Skocz do zawartości


Zdjęcie

Puchar Tawerny #2. Wiosna 2009.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
36 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Puchar Tawerny 2 (22 użytkowników oddało głos)

Jaki system przyjmujemy do drugiej edycji Pucharu Tawerny?

  1. 5on5, MR12, składy wybierane samodzielnie, rozgrywki takie jak w MŚ Piłki Ręcznej. (5 głosów [22.73%])

    Procent z głosów: 22.73%

  2. 5on5, MR12, składy wybierane losowo, rozgrywki takie jak w MŚ Piłki Ręcznej. (7 głosów [31.82%])

    Procent z głosów: 31.82%

  3. 3on3, MR12, składy wybierane samodzielnie, rozgrywki takie jak w MŚ Piłki Ręcznej. (2 głosów [9.09%])

    Procent z głosów: 9.09%

  4. 3on3, MR12, składy wybierane losowo, rozgrywki takie jak w MŚ Piłki Ręcznej. (1 głosów [4.55%])

    Procent z głosów: 4.55%

  5. inne.. (propozycje napisz w temacie) (7 głosów [31.82%])

    Procent z głosów: 31.82%

Głosuj

#1 Michał Webber Oszust Rurański

Michał Webber Oszust Rurański

    OSZUST

  • Member
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 02 lutego 2009 - 09:00

Pierwsze koty za płoty, drugie się zbliżają.

Na sam początek dodaję żebym zaraz nie spotkał się z komentarzami typu "tamten turniej się nie skończył, a Wy już o następnym myślicie." i tym podobne, że ten temat zakładam w celu poznania waszych opinii dotyczących pierwszej edycji, propozycji na następną odsłonę, jakie zmiany byście wprowadzili itd.

Jednak głównym tematem niech będzie to, jak chcecie rozgrywać drugą edycję?

Ja osobiście dodaję od siebie następującą propozycję, żeby turniej został rozegrany 5on5, systemem MR12 (na punkty), rozgrywki podobne do tych z MŚ Piłki Ręcznej (przestudiowałem ten system i jest bardzo odpowiedni). Składy gracze wybierają między sobą aby uniknąć najbardziej uciążliwego w pierwszej edycji problemu, czyli braku czasu. W takim układzie kapitan drużyny, który będzie zbierał skład, będzie ponosił odpowiedzialność nad dostępnością i czasem na rozegranie meczy, .. niech tak sobie pozbiera skład, żeby wszyscy mieli czas i byli gotowi do gry.

Doszły do mnie również pytania - "A co z tymi, których nie wezmą do żadnej drużyny?"

Takie osoby napiszą do mnie na GG i każde 5 osób, które napisze będzie dobrane w skład. Wybierzemy odpowiedniego lidera, uczulimy na temat czasu, i dostępności, i na pewno nie będzie takich problemów jak w tej pierwszej, kończącej się właśnie edycji.

Razem z tematem ruszam sondę ale to nie zabrania wam komentowania i odpowiedzi w temacie. Proszę jedynie o wypowiadanie się na temat, inaczej będziemy usuwać posty.

Drugą sprawą jest to czy wam się podobało, nie licząc paru incydentów i czy chcecie dalej zagrać? :)

Pozdrawiam. Webber & FFFF.

Edit: ?eby nie było pytań "kiedy?" to mówię, że nie ma żadnych konkretów, najprawdopodobniej po ustabilizowaniu Tawerny Team.

Użytkownik Webber edytował ten post 02 lutego 2009 - 09:08

  • 0

#2 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 02 lutego 2009 - 09:40

ale musi sie wiecej osob zglosic -_- jak ma byc 5on5 jakies info na serverze :D moze admini porobia sobie spreye z info czyli na czarnym tle czerwony napis (najbardziej optymalne rozwiazanie poniewaz nie wyskakuja zadne bledy w czasie tworzenia dziela xD) jeszcze trzeba pomyslec :P.





