Skocz do zawartości


Zdjęcie

SnifeR


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
47 odpowiedzi w tym temacie

#21 wujek222

wujek222

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 280 postów
  • Ską…d:Stolica

Napisano 08 listopada 2008 - 03:54

PRZYKRO MI ale mimo wszystko jestem na nie
  • 0

#22 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 08 listopada 2008 - 12:21

kolega jest długo tutaj, gra dużo, tyle, że wg mnie godziny jego gry z reguły powielają się z porami obecności innych także tutaj małe zawahanie. ogarnia TP to fakt, wiek trochę może zbyt niski... Jeśli sumiennie i z głową wywiązyłałbyś się z obowiązków, nie chciał za wszelką cenę udowadniać, że masz tutaj 'władzę' i dążył do kompromisów to mogę być na tak.
  • 0
Dołączona grafika

#23 stoper

stoper

    seicento power

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 981 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 08 listopada 2008 - 04:53

kolega jest długo tutaj, gra dużo, tyle, że wg mnie godziny jego gry z reguły powielają się z porami obecności innych także tutaj małe zawahanie.

lol?...

to nie jest czynnik, ktory decyduje o tym czy ktos dostanie admina, tak samo mozna napisac w Twoim podaniu...

czasami na serwie jest tak, ze jest 6-8 adminow i co? mamy zrobic grafik kiedy, ktory admin moze grac na serwie i adminowac? bzdura totalna...
  • 0
puma 1.7 VCT | 16V | 125KM | 157Nm | panther black |

#24 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 09 listopada 2008 - 08:20

to nie problem że jest kilku adminów jednocześnie, przynajmniej gra idzie bez problemów.
wiek to nie problem. z moich obserwacji 16 latek czy 19 latek niewiele się różni ;p
  • 0

#25 Snifer

Snifer

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 776 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 11 listopada 2008 - 07:22

Jak na razie jest bilans dodatni :)

Może HA by podsumował moja kandydaturę.
  • 0

#26 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 12 listopada 2008 - 08:43

bilans jest dodatni ale ledwo...
na 16 głosów masz tylko 9 za, reszta nie lub "za nie".

wielu się nie wypowiedziało. dobrze by było poznać opinię reszty.
pozostali admini mogliby się wypowiedzieć. to jest ważna kwestia.
  • 0

#27 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 12 listopada 2008 - 02:50

upominanie sie jeszcze H@ o to aby Ci wkoncu dali admina (bo ja to tak odebralem;]) jest zalosne..

nie gram juz na serwie wiec nie powinienem sie wypowiadac ale jesli byl by remis to moj glos wezcie pod uwage;d

jesten na nie;] jestes ogarniety, tp, srutututu i tak dalej ale nie sadze zebys sie nadal na admina;] ale jesli Ci go dadza i sie sprawisz to zwroce honor;]

aa... 16,5? ile dokladnie? wiecej niz pol czy mniej? czy moze rowno? lol.gif' class='bbc_emoticon' alt=':lol:' />

Użytkownik will edytował ten post 12 listopada 2008 - 02:51

  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#28 fukacz

fukacz

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 574 postów
  • Ską…d:CZLDZ

Napisano 12 listopada 2008 - 03:42

ja moge być na TAK ale tylko pod jednym warunkiem, jeżeli obiecasz że nie bedziesz bał sie wlepić bana nawet koledze.


Z mojego punktu widzenia jesteś osobą dobroduszną. Niby to dobra cecha ale na serwerze jako admin musisz mieć jaja :D
  • 0

Dołączona grafika

NEVER GIVE UP!


#29 Snifer

Snifer

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 776 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 12 listopada 2008 - 03:52

@will

Nie proszę HA o przyznanie mi Adma, chodziło mi o to żeby po prostu się wypowiedział na mój temat i podjął decyzje w mojej sprawie. A to że jestem nie cierpliwy, bo moje podanie już trochę długo jest leży na biurku HA i nie było żadnej odpowiedzi z jego strony ( Rozumiem, że nie macie czasu, bo macie ważniejsze sprawy na głowie :) ) , dlatego napisałem żeby podsumował moją kandydaturę i podjął decyzje :) A 17 kończe w marcu jak byś przeczytał tematu od początku to byś wiedział :)

@fukacz

O to się nie martw ;)
  • 0

#30 SWIREQ

SWIREQ

    KoSimAzaKI

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 989 postów
  • Ską…d:Krzywe Kolano

