Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

[Recenzja] World in Conflict


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 se lamie se

se lamie se

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 084 postów
  • Ską…d:Czechowice-Dziedzice

Napisano 05 sierpnia 2008 - 09:40

Witam. Chciałem wam zaprezentować fantastyczna grę strategiczna (RTS) jaka jest właśnie World in Conflict. Na początek chciałem napomnieć ze gra ta znalazła sie w pierwszej 10 najlepszych gier w 2007 roku (9 miejsce).

Moim zdaniem gra jest jedna z najlepszych gier strategicznych w jakie miałem okazje grac Jednak nie jest to typowa strategia jak myślałem na początku ze będzie, bo tutaj nie buduje sie koszarów, wieżyczek i innych temu podobnych ale ma sie do dyspozycji określoną ilość pieniędzy i za to wykupuje sie jednostki które są nam podsyłane helikopterami ciekawe rozwiązanie Druga zaleta jest piękna oprawa graficzna. Naprawdę gra wygląda świetnie. Następnym rozwiązaniem które zwróciło moją uwagę była możliwość nalotów Za rozwalanie kolejnych przeciwników naliczane są punkty za które potem możemy wezwać samoloty które robią rożnego rodzaju naloty. Niby gra ogranicza sie tylko do zajmowania i obrony wyznaczonych miejsc ale nie jest to taki proste i nudne jak by się wydawało.

Ogólnie gorąco polecam ta grę, bo jest to idealny tytuł na deszczowe dni które spędza sie zazwyczaj w domu.

Na koniec jeszcze kilka screenow:


galeria_galeria_duze_244939093.jpg

galeria_galeria_duze_244960390.jpg

galeria_galeria_duze_244955046.jpg

galeria_galeria_duze_244933984.jpg

galeria_galeria_duze_244957890.jpg


Rozsądne wymagania sprzętowe:
Pentium 4 2.5 GHz, 1.5 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza), 9 GB HDD, Windows XP/Vista.

Oficjalny portal: www.wiccentral.pl

Recenzja: technopolis.polityka.pl/2007/world-in-conflict-recenzja-gry

Użytkownik se lamie se edytował ten post 05 sierpnia 2008 - 10:44

  • 0

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0