PUCHAR TAWERNY <---------- ooo cos takiego nje? :)
www.tawerna-cs.org

Użytkownik wodny edytował ten post 02 lutego 2009 - 09:41

  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#3 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 02 lutego 2009 - 10:06

nee 5on5 nie sadze ze wypali.. jak tak no to poklony dla was ale i tak nie widzi mi sie to.. zglosi sie 20 druzyn z czego 50% meczy bedzie w/o;< zrobie 1on1 fun map i bedzie bekowo przynajmniej bez zadnych spinek :)

@wodny

jak dobrze pamietam na serwie spraye sa wylaczone;> byly jakies problemy z tym chyba i dlatego jest male logo hl ^^
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#4 mJm

mJm

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 863 postów
  • Ską…d:Kielce

Napisano 02 lutego 2009 - 10:24

nie jest to taki zły pomysł ale właśnie musi być zachowana ta dostępność i czas przede wszystkim. Można dodać to tej sondy 2on2 MR12 czemu nie łatwiej byłoby znaleźć czas. Ale to już należy także do decyzji innych.
  • 0
jazda, jazda, jazda, jazda!!...

Dołączona grafika

#5 Snifer

Snifer

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 776 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 02 lutego 2009 - 10:41

Moim zdaniem, dobrym pomysłem jest właśnie 2v2 MR12 i przy tym dobieranie drużyny samodzielnie :)
  • 0

#6 KZq

KZq

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 31 postów
  • Ską…d:Bytom

Napisano 02 lutego 2009 - 11:22

@Snifer
mysle ze Twoj pomysl jest strasznie goupi ;P wybacz ale pomysl wystarczy ze dobiora sie 2 takie hajty np KZq i KZq i co wtedy ? juz wiadome kto turniej wygra , osobiscie jestem za 5on5 mr 12 - losowe wybieranie co do spreyow wodny ciekawy pomysl ;)
  • 0

#7 bl1nd

bl1nd

    Prawnik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 02 lutego 2009 - 11:27

5on5 git tyle ze losowo wybierane teamy, wtedy jest zabawa a nie ze sobie koksy razem zagraja i po turnieju...
  • 0

palacz ke sera sera: ja nie pije
palacz ke sera sera: juz nigdy
palacz ke sera sera: zmienilem sie


#8 XaeL

XaeL

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 29 postów

Napisano 02 lutego 2009 - 11:34

j.w , wg mnie najlepszy pomysł a 5on5 będzie faajnjjee o ile sie tylu zbierze


@KZq

H@H@H@H@H@H@ XDDDDDDDD

a pomyślales moze co by sie stało jakby takiemu hajtowi np KZq zlamał się najmniejszy palec lewej ręki , i co wtedy :D:D?
zakładam ze masz tam ducka xDD , albo przez creative fatality by pęknął prawy bębenek ??



ofc dzołk , swoje zdanie wyraziłęm na samej górze tego posta ;)
  • 0

#9 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 03 lutego 2009 - 12:00

Słów cierpkich kilka od żałosnego Pana organizatora. Głosujecie za opcją 5n5, a nie umiecie się zebrać przy składach 3osobowych i przestrzegać regulaminu? Co prawda turniej jeszcze trwa, niektóre drużyny umiały się zachować bardzo w porządku, ale jednak większość przynajmniej w moim mniemaniu zbudowała dość negatywną ocenę Waszych zmagań - dużo problemów, dużo w/o, notoryczne zamiany, choć regulamin jasny, ale to inna już bajka. Wiem zdanie bardzo złożone, ale późno już, wybaczcie. Odnośnie jeszcze przyszłego turnieju (który możliwe, że powstanie jak wykażecie więcej inicjatywy niż ostatnio) ja bym był za zebraniem, wąskiego grona osób (tych, którym można zaufać i są odpowiedzialni - jest termin grają), bez różnicy dla mnie ile N ile, i zagranie jakiejś ligi for funowo. Sory straciłem do Was dużo zaufania i nerwów po tym co mnie spotkało przy pierwszej edycji (co prawda jeszcze nie skończonej, ale na podsumowania nie za późno z mojej strony). Także jak chcecie się bawić - musicie pomóc, albo mnie przekonać. Nie ma sensu robić wielkiego przedsięwzięcia, skoro tylko 20% stara się i to docenia, a reszta kładzie na to lache. Jak ktoś ma jakieś ALE to niech napisze, może jakiś kompromis znajdziemy. W każdym razie z mojej i Webbera strony było wszystko wydaje mi się idealnie przygotowane na ten turniej (serwer, osobne forum, swoboda działania), a Wy i tak to spapraliście i były kwasy, dobrze wiecie o co chodzi, nie będę opisywał konkretnych sytuacji. Przemyśleć sprawę i dopiero się wypowiadać, a nie, że może być, a później znów macie to w d*pie i grać Wam się nie chce. Odbiór.
  • 0
Dołączona grafika

