Skocz do zawartości


Zdjęcie

slay teamu przegrywajacego


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
55 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: czy ten plugin (33 użytkowników oddało głos)

Wstawiamy na próbę

  1. tak (22 głosów [66.67%])

    Procent z głosów: 66.67%

  2. nie (11 głosów [33.33%])

    Procent z głosów: 33.33%

Głosuj

#21 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 30 sierpnia 2008 - 01:11

pytanie:
Co wy na to?



Nie rozumiem po co w ogóle te komentarze?
Jest sonda i tam wciskajcie TAK, albo NIE.
Posty są zbędne.


wiec chyba jak sie Owi pyta co my nato to odpowiadamy;] wiec nie wiem co w tym jest zbednego?

Użytkownik will edytował ten post 30 sierpnia 2008 - 01:13

  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#22 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 30 sierpnia 2008 - 01:12

I jak zinterpretowałeś Blookers to zdanie?
W sumie to nie widziałem tego postu Owiego. Przeczytałem tylko pierwszy i oddałem głos.

@Will
No co my na to i mamy do wyboru: TAK i NIE.
Przynajmniej tak mi się zdawało.

--

Po co pisać "jestem za nie", "jestem za tak", "no nie wiem czy to będzie dobre"... skoro i tak każdy odda swój głos adekwatnie do tego, co chciałby napisać, bądź wstrzyma się od głosu.

Użytkownik MilczaR edytował ten post 30 sierpnia 2008 - 01:20

  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#23 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 30 sierpnia 2008 - 01:48

zalezy mi na postach z uzasadnieniem dlatego, zeby osoby bedace za lub przeciw wyrazily "dlaczego?", a "nie bo nie"...
a sonda jest po to, aby pogladowo widziec roznice pomiedzy opcjami
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#24 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 30 sierpnia 2008 - 03:20

No to tu jest pole do popisu tylko dla tych będących PRZECIW, bo ci na TAK popierają po prostu uzasadnienie z pierwszego postu.
  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#25 dZ!K!

dZ!K!

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 77 postów
  • Ską…d:Kalisz

Napisano 30 sierpnia 2008 - 03:37

elo


zal zal zal... absolutnie przeciw :/

wiecie jak sie przerzucilem na 1.6 to gdzie nei zagralem to byly te zalowe slay team :/

nie mowie o zachowywaniu broni ct gdy paka lezy ale np o sytuacji gdy cetek musi przebic sie bananem gdzie jest 5-ciu terro :/ looz człowiek się stara przebic, bije pierwszego typa, drugiego typa, potem leci wujek, predator, a na koncu zabija takiego bleee, ma 100 hp, bombe przezywa, a tu mu kare da ze nie gra TP?

dla mnie styka by admini mogli pyknąć slay_team_ct i basta. żaden banalny program nie oceni czy typy sie staraly odbic, ale nie zdołali dobrnąć do paki (zakładam że nie doszli do paki bo bili terrarystów po drodze) czy ct zamiast wbic na maly siedza w piachu i mają team gdzie :/

najlepiej by było gdyby admini mieli dostęp do komendy tego typu bo nei kazda akcja gdy ct nie doszedl do paki nie oznacza brak gry tp :/



nie wiem czy je taka opcyja by plugin działał tylko wtedy gdy nie ma adma ? to było by wyjście...

ja wiem że mój głos i tak wszyscy będą mieli gdzieś :P ale ten plug zlami serwa. gwarantuję że gra będzie mniej przyjemna


elo
  • 0
Powiedz im by odbili,
by nam palić nie bronili,
swego ducha tym karmimy
w bongu ganja a nie crack!

#26 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 30 sierpnia 2008 - 03:42

nie wiem czy je taka opcyja by plugin działał tylko wtedy gdy nie ma adma ? to było by wyjście...


To byłoby genialne rozwiązanie :)
  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#27 mOOn_

mOOn_

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 416 postów
  • Ską…d:klikash?

