tego co wyczytałem.........
nervous chce dowodów za co obecnie bana dostał albo czytacie ze zrozumieniem albo piszecie bez sensu rozgraniczcie fakty a nie pitolicie bez sensu...
nikt mu za to bana nie dał więc nie ma co tu szajsu wciskać przedstawiać fakty bronić sie (jeśli nervous masz chęci) a nie że postronne osoby wracają do przeszłych dziejów ..
jest skarga napisana Predator wytłumacz/ył za co ban.......
H@ niech decyduje co robić.........


Dokładnie predator nie ma się jak wytłumaczyć to wraca do starych banów.A że jest on adminem to go bronicie żeby nie przyznać się do błędów.
  • 0

#37 nervous

nervous

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 26 lipca 2008 - 09:46

bl00kers jeszcze nie słyszałem jak wchodziłem na ten serwer żeby ktoś po mnie jechał . Jeśli jestem lamusem to możemy zagrać 1/1 nm,fm,awp.

I to znowu nie jest odp. na mój temat tylko bronienie predatora.

Użytkownik nervous edytował ten post 26 lipca 2008 - 09:48

  • 0

#38 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 26 lipca 2008 - 10:01

bl00kers jeszcze nie słyszałem jak wchodziłem na ten serwer żeby ktoś po mnie jechał . Jeśli jestem lamusem to możemy zagrać 1/1 nm,fm,awp.


nie mowie ze jestes lamusem ale co ma do siebie lamerstwo do gry w eslu 1on1? Twoje zycie to cs? bo po Twoich wypowiedziach to chyba tak;] jesli Ciebie ktos w zyciu codziennym wyzwie od lamusow to jest wyzywasz go na esl? :huh:

i lepiej bedzie dla Ciebie jak nie bedziesz pisal takich glupich postow do kazdego bo to Ci nie pomoze;] wystarczy jak napiszesz to co Owi chcial i tyle. Jak juz nie masz nic do powiedzenia to nie mow lepiej i czekaj na decyzje Owiego
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#39 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 26 lipca 2008 - 12:22

to było dawno z tego co wyczytałem.........

... a nie że postronne osoby wracają do przeszłych dziejów ..


Świru to Ty czytaj ze zrozumieniem. Nikt go nie oskarża o dawne wybryki. Zostały one rozgrzebane, by udowodnić typowi, że nie jest świętoszkiem. Zauważ, że nawet nie okazał skruchy i szczyci się 5 banami jakie wcześniej wyłapał.

Nasze posty w sprawie obrażenia Bubaska i jego zachowania w przeszłości były tylko wyprowadzeniem z błędu samego Nerwusa, który stwierdził, że owe wybryki nie zasługiwały na perma.

---

Dokładnie predator nie ma się jak wytłumaczyć to wraca do starych banów.A że jest on adminem to go bronicie żeby nie przyznać się do błędów.


Mylisz się. Wrócenie do starych banów nie miało być odwróceniem od obecnej sprawy (czyt. odpowiedź do Świrka).

Nie bronimy Predatora, tylko swojego zdania na temat takich ludzi jak Ty.
Tak się złożyło, że jesteś po tej ciemnej stronie księżyca i nie widzisz dyskusji w dziale administracyjnym. A wobec tego jaki ma przebieg tamtejsza dyskusja, to Twoje drugie zdanie w ostatnim poście nie ma uzasadnienia :]

--

Jeśli jestem lamusem to możemy zagrać 1/1 nm,fm,awp.


Teraz już wiem, że nie skończyłeś 15 lat.

Patrząc na to inaczej fajnie by było, gdyby wojny były przeprowadzane w taki sposób, jak granie w CS, a nie używanie prawdziwych broni i bomb, gdzie przy tym giną ludzie.

Użytkownik MilczaR edytował ten post 26 lipca 2008 - 12:31

  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#40 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 26 lipca 2008 - 12:31

ale bełkot-posty... az sie odechciewa cokolwiek tu czytac..
ile jeszcze bedziecia tak kłapać.. 0 konkretu, 0 propozycji rozwiazania problemu.
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0