#10 wujek222

wujek222

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 280 postów
  • Ską…d:Stolica

Napisano 03 lutego 2009 - 12:00

ja tez bym sie zglosil tylko z czasem trzeba bylo by sie dogadac i zeby bylo losowo bo jak sie zbierze 1 team co 2 ludzi wybija cala reszte to bez sensu
  • 0

#11 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 03 lutego 2009 - 12:38

co do losowania to ja bym proponowal takie cusik;]
wiadome ze psycho z serwa nie odzwierciedlaja calkiem tego jak kto gra, jaki skilow0w~ etc. ale wiadome tez ze oczym jednak one swiadcza;] i moze to choc trochu wyeliminowac dobranie niewyrownanych teamow.

wiec do turnieju PRZYKLADOWO zglaszaja sie:
Mentos, Czapka, Psycho, FFFF, Wodny, zcv, Worms, Snifer, Bl1nd (z glowy pisalem wiec jesli kogos z was urazilem piszac tu jego name to przepraszam;])

i PRZYKLADOWO gramy turniej 3on3 i zapisalo sie te 9 osob wiec robimy 3 teamy..

teraz pasuje ich uporzadkowac w kolejnosci rankingowej i rozdzielic do poszczegolnych teamow.. czyli:
Mentos (2 rank.) - team A.
Czapka (3) - /team B.
Psycho(11) - /team C.
FFFF(33) - /team A.
zcv(40) - /team B.
wodny(45)- /team C.
bl1nd(48) - /team A.
w0rms(97) - /team B.
Snifer(99) - /team C.
(A. B. C. to sa teamy w ktorych beda wystepowac dani gracze)
oczywiscie przy wiekszej liczbie zglozonych graczy co i tez zwiekszy liczbe druzyn bedzie sie odliczalo przykladowo do litery H. (tak jak to na wf'ach co niektorzy pewnie mieli przy wybieraniu skladu :D)

wiadome tez ze ranking nie jest ciagle staly.. wiec tez miejsca z rankingu wzielo by sie z dnia konczacego zapisy do turnieju;] mysle ze nikt tez nie byl by do tego sklonny zeby grac jak najgorzej i spasc w rankingu tak by byc w druzynie z jakas lepsza osoba z wyzszych stref;]

takie "losowanie" wydaje mi sie za najbardziej sprawiedliwe bo jak szlo zauwazyc w pierwszej edycji byly teamy dyzo te lepsze i te duzo gorsze :)

AHA i taki jeszcze jednym z warunkow do tego aby wziac udzial w kolejnej edycji powinno byc posiadanie mikrofonu!;] sory ale zglaszanie sie do turnieju bez mikrofonu to juz zalosne trochu.. zero komunikacji, moze i osoba grajaca bez mikrofonu sobie fajnie pogra ale reszcie swojej druzyny moze popsuc cala zabawe;] 10 zl na micc szkoda? odlozyc z 3 dni.. wytrzymacie bez batonika i juz mikrofon bedzie;]

mysle ze wyrazilem sie dosyc jasno;] jak by organizatorom spodobala sie ta metoda dobrania druzyn i nie zrozumieli by czegos to walic na gg;X

tilee odemnie ;X :D spocilem sie trochu przy pisaniu tego wiec ide sie wykapac lol.gif' class='bbc_emoticon' alt=':lol:' /> :D

