Skocz do zawartości


Zdjęcie

Temat o myszce numer 12498729534231


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#1 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 14 grudnia 2008 - 06:27

A więc. jako ze mam wiekszy przypływ kasy ostatnio to chce sobei sprawic prezent na świeta ;)

Pomyslałem o myszce. Zwlaszcza ze ostatnio młodszy (ShataN) dostal od nas Death Addera na urodziny, więc jakos mi sie tez zapragnęło

I teraz taka bardzo prosta kwestia. na codzien używam już ponad 2 lata myszki Logitecha Rx1000 (laserówka)
Spisuje sie bardzo dobrze jeżeli chodzi o grę, także o pracę w photoshopie której na codzien mam dość dużo.

No i pytanie do was. Czy warto w zasadzie się przesiadać z tego logitecha na coś lepszego? Niby w codzie mi idzie całkiem zgrabnie. I sam dobrze widzę ze 80% moich zdechnieć jest dlatego że nie widziałem, zepsułem, zlamiłem. Jedynie ok 1/5 moich smierci jest spowodowana tym, że nie trafilem. Więc nagle ze mnie super skillora to nie zrobi, bo to nie od myszki zależy.

Rozważam w zasadzie tylko myszki Razera, więc tez dumam czy wystarczy w zupelnosci taki DA, czy moze rzucac sie na takiego Lachesis? W zasadzie wydaje mi się, że to nie myszka robi gracza, więc różnicy nie będzie, ale jak juz raz wydaję kasę to chce to zrobić dobrze.

Dodatkowo to sie ma nadawac do pracy (nie tylko gry) zwłaszcza ze czesto dziubię projekty dośc bogate w detale...
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#2 Bubasek

Bubasek

    MMK - Moja Mała Kluska

  • Kluska
  • PipPipPipPipPipPip
  • 760 postów
  • Ską…d:B-stok

Napisano 14 grudnia 2008 - 06:28

prosiak taki co mówi że nie wie co chce na święta
a jak już wie to ja mam co innego...
znaczy mikołaj
oooo ! :girl_mad:
  • 0

:heart:


#3 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 14 grudnia 2008 - 06:36

Jak chcesz koniecznie razera do bierz DA, ale ja osobiscie polecam IE 3.0. Myszka moze troche gorzej wykonana, ale nic nie zastąpi 9k fpsów.
  • 0

#4 se lamie se

se lamie se

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 084 postów
  • Ską…d:Czechowice-Dziedzice

Napisano 14 grudnia 2008 - 06:41

ale do niej trzeba miec duza lape wiec w bardziej precyzyjnych zabawach jak w photoshopie moze byc ciezko :P tak mi sie wydaje przynajmniej :)
  • 0

Dołączona grafika

#5 Masmix

Masmix

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 164 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 14 grudnia 2008 - 06:42

Wydaje mi sie, ze Owi ma duza lape :D A co do myszki- wez moze pozycz od Shatana DA i zobacz czy Ci pasuje. Jak Ci dobrze z ta aktualna myszka to nie widze sensu zmieniac na sile. Od siebie polece juz wspomnianego DA/IE3, moze te mychy z seri ikari?
  • 0
Disturbed: Indestructible:

"Every broken enemy will know,
That their opponent had to be invincible!
Take a last look around, while you’re alive,
I’m an indestructible master of war!



#6 KoNiO

KoNiO

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 028 postów
  • Ską…d:Gorny Sląsk

Napisano 14 grudnia 2008 - 06:42

więc różnicy nie będzie, ale jak juz raz wydaję kasę to chce to zrobić dobrze.


hmm to tak samo jak ja jak kupuje to raz a dobrze a nie badziewie

sam uzywam juz 2 rok razera diamoundback profil ma taki bardziej plaski rozplaszczony ale szybko sie przyzwyczailem kazdy inny razer jest podobny do poprzedniego tylko lepsze parametry maja ja innej myszki od czasu kiedy kupilem tego razera nie zmienie chyba ze na innego razera ale to jak sie ten zepsuje
w ogole bardzo polecam ci kazdego razera gwarantuje nie bedziesz zalowal
  • 0
Dołączona grafika


Dołączona grafika


AVEEE

#7 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 14 grudnia 2008 - 06:50

Owi z tego co się orientuje, to u nas na Upalnej w InfoSofcie, jest teraz promocja na DA zreszta cena Da i ie 3.0 jest do siebie zblizona roznica 10zl, bo teraz DA jest tansze i chyba rzucają dodatkowo jakąs podkładke xraypada
  • 0

#8 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 14 grudnia 2008 - 06:54

Eee...A ja mam grejt question ShataN to twój brat :D ?
  • 0

#9 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 14 grudnia 2008 - 06:54

Tam wlasnie kupowalem tego DA Mateuszowi bo to moze z kilometr max ode mnie i maja zajebiste ceny na takie akcesoria
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#10 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 14 grudnia 2008 - 07:00

No to nic Ci nie zostaje, jak tam zajechać, obadać ceny i wybrać. Maja chyba swoja strone interentowa Infosoft w googlach i 1 strona.
  • 0

#11 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 14 grudnia 2008 - 07:05

Eee...A ja mam grejt question ShataN to twój brat :D ?

Ta rodzony. najmlodszy.

