Skocz do zawartości


Zdjęcie

MaCho


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 MaCho

MaCho

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 180 postów
  • Ską…d:Bytom

Napisano 22 listopada 2008 - 04:15

* Nicki na serwerze: MaCho

* Wiek: 17 z hakiem

* STEAM_ID: STEAM_0:1:12850065

* Kontakt: 8444730

* Czas na serwerze: 125h / eee z 6-7h?

* Link do Psychostats: http://tawerna-cs.or...r=desc#sessions

* Status AMXBANS: w tym momencie clear :), kiedys była mała wpadka z no smoke ale chyba już zaduśćuczyniłem.

* Powód ubiegania się o stanowisko admina: Chciałbym popilnować trochę porządku, bo często jest tak, że w bijam na serwer i nie ma żadnego admina (a dzieja się danteńskie sceny) no i poza tym to często siedze na kompie w późnych godzinach i mógłbym popilnować troszkę kultury.

ofc Składki on.
  • 0
Dołączona grafika
szczelam we fszystkich, a co tam!

#2 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 22 listopada 2008 - 04:22

Nie

Użytkownik bl00keRs edytował ten post 22 listopada 2008 - 04:42

  • 0

#3 Predator

Predator

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 712 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 22 listopada 2008 - 04:45

Na TAK, dużo gra na serwie, zna panujące tu zasady, ostatnio rzeczywiście mało admów gra więc napewno by się przydał :)
  • 0
,,You put water into a cup, it becomes a cup, you put water into a bottle, it becomes a bottle, you put it into a teapot, it becomes a teapot. The water can flow, or it can crash. Be water my friend. :)

#4 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 22 listopada 2008 - 04:57

malo adminow gra? lol5000 ja narazie pozostane neutralny poczekam "co ludzie powiedza" :D
  • 0

ws2xe1.jpg


#5 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 22 listopada 2008 - 05:01

Mmm... cos tu smierdzi.
http://tawerna-cs.or...layer.php?id=28

W ciagu miesiaca byles tylko 4x wiec co ty mozesz wiedziec...

2008-11-17 @ 11:22 - 11:23
2008-11-14 @ 12:45 - 13:06
2008-11-08 @ 18:55 - 19:23
2008-11-08 @ 18:01 - 18:04
2008-11-08 @ 17:26 - 17:27
2008-10-23 @ 13:40 - 13:40
2008-10-23 @ 13:11 - 13:12

Użytkownik bl00keRs edytował ten post 22 listopada 2008 - 05:02

  • 0

#6 MaCho

MaCho

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 180 postów
  • Ską…d:Bytom

Napisano 22 listopada 2008 - 05:11

wczoraj wbiłem bodajze koło 1-2 w nocy na chwile, bo chwili wyszedlem stwierdziwszy iz jest totalna ro***erducha ;-)
  • 0
Dołączona grafika
szczelam we fszystkich, a co tam!

#7 fukacz

fukacz

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 574 postów
  • Ską…d:CZLDZ

Napisano 22 listopada 2008 - 05:36

Wyjde teraz na wredną cholere i "upierdliwego penisa", ale kiedyś to musiało nastąpić

Oczywiście że na NIE

1. Mała zemsta na predatorze, skoro on pisze że tak to ja pisze że na nie. Dlaczego? otóż odkąd jestem administratorem każdy post predatora który był odpowiedzią na jakiś mój post był skierowany we mnie krytycznie. Dlaczego? nie mam zielonego pojęcia. Do tego jestem "upierdliwym penisem" ;]. Wybacz Predator ale kiedyś musiałem sie odegrać ;]

2. Macho ;] wiesz że składając podanie na admina warto mieć przychylnośc adminów u siebie prawda? u mnie tej przychylności nie masz. Dlaczego? prosta sytuacja: teksty do ludzi na serwerze "posuń sie bocie" są nie na miejscu. Niestety nie udowodnie tego bo to było mikro. Druga sprawa ostatnia sytuacja: piszesz do kogoś "ale dostałeś w ryj" na co ja odpisałem "slowa, mogleś zamiast tego napisać w głowe itp". Ty mi odpowiedziałeś że nie chciałeś mnie urazić z taką ironią że to aż na kilometr waliło sarkazmem. Na koniec jak pewno zauważyliście jestem cholernie pamiętliwy i w takich wypadkach takie kandydatury nie przechodzą u mnie, więc jak już wyżej napisałem na NIE

Użytkownik fukacz edytował ten post 22 listopada 2008 - 05:37

  • 0

Dołączona grafika

NEVER GIVE UP!