---------
edit

@Snifer

na tawernie jest 106 osob ktore maja powyzej 150h;] 1/4 z nich nie gra juz w ogole na serwerze nast. 1/4 nie ma nawet zamiaru grac w turnieju.. to jak chcecie grac 5on5 to masz pewnie ponizej 50 osob co daje mniej niz 10 teamow.. IMO bez sensu;] pozatym zaczna sie zlatywac oll na forum i wpisywac bezsensowne posty zeby nabic ich trochu ^^

Użytkownik will edytował ten post 03 lutego 2009 - 12:54

  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#12 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 03 lutego 2009 - 12:39

Tych co sie zapisują a pozniej sie nie stawiają nagradzałbym kilkudniowym banem i wyłączeniem z nastepnego turnieju (o ile nie bedzie jakiejs sensownej wymowki). Jakis napalony na gre dzieciak widzi na serwie info o turnieju i leci zaraz na forum zeby sie zglosic a nastepnego dnia nawet nie pamieta że się gdzies zapisywał. To samo jest zresztą z TT. Moze i losowane teamy są bardziej sprawiedliwe niż jak sie dobierze pare hajtów ale w ten sposob mozna miec przynajmniej pretensje tylko do siebie kogo sie wybrała a nie że w drodze losowania ma sie w teamie jakiegos nołnejma ktory od czasu zgłoszenia się nie wszedł na forum albo zapisal sie do 5 innych turnieji na innych serwach. Jesli bedziecie robic losowe teamy 5 osobowe to sie nie zdziwcie jak jedynym meczem bedzie finał bo w reszcie beda same w/o z powodu nie stawiania się ludzi.
  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#13 Snifer

Snifer

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 776 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 03 lutego 2009 - 12:50

Jeszcze jednym kryterium jakie powinien spełniać gracz, który kce się zgłosić do turnieju to przynajmniej 150 godzin ugranych na Tawernie i ileś tam postów na forum.
  • 0

#14 Dejdaaa

Dejdaaa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 600 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 03 lutego 2009 - 08:19

Ja bym wolał zagrać 2on2 , swego czasu dużo grałem to i prawda jest taka , że na 2on2 widać kto tak naprawdę umie :gamer4: . Czemu odrazy przyjmujecie , że sie dobiorą 2 hajty w czym problem to se weź typja skilled (na tawernie nie ma ale to inna bajka). JA np wątpię w to , że 5on5 wypali... za mało osób + nie zgoda .Wasze 5on5 a co jeśli się dobierze (jak już tym rankiem to niech będzie...) czapka bodziu mentos xxx bleee i to będzie :good: team . Nastąpi wielki lament na serwerze , że już po turnieju.... (w tym co jeszcze trwa to samo było...) bo teamy są nie równe . Ludzie wy to macie problemy... ,z takim podejściem znowu będzie to co było... <_<






PS: Moja propozycja 2vs2 , albo w ostateczności 1vs1 co do tych 2 hajtów w team czasem wystarczy pokombinować i już sie coś uda. Do tego trochę FARTA , SKILLA i z hajtami można wygrać :/ nie rozumiem was... w tym turnieju było kilka team przysłowiowych sry za określenie (lou) i co z tego jak wygrywali z team co by nikt nie pomyślał , takie niespodziewanki :P
Jak kogoś obraziłem to :sorry: Zastanówcie się 2 razy nad zgłoszeniem do next turnieju żeby nie było tego co widać w 1 części
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafika

#15 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 03 lutego 2009 - 09:43

Dokładnie, nie umieliście zebrać drużyny 3on3, to co tu mówić o 5on5 ?
Druga sprawa. Losowane składów będzie do d*py. Trafi się do drużyny typ, który sie zapisał ot tak i co ? Szukać zmian ? Pretensje ze nie umiecie sie zorganizować ? Najlepiej dobrać sie ze swoimi kolegami. Przynajmniej będziecie sie mogli miedzy sobą dogadać. Najlepszym przykładem jestem ja dejda i kzq, z dejda sie znamy i nie było jakichkolwiek problemów z dogadaniem sie na kiedy i na która godzinę.
Co do tego czy 5on5, czy 4on4...sonda to głupi pomysł. Organizatorzy sami powinni zdecydować, bo ludzie nabija sobie na 5on5, a i tak to nie wypali(w starym turnieju scara Dylo 5on5, to 2 mecze grupowe graliśmy 5on2, 5on3 bo sie typy nie stawiali). Ja bym był za 1on1, 2on2, 3on3. Narazie nie glosuje w sondzie i wy tez najpierw sie zastanówcie, bo kliknąć i zagłosować bezmyślnie to jest łatwo, a potem i tak wiadomo ze na 5on5 sie nie będziecie stawiać chyba ze zagrają tym razem normalni ludzie. Wiadomo raz czy 2 może coś wypaść, ale na rozegranie 3 meczy grupowych mieliśmy chyba 3 tygodnie. To nie wiem jakie trzeba mieć problemy żeby nie zmieścić sie w limicie 1 mecz na tydzień. Można było w jeden weekend załatwić nawet 3 mecze.

Użytkownik Bodziuuuu edytował ten post 03 lutego 2009 - 09:43

  • 0

#16 sylwacz93

sylwacz93

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisano 03 lutego 2009 - 12:37

1on1 - nie ma żadnych problemów z ustawieniem meczu imo...
  • 0

#17 GloSu

GloSu

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Ską…d:WWA

Napisano 03 lutego 2009 - 02:44

?eeee ja sie pośpieszyłem i zagłosowałem na 5on5 ale wybierane przez zawodników ale po przeczytaniu tematu zmieniam swoje zdanie :X na 2on2 wybierane przez graczy ! ( np ja to bym zagrał z kOrNiKiem Komornikiem :D bo wiem że bym był z nim zgrany i wiedziałbym kiedy moze grac na 100% :) ) Tylko nadało by zrobić albo wyszukać jakieś mniejsze mapy co by to miało sens :) bo tak to sie człowiek nabiega i nagle padnie z d*py :X Pozatym 2on2 na standartach jest ( przynajmniej dla mnie ) strasznie nudne bo akcja jest prawie zerowa.

PzDr Mugen :P

Użytkownik GloSu edytował ten post 03 lutego 2009 - 02:46

  • 0

Dołączona grafika
Dołączona grafika

Dołączona grafika

HardStyle is my way of life !!


#18 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 03 lutego 2009 - 03:00

Sracie po gacaich z tym, że się hajty dobiorą ;X Każdy chce grać z tymi z kim lubi...
A Ci co nie znajdą sobie teamu zostaną wylosowani i będą mieli swoje losowanie, że ktoś jest za przeproszeniem ch**owy to nie znaczy, że musi psuć innym turniej i zmuszać go do gry z niewiadomo kim.

Podsumowując, wydaję mi się, że 5on5 wypali, ale bez tego *&$&@#*($(&*@ losowania, bo jeżeli kapitan będzie miał się uganiać za 4 osobami do których nie ma kontaktu albo jeszcze lepiej ich nie zna w ogóle to d*pa. A tak to biore sobie 4 ziomków mówie im, że jest turniej i nie ma problemów z obecnością.

@ Bodziu, z tego co pamiętam to nie było żadnego w/o a wszystko trwało 2 dni, co uważam za dobry rezultat :)

Użytkownik ScaR edytował ten post 03 lutego 2009 - 03:03

  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika

#19 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 03 lutego 2009 - 03:37

Spoko Scar, nie pije do Twojego turnieju. Chodziło tylko o to, ze przy 5on5 ludzie sie zgłaszali, a 2 mecze grupowe graliśmy 5on2 i 5on3. Napisałem tylko, zeby nie było takiej powtórki, bo taka gra jest sux B) Dlatego to organizatorzy powinni usiąść, pomyśleć i nie sugerować sie w 100% wynikiem sondy.
  • 0

#20 Michał Webber Oszust Rurański

Michał Webber Oszust Rurański

    OSZUST

  • Member
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 03 lutego 2009 - 04:04

Mój komentarz odnośnie powyższych wypowiedzi:

Snifer napisał:

Jeszcze jednym kryterium jakie powinien spełniać gracz, który kce się zgłosić do turnieju to przynajmniej 150 godzin ugranych na Tawernie i ileś tam postów na forum.


