Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ponownie JUST =)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
30 odpowiedzi w tym temacie

#1 Just Skill =)

Just Skill =)

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 38 postów
  • Ską…d:łódź

Napisano 20 grudnia 2008 - 11:48

Nicki na serwerze: Just Skill =), Poczatkujacy =)
~ Wiek: 19
~ STEAM_ID: gdzies tam jest
~ Kontakt: 5903204
~ Czas na serwerze: 80:24:26
[b] ~ Link do Psychostats: http://tawerna-cs.or...er.php?id=11796
~ Status AMXBANS: 0
~ Powód ubiegania się o stanowisko admina: Witam często gram na serwerze Tawerny(wchodze tam 4 razy dziennie rano po poludniu i wieczorami do poznej nocy) . Czasami graja podejrzane Typki. Lecz przeważnie chodzi o kulturę, lub brak znajomosci z zasadami TAWERNA TP 3/4 dzieci z rana lub wieczorem to dzieci ffa. Moj staż w cs-a 7 lat. Miałem admina na 5 serwerach publicznych.8 prywatnych. bylem tez adminem przez pol roku co do sprawdzania cheaterow. (po prostu patrzyłem demka bądź nagrywałem osądzałem ludzi wywalałem banowałem itp.) Liczę na pozytywne rozpatrzenie. Duzo osob kojarzy mnie z tego serwera mam nadzieje ze nie robie zlego wrazenia :);p

Pozdrawiam i czekam na wasze opinie
  • 0
Dołączona grafika

#2 Masmix

Masmix

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 164 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 20 grudnia 2008 - 11:54

Nie znam Cie, bo nie gram, ale co moge zauwazyc na + i na -

+

Podanie napisane w normalny rzeczowy sposob, bez ortow.
Masz doswiadczenie.
Wiek.
Jestes na serwerze o wielu porach.
"Czysty" amxbans
-
3 posty- to nie jest najwazniejsze ale jakis - musi byc :D Nie chodzi tutaj o nabijanie postow jak cos.

Ciezko mi sie wypowiedziec na temat Twojej kandydatury, ale jestem na TAK, chyba ze wiekszosc zadecyduje inaczej.

EDIT:

Posty to maly - jak juz wspomnialem.

Użytkownik Masmix edytował ten post 21 grudnia 2008 - 12:20

  • 0
Disturbed: Indestructible:

"Every broken enemy will know,
That their opponent had to be invincible!
Take a last look around, while you’re alive,
I’m an indestructible master of war!



#3 Just Skill =)

Just Skill =)

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 38 postów
  • Ską…d:łódź

Napisano 21 grudnia 2008 - 12:01

Nie znam Cie, bo nie gram, ale co moge zauwazyc na + i na -

+

Podanie napisane w normalny rzeczowy sposob, bez ortow.
Masz doswiadczenie.
Wiek.
Jestes na serwerze o wielu porach.
"Czysty" amxbans
-
3 posty- to nie jest najwazniejsze ale jakis - musi byc :D Nie chodzi tutaj o nabijanie postow jak cos.

Ciezko mi sie wypowiedziec na temat Twojej kandydatury, ale jestem na TAK, chyba ze wiekszosc zadecyduje inaczej.



co do postow nie mam czasu pisac bo ciagle gram hehe ale to mozna zawsze zeminic jesli to taki duzy problem :)

pozatym jak ktos potrzebuje pomocy moze psiac na pw :) w sprawach zwiazanymi z csem zawsze moge pomoc ;d
  • 0
Dołączona grafika

#4 mentos

mentos

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 541 postów

Napisano 21 grudnia 2008 - 12:07

A ja se na tak , gra często nawet bardzo często , ogarnięty , nie słyszałem żeby sie ktoś skarżył na niego , gra tp . Ogólnie dobry chłopak jest.
  • 0

Pamiętam nie zapomnę nie zapomnę pamiętam
O wszystkich dobrodziejstwach i o wszystkich przekrętach
Co w życiu mnie spotkało a na co jeszcze czekam(...)
Wszędzie po trochu zawsze tam gdzie pożądany
Nie wpycham się jak chamy nie wchodze gdy niechciany
Wole solowe stany przy płytach zajarany (...)
Nie kozaczę jest wj** to nie płaczę(...)

