Skocz do zawartości


Zdjęcie

[ban] [shatan]


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
48 odpowiedzi w tym temacie

#1 PsychOTBG

PsychOTBG

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 51 postów

Napisano 21 lutego 2009 - 11:18

Mój nick: PsychO
Mój Steam ID: STEAM_0:0:13907755
Godzina zdarzenia: 11:10
Opis co sie stało sie: Admin dał mi bana podobno za to, że podczas gry siedzę z kimś na vt, ts czy czymś innym. Chodź nigdy coś takiego nie miało miejsca...
Dowod/y: Miałem zrobić screena, że dostałem bana? W moich logach jest. A jak nie o to chodzi to nie wiem o co ;)

Użytkownik PsychOTBG edytował ten post 21 lutego 2009 - 11:23

  • 0

#2 ShataN

ShataN

    Kapitan

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 334 postów
  • Skype:mr__diablo
  • Ską…d:Białystok

Napisano 21 lutego 2009 - 11:48

Na forum ukrytym byla dyskusja o Tobie i Twoim wszechwiedzacym info. Jest niemozliwoscia zeby podawac info typu biegnie 5 odnoga i za kazdym razem trafic. Zreszta kazdy rasz tt kiedy Ty byles w ct konczyl sie tym ze Ty byles odrazu w tym miejscu gdzie biegla grupa tt co jest raczej w miare dziwne ale nie chce mi sie tego tlumaczyc. Ja tylko zrobilem to co wielu chcialo a tego nie zrobilo i wiedzialem ze bede ten najgorszy ale niestety ktos musi bo konczy sie tylko na gadaniu.

Użytkownik ShataN edytował ten post 21 lutego 2009 - 11:50

  • 0

#3 PsychOTBG

PsychOTBG

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 51 postów

Napisano 21 lutego 2009 - 11:52

A masz jakieś dowody na to? ... :/
Jejq mogłeś mi zrobić jakieś screeny czy coś...
Ja wiem, że nie miałem nic ani na niczym nie siedziałem z nikim...
I to nie wystarczy wam?
Jak inaczej mam wam to wytłumaczyć? ...
  • 0

#4 se lamie se

se lamie se

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 084 postów
  • Ską…d:Czechowice-Dziedzice

Napisano 21 lutego 2009 - 11:56

taaa na ss napewno zobaczymy jak siedzisz na vt ;] bylo wiele skarg, wiele podejrzanych akcji, i to niesamowite info od Boga...
  • 0

Dołączona grafika

#5 Michał Webber Oszust Rurański

Michał Webber Oszust Rurański

    OSZUST

  • Member
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 21 lutego 2009 - 11:58

Shatan, tak na prawdę Twoja decyzja niepodparta niczym. Mogłeś zrobić jakieś screeny czy ucinki z HLTV na dowody bo teraz nie za ciekawie się zaprezentowałeś..

Na forum ukrytym byla dyskusja o Tobie i Twoim wszechwiedzacym info


Słowa i podejrzenia to nie wszystko. Może się zebrać 10 osób, które będą twierdzić, że mam WH i też tak znikąd mi bana dasz?

Jestem za usunięciem bana do czasu wyjaśnienia sprawy. Tyle na ten temat, cześć.

Edit: I żeby było jasne, nie twierdzę, że ban dany nie słusznie ale jakieś dowody by się mimo wszystko przydały..

Użytkownik Webber edytował ten post 21 lutego 2009 - 11:59

  • 0

#6 se lamie se

se lamie se

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 084 postów
  • Ską…d:Czechowice-Dziedzice

Napisano 21 lutego 2009 - 12:05

pozwolilem sobie wkleic slowa ktore byly napisane w temacie tylko dla administracji.

Ja nie gram, nie widze jak on gra.

Jak smierdzi to zbanujcie - w czym problem?


i wlasnie to zrobil Shatan :)
  • 0

Dołączona grafika

#7 Dejdaaa

Dejdaaa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 600 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 21 lutego 2009 - 12:05

Shatan weź demo przytnij je albo przynajmniej czasy wypisz jeśli typ siedzi na vt/ts ciężko jest coś udowodnić bez dema
Webber hehe wrażie jeśli by 10 osób mówiło , że korzystasz z dopalaczy wtedy ss i demo sie robi :P i to na forum pisać temat i good takie moje zdanie (jeśli to prawda co napisał shatan , że typ oll wie to z deka to dziwne jest... )
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafika

#8 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 21 lutego 2009 - 12:29

To jest ogólna decyzja wszystkich Administratorów. Shatan jest tylko i wyłącznie wykonawcą.

