Skocz do zawartości


Zdjęcie

bl00keRs / TP


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
27 odpowiedzi w tym temacie

#1 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 11 września 2008 - 05:51

Na poczatku chcialbym oswiadczyc, ze nie mialem zamiaru pisac kiedykolwiek podania o admina nawet teraz jak jest do niego dostep, lecz mOOn_ napisal do mnie dzis abym sprubowal bo niby sie nadaje ? A wiec to czynie ;]

* Nicki na serwerze: bl00keRs
* Wiek: za 2 mieszki 19 koncze ;p
* STEAM_ID: STEAM_0:0:13456784
* Kontakt: 2297824
* Czas na serwerze: ?ączny / Ostatnie 2 tyg. nie wiem jak zobaczyc/obliczyc.
* Link do Psychostats: http://tawerna-cs.or...ayer.php?id=526
* Status AMXBANS: Otóż tak tu moze byc male zamieszanie:
- pierwsze 2 bany dostalem za jakies przypadkowe kille 3/3
- nastepny ban od bl1nd'a byl przez pomylke, nawet gdzies chyba topic na forum zakladalem.
- Nastepne 5 banow byly za przeklinanie w okresie okolo 9 miesiecy je wszystkie nazbieralem z czego ostatni jest dany przez samego HA tj. Owi'ego dnia 06-08-2008 - 22:32 Od tego czasu minal ponad miesiac, wiem, ze sporo tego jest ale niekedy sie nie moge ogarnac z tymi slowami gdyz w real'u za duzo tego robie, natomiast od tego 3 dniowego bana przestalem przeklinac na serwerze na forum takze nie robie tego, a jak robie to juz sporadycznie/bardzo malo nie co 2 slowo jak to bylo wczesniej, czasami sie nie mozna powstrzymac sami rozumiecie ale wiem, ze to co robilem wczesniej bylo przesada natomiast teraz juz tak sie nie wyglupiam, mysle, ze czesc graczy/adminow przez ten ostatni okres dostrzeglo to u mnie, jak nie to przykro.
* Powód ubiegania się o stanowisko admina: Przedstawiac sie chyba nie musze, jestem znana osobka tutaj, grywam dosyc sporo, czesc osob stad znam jeszcze zza grania na serwerze KoBy TP czyli dosyc dlugi okres czasu, na serwerze zaczalem grac jakis okres po powstaniu czerwiec - lipiec 2007 ( gdy na kobie sie grac nie dalo ) natomiast po jakims czasie odszedlem z tamtego syfu i dolaczylem do waszej grupy. Na starym serwerze bylem w top15 przegranych godzin na serwerze, mialem ich sporo bo okolo 600h. Od jakiegos czasu z pewnymi osobami oceniam rzetelnie cziterow jak to do mnie nalezy i ich eliminuje z grania na serwerze, nie bawie sie amxbanem co swiadczy o tym, ze mozna mi powierzyc role admina, gdyz oswiadczam, ze bede ja wykonywac najlepiej jak tylko umiem. Grajac FFA ( no dobra niech bedzie TP czy jak to nazywacie chodzi mi ogolem o: Free for all ) gram jedynie na Tawernie. Na nowym serwerze przegralem okolo 200h, nie wiem czy malo czy duzo, sami ocencie, amx ogarniam dosyc dobrze, reszta zalezy od was, zeby zle nie ujac mi nie zalezy tak bardzo na adminie a napisalem posta bo mOOn_ wlasnie mowil, ze dam rade wiec to robie, chce/mysle jedynie, ze moglbym adminom dotychczasowym pomoc w pelnieniu tej roli.
Dzieki, pozdrawiam.
  • 0

#2 SWIREQ

SWIREQ

    KoSimAzaKI

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 989 postów
  • Ską…d:Krzywe Kolano

Napisano 11 września 2008 - 05:56

za wcześnie jeszcze ...........
czyli na nie

Użytkownik SWIREQ edytował ten post 11 września 2008 - 05:57

  • 0
ppOzDraWiaM :)
Dołączona grafika
najlepsza wtopa ReV vs SWIREQ vel Julio Pleksiglas