Napisano 30 sierpnia 2008 - 04:19

#1 Jestem na nie.
#2 Niech admini pilnują porządku a nie jakiś bezmyślny plugin
  • 0
милый дaмы я xoчy вac пролететь

#28 Predator

Predator

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 712 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 30 sierpnia 2008 - 06:39

Ja wbrew pozorom jestem na tak :P Boooo nie będą mieli admini rozterki czy slayować czy nie :P

Użytkownik Predator edytował ten post 01 września 2008 - 12:05

  • 0
,,You put water into a cup, it becomes a cup, you put water into a bottle, it becomes a bottle, you put it into a teapot, it becomes a teapot. The water can flow, or it can crash. Be water my friend. :)

#29 Micro

Micro

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisano 30 sierpnia 2008 - 11:52

Również na tak :) Tawerna stała się zwykłym FF@ z granicami raszu, a mentos to statsiarz.
  • 0

#30 mentos

mentos

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 541 postów

Napisano 31 sierpnia 2008 - 11:11

Micro ty tam sie ogarnij i uważaj co piszesz ;)
  • 0

Pamiętam nie zapomnę nie zapomnę pamiętam
O wszystkich dobrodziejstwach i o wszystkich przekrętach
Co w życiu mnie spotkało a na co jeszcze czekam(...)
Wszędzie po trochu zawsze tam gdzie pożądany
Nie wpycham się jak chamy nie wchodze gdy niechciany
Wole solowe stany przy płytach zajarany (...)
Nie kozaczę jest wj** to nie płaczę(...)

Śmiejesz się? to zgadnij kto się będzie śmiał ostatni!


#31 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 01 września 2008 - 09:17

zawsze byłem zwolennikiem gry TP. proponowałem kilkakrotnie pluginy wymuszające grę TP, zmuszające do podążania za paką, likwidujące indywidualne staty - np. fragi=zwycięstwa drużyny, deady=przegrane, itp. nigdy nie było na to zgody.

brak gry TP i walka jedynie o staty były główną przyczyną mojego zniechęcenia tą grą.
stwierdziłem bowiem, że fragowanie leży u podstaw tej gry, jest jej esencją. jakby nie analizować zawsze dochodzimy do faktu, że chodzi o to żeby zabić jak najwięcej wrogów, uzbierać jak najwięcej kasy, jak najmniej razy dać się zabić. na tym opiera się ta gra. Podział na drużyny i cała "fabuła" gry ma drugorzędne znaczenie. jest to kwestia umowna. tak naprawdę wchodzimy na serwer, żeby zabijać, jak najwięcej. oczywiście liczą się wygrane rundy, ale wygrywa ten kto zabije więcej. bardziej zresztą cieszy liczba fragów niż liczba zwycięstw.
każdy lubi być na górze listy. co z tego, że drużyna wygrywa jak jest się na dole listy. nawet wzorowi gracze TP, jak im nie wychodziły staty robili reconnecty, bo np. nie starczałało im kasy na normalną broń.

ponieważ jest to serwer TP powinniśmy starać się grać drużynowo, nie znaczy to oczywiście że wszyscy mają lecieć na B, bo się zaklinują w trupie i zostaną łatwo wybici. TP jest bardziej skomplikowane. wszystko ma znaczenie również to, że ktoś zachował dobrą broń. jak wszyscy będą ginąć w każdej rundzie to wpłynie na liczbę kasy całej drużyny i jej poziom uzbrojenia. będzie gorzej.

moim zdaniem to nie jest dobre rozwiązanie - automatyczny slay drużyny. spowoduje to że jak drużyna przegra to będzie miała mniejsze szanse na wygraną w next rundzie. brak kasy i broni. next rundę przegra i z każdą następną będzie coraz gorzej. wszyscy admini poprzenoszą się do teamu wygrywającego, a w przegrywającym zostaną przypadkowi gracze. zniechęcenie wychodzenie z serwera itp.

jeżeli chcemy taki plugin, to trzeba go zastosować razem z innymi, zrobić pełną modyfikację gry eliminując wszystkie elementy statsowania o których pisałem wyżej:
- brak indywidualnych fragów - tylko wygrane rundy sie liczą,
- brak indywidualnej kasy - cała kasa drużyny wspólna,
- ograniczenie liczby awp w drużynie - 1 max 2
- drużyna przegrana ginie,
- rygorystyczny balans teamów - nie pozwalający na wymuszanie przechodzenia,

możliwe że jeszcze coś o czym zapomniałem.
każde cząstkowe rozwiązanie nie jest dobre, niczego nie zmieni.