O psycho mamo wielostronicowy tema ti rozmawiamy o Nim juz od paru miesięcy (od pierwszego zgłoszenia). Daliśmy mu bana celem zawitania na forum i wyjaśnienia całej sytuacji.


Psycho jeden z Twoich kolegów napisał do mnie i powiedział o podpowiadaniu. Nie dostaniesz ode mnie informacji kto to był. Ja tez nie moge wierzyc kazdemu, ale wszystko wydaje sie bardzo wiarygodne.

Moglbys ze swojej strony to wyjasnic? Od razu uprzedzam ze jezeli przyznasz się to kara będzie niewspolmierna do tego jak Cię przyłapiemy.
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#9 PsychOTBG

PsychOTBG

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 51 postów

Napisano 21 lutego 2009 - 12:40

Nie mogę tego wyjaśnić, bo czegoś takiego nigdy nie było...
Jeśli ktoś kto nawet o tym nie wiedział do Ciebie napisał, że on mi podpowiada czy coś w tym stylu to możesz mu wierzyć ja Ci nie bronię...
Za niesłusznego bana dziękuje i do zobaczenia za 4 tyg w takim razie jak tak gadacie już...
I Nie proponuj mi zniżania bana bo się nie przyznam do czegoś co nie moje.

Psycho jeden z Twoich kolegów napisał do mnie i powiedział o podpowiadaniu. Nie dostaniesz ode mnie informacji kto to był. Ja tez nie moge wierzyc kazdemu, ale wszystko wydaje sie bardzo wiarygodne.


To poproś "mojego kolegę" o dostarczenie dowodów... Ma screeny czy coś?
Czy to jest Jego słowo przeciwko Mojemu?

Użytkownik PsychOTBG edytował ten post 21 lutego 2009 - 12:34

  • 0

#10 bRzoza

bRzoza

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 93 postów
  • Ską…d:Ruda Śląska

Napisano 21 lutego 2009 - 12:43

Dobra mialem sie nie wypowiadac ale musze to jednak zrobic:) Nie pamietam juz kiedy to bylo moze jakies 2tygodnie temu.

Mapa de_train. Ja sobie siedze w TT a Psycho w CT i powiedzcie mi jakim kur*** cudem on slyszal to co mowie w tt? gadalem przez micro ze nie wierze w Psycho ze takie info ma a on po 10sekundach na steamie mi pisze zebym uwierzyl?.I tutaj mie zgasilo skad wiedzial? skad wiedzial ze tak powiedzialem?.Pisalem o tym z kilkoma adminami nie bede mowil z kim.Szkoda ze na demkach nie slychac jak mowi sie do mica to bym zrobil screeny i przeslal tę wiadomosc.Dla mnie to jest niesamowite ze on siedzial w CT a ja w TT i slyszal to co mowie...Powiedz mi Psycho jak to wyjasnisz.Nie mam nic do Ciebie ale chcialbym abys wyjasnij mi to. pozdrawiam
  • 0

#11 PsychOTBG

PsychOTBG

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 51 postów

Napisano 21 lutego 2009 - 12:54

No dobra powiem Ci:
Mój kolega ********
Napisał mi na steamie co mówisz o mnie, że mam wh itp...
No i, że się pytasz skąd wiedziałem i coś takiego...
Po prostu śmiał się z Ciebie..
  • 0

#12 bRzoza

bRzoza

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 93 postów
  • Ską…d:Ruda Śląska

Napisano 21 lutego 2009 - 12:58

a moze ten Twoj kolega tak jak pisal Shatan. Siedzisz na vt i Ci podpowiada wiele bylo takich sytuacji ze mi na steamie pisales to co mowilem przez micro:) i nie tylko na trainie wiesz kiedy lecimy gdzie i jak.a smiac ze mnie to on se moze bo jesli to on Ci podpowiadal przez micro to jestescie siebie rowni:)
  • 0

#13 PsychOTBG

PsychOTBG

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 51 postów

Napisano 21 lutego 2009 - 01:01

A może nie?
  • 0

#14 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 21 lutego 2009 - 01:03

Psycho dostałeś bana i to Ty masz udowodnić, że nikt Ci nie podpowiadał. Chcesz na to dowodu ? Skoro administracja twierdzi, że rozmawiała na Twój temat już dużo wcześniej, to jednak "coś musi być". Nikt tego z d*py nie wziął i nie jest to wymysł 1 osoby, tylko większości adminów. Napewno ktoś przeglądał Twoje dema. Wypiszcie mu czasu, niech się broni i tłumaczy, "skąd wiedział" B)
Ban nie jest bezpodstawny. Jest skarga, więc się broń i tłumacz, a jak nie masz nic do powiedzenia, odpoczniesz od serwera na ileś tam tygodni :D
  • 0