#3 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 11 września 2008 - 06:00

lol.gif' class='bbc_emoticon' alt=':lol:' /> /\

ja na tak

tylko mam ejdna uwage :P wiem ze kiedys zdazalo Ci sie przeklnac.. nie wiem jak jest teraz i jesli klniesz to staraj sie nie, ale jak nie klniesz to ok :)
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#4 fukacz

fukacz

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 574 postów
  • Ską…d:CZLDZ

Napisano 11 września 2008 - 06:06

na TAK, ALE jak nie będzie rzucał mięsem ;D

ostatnio sie nie zdarzało ale tak tylko mówie
  • 0

Dołączona grafika

NEVER GIVE UP!


#5 mOOn_

mOOn_

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 416 postów
  • Ską…d:klikash?

Napisano 11 września 2008 - 06:06

No przyznam się, że ja namówiłem bl00kersa żeby napisał podanie bo nie wyobrażam sobie że ten koleś jeszcze go nie ma
-tylu cziterów ile złapał to nie będę wspominał
-amxa na pewno ogarnia
-grać potrafi sami wiecie
-nie będę wspominał, że finansuje serwer
-jako admin będzie miał większą kontrolę nad graczami
-na serwerze jest prawie od początku
-może z kulturą jest troszkę słabo ale pełnienie takiej funkcji jak administrator serwera zobowiązuje do czegoś i ja sam się przekonałem, że przeklinać nie wypada więc on raczej będzie to robił jak najmniej

A przykład, że czapka czy wujek są adminami to trochę mnie dziwi owszem są kulturalni itp ale jak sprawdzałem temat z warunkami zostania adminem to trochę mnie to rozśmieszyło, kandydat musi udzielać się na forum no wujek rzeczywiście udziela się jak nikt, czapka zaledwie po 2,3 miesiącach grania został adminem. Blood też ma wiele pozytywnych a na forum nie widzę go wcale. Więc nie ma co się oszukiwać albo trzymacie się kryteriów albo wywalcie je w pizdu...

Z pełnym szacunkiem do wszystkich ale jak bl00kers nie zostanie adminem to będzie to wielkim rozczarowaniem
  • 0
милый дaмы я xoчy вac пролететь

#6 Masmix

Masmix

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 164 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 11 września 2008 - 06:06

A ja jestem na ... BARDZO DUZE TAK! Zreszta nie chce nic mowic, ale nie kazdy z @ nie przeklina i nie robil/robi syfu wiec to inna sprawa.
  • 0
Disturbed: Indestructible:

"Every broken enemy will know,
That their opponent had to be invincible!
Take a last look around, while you’re alive,
I’m an indestructible master of war!



#7 ZcV

ZcV

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 217 postów
  • Ską…d:Mońki

Napisano 11 września 2008 - 06:27

moim zdaniem bl00keRs zasługuje na admina ponieważ gra często na tawernie, no łapie haxów, no dał troszke kaski na serwerek wiec ja MOWIE WIELKIE TAKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
  • 0
Dołączona grafika

#8 blEEE

blEEE

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 150 postów

Napisano 11 września 2008 - 06:57

Ja tez na tak.
  • 0
Dołączona grafika

#9 KoNiO

KoNiO

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 028 postów
  • Ską…d:Gorny Sląsk

Napisano 11 września 2008 - 07:46

na tak
  • 0
Dołączona grafika


Dołączona grafika


AVEEE

#10 QK

QK

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 127 postów

Napisano 11 września 2008 - 07:52

Jestem na tak ;] cziterów dużo nałapał,udziela się na forum. Ogólnie angażuje się w życie forum

TAK~
  • 0
(;

#11 Snifer

Snifer

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 776 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 11 września 2008 - 08:04

Na TAK


  • 0

#12 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 11 września 2008 - 08:20

jeszcze Wieksze te napisy porobcie
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#13 ReV

