Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowa Szata Forum?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 27 lutego 2009 - 10:19

Ostatnio Owi pododawał parę fajnych rzeczy do forum. Może by tak odświeżyć szatę graficzną i logo?
Owi chciałby zrobić własny skin, ale to jest w cholerę roboty i na pewno znajdzie się wielu niezadowolonych.

znajdźcie może jakieś fajne skiny do forum IPB. tylko nie na zasadzie linkowania wszystkiego co znajdziecie, tylko poddajcie to selekcji i niech kazdy zaproponuje 1 max 2.

moze mamy jakieś ukryte talenty graficzne i ktos zrobi projekty loga. ja umiem narysowac proste kreski, prostokąty i kółka. w tym jestem dobry. ale jak przychodzi do krzywych to wymiękam. moge jedynie powybrzydzać.

ja uzywam IP.Board Pro bo mi ta Vegeta zupełnie nie leży.
  • 0

#2 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 27 lutego 2009 - 10:27

Najlepszym wyjściem jest zrobienie własnego skina, ale to nie jest 5 min roboty. Nie chce sie w to babrać tyle czasu, żeby potem usłyszeć od kogoś, że jest z dupy.

Jeżeli chce ktoś zaproponować własne logo, przyciski itp - będzie super, ALE fuszerki nie przyjmuję - ma być to porządne logo a nie rysowane brushami.
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#3 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 27 lutego 2009 - 12:57

Ja bym był jak najbardziej za stworzeniem własnej skóry, jak już wyżej napisano jest to masa pracy i prawda że ktoś może ją potem skrytykować ale wiadomo ile osób tyle opinii :P Przydałoby się dla stronki jakieś odświerzenie :P Ja bym osobiście był za czymś w stylu Ciemnego Glossary :P Chciałbym pomóc lecz moje bajery w PS nie sięgają nawet bruszowania (Czasem coś mi wyjdzie) więc jako takiej pomocy nie mogę zaoferować :P Jedynie co to poszukam jakichś innych skórek :P
  • 0

#4 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 27 lutego 2009 - 12:58

Glossary jest IMO zbyt ciemny, zdecydowanie zbyt ciemny, Potrzebujemy czegos w jasniejszych barwach.
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#5 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 27 lutego 2009 - 01:17

Rozumiem że kupno nie wchodzi w grę ?
  • 0

#6 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 27 lutego 2009 - 01:25

Sponsorujesz;>
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#7 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 27 lutego 2009 - 01:31

przegladalem kilkanascie moze kilkadziesiat ale szczerze to qpa troche... dla mnie najlepsza i najbardziej przejrzysta IP Board Pro i tylko z niej korzystam
  • 0

ws2xe1.jpg


#8 Wariat

Wariat

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 7 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 27 lutego 2009 - 01:46

Może nie jestem pro grafikiem, jednak umiem co nieco się w to bawić . Dzisiaj w nocy maks jutro przysiąde i styram jakieś logo. Później zedytuję i wrzucę w ten post.

Zrobię później screeny warstw, żebyśmy mogli dograć poprawki w każdej z nich.

Co do skóry, ta nie kaleczy oka, jest przejrzysta i dobra. Wam wiadome że przejadła się, jednak ja patrzę na to "świeżym okiem" i na prawdę ta jest całkiem niezła. Pozmieniałbym tylko ikony for, bo te są troszkę nie w klimacie .
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0