Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gather


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Snifer

Snifer

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 776 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 28 stycznia 2009 - 11:22

Lekko znudzony grą na publikach, zacząłem sobie grac mixy.Często ludzi tą mówili zdania typu "idę se pograć gathera" "gather jest lepszy od tych całych mixów". Czując się źle, że nie wiem co to gather, zacząłem szukać info na temat niego/tego w sieci, ale nic za bardzo ważnego nie znalazłem ;x I zwracam się do was, aby mi ktoś dobrze wyjaśnił co to jest gather ? jak można go zagrać ? itp itd :)

I ten, bez offtopu, plis ;)
  • 0

#2 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 28 stycznia 2009 - 11:28

gather powstal w esl i jest podobny do mixow tylko ze trzeba miec konto na esl....... jakis typek otwiera taki gather np: 5on5 3on3 2on2 1on1 i wchodzisz do takiego pokoju tam masz wypisane ip serva i np ventrillo......wybierasz sobie druzyne red lub blue :D i gramy....potem jestes oceniany przez graczy po zakonczeniu meczu i dostajesz punkty ktore po uzbieraniu pewnej ilosci daja ci poziom np 0/100 poziom 1, 100/250 poziom 2, 250/370 poziom 3 itd :D
  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#3 mJm

mJm

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 863 postów
  • Ską…d:Kielce

Napisano 29 stycznia 2009 - 01:08

dokładnie tak jak to opisał wodny...ja już rozegrałem 40 gatherów i powiem Ci że nieźle jest czasem pograć takie coś bo gdy pewien koleś nie gra TP to dostaje negatywne oceny po zakończeniu gathera, a przed rozpoczęciem owego gathera widać czy ktoś ma jakieś negatywy i ile jakie komentarze do nich więc admin wyrzuca takich 'noobów' z gathera i gra się tylko z ogarniętymi ludźmi. Całkiem fajne polecam każdemu kto się znudził ciągłą grą na Tawerna TP :P
  • 0
jazda, jazda, jazda, jazda!!...

Dołączona grafika

#4 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 29 stycznia 2009 - 11:25

Zasadniczo FFA śmierdzi kupO, mixy śmierdzą dziećmi które grają 3 dni i piszą hajt elo elo 3 2 0 i w większości przypadków to jest ffa tylko 5on5, a gathery genrelanie nie są złe :)
Co i jak to napisał wody, ale nie ma w tymi nic trudnego wchodzisz na esl'a i po prostu grasz :)
  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika

#5 Snifer

Snifer

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 776 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 29 stycznia 2009 - 11:31

Dobra, skumałem o co kaman :D Dzięki za pomoc ;)

/klose
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1