Napisano 12 listopada 2008 - 05:00

Jak na razie jest bilans dodatni :)

Może HA by podsumował moja kandydaturę.


byłoby na tak ale takie teksty są dziecinne i też uważam że chcesz na siłę adma mieć wyliczyłeś sobie że jest na Twoja korzyść i się dopominasz o ,,swoje"
nie mam nic do Ciebie ale ten tekst to porażka

EDIT//
H@ widocznie chciał jeszcze poczekać ale widać Tobie się spieszy gdzieś :)

Użytkownik SWIREQ edytował ten post 12 listopada 2008 - 05:03

  • 0
ppOzDraWiaM :)
Dołączona grafika
najlepsza wtopa ReV vs SWIREQ vel Julio Pleksiglas

#31 Snifer

Snifer

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 776 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 12 listopada 2008 - 05:14

byłoby na tak ale takie teksty są dziecinne i też uważam że chcesz na siłę adma mieć wyliczyłeś sobie że jest na Twoja korzyść i się dopominasz o ,,swoje"
nie mam nic do Ciebie ale ten tekst to porażka


Przepraszam za moją nie cierpliwość i za to zdanie, ale gdy je pisałem inaczej brzmiało.


"Najpierw zastanów się, a potem napisz" :)

Użytkownik Snifer edytował ten post 12 listopada 2008 - 05:15

  • 0

#32 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 12 listopada 2008 - 05:25

mam mieszane uczucia :D (nie nie, nie kocham cie ;d) za malo cie widze zebys sie udzielal cos w sprawach waznych. Na serwie poprostu grasz ... ja nawet jak admina nie mialem to upominalem (pozniej mi niekotrzy spamowali o bana dla kogos a ja adma nie mialem ;d) tak wiec graj i sie udzielaj. narazie na NIE. (oczywiscie jak bedziesz na sile wszystkich upominal itd to tez ci to nie pomoze) zglaszaj na admin czacie o wybrykach typkow itd
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#33 SWIREQ

SWIREQ

    KoSimAzaKI

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 989 postów
  • Ską…d:Krzywe Kolano

Napisano 12 listopada 2008 - 05:34

nie musisz przepraszać bynajmniej mnie
H@ niech zdecyduje czy jesteś na tyle wartościowy byś był administratorem
ja nie pamiętam byś mi zawadził pozytywnie jestem nastawiony do Ciebie ale to zdanie było niedojrzałe
ale ludzie na ,,wyższych " stanowiskach palną nie raz głupszą głupotę
proponowałbym odczekanie jeszcze jakiś malusi czas by pokazać że jesteś człowiekiem cierpliwym ;) , jeśli jeden głos miałby przeważyć czy miałbyś zostać administratorem to proszę dodać mnie na +
  • 0
ppOzDraWiaM :)
Dołączona grafika
najlepsza wtopa ReV vs SWIREQ vel Julio Pleksiglas

#34 Masmix

Masmix

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 164 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 12 listopada 2008 - 06:58

Ja aktualnie jestem na nie, zawsze razilo mnie gdy kandydat polemizowal z czyims zdaniem w swoim podaniu. Nie znaczy to, ze jestem na nie przez caly czas, wykazuj sie ;) A za jakis czas bede na TAK. Jest ok, ale to jeszcze "nie to"
  • 0
Disturbed: Indestructible:

"Every broken enemy will know,
That their opponent had to be invincible!
Take a last look around, while you’re alive,
I’m an indestructible master of war!



#35 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 12 listopada 2008 - 07:27

sorka za taki malutki oftop;] ale..

A 17 kończe w marcu jak byś przeczytał tematu od początku to byś wiedział :)


omg ja mam urodziny w styczniu a nie pisze ze mam dwanascie lat i 10 miesiecy.. nie ma czegos takiego jak 16,5 czy 34,5 etc... takie teksty walilem jak mialem 10 lat i chwalilem sie ze mam juz te pare miesiecy a nie tylko 10..