uwaga na koniec:

Serwer jest taki jacy są gracze na nim grający. jeżeli gracze grają TP to jest TP, jeżeli grają FFA to będzie FFA. żadne ograniczenia nic nie pomogą. będzie tylko narzekanie. serwerów jest w cholerę skoro ten jest popularny, znaczy, że nie jest taki najgorszy :)
  • 0

#32 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 01 września 2008 - 09:56

Cała kasa drużyny wspólna ? 1-2 awp ? To juz jest przesada, nie róbcie z Tawerny nie wiadomo czego. I tak nie ktore zakazy sa wrecz smieszne (tak np 16 bitow). To serwer PUBLICZNY.
  • 0

#33 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 01 września 2008 - 10:08

YYY ale co to jest za oburzenie?

Serwerów jest dostatek to raz.
Zmiany przedstawione powyzej przez Tyra - to jest tylko propozycja
Kto powiedzial ze serwer Tp tak nie moze wygladac?
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#34 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 01 września 2008 - 10:43

1.Serwerów jest dostatek to raz.

Mam sobie pojsc?

2.Zmiany przedstawione powyzej przez Tyra - to jest tylko propozycja

A moj post wyzej to czym jest ? Tylko napisalem co o tym mysle.

3.Kto powiedzial ze serwer Tp tak nie moze wygladac?

bo to serwer publiczny. Zwiekszcie liczbe adminow ? i niech kikują,wyrzucaja na ffa czy inne gowno bo nie ktorzy sie nie pieprzą, a nie ktorzy piszą moze do paki trele morele a i tak nowy gracz ma to w d*pie czyz nie ? Tak samo screeny. Gosc wchodzi 1 raz na serwer, cykacie foty i sie dziwicie czemu ich nie daje.

Jezeli chodzi o takie zmiany jestem na nie.

Użytkownik Bodziuuuu edytował ten post 01 września 2008 - 10:43

  • 0

#35 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 01 września 2008 - 11:07

heh. wiedziałem, że mój post jest za długi i nie zostanie właściwie zrozumiany.

nie ma co się oburzać. nie składałem żadnych propozycji, wiem z góry, że nie zostaną zaakceptowane.

napisałem, że jak chcecie dawać pluginy wymuszające zachowania TP to trzeba zrobić to kompleksowo, całościowo, bo cząstkowe rozwiązania nic nie dadzą.
kto rozumie co naprawdę powinny znaczyć litery TP w nazwie serwera, tego nie dziwią i nie oburzają takie sugestie.

niestety dla większości TP znaczy tylko tyle, że na serwerze są strefy raszu.
  • 0

#36 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 01 września 2008 - 11:27

TP zalezy od graczy, a nie od durnych pluginów. Jak się gra z normalnymi ludzmi jak Blee czy rev, mowi się dwór i się leci, a jak grają z d*py statsy(nie bede jechac po nikach) no to sorry. I potem przez jakies durne pluginy osoby ktore sie staraja beda mialy gorzej bo maja kilku debili w teamie.

Ostatnio paka tykałana trainie na zamkniętym, zostało 4 ct i nikomu jakoś się nie chcialo isc na bsa. 3 jakos zgineło bo terro skrocilo, i zostal 1 gosc z CT i zachowal swoje super elo m4 kampiac odnoge. Powiedzialem mu do paki, a gosc zaczal uzywac wulgarow i wyjezdza z tekstem "czy ja kiedys gralem cw". Nie dostal ani kika ani nic, chociaz byli admini. I od razu mowie nie czepiam sie do adminow, sam byc nim nie chcialem z powodu takich sytuacji.

