Skocz do zawartości


Zdjęcie

[ban] [shatan]


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
48 odpowiedzi w tym temacie

#21 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 21 lutego 2009 - 03:31

Może i nie ma dowodów, ale niech Psycho w takim razie wyjaśni jakim cudem 10 rund z rzędu ma info gdzie raszuje terro, i to dokładne info.
BTW. przyznasz się psycho to będziesz miał krótszego bana :D
  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika

#22 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 21 lutego 2009 - 03:39

Plaj, Pixel ma skilla!!!! tyle bylo skarg od graczy na pana Psycho wiec musielismy to rozpatrzec. ja tez bylem zdumiony jak Ty to robisz Psycho ze znasz juz "taktyke" tt na samym poczatku rundy grajac w ct :X. sam chciales doigrac sie bana. wiec lepiej sie przyznac to pomyslimy nad lagodniejszym wymiarem kary. ps: nie musisz sypac swojego kolegi.

dowody = 0, swiadkowie = ulalaaaa

Użytkownik wodny edytował ten post 21 lutego 2009 - 03:40

  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#23 bRzoza

bRzoza

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 93 postów
  • Ską…d:Ruda Śląska

Napisano 21 lutego 2009 - 03:46

Wodny jak on sie teraz bedzie umial przyznac? ehh najlepiej sciagnac dema kiedy gral i posprawdzac i wtedy perm;]
  • 0

#24 ShataN

ShataN

    Kapitan

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 334 postów
  • Skype:mr__diablo
  • Ską…d:Białystok

Napisano 21 lutego 2009 - 03:53

de_train:
10.20 - dziwne cofniecie widac na mapce ze tt jeszcze nigdzie nie wbilo ani na otwarty ani na zamkniety, i zaczyna wbiegac po schodkach na zamkniety i psycho cofa z pochylni na otwarty na zamkniety oO czyzby uznal ze za duzo osob na otwarty biegnie gdy sa to 2 osoby? hahaahah
18.05 - cale tt biegnie na duzy to tam i psycho no bo jak to moze tak byc;p
20.30 - wiekszosc tt biegnie na odnoge tam i czeka na nich psycho ;]
21.45 - wiekszosc tt biegnie na zamkniety a psycho nie chce przegapic tylu fragowww no bo jakby to ^^

zeby nie bylo bolu ze oceniac nie umiem ja to demo ogladalem na mapce nie z perspektywy pierwszej osoby

Załączone pliki


  • 0

#25 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 21 lutego 2009 - 03:58

ja wszystko rozumiem, ze kolega ma informacje i jest wielu swiadkow na to , jednak jedyna rzecz jaka mnie tu martwi to , to że jedynie przekaz ustny miedzy wami i skargi jakies badź powiedzienie " a ja widziałem jak on tak grał i to robił" sprawiają, że osoba dostaje bana. Nie mam absolutnie pretensji do żadnego admina w tym przypadku diabla, tylko chodzi mi o sam fakt, bo powiedzenia typu nam sie wydaje zmierzają w złym kierunku ludzie czy tylko ja to widze?? Niedlugo czlowiek, który bedzie miał nick : Stalin, Adolf itp itp będzie dostawał bana bo "WAM SIę WYDAJE" , że on propaguje faszyzm czy antysemityzm na serwerze.

Oskarżacie człowieka to dajcie mu jakąś podstawę do obrony i nie rzucajcie tekstami: zależy ci to sie broń, na jakiej podstawie ma się bronić jak tu dema nie ma ?? ma nagrywać swoje wszystkie akcje, żeby na wszelki wypadek mógł Wam udowadniać, że się mylicie?? Chyba nie o to tu chodzi?

Apropo skoro gadaliście o nim na zamkniętym to jaki problem było któremuś z Was wyciągnąć demo z momentu kiedy z nim graliście i mieliście podstawy aby sądzić, że kolega się wspomaga? Żaden chyba nie?

W pełni rozumiem, że admini go obserwowali i nawet wiem, że jesteście pewni tego, że ma info z nieba, ale bądźcie kirwa rzeczowni, bo zamiast kolegi mogą to być dobrze używane haxy i co wtedy?? za 4 tygodnie mu dacie bana?

Jeszcze raz powtarzam moje posty nie mają was urażać i nie spinajcie się z ich powodu. Ja po prostu staram Wam się przedstawić, że samo "WYDAJE NAM SIę" lub "A ONI TWIERDZą" nie powinno być podstawą do karania kogokolwiek.