Czyli Twoim zdaniem osoba, która jest z nami na serwerze już długi czas, a nie pisze w każdym temacie +1 jak np. KoNiO to nie może zagrać? Co do ilości godzin rozegranych to się zgadzam i w poprzedniej części również było to uwzględnione.

Bodziuuuu napisał:

Dlatego to organizatorzy powinni usiąść, pomyśleć i nie sugerować sie w 100% wynikiem sondy.


Na pewno nikt z organizatorów nie będzie się "w 100% sugerował wynikiem sondy". Piszę tak ponieważ wszyscy wiemy jak było po losowaniu drużyn do pierwszej edycji. Pozapisywali się, było wielkie halo, a potem po kolei dochodziły do nas informacje, że ten nie może grać, ten ma sprawy rodzinne, a ten jeszcze coś innego.

A teraz mój komentarz do sprawy..
Poczytałem co tutaj naskrobaliście, przedyskutowałem pewne sprawy z FFFF i will'em i doszliśmy do najlepszego rozwiązania, a brzmi ono następująco:
Turniej 3on3, składy wybierane losowo (żeby nie było płaczu, że 3 hajty dobrały się razem i po turnieju), składy drużyn wybierane w taki sposób, jaki will wyżej zaprezentował, a ja jestem wielce za tym pomysłem:

wiec do turnieju PRZYKLADOWO zglaszaja sie:
Mentos, Czapka, Psycho, FFFF, Wodny, zcv, Worms, Snifer, Bl1nd (z glowy pisalem wiec jesli kogos z was urazilem piszac tu jego name to przepraszam;])

i PRZYKLADOWO gramy turniej 3on3 i zapisalo sie te 9 osob wiec robimy 3 teamy..

teraz pasuje ich uporzadkowac w kolejnosci rankingowej i rozdzielic do poszczegolnych teamow.. czyli:
Mentos (2 rank.) - team A.
Czapka (3) - /team B.
Psycho(11) - /team C.
FFFF(33) - /team A.
zcv(40) - /team B.
wodny(45)- /team C.
bl1nd(48) - /team A.
w0rms(97) - /team B.
Snifer(99) - /team C.
(A. B. C. to sa teamy w ktorych beda wystepowac dani gracze)
oczywiscie przy wiekszej liczbie zglozonych graczy co i tez zwiekszy liczbe druzyn bedzie sie odliczalo przykladowo do litery H. (tak jak to na wf'ach co niektorzy pewnie mieli przy wybieraniu skladu biggrin.gif)

wiadome tez ze ranking nie jest ciagle staly.. wiec tez miejsca z rankingu wzielo by sie z dnia konczacego zapisy do turnieju;] mysle ze nikt tez nie byl by do tego sklonny zeby grac jak najgorzej i spasc w rankingu tak by byc w druzynie z jakas lepsza osoba z wyzszych stref;]


Oprócz tego przy zapisach będzie wyraźnie zaznaczone, że zapisują się wyłącznie osoby, które nie będę miały problemu z czasem na grę (chyba, że będzie podany do tego jakiś sensowny powód). W przeciwnym wypadku, jeśli ktoś taki znajdzie się w turnieju to będzie on zawieszony do jego końca oraz przyszłościowo w następnej jego edycji.
To co Bodziu kiedyś napisał, to jest turniej 4Fun i chodzi o to, żeby się pobawić i pograć z kumplami z Tawerny. Dokładnie o to chodzi ale nie można płakać jak się dostanie jakiś ulow do drużyny. Takie losowanie wydaje mi się za bardzo sprawiedliwe, gdzie nigdy nie wiadomo z kim będziesz w drużynie, a szanse będą powiedzmy, że wyrównane.

To są konkrety z naszej strony.. Oczekujemy teraz wyłącznie akceptacji powyższego pomysłu z waszej strony.
Dodaję jeszcze, że od dnia dzisiejszego do organizacji turnieju dochodzi will. Osoba bardzo kompetentna i godna zaufania, nie widzę przeciwwskazań.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0