I tak zrobicie jak chcecie B) Jest duzo serwerow wiec lece.
  • 0

#37 bl1nd

bl1nd

    Prawnik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 01 września 2008 - 12:22

i tyro ma racje i bodziu ofc gra tp w 90 proc zalezy od plejerow natomiast pluginy ja wymuszaja (slay, itp) luba ulatwiaja (antirush)

propozycja tyro jest radykalna ale ma swoje podstawy, w pelni sie zgadzam ze jak juz cos robic to pelna para a nie po groszu...

bodziu wrzuc na luz i nie foch** tutaj, i tak wiemy ze bedziesz dalej gral na tawernie :P

musimy zdecydowac co zrobic, fakt ostre posuniecie moze odstraszyc dzieci ffa grajace na tp (np. Predator i koledzy po fachu) ale moze za to przyciagnie rzesze graczy tp... ?

trudno powiedziec, ciezka decyzja ale cos trzeba powiedziec jak juz padlo "A"
  • 0

palacz ke sera sera: ja nie pije
palacz ke sera sera: juz nigdy
palacz ke sera sera: zmienilem sie


#38 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 01 września 2008 - 12:26

a moze taki bajer by sie dalo wstawic ze adminowi po zaknczeniu rundy bedzie wyskakiwala sonda "zabic druzyne rpzegrana?" i ma do wyboru tak i nie :D i jak stwierdzi ze sie starali ale nie udalo sie to daje nie a jak dzieci ffa to da tak i oll dead :D wtedy i by to lepsze bylo bo zalezalo by to od adminow czy dostaja ludzie slaya i admin by nie musial szukac w amxmodmenu kazdego pokolei :P

choc nie wydaje mi sie zeby taka mozliwosc byla :D
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#39 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 01 września 2008 - 12:47

z tego co podal tyro
- brak indywidualnych fragów - tylko wygrane rundy sie liczą,

to mogloby byc

- brak indywidualnej kasy - cała kasa drużyny wspólna,

jak by to wygladalo? kazdy gracz ma do dyspozycji taka sama sume czy ten kto kupi pierwszy to ma bron a kto ostatni to idzie eco? kiepsko by to wygladalo jakby jeden team przegral 1 runde w drugiej team mialby okolo 10k $ i jeden kupuje awp a dla reszty nie starcza

- ograniczenie liczby awp w drużynie - 1 max 2

to mi tam obojetnie tylko zeby bylo tak ze nie bede mogl kupic tego awp a nie ze kupie i mi wyrzuci bo juz 2 osoby maja (kiedys gralem na takim serwie)

- drużyna przegrana ginie,

jesli gineliby za kazdym razem to tak ale jesli ma decydowac admin to nie. Z prostego wzgledu jest 2 adminow i jeden by zabil a drugi nie i co wtedy? Albo na serwie jest z adminow tylko predator i przypuscmy ze kampi jak zawsze i nie idzie do paki, wyskakuje mu czy ma zabic tych co przegrali czy nie i co da? W next bylyby sluszne wyzwiska w jego strone ze innych zabija a sam kampi i by jeszcze ci ludzie bany za to dostali.

- rygorystyczny balans teamów - nie pozwalający na wymuszanie przechodzenia,

jak najbardziej za i wogole to powinno byc tak ze po podlaczeniu od razu jest sie dodanym do jakiegos teamu bo tak to niektorzy patrza na tabele kiedy bedzie miejsce w teamie do ktorego chca wejsc i wtedy szybko wbijaja. Skrajne przypadki takie jak mentos to potrafia nawet pare rund na spekcie posiedziec i poczekac az ptb kogos przerzuci i bedzie miejsce..

Użytkownik ulti edytował ten post 01 września 2008 - 12:48

  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#40 Masmix

Masmix

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 164 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 01 września 2008 - 05:25

"wszyscy admini poprzenoszą się do teamu wygrywającego,"

Kto sie przenosi ten przenosi ;) Ale tak serio to u nas jest z tym ok, wiekszosc jednak pomaga "slabszym" itp. Sam tez tak mam, ze ciezko mi grac w T na train i albo wchodze CT albo wychodze z serwa. Podobnie cbble. Co innego zagrac cw na tych mapach, wiadomo.
  • 0
Disturbed: Indestructible:

"Every broken enemy will know,
That their opponent had to be invincible!
Take a last look around, while you’re alive,
I’m an indestructible master of war!






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0