ReV

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 955 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 11 września 2008 - 08:23

jak dla mnie blok w teorii jest bardzo dobrym kandydatem na admina lecz w prkatyce w moim mniemaniu bedzie kompletna rzeznia na serwie jak sie dorwie do amx'a.

tyle
  • 0
Dołączona grafika

ŚWIREQ & rev FTW

Dołączona grafika Dołączona grafika

#14 stoper

stoper

    seicento power

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 981 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 11 września 2008 - 09:21

na NIE, bo ile to razy pisales ze masz w d*pie ten serwer i ludzi tutaj? masz na wszystko wyj**ane wiec ja tez mam wyj**ane na takie podanie.
  • 0
puma 1.7 VCT | 16V | 125KM | 157Nm | panther black |

#15 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 11 września 2008 - 09:26

na Tak....ale czasem panuj nad soba zeby dawac dobry wzor innym :))
  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#16 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 11 września 2008 - 09:26

niestety musze Ci oznajmic, ze to ty piszesz i walkujesz to caly czas, gdyz przezemnie doslownie nie zostale to uzyte, no ale coz bywa i tak, ze ludzie nie umieja tekstu czytac. Mylisz pojecia z mieniem w d*pie bana a ludzmi i serwer, to na tyle.
Nic dodac nic ujac, pisze zeby nie bylo niedomowien, ty wiesz swoje ja wiem swoje, gdyby tak bylo to bym wszystko olal i nie gral tu wiecej, bujna wyobraznia.

BTW. Co do kontroli nad soba juz to pisalem z pierwszym postem, ze od ostatniego bana nie przeklinam i zrozumialem, ze nie ja tu bossem jestem :D :D :D panuje nad soba jak najbardziej a bluzgi leca oczywiscie ale juz poza mikrofonem w pokoju gdzie nikt nie slyszy.

Użytkownik bl00keRs edytował ten post 11 września 2008 - 09:29

  • 0

#17 fukacz

fukacz

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 574 postów
  • Ską…d:CZLDZ

Napisano 11 września 2008 - 09:31

a bluzgi leca oczywiscie ale juz poza mikrofonem w pokoju gdzie nikt nie slyszy.



moja krew :D
  • 0

Dołączona grafika

NEVER GIVE UP!


#18 stoper

stoper

    seicento power

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 981 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 11 września 2008 - 09:31

taa... i nagle zmieniles sygnaturke? napisze to w Twoim stylu "mam wyj**ane na to podanie" tyle.
  • 0
puma 1.7 VCT | 16V | 125KM | 157Nm | panther black |

#19 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 11 września 2008 - 09:59

Chwila! To jest tylko podanie, a tu widzę wszyscy się wypisują, jakby to była jakaś sonda, czy jakieś rozważanie przyjęcia Blookersa do administracji. Nabijacie niepotrzebnie posty.
  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#20 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 12 września 2008 - 07:34

znam bl00keRs'a jeszcze z czasów koby. nigdy nie miałem zastrzeżeń do jego gry. miał chwile, w których nie chwalił naszego serwera, ale nawet niektórzy z jego założycieli takie miewali. gra tu od dawna i dużo.

nie można pominąć jego zasług jako #C. od powołania grupy #C przestaliśmy mieć problemy z obsługa działu, banowaniem cziterów, oceną dem. wcześniej różnie bywało. i te rzesze cziterów, których złapał. jest to na pewno duuuży plus w ocenie go jako kandydata.

byłby adminem już dawno, ale ten jego niewyparzony język stanowił zawsze pewien problem. z drugiej strony wszyscy admini wiedzą jaki bywa czasem poziom na @czacie. bl00keRs zbytnio nie odstaje.
trochę też mam obawy, czy nie zbanuje całego serwera jak go wnerwią.
widzę również, że obecni admini są raczej przeciw. to stanowi pewien problem. musiał sie dać im we znaki. ;]

mój post nie przesądza o niczym. chodzi mi o to, żebyście ocenili kandydata na chłodno, obiektywnie, biorąc pod uwagę jego zasługi.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0