#8 MaCho

MaCho

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 180 postów
  • Ską…d:Bytom

Napisano 22 listopada 2008 - 05:52

z tym botem był motyw ze koles mnie blokował wcale nie przypadkowo wiec mi nerwy puscily ;-)
no a zeby mu wkoncu zwrocic uwage uzylem bardziej ofensywnego słowa bo nie reagował,
dobra moze niech juz nikt sie nie udziela bo wyjde jeszcze na to ze jestem gorszy niz sie sądzi ;)
  • 0
Dołączona grafika
szczelam we fszystkich, a co tam!

#9 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 22 listopada 2008 - 06:18

Mmm... cos tu smierdzi.
http://tawerna-cs.or...layer.php?id=28

W ciagu miesiaca byles tylko 4x wiec co ty mozesz wiedziec...

2008-11-17 @ 11:22 - 11:23
2008-11-14 @ 12:45 - 13:06
2008-11-08 @ 18:55 - 19:23
2008-11-08 @ 18:01 - 18:04
2008-11-08 @ 17:26 - 17:27
2008-10-23 @ 13:40 - 13:40
2008-10-23 @ 13:11 - 13:12


powiedzial ten ktory na serwie byl 5x w ciagu miesiaca ;]

-------------------------------------------

co do @ dla Macza;] nie gralem zbyt czesto wtedy co on i raczej nie zagram :D ale mysle ze az tak zlym kandydatem jak go przedstawili Fukacz i Blokers to nie jest;] pozatym JA jest po to zeby kogos sprawdzic czy sie nadaje;>;d pozatym robi cos tez dla serwera: film ^^

ja na takie male Za;p
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#10 QK

QK

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 127 postów

Napisano 22 listopada 2008 - 06:27

Dzisiaj niechcący podkreślam niechcący cie blokowałem pod koniec rundy i nie wiedziałem ze szanowny pan macho chce podnieść awp a ty odrazu zacząłeś mnie wyzywać od wieśniaków etc, ;]

Na NIE~ :(
  • 0
(;

#11 MaCho

MaCho

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 180 postów
  • Ską…d:Bytom

Napisano 22 listopada 2008 - 06:38

nie chcacy nie dałes mi cie minac nawet, chcialem postrzelic to przez przypadek zabilem.
  • 0
Dołączona grafika
szczelam we fszystkich, a co tam!

#12 ReV

ReV

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 955 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 22 listopada 2008 - 07:15

ja sie przychylam do wypowiedzi will'a. Macho raczej ogar jest, wpadki kazdemu sie zdarzaja, jakies bluzgi raz za czas. Nie jeden admin nie raz gorsze rzeczy robi niz kandydaci ktorych tutaj krytykuja.

a btw.

im wiecej kandydatów i im wiecej wypowiedzi obecnych @ na ich temat [szczegolnie tych negatywnych] tym bardziej odnosze wrazenie ze tak ich ostro krytykuja bo sie boja konkurencji ;] a moim zdaniem ocena blokera przy kandydaturze macho w ogole nie powinna byc brana pod uwage, bo wszyscy doskonale widzimy, ze sz.p. blokers jedzie po nim dlatego ze sie wzial za film ;]

pzdr
  • 0
Dołączona grafika

ŚWIREQ & rev FTW

Dołączona grafika Dołączona grafika

#13 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 22 listopada 2008 - 07:36

co do @ dla Macza;] nie gralem zbyt czesto wtedy co on i raczej nie zagram :D


wiec opinia jest zbedna :O
  • 0

ws2xe1.jpg


#14 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 22 listopada 2008 - 08:05

- ReV nie badz smieszny, ten film mi i tak zwisa i tak wiemy, ze on nie powstanie nigdy i nawet nie mam zamiaru go sciagac i zasmiecac sobie dysku, MaCho gra zamiast film robic, ktorego sie podjal. Oczywiscie to "jego wlasna inicjatywa zrobienie filmu" no ale jak juz sie czegos podejmuje ktos to powinienem to wykonac. Skad mamy wiedziec, ze z adminem tak samo nie bedzie ?
A dlaczego nie chce ?! Wiekszosc chyba wie, ze za ta podmianke powinienem nie grac tutaj wcale ( moje zdanie, "hax" ) jedynie go uchronilo tez bana na bl za tego no sg, ze ktos celowo ( nie wiem kto ) usunal demko z hltv ...

