Skocz do zawartości


Zdjęcie

qkkk


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 QK

QK

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 127 postów

Napisano 06 grudnia 2008 - 01:19

* Nicki na serwerze: qkkk
* Wiek: 17 (18 w styczniu)
* STEAM_ID: 0:0:19803412,0:0:21077465
* Kontakt: 11914616
* Czas na serwerze: 124:08:53 + 13:25:09
* Link do Psychostats: http://tawerna-cs.or...yer.php?id=6210 i http://tawerna-cs.or...er.php?id=14450
* Status AMXBANS: za przeklinanie,od stopera i od FFFF za dyskutowanie z adminem
* Powód ubiegania się o stanowisko admina: Regulamin znam i przestrzegam po za drobnymi wpadkami w przeszłości. Jeżeli uważacie, że jestem odpowiednią osobą na to stanowisko to będę jeżeli nie to nie.
  • 0
(;

#2 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 06 grudnia 2008 - 01:30

Wg mnie lepszy niż Tomi, ban już obgadany dawno temu, ogarnięty, gra tp jak mało kto :]
  • 0
Dołączona grafika

#3 bl1nd

bl1nd

    Prawnik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 06 grudnia 2008 - 02:18

d*pa tam FFFF

tomi > qkkk

na nie

malo Cie widac na serwie, nie znam Cie

jedynym plusem chyba bylo by to ze jestes od czasu do czasu rano

ale kolo 10 juz pojawia sie zastepca szeryfa (czyli mnie) moj osobisty parobek i pucybut pbl ( :* ) i grzecznie pilnuje...
  • 0

palacz ke sera sera: ja nie pije
palacz ke sera sera: juz nigdy
palacz ke sera sera: zmienilem sie


#4 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 06 grudnia 2008 - 02:32

Ja narazie nie mam zdania gdyż niestety nie kojarzę cię i na serwie półki co też nie mogłem cię odnaleźć
  • 0

#5 Bonz

Bonz

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 78 postów

Napisano 06 grudnia 2008 - 03:25

rowniez nie kojarze w ogole....
  • 0
Dołączona grafika

#6 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 06 grudnia 2008 - 03:28

imo po co pisac posta worms jak nie masz zdania ?? wyrobisz to napisz! a tak to sie smieci tylko.

qkkk dobry chlopak piszac to podanie podjal widocznie decyzje o tym ze chce zostac w dywizie cs'a. Mam nadzieje tylko,ze nie przestanie nas odwiedzac na cod'zie. :) To ze go nie widzicie na serwie nie musi byc wcale jego wina? moze was poprostu nie ma jak on jest?? z tego co ma w psychostatach wynika,ze minimum ta 1-2 h dziennie siedzi, biarac pod uwage to,ze z nami jeszcze w coda pogra te 2h to daje lacznie 4 h . Jezeli chcesz byc adminem tawerny tp cs'a to musisz jesio minimum jedna godzinke dolozyc do cs'a, z czym sie wiaże odrzucenie jednej z coda:) Wybor nalezy do ciebie. Jezeli podejmujesz sie czegos to rób to rzetelnie.

Wypowiedz sie czy przylozysz sie do tego . Jeżeli tak to z tego na ile cie juz poznalem Ja bym BY? na TaK.


A i prosze nie wypowiadajcie sie typu: " ja sie wstrzymam","zobacze co inni mysla", "nie mam zdania" bo to żenua sie robi . Człowiek nie małpa zawsze ma swoja opinie. Nie widać go wyraz ja, nie znasz napisz: Jestem na nie, bo nie znam typa tyle.


Tak albo nie = opinia.

Użytkownik plaj edytował ten post 06 grudnia 2008 - 03:29

  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#7 GloSu

GloSu

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Ską…d:WWA

Napisano 06 grudnia 2008 - 03:47

Ja jestem na NIE. Mało gra więc po co mu ten admin ?? Poza tym średnio kojarzę.
  • 0

Dołączona grafika
Dołączona grafika

Dołączona grafika

HardStyle is my way of life !!