Diabeł mnie wyprzedził i chodziło o to co właśnie zrobił cieszy mnie to bo to dobry koleszka :) trzymajcie pewien poziom tutaj pozdrawiam

Użytkownik plaj edytował ten post 21 lutego 2009 - 03:59

  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#26 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 21 lutego 2009 - 04:10

Istnieje mozliwosc zmiany nickow na inne, wiec Stalin lub Adolf zmienimy na "noob". Byl to z d*py przyklad Plaj. ale jak na serverze nagle wszyscy beda mieli takie nicki "adolf" "stalin" "ZSRR" "Auschwitz birkenau" "Jestem Stalinem strzelam wam w potylice" "Gestapo" "NKWD" to jednak mozna dostac schizy wiec lepiej tempic odrazu takie pojedyncze przypadki zmieniajac nick. Mi niedobrze by sie gralo z czterdziestoma hitlerami badz stalinami na serverze i prawdopodobnie Wam tez.
  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#27 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 21 lutego 2009 - 04:17

i tu niestety wodny ukazuje sie nas polski brak własnej wartości i dystansu do niektórych spraw(na rasizm wszelakiego rodzaju reaguje źle i niepodoba mi się to), nie mowilem o przypadkach skrajnie dziwnych "Auschwitz birkenau" "Jestem Stalinem strzelam wam w potylice" tylko o imionach i nazwisku Włodzimierz daj Boże Adolf to są imiona może nie polskie, ale ty chcesz karać za to jak np . Staruszkowie ochrzcili, no bez jaj bo tu gorzej niż na dołku się robi . WaSZA nadgorliwość w niektórych sytuacjach zniszczy ten serwer, ale z tego co widze rozmowa nie pomorze zapobiec temu.


Defakto tak reagując na takie przypadki sami wykazujecie się rasizmem, ale no cóż .

sora za offa ale w sb mi sie nie miascilo bym musial ciąć

Użytkownik plaj edytował ten post 21 lutego 2009 - 04:19

  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#28 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 21 lutego 2009 - 04:19

gadacie o jakichś chorych skrajnych przypadkach, ogarnijcie sie, bo to skarga Psycho i jego sprawa jest tutaj rozpatrywana, Plaj masz jakieś zastrzeżenia czy coś to napisz gdzieindziej, tu nie temat na tego typu rozkminki, posty nie związane z tematem Psycho będą nagradzane warnami.
  • 0
Dołączona grafika

#29 PsychOTBG

PsychOTBG

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 51 postów

Napisano 21 lutego 2009 - 04:28

de_train:
10.20 - dziwne cofniecie widac na mapce ze tt jeszcze nigdzie nie wbilo ani na otwarty ani na zamkniety, i zaczyna wbiegac po schodkach na zamkniety i psycho cofa z pochylni na otwarty na zamkniety oO czyzby uznal ze za duzo osob na otwarty biegnie gdy sa to 2 osoby? hahaahah
18.05 - cale tt biegnie na duzy to tam i psycho no bo jak to moze tak byc;p
20.30 - wiekszosc tt biegnie na odnoge tam i czeka na nich psycho ;]
21.45 - wiekszosc tt biegnie na zamkniety a psycho nie chce przegapic tylu fragowww no bo jakby to ^^


masz tylko 4 akcję, wiele osób się tak cofa jak w 1 przypadku a w reszcie po prostu może miałem szczęście, że oni tam poszli? ... :/
  • 0

#30 ShataN

ShataN

    Kapitan

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 334 postów
  • Skype:mr__diablo
  • Ską…d:Białystok

Napisano 21 lutego 2009 - 04:33

Nie no najs psycho "moze mialem szczescie" ;] sam na siebie najechales;p nie ogladalem dema do konca i ogladalem je od 10 minuty wiec sa tylko 4 akcje, a poza tym dysponowalem tylko i wylacznie tym demem ktore bylo na wierzchu podane gdzies nie dawno wiec nie musialem dlugo go szukac;]

Lohohoh czego my sie tu dowiadujemy zaraz sprawdze czy Bandzior byl wtedy na serwie na trainie sec ;] edytuje posta za chwile

Użytkownik ShataN edytował ten post 21 lutego 2009 - 05:11
Jednak nie ma chyba ze gral pod fejkiem ale tego to juz nie sprawdze chyba ze po logach ;p

  • 0

#31 PsychOTBG

PsychOTBG

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 51 postów

Napisano 21 lutego 2009 - 04:34

No jejq ile razy może Ty tak na 1 mapie wjeżdżasz w CT i np kryjesz B i idą B ?...
Nie ma takich sytuacji może?...
  • 0

#32 bl1nd

bl1nd

    Prawnik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 21 lutego 2009 - 04:37

12:30 - odrazu ogien na zamek bo terro cisna bez zastanowienia
  • 0

palacz ke sera sera: ja nie pije
palacz ke sera sera: juz nigdy
palacz ke sera sera: zmienilem sie


#33 GarezZ~?

GarezZ~?

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 77 postów

Napisano 21 lutego 2009 - 04:38

Pamiętam graliśmy kiedyś na de_cheatau i przez 11 rund z rzędu wiedziałeś gdzie leci terro, a info dawałeś nam od razu po wyjściu z respa, to więc chyba coś jest nie tak, nie sądzisz ? Żartowałeś wtedy, że masz wh i wszystko wiesz, nie jeden gracz się denerwował. Pewnie się mylę, ale wtedy przypuszczałem, że rozmawiasz z bandziorem na tsie, nie wiem ...
  • 0

#34 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 21 lutego 2009 - 05:03

Plaj teraz to sie już czepiasz. Jeżeli ktoś miałby nick Stalin to uważasz, że to jest coś dobrego? I wyrzucając osobę z takim nickiem uważasz, że admin popisałby się brakiem tolerancji? Proszę nie pisz po to aby tylko pisać. NIkt nie wstawia sobie nicku Adolf czy Stalin bez powodu.

