Skocz do zawartości


Zdjęcie

2fast4you^


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
25 odpowiedzi w tym temacie

#21 pawzad

pawzad

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisano 13 lutego 2009 - 09:45

Czy to bylo pojedyncze wykroczenie, czy moze 2fast4you czesciej nie stara sie wykonywac misji? Wg. mnie to byl pojedynczy wybryk. Jak z nim gram, to zawsze przestrzega zasad, a ten zwrot "japa" - troche niekulturalny, ale nie obrazliwy. Gorsze rzeczy leca....
  • 0

#22 piXel

piXel

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 209 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 13 lutego 2009 - 10:18

Czy to bylo pojedyncze wykroczenie, czy moze 2fast4you czesciej nie stara sie wykonywac misji? Wg. mnie to byl pojedynczy wybryk. Jak z nim gram, to zawsze przestrzega zasad, a ten zwrot "japa" - troche niekulturalny, ale nie obrazliwy. Gorsze rzeczy leca....


Nie było pojedyncze, ale zostało umieszczone jako jedyne, bo nikomu nie chce sie zakladać tematów w taki sposób.
  • 0

#23 ReV

ReV

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 955 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 13 lutego 2009 - 10:27

bla bla bla bla jałowie p*****enie, gadka szmatka, bezcelowy spor na puste argumenty.

przepraszam za slownictwo, ponosi mnie, ale od prawdy nie uciekniecie.

Użytkownik ReV edytował ten post 13 lutego 2009 - 10:28

  • 0
Dołączona grafika

ŚWIREQ & rev FTW

Dołączona grafika Dołączona grafika

#24 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 13 lutego 2009 - 10:28

luuuduuuu zamiast sie gryzc wpisujcie te bany i juz


to nie byl pierwszy taki wybryk 2fasta. owszem ten server TP ma zasady i tak samo w zyciu, jakies obowiazuja. nalezy ich przestrzegac.

pixel nie powinien stawac sie straznikiem teksasu i sam wymierzac sprawiedliwosc strzelajac w gracza.


sa skriny, logi i jest demo dzieki czemu mozna wyznaczyc dlugosc kary i koniec!

Użytkownik wodny edytował ten post 13 lutego 2009 - 10:29

  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#25 2Fast4You^

2Fast4You^

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 13 lutego 2009 - 11:19

Czasami mi sie wydaje ze w nazwie serwera Tp jest tylko napisem.... wiekszosc graczy nie reaguje na info itp. Jak tu czlowiek nie moze sie wsciec. Sorry FFFF ale nie wiem czemu proponowales mi grac w team tawerna (podobno jestem ffa playerem, a takich nie potrzeba). N poczatku przygody grania na tym serwerze probowalem ogarnac team. zarowno w ct jak i tt. Czasami sie udawalo ale to tylko w 10% . Robcie co chcecie dla mnie perw nie zrobi zadnego wrazenia. A co do Ciebie Pixel to brak mi slow ^^ Chcialbym cos madrego napisac na Twoj temat ale nie potrafie:)Jak juz Cie spotkam na jakimkolwiek serwie to tylko przeciwko ^^ Mam tylko nadzieje ze w realu jestes spoko gosc z ktorym mozna na browara isc a nie kawal skurczybyka ktory lize tylki adminom i sapie do kazdego ,tzw. zenua rzuca ^^ rob tak dalej a moze adma dostaniesz:) kto wie. osobiscie mam nadzieje ze nie:)A tak na marginesie gdybym za nie pojscie do paki badz przypadkowy flesz w oczy robil screeny to 99% graczy bym mial:) GL & HF
  • 0

#26 Michał Webber Oszust Rurański

Michał Webber Oszust Rurański

    OSZUST

  • Member
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 13 lutego 2009 - 11:28

Jak mi wiadomo sprawa wyjaśniona, a już się śmietnik robi.

/do zamknięcia

Użytkownik Webber edytował ten post 13 lutego 2009 - 11:28

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0