#15 bRzoza

bRzoza

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 93 postów
  • Ską…d:Ruda Śląska

Napisano 21 lutego 2009 - 01:05

Psycho jak nie jak tak!! do kija wafla powiedz mi.Była akcja na chaeteu zaczyna sie runda mija 1sek a Ty wierz juz ze biegna na Bs A .Powtarza mija 1sekunda od rozpoczecia wiec nie slyszales ich ani nic a Ty juz mowisz ze biegna na bs A i co ? skad wiesz i było tak przez wszystkie rundy jakie byles w CT ze mna. Z 2Fastem sie dziwilismy skad Ty to do cholery wiesz
  • 0

#16 solariS

solariS

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 34 postów

Napisano 21 lutego 2009 - 01:06

Jak dobrze wiem w Polsce obowiązuje zasada domniemania niewinności ;] Dopóki wina nie jest w 100% pewna, osoba jest niewinna, a oskarżenia mogą po niej spływać jak po kaczce ;) Jeśli już są jakieś na to dowody to osoba otrzymuje stosowną karę.
pozdro ;]
  • 0
Dołączona grafika

#17 PsychOTBG

PsychOTBG

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 51 postów

Napisano 21 lutego 2009 - 01:21

Psycho dostałeś bana i to Ty masz udowodnić, że nikt Ci nie podpowiadał. Chcesz na to dowodu ? Skoro administracja twierdzi, że rozmawiała na Twój temat już dużo wcześniej, to jednak "coś musi być". Nikt tego z d*py nie wziął i nie jest to wymysł 1 osoby, tylko większości adminów. Napewno ktoś przeglądał Twoje dema. Wypiszcie mu czasu, niech się broni i tłumaczy, "skąd wiedział" B)
Ban nie jest bezpodstawny. Jest skarga, więc się broń i tłumacz, a jak nie masz nic do powiedzenia, odpoczniesz od serwera na ileś tam tygodni :D


Powiedz mi jak mam się bronić?
Moja jedyna obrona - NIKT MI NIE PODPOWIADAŁ.
To jest mój dowód a wasz?
  • 0

#18 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 21 lutego 2009 - 01:30

Powiedz mi jak mam się bronić?
Moja jedyna obrona - NIKT MI NIE PODPOWIADAŁ.
To jest mój dowód a wasz?


wiesz co ? mowisz ze my nie mamy dowodow ze ktos Ci podpowiadal a Ty jedyne co mozesz zrobic to powiedziec ze nikt Ci nie podpowiadal.. i wydaje Ci sie ze to Ty jestes na lepszej pozycji.. ale my jestesmy gora bo my mamy dema;] a z dema idzie strasznie duzo wywnioskowac;] a Ty jedynie co masz to tekst "nie podpowiadal mi nikt" wiec narazie jest Tawerna 1:0 Psycho :)

sory za ot ;)
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#19 PsychOTBG

PsychOTBG

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 51 postów

Napisano 21 lutego 2009 - 01:34

Widzę, że już jakieś wyniki sobie prowadzisz więc ok mi to nie przeszkadza.
Dowody wasze 0...
Moje 0...
Pokażcie mi dema, godziny, screeny itp ...
Nie wiem z czego no ale może coś tam uskładacie razem...

Użytkownik PsychOTBG edytował ten post 21 lutego 2009 - 01:34

  • 0

#20 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 21 lutego 2009 - 02:51

przecie tu nie ma dziewczynki zadnego problemu diabel wez demo przytnij chyba ze juz ogladaliscie i dyskutowaliscie na zamknietym. Powiem tak jak demo( bo wiecie o ktorej godzinie ban polecial) pokaze, że info jest od boga to są 2 możliwości albo kolega wspierający z innego teamu, albo great wh :) tu wielkiego problemu nie ma udowodnic, a sama rozmowa wybaczcie panowie, ale sama wasza rozmowa na zamknietym nie jest zbyt klarowna, zeby go banowac.

Podam wam krotki przyklad ile razy polowa jak nie wiekszość adminow skomlała na pixela??? samo wydaje Nam sie nie powinno być dowodem powaga. No chyba, że grupa adminów przeglądała daną akcję kolegi( grupa nie 1, bo wydawać sie może, ale nie koniecznie musi byc to prawda).

PoZA tym z czystej przyzwoitości byście chłopakowi pokazali, że was ładuje i to z większą satysfakcją.


a ty psycho ze spokojem nie masz co sie spinać, skoro wiesz i jestes pewien, że wyssali sobie z palca rewelacje.

Użytkownik plaj edytował ten post 21 lutego 2009 - 02:54

  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0