# Zabrania się używać nicków i pisać tekstów propagujących faszyzm, antysemityzm lub dyskryminujących jakąkolwiek mniejszość (ban do 30 dni)

Regulamin w tej formie obowiazuje od prawie dwoch lat. Nie bylo zadnej dyskusji o tym aby ten punkt wyciąc.

Zreszta koniec offtopu. Czas kasowac tych co nie wnosza nic do tematu.

Odpowiadajac na Twoje pytania psycho - ban jest tylko wstepny - jest po to abyś wszedł tu na forum i żebyśmy mieli okazję porozmawiać i wyjaśnić sytuację.

Obserwowaliśmy Cię grubo ponad miesiąc, napływały zewsząd skargi. Nikt nie złapał Cię jeszcze za rękę - dlatego nikt jeszcze nie przesądził o winie. JA chce zwrócić tylko uwagę na inną rzecz. Dlaczego od momentu założenia tematu co chwila pojawiają się osoby które niezależnie od siebie podają sytuacje w których dokładnie wiesz co się dzieje w druzynie przeciwnej.
Zmowa?

A do wszystkich tych oburzonych karą - w najgorszym, brutalnym wypadku my jako admini zawsze mamy prawo wykluczyć kogoś z gry na serwerze. To jest nasz serwer i my go kształtujemy i my decydujemy o ludziach którzy u nas grają. Zrozumie ten który nie wszedł do klubu za buty czy za fryz...


Proszę skupić się na sprawie psycho i nie odchodzić od tematu
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#35 Duracell

Duracell

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 21 lutego 2009 - 05:11

Moze chlopak ma farta? Chcialbym zobaczyc jakies dowody na to, ze rozmawia przez jakies vt czy inne... dopoki nie zobacze, nie uwierze. Jestem za odbanowaniem PsychO!
  • 0

#36 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 21 lutego 2009 - 05:12

Duracell z calym szacunkiem, ale z dorobkiem 1 postu na naszym forum Twoja wypowiedz pachnie koleżeństwem.
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#37 ShataN

ShataN

    Kapitan

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 334 postów
  • Skype:mr__diablo
  • Ską…d:Białystok

Napisano 21 lutego 2009 - 05:16

No to masz dowody podalem je ;] A poza tym z wypowiedzi psycha "moze mam farta?" czuje jakby cos mial;] przyzna sie kara moze spasc nawet do tygodnia, a jesli sie nie przyzna a MY to wykryjemy to wsadze mu na pol roku nawet.
Ale odrazu mowie jezeli wyjdzie ze jest niewinny, albo dowody beda za slabe sam go odbanuje chociazbym mial dostac za to baty od innych.

Użytkownik ShataN edytował ten post 21 lutego 2009 - 07:10

  • 0

#38 PsychOTBG

PsychOTBG

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 51 postów

Napisano 21 lutego 2009 - 05:18

Ej nie przyznam się do czegoś czego nie zrobiłem......
  • 0

#39 ShataN

ShataN

    Kapitan

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 334 postów
  • Skype:mr__diablo
  • Ską…d:Białystok

Napisano 21 lutego 2009 - 05:22

To obejrzyj to demo i wyjasnij mi kazda akcje po akcji zaraz nawet moge Ci podac z jakiego to dnia jest zebys sobie przypomnial co wtedy bylo dokladniej ;] I prosze ktoregos z #AC o obejrzenie tego dema na wh ;]
11 luty 2009 ;]
  • 0

#40 Duracell

Duracell

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 21 lutego 2009 - 05:43

poprostu nie szukam przyjaciol w internecie, i nie wypowiadam sie, ale PsychO czesto gra na serverze, i raczej nie wydaje mi sie zeby mial info co runde gdzie leca...

de_train:
10.20 - dziwne cofniecie widac na mapce ze tt jeszcze nigdzie nie wbilo ani na otwarty ani na zamkniety, i zaczyna wbiegac po schodkach na zamkniety i psycho cofa z pochylni na otwarty na zamkniety oO czyzby uznal ze za duzo osob na otwarty biegnie gdy sa to 2 osoby? hahaahah
18.05 - cale tt biegnie na duzy to tam i psycho no bo jak to moze tak byc;p
20.30 - wiekszosc tt biegnie na odnoge tam i czeka na nich psycho ;]
21.45 - wiekszosc tt biegnie na zamkniety a psycho nie chce przegapic tylu fragowww no bo jakby to ^^

zeby nie bylo bolu ze oceniac nie umiem ja to demo ogladalem na mapce nie z perspektywy pierwszej osoby


ta... wiec... przez caly dzien gry, byly az 4 przypadki, kiedy psycho mial szczescie?! WooooW!!! sa ludzie ktorzy co droga runde maja farta, czemu oni bana nie dostana?!
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0