i co do admina wlasnie boje sie ze jak Ty tak wiek podajesz to co bedzie z banami i ich reasonami ;](jak za 2 lata bdsz szedl po dowod to nie mow ze masz 18 lat i pare dni :D )

aha.. i jesli bys mial teraz tego @ nie dostac.. co nie znaczy ze tak ma byc.. to nie pisz podania znowu za miesiac.. bo to jest kolejny przyklad upominania sie o admina.. poczekaj.. jak bedzie potrzeba albo H@ zdecyduja ze juz jestes gotowy to sami do Ciebie napisza;] bo na serwerze dostawaly juz admina osoby ktore w ogole nie skladaly podan ;)
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#36 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 13 listopada 2008 - 08:49

taka luźna uwaga właściwie do wszystkich; nie odpisujemy w każdym temacie od razu bo chcemy najpierw poznać opinie graczy i adminów na dany temat. nie można podjąć decyzji nie mając ku temu wystarczającej ilości danych. mamy kilkunastu adminów oraz sporą ilość graczy "uprzywilejowanych" - sloty, razem jest ich ok 40. spore grono, któremu powinno zależeć na tym co się dzieje z serwerem. skoro płacą na niego powinni się interesować inwestycją.
nie nasza wina, że większość nie chce się wypowiadać, ale musimy im dać czas. kogoś może akurat nie być i potem będzie miał pretensje, że nie mógł się wypowiedzieć.
poza tym jak w temacie jest przytłaczająca większość za lub przeciw to można zdecydować szybciej, ale jak jest równowaga to jest problem. w niektórych sprawach decydujemy wówczas jak nam się podoba osobiście. w przypadku adminów jest inaczej. kandydat musi być zaakceptowany przez tzw. "grono", czyli graczy i innych adminów. będzie musiał z nimi współpracować i jeżeli nie będzie akceptowany to będzie kicha i lepiej dla nas i dla niego, aby adminem nie był.

rację ma will, że trzeba być cierpliwym, zdarzało się, że proponowaliśmy admina osobom, które sie o to nie ubiegały. nie zawsze jednak to się sprawdzało. czasem ktoś brał funkcję bo dawali, a potem jej nie wypełniał, bo w zasadzie nie miał na to ochoty. dlatego jest na forum miejsce do podań, żeby się zgłaszali ci co chcą.
nie wszyscy moga być adminami i nawet jeżeli w tej chwili nie dostaną funkcji, podania nie giną. jezeli pozostają z nami to kiedyś sięgniemy do podań ponownie jak serwer będzie potrzebował....
  • 0

#37 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 15 listopada 2008 - 02:32

nie, nie wydaje mi sie, zebys sie nadawal :D kulturka, wszysciutko gites.
  • 0

#38 ShataN

ShataN

    Kapitan

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 334 postów
  • Skype:mr__diablo
  • Ską…d:Białystok

Napisano 17 listopada 2008 - 10:10

Snifer nadaje sie na admina bardziej niz nie ktore osoby ktorych tu nie wymienie z imienia i nazwiska a ktore sie jego czepiaja... Ja jestem na tak.
@ Will do mnie tez bys tak dojechal?;> dla Twojej informacji jestem mlodszy od Snifera a jednak do mnie buntow nie miales zadnych o wiek przynajmniej tego publicznie nie wyglaszales... Nie potrzebne sa te Wasze najazdy. Po co to komu?;> Brakuje Wam klotni jakis paskudnych spraw?

Użytkownik ShataN edytował ten post 17 listopada 2008 - 05:20

  • 0

#39 Bonz

Bonz

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 78 postów

Napisano 18 listopada 2008 - 03:14

Kultura dobra da sie pogadac calkiem w porządku. Ogolnie nie mam zastrzezen pare bylo oczywiscie wpadek jak zreszta kazdy ma (jest to nieuniknione) jeśli moj głos bedzie decydujacy to tak
  • 0
Dołączona grafika

#40 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 23 listopada 2008 - 07:56

Panowie cos z tym trzeba zrobic.

Pisalem wyzej no ale ...

Wg. mnie mozna bylo by go na probe wziasc jako #JA i zobaczyc czy sie bedzie sprawdzac, widac gra chlopak sie stara, nie ma jakichs wpadek, spokojny raczej z tego co go kojarze, jedyne co mi zawadza to, ze nie ogarnia zbytnio ( nie chodzi, ze grac nie umiesz, lecz o to, ze zawsze moze byc lepiej ) choc i tak skill nie powinienem zbytnio przyciagac uwagi do admina no ale jednak, ale SnifeR nie jest wcale nieogarniety :) Stara sie a skilla wyrobic sobie mozna. Gdyby gral tak jak bombowiec to inna sprawa ale on takiego poziomu gry jak on z pewnoscia nie prezentuje, wiec mozna by bylo sprubowac :)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0