Skocz do zawartości


Zdjęcie

zz


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 bRzoza

bRzoza

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 93 postów
  • Ską…d:Ruda Śląska

Napisano 22 stycznia 2009 - 12:23

Data zdarzenia: 22.01.09
Nick podejrzanego: zz
STEAMID: http://img48.imagesh...age=czitoo6.jpg
Ewentualny rodzaj czitu: multihack
Kto złapał: bRzoza
Link do dema: bedzie jak dadza
Link do screena/profil gracza: nie ma w psycho?
Czasy i opis podejrzanych akcji:

Wszedłem na serwer okolo 10:30. Około 11:30 może wczesniej wszedl ten typek zz gral polowe mapy inferno i juz mial info troche od boga no ale mniejsza z tym. Mapa de_train tutaj trzeba obejrzec samemu typ strzela z usp tak jak z mp5

jesli bedzie ktos mial czas prosilbym o obejrzenie z wh:) dema beda jak ktos pobierze z HLTV

prosilbym o demko z de_inferno i de_train okolo godziny 11:30

Użytkownik bRzoza edytował ten post 22 stycznia 2009 - 12:51

  • 0

#2 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 22 stycznia 2009 - 01:12

Dobra robota Brzoza :]

Użytkownik pale bo lubie edytował ten post 20 lutego 2010 - 09:13

  • 0
Dołączona grafika

#3 bRzoza

bRzoza

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 93 postów
  • Ską…d:Ruda Śląska

Napisano 22 stycznia 2009 - 02:16

prosilbym kogos z wh o obejrzenie dema:) bardziej zalezy mi na trainie;] wlasnie ogladam traina i musze powiedziec ze koles na poczatku lami lecz pozniej staje na chwile i odpala to co ma;] niestety ja nie mam wh...

19:58 koles skanuje gore malej drabinki i po chwili celownik przeskakuje mu na glowe jednego z tt jak powoli wchodzi srodkiem dziwne czyzby aim?

20:06 znowu skanuje srodek po zabiciu tt i znow celownik leci mu gdzies na glowe TT ...

20:32 tutaj wbija pod wagonami na zamknietym a za chwile znow celownik szybko przezuca na drugiego tym razem na klate...

21:56 wyjmuje usp i zaczyna strzelac:> az tak szybko mozna ?

23:35 tutaj najlepsza akcja;] wyrzuca 2 fleshe rzuca smoga ale przed rzuceniem smoga chyba wie ze ct wlasnie idzie srodkiem tutaj moze byc 16bit aczkolwiek zabija kolesia HAJT 100%PRO

25:10 tutaj bedzie potrzeba obejrzenia z wh koles ewidentnie czeka na kolesia z CT wyczekuje wyczekuje az w pewnym momencie strzela lecz nie trafia

26:36 wyczekuje pod pociagiem na otwartym kolesia z eski czeka czeka bo wie ze zaraz tam wyjdzie koles z CT i ded

nie wiem niech ktos z wh obejrzy te demko bo moze sie tutaj cos niezgadzac:]
  • 0

#4 piXel

piXel

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 209 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 22 stycznia 2009 - 04:56

Moim zdaniem:

19:58 - czyste
20:06 - czyste i celownik nie "leci mu gdzies na glowe TT ..."
20:32 - czyste - zachowuje sie odpowiednio do tego co widzi, nie namierza TT przez pociągi
21:56 - czyste - "wyjmuje usp i zaczyna strzelac:> az tak szybko mozna ?" - widocznie można ... co za pytanie ... które nie ma nic wspólnego z wh.
23:35 - czyste - ja na swoich 32bitach widziałem CT jak wybiegał, jeszcze przed rzuceniem sg, strzelił bo tam go ostatnio widział i udało mu się go zabić.
25:10 - czyste - czeka, bo tam często ktoś przebiega, gdyby miał wh to by strzelił równo z wbiegnięciem CT, a tutaj widać że miał opóźnienie i nie zdąrzył.
26:36 - czyste - pilnuje drabinki i środka, osłania tych, którzy wbiegają na BS, żeby nie zabił ich nikt wbiegając środkiem.

bRzoza- bardzo dobrze, że umieściłeś na forum podejrzaną Twoim zdaniem osobę, zamiast wyzywać ją od haxów nie mając dowodów, ale moim zdaniem nie trafiłeś. Powiem więcej, że zz gra bardzo ładnie, widać że potrafi się odnaleźć na mapie, ciągle myśli, kombinuje, osłania swoich, stara się coś zrobić. Uważam że wielu z graczy Tawerny mogłoby się od niego czegoś nauczyć, bo na trainie był pretendentem agresywnej gry (chodzi mi o atak) ze strony Terro.
  • 0

#5 bl1nd

bl1nd

    Prawnik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 22 stycznia 2009 - 05:09

w ramach tego co powiedzial pixel (styl gry kolegi zz) : http://www.esl.eu/pl/player/2343974/

to chyba wiele tlumaczy, z ulowem nie ma tu do czynienia... troche gosc gra ;)
  • 0

palacz ke sera sera: ja nie pije
palacz ke sera sera: juz nigdy
palacz ke sera sera: zmienilem sie


#6 bRzoza

bRzoza

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 93 postów
  • Ską…d:Ruda Śląska

Napisano 22 stycznia 2009 - 05:34

no to d*pa:P nie popisalem sie no ale trudno:) mialem podejrzenia wiec napisalem trudno:) co do zwyzywania napewno bym tego nie zrobil:) nie mam dowodow nie wyzywam itp:) chcialem sie upewnic czy wszystko wporzadku:)

Użytkownik bRzoza edytował ten post 22 stycznia 2009 - 05:37

  • 0

#7 mentos

mentos

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 541 postów

Napisano 22 stycznia 2009 - 07:15

19:55 czysto , kolega skanuje standardy.... a reszta to skill
20:06 czystko
20:32 nic nadzwyczajnego nie widziałem , gra na słuch i pewnie jeszcze info od teamu...
21:56 tak jak napisał xXx , czysto
23:35 nic ciekawego , wszystko widać było
25:10 nic tutaj nie widzę ;/
26:36 czyściutko , tak jak pixel pisał , osłania tylko typów wbiegających na bs'a , trochę dziwnie to wyglądało , ale i tak czysto.

Ale zachęcam was do pisania więcej takich tematów , a nie widzicie typa który gra dziwnie ( to można powiedzieć o zz ) ale nie chce się wam iść na forum i napisać tematu .... Brzoza tak trzymaj , więcej takich tematów=czyściejszy serwer :)

/zamykam
  • 0

Pamiętam nie zapomnę nie zapomnę pamiętam
O wszystkich dobrodziejstwach i o wszystkich przekrętach
Co w życiu mnie spotkało a na co jeszcze czekam(...)
Wszędzie po trochu zawsze tam gdzie pożądany
Nie wpycham się jak chamy nie wchodze gdy niechciany
Wole solowe stany przy płytach zajarany (...)
Nie kozaczę jest wj** to nie płaczę(...)

Śmiejesz się? to zgadnij kto się będzie śmiał ostatni!





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1