Jest jeszcze jeden, co sie tu na forum zarejestrował, średni, ale on w Soldata tłucze albo czasem ze mna w coda
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#12 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 14 grudnia 2008 - 07:16

Aha, Soldat kozak gra :D Ale teraz bez offtopu :D
Ja też mam kilka pytań jeśli można: która z tych myszek jest lepsza jeżeli chodzi o innowacyjność :D

Razer DeathAdder czy Lachesis ? Ja aktualnie gram na jakimś kapciu z cafe za 14 zł więc w związku z tym mam jeszcze jedno pytanko czy odczuwa się dużą (w sensie pozywywną) zmianę gdy przejdzie się z takiego 14 złotowego bubla na coś w/w ?
  • 0

#13 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 14 grudnia 2008 - 07:19

Tak na pewno roznice odczujesz. Na pewno to tez z Ciebei ultra pro hajta nie zrobi, le bedzie dobry wstep.

Stymże w mojej sytuacji jak moja mycha 2 lata temu stała okolo 75zł to nie była takim najsłabszym kapciem i sam nie moge sie zdecydowac. roznica na pewno bedzie, tylko czy warta pieniędzy.
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#14 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 14 grudnia 2008 - 07:45

A o jakiej cenie mowa ?
  • 0

#15 mentos

mentos

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 541 postów

Napisano 14 grudnia 2008 - 08:00

Ja polecam ci Razer DeathAdder i steelseries QcK+ . Przetestowane prze zemnie i przez stopera bo pamiętam że stoper sam mi to polecił . Naprawdę poczułem dużą bardzo dużą różnicę w grze i nie tylko .

Użytkownik mentos edytował ten post 14 grudnia 2008 - 08:01

  • 0

Pamiętam nie zapomnę nie zapomnę pamiętam
O wszystkich dobrodziejstwach i o wszystkich przekrętach
Co w życiu mnie spotkało a na co jeszcze czekam(...)
Wszędzie po trochu zawsze tam gdzie pożądany
Nie wpycham się jak chamy nie wchodze gdy niechciany
Wole solowe stany przy płytach zajarany (...)
Nie kozaczę jest wj** to nie płaczę(...)

Śmiejesz się? to zgadnij kto się będzie śmiał ostatni!


#16 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 14 grudnia 2008 - 08:05

Najwazniejsze to czy kształt i wielkość ci odpowiada (oczywiscie nie pod wzgledem wygladu tylko wygody. Mi np sie zle gra na profilowanych myszkach wiec moze sobie to byc super nowosc zachwalana przez wszystkich, moze miec 10k fpsow, milion dpi a i tak złamanej złotowki bym na nia nie wydal). Poza tym na myszkach jest coraz wiecej przyciskow i czasami sa one w takich miejscach że sie je niechcaco naciska albo wogole jest je niewygodnie naciskac. Np w moim razerze DB mam 2 przyciski pod kciukiem (wygodne i przydatne) i 2 ktore są obok małego palca i ktore moga byc wygodne dla kogos z trendowatym, powykrecanym palcem (dla mnie niepotrzebne i tylko przeszkadzaly jak podczas gry niechcaco wcisnalem). Poza tym czytalem że przy wysokim dpi w myszkach (>2k) celuje sie duzo gorzej. http://www.komputers...61023/pdf/2.pdf Jeżeli obecna myszka dziala dobrze, jest wygodna i nie zacina sie przy szybkich ruchach to nie wiem czy oplaca sie kupowac nową. btw jak kupilem razera to przez pare dni na niego kląłem bo nie moglem sie do nowej myszki przezwyczaic i czasami jeszcze zmienialem na stara poczciwa kulkową myszke :D Wiec jak kupisz nowa myszke i bedziesz lamił jak np Kurnik albo gorzej to sie nie zdziw ^^
  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#17 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 14 grudnia 2008 - 08:05

Ja osobiście ie 3.0 polecam, świetna precyzja, przyzwoicie wykonana, cena też w miare. Naprawdę warto.
Grałem na DB, DA, mx518 ale IE najlepsze z tych wszystkich.
  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika

#18 KoNiO

KoNiO

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 028 postów
  • Ską…d:Gorny Sląsk

Napisano 14 grudnia 2008 - 08:18

scar polecasz to co masz jak wiekszosc a grales ile na tych myszkac godzine gwie czy miesiac bo przez godzine sie nie przyzwyczailes najbardziej sceptycznie mowi ulti i pochwalam ta wypowiedz
  • 0
Dołączona grafika


Dołączona grafika


AVEEE

#19 Masmix

Masmix

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 164 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 14 grudnia 2008 - 08:48

Koniu, ultas stwierdza, ze nie lubi profilowanych myszek. Sam gralem pol roku na razerze copperheadzie (mysz taka prosta, bez profilowania) i mi sie nie podobalo, wiec to zalezy od preferencji.
  • 0
Disturbed: Indestructible:

"Every broken enemy will know,
That their opponent had to be invincible!
Take a last look around, while you’re alive,
I’m an indestructible master of war!



#20 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 14 grudnia 2008 - 09:03

Oj konjo, a ty zachwycasz się nad tymi razerami i nie dochodzi do Ciebie, że sa lepsze myszki i np Ty tez nie grales ani na DA ani ie 3.0. B) Najlepiej Owi zajedziesz do sklepu, wezmiesz obie myszki w lape, zobaczysz ktora Ci bardziej odpowiada i tyle. Smiesza mnie te liczby w dpi, ze o tam zmieniasz przyciskiem na 1.5k, a po cholere to komu. Najwazniejsze sa fpsy, a nie jakies z d*py dpi w razerach B)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0