#8 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 06 grudnia 2008 - 03:48

To że tak wygląda moja opinia rówież o czymś świadczy...Nie powiem bo gram na serwie dosyć często (I długo jeżeli chodzi o H)i a jakoś go nie widziałem to pierwsze, drugie może i on nawet gra w tym samym momencie co ja lecz również nie wybija się z pośród tłumu (Ani w dobry ani w zły sposób co może oznaczać że mu konkretnie wisi.Dla przykładu nie upomni gracza który używa nietaktownych słów co może iść na jego niekorzyść w podaniu) Czyli moja pierwsza wypowiedź jednak daje mały przekaz np. WYBIJ SI?, POKA? SI? NA SERWIE niech zawszony kutas, hejter i cham w0rms cię zobaczy

@ QK: To co pisałem w nawiasach było tylko przykładem nie wiem czy komuś zwracałeś uwagę czy nie, może to robiłeś lecz grałeś na fejku a ja nie widziałem nicku QK.Chcę tylko powiedzieć że ja cię w żaden sposób nie przekreślam :D

PS.Nabijam posty gdzię się da by uzbierać do 300 :D
  • 0

#9 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 06 grudnia 2008 - 03:50

Worms nie żebym go bronił, ale jak widzi coś nietaktownego to upomina i czasem się weźmie za prowadzenie gry w drużynie, ale wiadomo każdy ma swoją opinię. Przecież nie trzeba mu dać admina dziś czy jutro tylko wziąć go pod lupę przez jakiś okres i już :)
  • 0
Dołączona grafika

#10 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 06 grudnia 2008 - 03:56

Na NIE.
Rozumiem ze to ten qk mjetek ? Gosc zachowywal sie jak ostatni gówniarz, zresztą fajna akcje odwalil na forum ze swoim kolegą quitem. Doktorek to w 100% lepszy kandydat na #JA.
  • 0

#11 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 06 grudnia 2008 - 04:00

FFFF chyba mnie nie zrozumiałeś bo mi właśnie o to chodzi żeby pokazać się: Pomóc drużyne, upomnieć chama :P
  • 0

#12 mentos

mentos

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 541 postów

Napisano 06 grudnia 2008 - 04:18

Na NIE.
Rozumiem ze to ten qk mjetek ? Gosc zachowywal sie jak ostatni gówniarz, zresztą fajna akcje odwalil na forum ze swoim kolegą quitem. Doktorek to w 100% lepszy kandydat na #JA.

do tego jeszcze prowokator ;) pozdro. Na NIE ! Może lepiej na coda? i tak tam więcej gra .

Użytkownik mentos edytował ten post 06 grudnia 2008 - 04:20

  • 0

Pamiętam nie zapomnę nie zapomnę pamiętam
O wszystkich dobrodziejstwach i o wszystkich przekrętach
Co w życiu mnie spotkało a na co jeszcze czekam(...)
Wszędzie po trochu zawsze tam gdzie pożądany
Nie wpycham się jak chamy nie wchodze gdy niechciany
Wole solowe stany przy płytach zajarany (...)
Nie kozaczę jest wj** to nie płaczę(...)

Śmiejesz się? to zgadnij kto się będzie śmiał ostatni!


#13 bJszop

bJszop

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 381 postów
  • Ską…d:Bialystok

Napisano 06 grudnia 2008 - 07:44

Oczywiście ze na NIE !! mało widać cię na serwerze i zero cie znam
  • 0
Bądź dumny jesteś POLAKIEM

#14 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 06 grudnia 2008 - 09:03

Na NIE.
Rozumiem ze to ten qk mjetek ? Gosc zachowywal sie jak ostatni gówniarz, zresztą fajna akcje odwalil na forum ze swoim kolegą quitem. Doktorek to w 100% lepszy kandydat na #JA.


to ze terazniejszy czy tam nawet przeszly kolega quita to odrazu bee etc? :D odkad klita nie ma na forum z qk nie bylo raczej zadnych problemow;] no ale kazdy ma swoje zdanie ;)

Oczywiście ze na NIE !! mało widać cię na serwerze i zero cie znam


Ty rozumiesz samego siebie? co jest w tym takiego Oczywistego!! w tym ze go poprostu nie znasz? ludzie ktorzy maja 50h gry na serwie i skladali podania nie dostawali takiej oceny jak qk ktory ma 120+;] Bodziu Cie poprosil zebys taki mily glos oddal?;] jesli tak to next time pisz to po polsku;)

---------------

co do samego qk to nie na pewno ale wydaje mi sie ze ma juz @ na cod bo cos takiego Owi pisal;] jesli tam sie sprawdza badz sprawdzi jak juz tego @ dostanie to i w cs by sie nadal;]

na TAK
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#15 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 06 grudnia 2008 - 10:27

Boże will powstrzymaj się czasami lol.gif' class='bbc_emoticon' alt=':lol:' />
Miales prosic biszopa o to zeby napisal na nie ? B) Puknij sie w czolo ;)

