Skocz do zawartości


Zdjęcie

Turniej 10on10


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
231 odpowiedzi w tym temacie

#221 Snifer

Snifer

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 776 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 30 listopada 2008 - 08:09

Sorki ludzie, trochę się zdenerwowałem i tak jakoś palnąłem :(
  • 0

#222 Masmix

Masmix

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 164 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 30 listopada 2008 - 08:39

Zalosne to jest, ja rozumiem rzucac miechem na vt albo tsayu sam tak robilem, ale na ogolnym?!
  • 0
Disturbed: Indestructible:

"Every broken enemy will know,
That their opponent had to be invincible!
Take a last look around, while you’re alive,
I’m an indestructible master of war!



#223 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 30 listopada 2008 - 09:00

Szkoda gadać...Już lepiej było przy**bać ze łba w klawe.Teraz wyjdzie nie dość że ostatnie miejsce to jeszcze niewychowane chamy :(
  • 0

#224 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 30 listopada 2008 - 09:03

Przezywacie jakby byl koniec swiata ... Wymslo sie i tyle, kazdemu sie zdazy i bylo przypadkowo przez źle nacisniety klawisz i tyle, kazdemu sie zdazy nie ten klawisz nacisnac.
  • 0

#225 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 01 grudnia 2008 - 12:54

Nieistotne, że na ostatnim miejscu wylądowaliśmy. Pamiętajcie, że byliśmy czymś w rodzaju drużyny rezerwowej, gdyż weszliśmy awaryjnie na miejsce innego serwera, który dał d*py. Skład musiał być wybrany w zasadzie na szybko.
Kolejna sprawa to brak zgrania. Każdy z teamu gra w innych porach dnia. Z niektórymi można powiedzieć (przesadnie), że grałem pierwszy raz. Czułem się dobrze tylko w biegnąć z Kornikiem, czy Blindem, tudzież z Masmixem,bo wiedziałem, iż wbiją, nie zbloczą, są pewni swoich decyzji, gdzie razem we dwóch można narobić ładnego bałaganu u przeciwnika.
Reszta serwerów coś tam sobie pewnie ćwiczy, a niektórzy nawet wspomagają się jakimiś sztuczkami.
Prawie każdy z was narzekał na serwer na jakim graliśmy. Fakt - było inaczej niż u nas. Tam nie dało rady kogoś ucelować (szczególnie w meczy z Lukmanem). K... ! Czy tylko my nie mieliśmy rozgryzionych ustawień odpowiednich na ten serwer? No na to wyglądało.
To z tymi problemami technicznymi brzmi jak wymówka dla złej gry, ale przecież to nie przypadek, że każdemu nie szło jak powinno, a tym bardziej takim pro kasztanom :D jak Scar czy Czapek (ten nawet raz zamykał po 15 rundach z 1 fragiem).

Graliśmy z honorem do końca i nie daliśmy wcale d*py. Nie łamcie się :)

Użytkownik MilczaR edytował ten post 01 grudnia 2008 - 12:58

  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#226 GloSu

GloSu

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Ską…d:WWA

Napisano 01 grudnia 2008 - 12:13

Milczar a o mnie to zapomniałeś :( niedobry ty !

Z tym co snifer zapodał to "trochę" żal... ale bywa szkoda tylko że ciężko ugrane 2 rundy poszły się kochać w krzaki.

PS. Będą jeszcze jakieś mecze?? Bo jak coś to ja się pisze :D ( co by nie było w T na d2 to ja otwierałem :O )
  • 0

Dołączona grafika
Dołączona grafika

Dołączona grafika

HardStyle is my way of life !!


#227 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 01 grudnia 2008 - 01:00

beda glosu gwarantuje ci to bo jak sie inni za to nie wezma to ja zoraganizuje spary :D
  • 0

ws2xe1.jpg


#228 czapka style

czapka style

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 398 postów
  • Ską…d:Kalisz

Napisano 01 grudnia 2008 - 03:48

No to panowie ladnie pojechaliscie ;/ jeden mecz nie gralem i juz bluzgi lecialy;/ coz bywa i tak Milczar za to ladnie napisal nawet i ja zamykalem;) wiec nie lamac sie to byl turniej 4fun a przyszlosc przed nami za pol roku czy za rok pokarzemy im na co stac Tawerne pbl zajmie sie sparami i playerami i bedzie git.
  • 0

#229 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 01 grudnia 2008 - 03:53

ale jak ty nie bedziesz prowadzil nas to p*****e!!! na nuke w tt jak ty prowadziles to do zera gosci jak ktos inny to widzisz..... ja wierze w czapke ktory nas poprowadzi!!! a o spary to moge ja!!
  • 0

ws2xe1.jpg


#230 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 02 grudnia 2008 - 02:54

W zasadzie z Lukmanem nie było prowadzącego. Każdy zapodawał coś od siebie co rundę :D

A co do prowadzącego, powiedzmy Czapki, to musiałby to być koniecznie jeden i jedyny podczas gry. Nawet gdyby coś nie wyszło, to nadal kierowalibyśmy się uwagami "wodza". Bo bywały w meczach takie akcje, że ktoś się buntował, bądź nie wytrzymywał, tracił cierpliwość. Cierpliwość często jest kluczem do sukcesu.
Nie może być tak, że ktoś naskakuje na Czapkę - "a idź weź... i co teraz?.. następnym razem po mojemu zrobimy!". Zazwyczaj przy takiej scence dochodziło do pełnej dezorganizacji.
  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#231 DNL

DNL

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 39 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 10:26

Ja z mojej strony chcialbym Wam podziekowac za udzial.
Bylo dobrze :)

Mamy w planach zrobienie w przyszlosci czegos wiekszego, na pewno bede o Was pamietal zapraszajac serwery do gry.

Pozdrawiam.
  • 0

#232 bl1nd

bl1nd

    Prawnik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 02 grudnia 2008 - 10:28

moze bedziemy miec wiecej czasu na przygotwanie,

idea bardzo fajna, mozna rywalizowac i sie pobawic, ale widac sv_ogar 1 bylo ;)

pozdro i dzieki za mila gre
  • 0

palacz ke sera sera: ja nie pije
palacz ke sera sera: juz nigdy
palacz ke sera sera: zmienilem sie





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0