Skocz do zawartości


Zdjęcie

ps2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 KoNiO

KoNiO

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 028 postów
  • Ską…d:Gorny Sląsk

Napisano 28 sierpnia 2008 - 09:38

a wiec tak zastanawiam sie nad kupieniem ps2 wszyscto ok aleeee wiekszosc dobrych gier na ps2 jest po angielsku ja nie jestem uczen piatkowy z angola powiecie "slownik w lape i tlumacz se" ale czasem istotne info w grze znikaja po kulkunastu sekundach powiecie pewnie "no to masz problem, naucz sie szybciej szukac w slowniku" i znalazlem taka strone z tlumaczeniami gier na psa jaka gre wpisalem to znalazlo tlumaczenie
http://www.appz-games-121.com/ teraz pytanie czy ktos by mogl to "przetestowac" tzn sciagnac i obczaic co dalej bo ja dostepu do konsoli nie mam tak ze ide do sasiada i mowie "chodz obczaimy tlumaczenia do gier" i oczywiscie powiedziec co dalej ze sciagnietym plikiem zrobic zeby dzialal jako tlumaczenie gadalem przed chwila z bodziem on twierdzi ze woli gry na ps2 po angielski ze mother f*cker tlumaczy jako maminsynek mi takie tlumaczenie nie przeszkadza dlatego szukam znalazlem ale nie wiem co dalej zrobic
  • 0
Dołączona grafika


Dołączona grafika


AVEEE

#2 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 28 sierpnia 2008 - 09:47

ahahah leze lol.gif' class='bbc_emoticon' alt=':lol:' /> mialem 5 lat i na pegazusie mialem gry po angielsku a nawet chinsku i jakos gralem... nie wiesz co to START, PLAY czy EXIT? lol.gif' class='bbc_emoticon' alt=':lol:' />
  • 0
Dołączona grafika

#3 KoNiO

KoNiO

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 028 postów
  • Ską…d:Gorny Sląsk

Napisano 28 sierpnia 2008 - 10:01

rah tylko takie slowa byly na tym twoim pegazusie a w grach na ps2 takich juz nie ma
  • 0
Dołączona grafika


Dołączona grafika


AVEEE

#4 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 28 sierpnia 2008 - 10:13

owszem sa takie slowka....widzisz koniu trzeba sie uczyc angielskiego to podstawa...ale dobrze robisz z tym slownikiem ...na pewno cos w gowie zostanie :)....w tych nowszych grach to mozna cel twojej misji zobaczyc na mapce lub radarze a w GTA nawet sa strzalki wiec cale te dialgi w tej grze to chyba tylko dodatki :)

ale z tym tlumaczeniem pojechali lajtowo mother f*cker maminsynek
  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#5 KoNiO

KoNiO

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 028 postów
  • Ską…d:Gorny Sląsk

Napisano 28 sierpnia 2008 - 10:44

a w grach ktorych nie ma mapek ani innych dupstw ? tylko w dialogach ktorych nie raz nie mozna zrozumiec sa informacje o miejscu dotarcia do celu ?
  • 0
Dołączona grafika


Dołączona grafika


AVEEE

#6 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 29 sierpnia 2008 - 01:53

Ja te gry po japońsku to nawet ogarnąłem (szczególnie mam tu na myśli gry z serii Tsubasy - piłka nożna). Tzn język (te znaki). Byłem wtedy gnojem. Początkowo zastanawiałem się jak takie długie imiona mogą być zwarte w 3 znakach... Okazało się, że każdy znak to jakaś sylaba jak 'tsu', 'ba', 'sa'. Wystarczyło poprzyglądać się na pewne nazwy, i rozkminiać inne nazwy ze znakami w innej kolejności. Kiedy grałem mecze, to wiedziałem z kim, bo potrafiłem odczytać nazwę. Nawet już na szczeblu reprezentacyjnym odczytywałem nazwy krajów. Tu mała ciekawostka - byłem zaskoczony w pewnym meczu, kiedy odczytałem nazwę drużyny przeciwnej, gdzie brzmiała ona "Porando", a tak właśnie jest Polska po japońsku :) (jeśli ktoś czai grę i chciałby wiedzieć, która to ta Polska, to podpowiem, że to drużyna, gdzie w napadzie gra taki "łysy" blondyn - najszybciej biegający zawodnik w całej grze, a na bramce stoi grubas - nie chcę skłamać, ale top5 bramkarzy w całej grze, który ma "super obronę" strzału). Nawet odczytałem ich imiona: Maher (jeszcze ujdzie) i Yaish (bardzo możliwe, że tak zapisują po swojemu Jasia).
Nauczyłem się dzięki takim grom jak "Tsubasa" hiragany (nazwy, imiona japońskie) i katagany (nazwy, imiona zagraniczne).