Śmiejesz się? to zgadnij kto się będzie śmiał ostatni!


#5 Snifer

Snifer

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 776 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 21 grudnia 2008 - 12:33

Jak mi wiadomo, żeby być adminem trzeba mieć 200 godzin przegranych i się na forum udzielać, coś tego u ciebie nie widać.

Użytkownik Snifer edytował ten post 21 grudnia 2008 - 12:33

  • 0

#6 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 21 grudnia 2008 - 12:37

jo i najlepiej jesio bilet do honolulu. Przyjdzie i na niego czas . Ja podobnie jak Masmixus:) TAK( + wielki za pory jakie gra bo chociaz palacz rano okupuje serw to wszyscy wiedza jak to potrafi wygladac) :D
  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#7 Just Skill =)

Just Skill =)

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 38 postów
  • Ską…d:łódź

Napisano 21 grudnia 2008 - 12:46

Drogi Sniferze widzisz mówisz mi 200 godzin potrzeba :)

tylko ze ja wchodzę o 8 rano na serwer(często nawet pierwszy i czekam na ludzi) gram 2 godz wracam o 14-15 wchodzę na serw kończę o 17 potem wchodzę o 20-21 i gram praktycznie do końca :)

Ty może masz 200godzin wygrane, lecz różnica jak widzisz miedzy nami jest taka, że Ty je wygrałeś w pół roku,
a ja je wygram w miesiąc.

Poza tym dziwi mnie czemu ludzie na tawernie nie graja w nocy dosłownie pusty serw i nikt nie gra :(:((: szkoda nie ma z kim grac muszę szukać wtedy zagranicznych serwów niestety.


A TO NA POPRAWIENIE WSZYSTKIM HUMORU I NIECH KAZDY WIE ZE ZYJE W PIEKNYM KRAJU :D

http://pl.youtube.co...h?v=ZhiJ0eZWiOA
  • 0
Dołączona grafika

#8 Maxver

Maxver

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 21 grudnia 2008 - 01:58

Ty może masz 200godzin wygrane, lecz różnica jak widzisz miedzy nami jest taka, że Ty je wygrałeś w pół roku,
a ja je wygram w miesiąc.

Poza tym dziwi mnie czemu ludzie na tawernie nie graja w nocy dosłownie pusty serw i nikt nie gra :(:((: szkoda nie ma z kim grac muszę szukać wtedy zagranicznych serwów niestety.


1.jeśli snifer mówi prawde ze potrzeba 200h to zapraszamy za 119 ugranych godzin na serverze :D
2. widać gracze TAWERNY nie są noł lajfami i nie siedza na serverze 24h/7 i lubią pospać btw ide spać dobranoc :rolleyes:
  • 0
http://tawerna-cs.or...yer.php?id=7866

Dołączona grafika

Dołączona grafika
@UP kliknij na obrazek aby wejść na moj profil Steam.

#9 Snifer

Snifer

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 776 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 21 grudnia 2008 - 08:26

Człowieku, podałem ci tylko 2 rzeczy, które admin powinien spełniać, a ty wychodzisz z założeniem, że jak ja cie, niby skrytykowałem, to ty musisz mnie.Mogłeś sobie darować pisanie moim temacie, tych rzeczy.

Jeśli składasz podanie musisz uświadomić sobie i liczyć się z każdą wypowiedzią nawet z tą negatywna ;)
  • 0

#10 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 21 grudnia 2008 - 09:42

grasz za którko, raczej nie. Twoje podanie bardzo spoko napisane, ale pograj więcej, żeby każdy mógłbyć w pełni przekonany. Admin nie ucieknie Ci spokojnie, można poczekać aż chociaż nabijesz te 130 h i wtedy ponownie ubiegaj się o stanowisko, choć nie mam nic do Ciebie to sprawa podobna jak do Snifera, Trisa, Tomiego. Pozdroo :)
  • 0
Dołączona grafika

#11 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 21 grudnia 2008 - 10:05