- will, owszem mialem przerwe miesieczna ale juz wrocilo wszystko do normy.
- fukacz, nie tylko ty te bluzgi widziales/slyszales bo jeszcze nie tak dawno ( poczatek pazdziernika mapa vertigo jakas nie podam dokladnie bo po formacie wszystkie screeny pousuwalem ) ale slowa lecialy niektore, przyklad: kurva zamiast k***a, nie ciagle ale sie wymsykalo no i jak:

tym botem był motyw ze koles mnie blokował wcale nie przypadkowo wiec mi nerwy puscily ;-)


Tutaj nerwy nie maja puszczac.
  • 0

#15 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 22 listopada 2008 - 08:05

mam mieszane uczucia ... chwilowo sie powstrzymam
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#16 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 22 listopada 2008 - 08:15

Co ja moge tu napisać otóź: Ostatnio jak widać nie grałem na serwie z pewnych powodów, wcześniej jak grałem to widziałem cię PAR? razy więc albo rzadko grasz (Lecz to raczej nie możliwe skoro masz 125 h) albo grasz w tych godzinach kiedy mnie nie ma :D Chcę tylko powiedzieć że gdy już będziesz adminem musisz częściej odwiedzać serwer :D

Drugie co do sprawy ze słowami: Odnośnie sytuacji wymienionych wyżej jeżeli chcesz dostać admina takie sytuacje muszą się zakończyć (Chodzi mi o te teksty) bo wiadomo że każdy jest człowiekiem i popełnia błędy a przecież nie można grać na serwie jak w jakimś kołchozie ze strachem że "Uu zaraz mnie skrzyczy bo go zablokowałem" Jeżeli ktoś ci w czymś przeszkodził to trudno to wkońcu tylko gra, a jeżeli naprawdę nie możesz czegoś przeżyć już lepiej to przemilczeć lub wykrzyczeć się bez włączania mikro i świadczyć swoim zachowaniem jak najlepiej :D

Co do nerwów: Jeżeli jest tak jak piszesz z twoimi nerwami to zdecydowanie odradzam ci tej posady gdyż przez nią będzie tylko gorzej :D (Chciałem tu na przykład podać jedna osobę lecz się powstrzymałem :D)

No i kończąc chciałbym powiedzieć że ja nie mówię NIE.Generalnie nie obcowałem z tobą tyle na serwie że mogę jednoznacznie podjąć decyzję, chcę tylko powiedzieć że musisz popracować nad rzeczami które wypisałem wyżej i wtedy wszystko będzie GIT MAJONEZ :D
  • 0

#17 MaCho

MaCho

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 180 postów
  • Ską…d:Bytom

Napisano 22 listopada 2008 - 09:54

- ReV nie badz smieszny, ten film mi i tak zwisa i tak wiemy, ze on nie powstanie nigdy i nawet nie mam zamiaru go sciagac i zasmiecac sobie dysku, MaCho gra zamiast film robic, ktorego sie podjal.

czytaj co piszesz... dziwne zaprzeczenie, film nie powstanie ale będzie dostępny do ściągnięcia wg Ciebie.
Pozdrawiam Pana.
A i co do kultury to weź nie udawaj koleś ważniaka i mógłbyś odpowiedzieć na to jak cie witam na serwerze, bo z twojej strony to juz jest brak wychowania.

Mi tam jakoś super ekstra na tym nie zależy
po 1 chciałem pomóc,
po 2 chciałem wysłuchać co macie do powiedzenia na mój temat.

Użytkownik MaCho edytował ten post 22 listopada 2008 - 09:55

  • 0
Dołączona grafika
szczelam we fszystkich, a co tam!

#18 Predator

Predator

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 712 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 22 listopada 2008 - 10:42

hhahhaha fukacz ale mi doj**ałeś normalnie zaraz zejde na dół z płaczem i zamknę się w sobie ;( Zostane emo przez ciebie beeeeeeee
  • 0
,,You put water into a cup, it becomes a cup, you put water into a bottle, it becomes a bottle, you put it into a teapot, it becomes a teapot. The water can flow, or it can crash. Be water my friend. :)

#19 fukacz

fukacz

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 574 postów
  • Ską…d:CZLDZ

Napisano 22 listopada 2008 - 10:47

kupie Ci żyletke jak chcesz


ale dobrze sie zastanów i zobacz co z0nk dał w extremalnych

jeżeli sie zdecydujesz to leży u mnie w domu pare z polsilvera ;]
  • 0

Dołączona grafika

NEVER GIVE UP!


#20 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 22 listopada 2008 - 10:54

Moi drodzy temat brzmi: Podanie MaCho o Admina a nie wyrzućmy z siebie wszystko co nam leży :D Wiecie OCB mi :D
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0