Konio ile Ty masz lat? Nie miałeś w szkole angielskiego?

Jutro obczaję to tłumaczenie jak znajdę czas. Ewentualnie wypalę płytę i sprawdzę.

Użytkownik MilczaR edytował ten post 29 sierpnia 2008 - 02:10

  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#7 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 29 sierpnia 2008 - 10:31

Konio angielski to nie jest problem, wodny ma racje w większości gier jest mission objectives wiec nie ma co plakac

Skoro to temat o ps2 w dziale gry...wiec jakie gry polecacie ?

Ja lubie zaczesac z bratem w tekkena 5 (klasyka), DBZ BT3 czy PES 08. Teraz przechodze burnout dominator.
  • 0

#8 bl1nd

bl1nd

    Prawnik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 29 sierpnia 2008 - 11:02

konio,
odpusc ps2 sciagnij se tetris na kompa i lupaj tam nie ma problemu
  • 0

palacz ke sera sera: ja nie pije
palacz ke sera sera: juz nigdy
palacz ke sera sera: zmienilem sie


#9 Masmix

Masmix

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 164 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 29 sierpnia 2008 - 04:28

Konio akurat szkola sie zacznie, przyda Ci sie troche nauki. Duzy + za post Milczara- jak sie chce to sie da! Sam gralem w wieku 8/9 lat z kumplem w Fallouta 1 pozniej 2 po angielsku i wlasnie tam nabralem pierwsze szlify w tym jezyku, byl ogar ze slownikiem i kombionowanie, a ile frajdy... ehh stare dobre czasy :)
  • 0
Disturbed: Indestructible:

"Every broken enemy will know,
That their opponent had to be invincible!
Take a last look around, while you’re alive,
I’m an indestructible master of war!



#10 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 29 sierpnia 2008 - 05:04

daj sobie spokoj z ps2 :D kup xboxa zwyklego a jak masz siano to kup sobie xboxa 360, zwykly xbox wiele lepszy niz ps2. Na xboxie zwyklym mozesz wszystko doslownie robic co tylko zechcesz jak na zwyklym kompie, tyle, ze na hdd xboxa mozesz zainstalowac sobie linuxa i siedziec na necie tez :D sciagac muze z neta oczywiscie jak kabel podlaczysz, ale do tego czip jest niezbedny, masz hdd 10gb okolo na xbox'ie ale mozesz dokupic i podlaczyc i gry mozesz sobie z hdd odpalac a nie z plyty bo na tym 10gb to sie jedna gra zmiesci tylko :) No i masz spolszczenia do gier, wystarczy miec podlaczone xbox-komp i przez siec przesylac sobie spolszczenia ( lub na linuxie jak ja siedzialem kiedys bo mi sie komp rozwalil to czasami na neta wchodzilem przez xboxa ;p ) no i to na tyle ;] mam nawet jeszcze na hdd xboxie spolszczenia to jak kupisz wrazie czego to Ci moge przeslac ;p
  • 0

#11 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 29 sierpnia 2008 - 05:41

dysk 10 gb na pewno sporo gier wchodzi. Po jaka cholere sciagac jakas muze z neta. Konsola jest do grania, a do takich spraw jest komputer. Zreszta nie mozna porownywac xboxa 360 do ps2 bo to chyba nie ta liga. Zreszta na ps2 jest masa wyjechanych gier na xboxa tyle nie ma. Do tego cena xbox jest ze 2x drozszy B) I to jest temat o ps2 a nie o xboxie
  • 0

#12 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 29 sierpnia 2008 - 09:18

No gdyby Konio chciał zagrać na PS2 w "Kod Da Vinci", to raczej bez znajomości angielskiego się nie obędzie :] Gierka warta nauczenia się tego języka, zagrania i przejścia jej bez żadnych solucji, samemu.

Zresztą na PS2 jest wiele gier, gdzie jest dużo tekstu w obcym języku... To nie jest tak do końca, jak pisze Bodziu.
Trzymam się twardo z PS2. Jestem wierny tej konsoli od wielu lat. Grałem w tyle gier, że nie wiem czy mógłbym je zliczyć. Takie gry, gdzie ma się MISSION OBJECTIVE jest mniej (np. Bond, seria MOH, itp, itd.).

