Skocz do zawartości


Zdjęcie

Reinstall calego serwera tawerny, amxx zrekompilowany od zera.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
40 odpowiedzi w tym temacie

#21 stoper

stoper

    seicento power

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 981 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 04 września 2008 - 10:41

tak tylko napisalem z tymi spektami bo czasem ktorys z graczy napisze na @czacie, ze idzie kogos nagrac i tyle.
  • 0
puma 1.7 VCT | 16V | 125KM | 157Nm | panther black |

#22 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 04 września 2008 - 10:44

spoko, jak chcecie można to wyłączyć.
  • 0

#23 mOOn_

mOOn_

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 416 postów
  • Ską…d:klikash?

Napisano 04 września 2008 - 11:11

- bomb timer pokazuje czas do wybuchu, każdy widzi ile zostało czasu na rozbrojenie. Owi zasugerował żeby dać takie coś.


wywalić takie coś właśnie jest taki mały dreszczyk gdy rozbrajasz bombę bez defa a ona już szaleje i nie wiadomo czy się rozbroi
a bombę bez defusera rozbraja się 10 sekund a z defem 5 więc zawsze będzie wiadomo czy się rozbroi czy nie.

Moim zdaniem bez sensu taki dodatek takie lekkie ułatwienie prawie to samo jak na non steam widziałem jak strzela się przez ścianę i widać, na kolorowo, że zabiera hp kolesiowi...
  • 0
милый дaмы я xoчy вac пролететь

#24 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 04 września 2008 - 11:23

Zasugerowalem sie tym - ze wiele osob mowi ze i tak bym ne zdazyl, albo wcale nie biegnie do paki. Tak bedzie czarno na bialym czy dalby rade czy nie. Jezeli bedzie to powodowac jakies negatywne skutki to sie to wylaczy...
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#25 KoNiO

KoNiO

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 028 postów
  • Ską…d:Gorny Sląsk

Napisano 04 września 2008 - 12:15

15 sekund do wywalenia paki z jednej strony dobrze z drugiej zle tyro powiedzial dlaczego dobrze to ja napisze czymu zle :P wczoraj sytuacja nma d2 all polecieli paka afk i w ciagu 15 sekund sa na A od dlugiej a ja z paka sam mam leciec jak oni nie obstawia bsa i leca na fragi jedna moze dwie osoby zostaly a reszta sie darla gdzie ja z paka chodze
  • 0
Dołączona grafika


Dołączona grafika


AVEEE

#26 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 04 września 2008 - 12:20

i wtedy mowisz im ze wracalem po pake na resp bo paka byla afk - i co wtedy?
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#27 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 04 września 2008 - 12:31

jak jeszcze grałem w csa. to zanim się ruszyłem z respa patrzyłem czy paka idzie i gdzie idzie. taką miałem zasadę, że ide z paką. bo przecież paka jest najważniejsza. patrzyłem czy paka idzie, czy jest afk - wtedy czekałem i brałem jak wypadła. jak szła to szedłem z nią, bo trzeba pomóc jej wbić na bs, a jak koleś zginie to trzeba wziąść pake i ponieś dalej, bliżej bs'a.

czasem jak sie zamotałem, poleciałem z innymi a paka została, zawsze wracałem do paki. na radarze widać czy lezie, czy leży.

iście do przodu bez paki nie przecież sensu. po co leźć na bs bez paki?

ale stary jestem, może się nie znam i to tylko takie głupie było....
  • 0

#28 Predator

Predator

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 712 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 04 września 2008 - 01:00

Tyro poprostu do bólu przestrzegasz reguł tej gry :P Amx very gut, czekamy tylko na mc :)
Za to trochę głupi wydaje mi się mod ktry potrąca 30 hp za wyrzucenie paki...

Użytkownik Predator edytował ten post 04 września 2008 - 01:25

  • 0
,,You put water into a cup, it becomes a cup, you put water into a bottle, it becomes a bottle, you put it into a teapot, it becomes a teapot. The water can flow, or it can crash. Be water my friend. :)

#29 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 04 września 2008 - 02:08

reguły są po to żeby ich przestrzegać ;]

co z mc? jest jaki był.

kara za wyrzucanie paki ->> http://gamingcrew.pl...amp;#entry24309
  • 0

#30 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 04 września 2008 - 02:15

Za to trochę głupi wydaje mi się mod ktry potrąca 30 hp za wyrzucenie paki...

trzeba tez czasem z paka sie przejsc a nie na fragi ciagle;)
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#31 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 04 września 2008 - 06:02

Wszystko jest cacy.

Pod żadnym pozorem nie wyłączać tej opcji wywalania speców po 120s.! To jest właśnie dobre.
Jeżeli jakiś gracz kogoś wyłapie, to na pewno zamelduje o tym adminowi. Poda czas i miejsce, a z demka się to już wyłapie. Nie ma sensu, by taki gracz wchodził na speca.
A więc SPEC po 120 sekundach out z serwera!

I jeszcze jeden element...

.... ustawić AFK kickera na dłużej... Nie wiem na ile jest, ale chyba coś koło 30s, bo jak gram to często minimalizuje cs'a i co chwilę widzę rusz sie bla bla. NAjlepiej ustawić tak na 90s, żeby w razie czego 1 runde można było psotać smile.gif


To jakaś kpina. Postać jedną rundę?! To jedna z większych bolączek podczas gry. Często zdarzają się tacy, którzy stoją i stoją, aż do końca rundy. Na serwerze TP to jest nie do przyjęcia, na FFA niech sobie nawet cały team stoi całą rundę. Takich nam nie potrzeba, więc jak najszybszy afk-kick jest tu na miejscu. Przecież myślący prawidłowo gracz powinien wejść na spec'a, skoro uważa, że nie wyrobi się rozpoczęcie następnej rundy, ale przeważnie nie myślą i afk'ują. Trzeba się zastanowić po co się wchodzi na serwer - grać, czy zamulać na respie, bądź specu.
Wiem kto będzie niezadowolony :) Tris stoi na respie prawie co każdą, i tu może przesadnie to zabrzmi, po półtorej rundy.

