Skocz do zawartości


Zdjęcie

Diablo 2 Lod


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 02 marca 2009 - 04:26

Witam :P po 2latach przerwy chcialem sobie wrocic do gry w diablo 4fun :P ale cd-keye posprzedawalem dawno ;/ i teraz nie mam na czym grac :P jakby ktos mial pozyczyc cd-keya to prosilbym o niego na pw xD dzieki z gory za pomoc. Aha i jak cos to zawsze moge oddac ;) w ilosci wiecej niz 1 tez moga byc bo zna sie sposoby na bezpieczne odpalenie kilku dia :P jak nie ufacie to nie dawajcie :F ja jednak musze pograc a mi sie 50zl nie chce wydawac zeby se 1-2miechy pobiegac. Wiec jakby ktos mial a nie uzywa i moglby pozyczyc to z gory thx :)
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#2 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 14 marca 2009 - 05:04

mam juz cd-key'a do Diablo 2 LoD. Brakuje mi do podstawy czyli do Diablo 2 ;/ jesli ktos moglby pozyczyc bylbym wdzieczny :) a mysle ze jakies punkciki za pomoc daloby rade zalatwic xD

co do cd-keyow za 15ziko. Zalozylem se konto bo chcialem se juz kupic tego cd-keya. Ale czekam juz z 6 dzien na weryfikacje konta w pelni i nic... z 20x dziennie klikam zeby mi przyslali maila do aktualizacji i nic...

Użytkownik KoRniK edytował ten post 14 marca 2009 - 05:06

  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#3 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 25 marca 2009 - 11:18

Dziekuje za checi pomocy Dandiego (cd-key okazal sie hmmmm nie dzialajacy xD)

Uzyskalem pomoc od starego kumpla z mojego klanu z diablo 2 ;) temat do zamkniecia
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#4 Terminator

Terminator

    Porucznik

  • Terminator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 065 postów

Napisano 25 marca 2009 - 11:18

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Jeżeli nie zgadzasz się z powyższą decyzją, proszę zaraportuj ten post - moderator bądź administrator rozważy sprawę ponownie.

Pozdrawia załoga Tawerna TP
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0