Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Tdf


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Canabinabanina

Canabinabanina

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 20 postów
  • Ską…d:Czytaj wstecz awW !

Napisano 01 marca 2009 - 11:23

Co myślicie o Tedeuszu i jego twórczości ;>
Ma dobry styl, czy teksty które piszą mu chłopaki są mierne?
A może komercja nigdy nie będzie dobra;>
Pozdro
  • 0

#2 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 01 marca 2009 - 11:48

mojej zdanie o teduniu jest wyrobionne dosc mocno, szanuje czlowieka za wzgurze yapa 3 o za prace w radyjku we wczesnej fazie rapu , jednak za jego pozniejsze plyty no zal mi dupe sciska jest to protoplasta polskiej komerchy( i to w zlym znaczeniu tego slowa) przynajmniej wedlug mnie. Wielu moze powiedziec,ze ok on robi straszna komerche,ale ma jajo, przyznaje sie do tego otwarcie, dla mnie to nie wytlumacznie. Tede z tworczoscia, bogactwem tekstow stanał w pewnym momencie i sie nie rusza do przodu( jak kiedys byl krok przed POlska scena to teraz jest 10 za nia). Bogactwo jego tekstow idzie o kant d*py rozbic, poza tym jego pajacowanie gdziekolwiek go sie nie zobaczy dziala irytujaco. Tede for me <0 essende mylfon= omg wogóle szkoda słow, jak to chłopaki z p81 powiedzieli co on k***a wie o essendee:)

Ocena końcowa:
+
wczesna twórczość
czasy wy3

-
styl
wprowaczenie komerchy
brak rozwoju
zycie= kasa
  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0