Użytkownik MilczaR edytował ten post 04 września 2008 - 06:05

  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#32 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 04 września 2008 - 06:19

tyro tylko na tawernie TP mi choke szaleje 10-40
to nie wina neta mojego ani cfg tylko pewnie jakichś pluginow na serwie bo na szotersach kilka miesiecy temu to sie zaczelo.
gram czasami mixy na roznych serwerach nawet niemieckich i mam zawsze loss i choke 0-1 max

hmm a moze wylacze karte sieciowa bo i tak jest nieuzywana...


a wyrzucanie paki afk powinno byc 15-20 s

Użytkownik rahH edytował ten post 04 września 2008 - 06:20

  • 0
Dołączona grafika

#33 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 04 września 2008 - 06:23

Jeżeli jakiś gracz kogoś wyłapie, to na pewno zamelduje o tym adminowi. Poda czas i miejsce, a z demka się to już wyłapie.

w smerfy tez wierzysz? Dzisiaj na vertigo jednego kolesia chcialem ogladnac bo mial pare dziwnych akcji, po 2 minutach mnie wywalilo. Nie mialem zadnej pewnosci ze ten typ moze cos miec a nie chcialo mi sie tracic czasu na proszenie/sciaganie/ogladanie demka. I watpie zeby komukolwiek sie chcialo. Faktem jest ze glownie tematy w dziale Cheaterzy zakladaja admini wiec zrobcie jak chcecie.
  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#34 Predator

Predator

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 712 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 04 września 2008 - 06:48

no mc nocny był
  • 0
,,You put water into a cup, it becomes a cup, you put water into a bottle, it becomes a bottle, you put it into a teapot, it becomes a teapot. The water can flow, or it can crash. Be water my friend. :)

#35 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 04 września 2008 - 07:37

to moze zrobic takie cos i zobaczyc czy wypali, ze wchodzac na spekta beda takie opcje do wyboru, pod 1 mozna zrobic "Nagrywam czitera" - no i gosciu zostaje i niech sobie nagrywa. Pod 2 mozna zrobic cos w stylu, "Ja tylko na chwile AFK" czy cos podobneo oczywiscie przyklady dalem no i by ludzie wchodzili na spekta i by wybierali opcje 1 badz 2 jak nic nikt nie wybierze to kick po 2minutach jak wybierze nagrywam czitera to sobie siedzi na spekcie ( by sie zobaczylo ile tych cziterow wylapia :rofl: , a jak na chwile afk to po powiedzmy 2 minutach tak samo kick. Nie wiem czy przejdzie ale wiem, ze idzie tak zrobic wlasnie, bo czytalem kiedys na boardzie gosciu wlasnie takie cos mial zamiar zrobic no i chyba mu sie udalo.
  • 0

#36 fukacz

fukacz

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 574 postów
  • Ską…d:CZLDZ

Napisano 04 września 2008 - 07:41

jakoś nie wydaje mnie sie to. Przeciętny gracz jak sie pozna na pluginie będzie zawsze wciskał "oglądam czitera" mimo ze tylko na chwile afk jest. Chyba że bedzie sie egzekwować od ludzi demka i kto jak wybrał itp. Ale tak ogólnie to imo nie wypali to

Użytkownik fukacz edytował ten post 04 września 2008 - 07:42

  • 0

Dołączona grafika

NEVER GIVE UP!


#37 KoNiO

KoNiO

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 028 postów
  • Ską…d:Gorny Sląsk

Napisano 04 września 2008 - 07:57

ta fukacz ma racje np idzie sie odlac a lazienke dajmy na to ma pietro nizej 2 minuty malo dlatego "bedzie ogladac czitera"
  • 0
Dołączona grafika


Dołączona grafika


AVEEE

#38 Predator

Predator

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 712 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 05 września 2008 - 12:12

Konio twój mały to cziter ??? hahahahahahah :D

A co do paki to wystarczyłoby drobne ostrzeżenie w postaci 10 hp, a nie 30, bo to troszke za duzo (prawie 1/3 życia) proponuje obniżyć do 10, bedzie w sam raz. I panowie czerwoni przywrócicie mc co był przed reinstalem serwa czy wymyślamy jakiś nowy ? :)
  • 0
,,You put water into a cup, it becomes a cup, you put water into a bottle, it becomes a bottle, you put it into a teapot, it becomes a teapot. The water can flow, or it can crash. Be water my friend. :)

#39 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 05 września 2008 - 12:53

mapcykl zostawiłem jaki był. za wyjątkiem clan2_fire, bo nie ma tego na serwerze. w wolnech chwili to wrzucimy.

kara za pakę była tylko przez kilka godzin i została wyłączona całkowicie z powodu protestów.

kickowanie spektów wydłużyłem do 240s.
  • 0

#40 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 05 września 2008 - 01:04

nie wiedzialem o co predziowi chodzi. czyzby sie nie ladowal dzienny?
sprawdzilem logi. Normalnie laduje sie dzienny i nocny. jedyna roznica to brak fire i to wszystko.
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0