--
@Bodziu
No ja popierniczam w tej chwili tylko w "Formula One 06" i "PES2008". Zacząłem jakiś czas temu "Rule of Rose", ale jakoś nie chce mi się do tego wracać, aczkolwiek gra kozak, bo to horror nieźle trzymający w napięciu. No i czasem pogram w "Rocky Legends", którą przeszedłem niedawno. Super gierka, jeśli ktoś lubuje się w filmach o Rocky'm.

Użytkownik MilczaR edytował ten post 29 sierpnia 2008 - 09:21

  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#13 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 30 sierpnia 2008 - 09:27

@bodziu :P god of war 1 i 2 !! :) kozackie gierki :D

przeszedlem tez crash twinsanity. nsf underground 2 tekken 5 gt4.

polecam tez z dzialu wojennych - Sniper Elite ! kozacka gierka :D a te spowolnienia na wielka odleglosc miodzio ;d
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#14 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 30 sierpnia 2008 - 01:02

Bodziuuu nie wiem czy umiesz czytac ale opisalem xboxa zwyklego a nie 360 ...
  • 0

#15 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 30 sierpnia 2008 - 01:18

tym bardziej ps2 jest lepsze, sciagnie muzyki z internetu to zwkly bajer ktory sie w ogole nie przydaje dla osoby posiadajacej pc. na ps2 jest masa gier w ktore po prostu TRZEBA zagrac B) zreszta na ps2 ujrzymy jeszcze pes 09, nowe star warsy czy gry na podstawie filmu lol.gif' class='bbc_emoticon' alt=':lol:' />
  • 0

#16 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 30 sierpnia 2008 - 01:22

Dokładnie. Gry na Klocki mogą być lepsze graficznie, ale miodnością PS-dwójce nigdy nie dorównają.
  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#17 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 30 sierpnia 2008 - 01:43

bajki opowiadacie ;] kupcie zagrajcie a dopiero stwierdzcie, tyle co xbox ma mozliwosci nie tylko zwiazanych z grami ( a muze mozesz sobie posciagac, zeby jako soundtrack do gry wrzucic nowy, spolszczenia tak samo i inne dodatki czy co tam zechcesz ?! ) to na ps2 mozna sobie tylko pomazyc. AAA i skonczcie z tym ze na xboxa sa ch**owe gry a na ps2 dobre bo gowno wiecie ;] wiekszosc gier jest wlasnie na obydwie konsole w ktore mozna pograc, jest kilkadziesiat tylko gier w ktore nie mozna byloby na xboxie pograc co na ps2 mozna ale za to w inne, lepsze graficznie i sie takze dobrze gra jak na przyklad: Grand turismo na ps2 czy Forza motosport na xboxa.

PS. Wiem co napisalem bo sporo siedzialem na forum konsol kiedys, wiec co nieco wiem na ten temat.

tak w ogole topic o zakupie ps2 lol.gif' class='bbc_emoticon' alt=':lol:' />
  • 0

#18 laki

laki

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 312 postów
  • Ską…d:Krung Thep Mahanakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayuthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani Burirom Udomratchaniwet Mahasathan Amon Piman Awatan Sathit Sakkathattiya Witsanukam Prasit

Napisano 30 sierpnia 2008 - 02:37

rahh ma racje co za problem jak Ci pisze push X nie wiesz co nacisnac?:X kupujesz swap magic3.8 na allegro zakladasz zaslepki sciagasz gry z neta nagrywasz i grasz ale niektore gry masz PL wiec wtf?-.-
  • 0
:>

#19 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 30 sierpnia 2008 - 03:34

Ja nigdzie nie napisałem, że gry na xboxy są gorsze od tych na ps2, bo są takie same. Wyglądają inaczej.
Wiem jak wyglądają gry na xbox i jak się w nie gra. Nie sprawia mi to tyle frajdy, co na ps2.
Gdybym chciał grać na xbox'ie to już bym go dawno kupił.

Mój kumpel zakupił niedawno tego 360 dla dwóch, trzech gierek. Chciał sprzedać PS2, bo myślał, że skoro ma klocka, to nie będzie mu potrzebne. Teraz cieszy się, że nie sprzedał ps2, bo gry na kloca sprawiają wrażenie grania na pc, a ps2 na konsoli.

Stąd właśnie ten podział zdań na temat PS2 i Xbox, czy PS3. Są ludzie, którzy cenią sobie tylko miodność, grywalność... a są tacy, którzy także sobie to cenią, ale z naciskiem na grafikę.
  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#20 Snifer

Snifer

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 776 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 30 sierpnia 2008 - 09:25

Konio se robisz problemy w życiu, po co wydawać tyle kasy kup se Pegazusa i tyle ci powiem :P

Albo naucz się Angielskiego ;)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0