Kto glosuje na TAK to albo jest glupi (sorry), albo slepy i gluchy. 100% NA NIE !
Ten gosc to totalne nie porozumienie. Durne pod teksty, co chwile JAPA, LOU, JESTES SMIESZNY, CO TY ROBISZ itp. Ostatnio nawet mowilem dla kornika, zeby zrobil z nim porzadek, to mnie Just skill wysmial ze mu nikt nic nie zrobi.
2 sprawa gra TP. Co to za admin, ktory robi rekonekty, zeby byc po lepszewj stronie ? Komedia na aztecu uciekal z TT do CT, potem na vertigo wyrzucilo go do tt, to tez rekonekty do bolu aby do ct.
Tak wiec drogi kolego, w dupe wsadz sobie ten twoj wiek i te 19 lat, bo zachowujesz sie jakbys mial 9 mniej.

Jak juz tak bardzo potrzebujecie adminow, to plaj, snifer od biedy doktorek to w 110% lepsi kandydaci jak ten just skill.
Teraz tylko czekac az gosc zacznie sie tlumaczyc.
  • 0

#12 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 21 grudnia 2008 - 10:40

Masmix dziwi mnie, że wypowiadasz sie nie znając gościa z serwera tylko patrząc przez pryzmat podania i forum.. Mentos wg mnie dobrych chłopaków jest dużo, ale nie każdy zasługuje (bynajmniej nie w tym momencie) na posadkę @. Bodziu ma troche racji, just czasem mięsem tam rzuci, także może za jakiś czas się utemperuje i rozpatrzymy go ponownie :)
  • 0
Dołączona grafika

#13 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 21 grudnia 2008 - 10:41

Kto glosuje na TAK to albo jest glupi (sorry), albo slepy i gluchy. 100% NA NIE !
Ten gosc to totalne nie porozumienie. Durne pod teksty, co chwile JAPA, LOU, JESTES SMIESZNY, CO TY ROBISZ itp. Ostatnio nawet mowilem dla kornika, zeby zrobil z nim porzadek, to mnie Just skill wysmial ze mu nikt nic nie zrobi.
2 sprawa gra TP. Co to za admin, ktory robi rekonekty, zeby byc po lepszewj stronie ? Komedia na aztecu uciekal z TT do CT, potem na vertigo wyrzucilo go do tt, to tez rekonekty do bolu aby do ct.
Tak wiec drogi kolego, w dupe wsadz sobie ten twoj wiek i te 19 lat, bo zachowujesz sie jakbys mial 9 mniej.

Jak juz tak bardzo potrzebujecie adminow, to plaj, snifer od biedy doktorek to w 110% lepsi kandydaci jak ten just skill.
Teraz tylko czekac az gosc zacznie sie tlumaczyc.



slyszalem o tych twoich tekstach ... ale jak wbilem na serwer to odrazu zamilkles...

jak tylko jestem na serwie to milczysz i hmmmm podlizujesz sie ?

ogarnij slownictwo , kulture i zmien zachowanie na doroslejsze wtedy pogadamy...
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#14 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 21 grudnia 2008 - 10:51

Chyba tylko przy Tobie, Kornik, bywa milczący, jak ja jestem to ciągle nawija i często wysmiewa innych ;/. Ogarnij słownictwo, pogadaj z nami na forum, pograj na servie. Tylko nie zrażaj się do nas, po tym co Ci teraz napiszemy :).












PROSTO.
  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#15 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 21 grudnia 2008 - 11:03

no to pora na mnie:D od 1 podania moze raz lub 2 razy zdarzylo mu sie cos przeskrobac, ale jak widac bana nie dostal wiec luz... fakt ma malo godzin, nie udziela sie na forum:X gwarantuje wam, ze chlopak nie bedzie sie pieprzyl z graczami ffa (to na plus:D)
nawet jak bede na "tak" to i tak nic nie zmieni bo wiekszosc powie zebys poczekal...
  • 0

ws2xe1.jpg


#16 mentos

mentos

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 541 postów

Napisano 21 grudnia 2008 - 11:18

Kto glosuje na TAK to albo jest glupi (sorry), albo slepy i gluchy. 100% NA NIE !
Ten gosc to totalne nie porozumienie. Durne pod teksty, co chwile JAPA, LOU, JESTES SMIESZNY, CO TY ROBISZ itp. Ostatnio nawet mowilem dla kornika, zeby zrobil z nim porzadek, to mnie Just skill wysmial ze mu nikt nic nie zrobi.
2 sprawa gra TP. Co to za admin, ktory robi rekonekty, zeby byc po lepszewj stronie ? Komedia na aztecu uciekal z TT do CT, potem na vertigo wyrzucilo go do tt, to tez rekonekty do bolu aby do ct.
Tak wiec drogi kolego, w dupe wsadz sobie ten twoj wiek i te 19 lat, bo zachowujesz sie jakbys mial 9 mniej.