Ja uzasadniłem swoją wypowiedź i nie chodzi tylko o to, że to quita kolega. Nie pamietasz co robil na serwerze ? Pyskówki, przeklinanie etc ? Jak się mnie czepial jak dostalem admina, a potem mentosa ? Funkcja admina dla takich osób powinna byc ZABRONIONA nawet jak sie poprawi, bo zazwyczaj ludzie zmieniaja swoje zachowanie TYLKO dla tego zeby otrzymac admina.
Zresztą nie rozumiem PO CO sie w ogole wypowiadasz, skoro nie grasz na serwerze. Wchodzisz na forum tylko, żeby komuś dociąć.

PS
Własnie to mnie w Was najbardziej wk***ia. Pop*****one gadki, ze mialem admina po znajomosci bo poznalem Owiego, tak samo teraz, ze mialem prosic biszopa o oddanie jakiegos glosu, bo go znam tyle lat.

Użytkownik Bodziuuuu edytował ten post 06 grudnia 2008 - 10:30

  • 0

#16 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 06 grudnia 2008 - 11:13

to ze terazniejszy czy tam nawet przeszly kolega quita to odrazu bee etc? :D odkad klita nie ma na forum z qk nie bylo raczej zadnych problemow;] no ale kazdy ma swoje zdanie ;)



Boże will powstrzymaj się czasami lol.gif' class='bbc_emoticon' alt=':lol:' />
Miales prosic biszopa o to zeby napisal na nie ? B) Puknij sie w czolo ;)

Ja uzasadniłem swoją wypowiedź i nie chodzi tylko o to, że to quita kolega. Nie pamietasz co robil na serwerze ? Pyskówki, przeklinanie etc ? Jak się mnie czepial jak dostalem admina, a potem mentosa ? Funkcja admina dla takich osób powinna byc ZABRONIONA nawet jak sie poprawi, bo zazwyczaj ludzie zmieniaja swoje zachowanie TYLKO dla tego zeby otrzymac admina.
Zresztą nie rozumiem PO CO sie w ogole wypowiadasz, skoro nie grasz na serwerze. Wchodzisz na forum tylko, żeby komuś dociąć.

PS
Własnie to mnie w Was najbardziej wk***ia. Pop*****one gadki, ze mialem admina po znajomosci bo poznalem Owiego, tak samo teraz, ze mialem prosic biszopa o oddanie jakiegos glosu, bo go znam tyle lat.


co do Biszkopa i proszenie niby Ciebie bylo bardziej odnoszace sie do jego wypowiedzi.. i nei chodzilo mi o to ze Ty go doslownie poprosiles tylko tyle ze kumple z rlly czy tam znajomi i pod wplywem Twojej wypowiedzi napisal to co napisal choc nawet nie wie kto to qk jest ;)

co do tego co robil na serwie to nie wiem;p wiem co na forum odwalal.. i napisalem ze sie ogarnal ostatnio;p a co do tego ze @ po znajomosci.. ja od nikogo z wtedy obecnych @ takiego czegos nie slyszalem wiec to musieli byc jacys mniej znaczacy gracze ;P

sry za OT
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#17 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 07 grudnia 2008 - 12:31

rozdmuchajcie to sobie prywatnie, senior admini do roboty, zamykać, pousuwać, bo to przecież chore jest.

Bodziu bardzo Cie szanuję, ale winny się tłumaczy, także daj sobie na wstrzymanie i nie staraj się udowodnić komuś jak było. KMWTW

Użytkownik FFFF edytował ten post 07 grudnia 2008 - 12:33

  • 0
Dołączona grafika

#18 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 10 grudnia 2008 - 11:36

na coda z miejsca dalbym admina, w zasadzie zadecydowalem ze dam, ale cos qkkk sie nie zglassza. Na cs nie wiem.

Takze pamietam to co wyczynial jednego dnia z quitem. Ale nawet jezeli wtedy zrobil zle to zdazyl juz sobie to odpracowac. Chociazby wlasnie na Cod.
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#19 bl1nd

bl1nd

    Prawnik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 11 grudnia 2008 - 12:47

cod codem cs csem...

na coda dostal na cs nie dostanie
  • 0

palacz ke sera sera: ja nie pije
palacz ke sera sera: juz nigdy
palacz ke sera sera: zmienilem sie


#20 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 15 grudnia 2008 - 09:40

przewaga opinii negatywnych
/zamykam
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0