Jak juz tak bardzo potrzebujecie adminow, to plaj, snifer od biedy doktorek to w 110% lepsi kandydaci jak ten just skill.
Teraz tylko czekac az gosc zacznie sie tlumaczyc.


No soryy ale ja go nie znałem z takiej strony , grałem z nim kilka razy i nic nie słyszałem , może przez to że nie gram nocami wtedy kiedy on gra . I nadal podtrzymuję swoją 1 wypowiedź , mi on nie kojarzy się źle , a wam nie wiem co zrobił . Co prawda to prawda trochę godzin więcej by się przydało , ale jeśli będzie grał tyle co dotychczas to nabije to 200 godzin przez same święta ....
no chyba że to co powiedział kornik w drugiej linijce swojej wypowiedzi ;(

Użytkownik mentos edytował ten post 21 grudnia 2008 - 11:21

  • 0

Pamiętam nie zapomnę nie zapomnę pamiętam
O wszystkich dobrodziejstwach i o wszystkich przekrętach
Co w życiu mnie spotkało a na co jeszcze czekam(...)
Wszędzie po trochu zawsze tam gdzie pożądany
Nie wpycham się jak chamy nie wchodze gdy niechciany
Wole solowe stany przy płytach zajarany (...)
Nie kozaczę jest wj** to nie płaczę(...)

Śmiejesz się? to zgadnij kto się będzie śmiał ostatni!


#17 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 21 grudnia 2008 - 11:25

Ale co wy sie tych godzin uczepiliscie. TO nie maja byc same w sobie 200 godzin. Nie sztuka jest wbic 200 godzin w miesiac jak on pisze. Chodzi o to, zeby ludzie go poznali itp wiec durnotą jest dawanie admina dla typa ktory tu gra miesiac czasu a na dodatek nie potrafi sie zachowac, polowa go nie zna. Kiedys na admina trzeba bylo troche wiecej sie chyba postarac.
  • 0

#18 blEEE

blEEE

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 150 postów

Napisano 21 grudnia 2008 - 11:25

Jak na moje to jesteś z nami trochę zbyt krotko. No i kolejna sprawa te Twoje glupie komentarze "zalowce, lou,bot, naucz sie grac" a gdy Cie upominam to płaczesz, ze Cie nie lubie od poczatku i ze na Ciebie najeżdżam :O.Gdybyś ogarnął słownictwo i troszkę jeszcze pograł mógłbym być na tak.
  • 0
Dołączona grafika

#19 ZcV

ZcV

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 217 postów
  • Ską…d:Mońki

Napisano 21 grudnia 2008 - 11:30

Ja jestem na Tak czesto gra, ale mało udziela sie na forum ;/
  • 0
Dołączona grafika

#20 czapka style

czapka style

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 398 postów
  • Ską…d:Kalisz

Napisano 21 grudnia 2008 - 02:02

wy z tym udzielaniem sie na forum i z tymi godzinami;/ co z tego ze bedzie pisal posty i gral non stop jesli ludzie go nie popieraja. (nie przechwalalm sie ale tlumacze!) mnie Owi poprosil sam o to czy nie dolaczylbym do grona adminow czyli zostalem zauwazony i jakby nie bylo jakis szacunek i poparcie ze strony graczy mam. Wiec tu nie chodzi o nabicie godzin w miesiac tak jak chcesz to osciagnac bo snifer dobrze Ci napisal, druga sprawa jesli ludzie(szczegolnie admini) kojarza Cie ze slow lou bot itp no to musisz sie poprawic. Ja Cie kojarze na + z serva innym podpadles wiec zdania podzielone, wrzuc na los, daj se powietrza w beret i za jakis czas wroc spowrotem.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0