Skocz do zawartości


Zdjęcie

[admin] Webber


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 ehe?

ehe?

    Kapral

  • Member
  • PipPipPip
  • 148 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 08 marca 2009 - 05:36

Mój nick: ehe?
Mój Steam ID: STEAM_0:0:9359946
Data oraz godzina zdarzenia: 17:05
Mapa: de_cbble
Opis wydarzenia: dostalem kicka od admina Webbera za fakt gdyz podnioslem pake (a bylem blisko niej zauwazylem ze paka lezy) i zmierzalem z paka na BS "B" i napotkalem po drodze admina webbera ale niestesty nie zdazylem ani ja ani on mnie zabic z powodu uplywu czasu rundy i kick i zaznaczam pake podnislem zaraz gdy osoba z paka zostala zabita. Admin webber uznal to za gre FFA. Rozumiem malo czasu zostalo to co mialem robi? ustawic sie a respie i czekac na nowa runde?
Dowod/y: demo, screen

Załączone pliki


Użytkownik ehe? edytował ten post 08 marca 2009 - 05:42

  • 0

#2 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 08 marca 2009 - 05:44

Po pierwsze ludzie nie przesadzajcie już zakładacie temat za kick, wiadomo każdy admin jest tylko człowiekiem a Webber jeszcze do tego debiutującym :P No ale to nie zmienia faktu że chciałeś dobrze a wyszło jak wyszło, z kolei admin też nie ma na bierząco dostępu do logów serwa żeby sprawdzić jak sprawa wyglądała (Tak nawiasem mówiac do logów mają dostęp tylko SA & HA i chwała im za to) Tak więc takie jest życie ty chciałeś być dobry a admin chciał się poczuć wkońcu do czegoś potrzebny na serwie.Tak więc już mogłeś napisać mu PW i wyjaśnić całą sprawę a on zapewnie przeprosiłby cię za zainstniałą sytuację jeżeli by tak faktycznie było (Chociaż z tymi przeprosinami to też różnie bo nie jesteś wkońcu Królem :P) Dla mnie temat jest z góry do zamknięcia :P
  • 0

#3 Omay

Omay

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 434 postów
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 08 marca 2009 - 05:52

Skoro już temat webbera, to byłem przy tej sytuacji i dziwne jest to, że ehe? który biegł po pake dostał kicka a nie Nietypowa Blondynka, który był na środku. Ale mniejsza z tym. Następną mapą był de_dust2. Podłożyliśmy pake, było około 15 sekund albo więcej do wybuchu, kiedy to na sayu zauważylem, że webber pisze "zachowuje" to sobie pomyślałem że sobie uciekne, wybiegam z trupy a tu Brzoza pocisnął z awp.. gdy w nastepnej rundzie napisałem żeby do paki biegł, zostałem upomniany że nie ja tu jestem od komentowania, tylko admini mogą komentowac.. pozdro :|
  • 0

#4 ehe?

ehe?

    Kapral

  • Member
  • PipPipPip
  • 148 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 08 marca 2009 - 05:53

ale webber uwaza ze dobrze zrobil on uwaza ze nie wyrobilem sie w czasie dlatego dostalem kicka a co mialem innego robic (za fragiem biegac [FFA])? no tego nie rozumiem. worsm wiesz to tylko kick ale bez przesady takie cos utrudnia gre.



PS. webber nie jest dobry na admina moim zdaniem niech sie zajmuje tym co wczesniej bez adminki na serv nie nadaje sie ale to tylko moje zdanie.

Użytkownik ehe? edytował ten post 08 marca 2009 - 05:55

  • 0

#5 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 08 marca 2009 - 05:58

Jeżeli to co Omay napisał jest prawdą a mianowicie @ say Webbera pt. "Zachowuje" to to już nie było w żaden sposób poprawne z jego strony (Domyślam się że chciał celowo poinformować innych o tym co koleś robi aby dać mu w ten sposób nauczkę) ale nie jest to dobry pomysł.Wg mnie slay był by wystarczający a całe zamieszanie nie miało by miejsca :P Oczywiście ja sobie mogę tutaj gadać co ja bym nie zrobił ale takie jest tylko moje zdanie gdyż przy całym zdarzeniu mnie nie było
  • 0

#6 Omay

Omay

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 434 postów
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 08 marca 2009 - 06:03

To że say nie jest po to to też inna sprawa, ale to że, ehe? dostał za podobne, mimo że grał TP kicka, tutaj powinien być slay, na dodatek że Brzoza gdy uciekaliśmy z trupy bo paka miała wybuchnąć pozabijał nas.
  • 0

#7 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 08 marca 2009 - 06:05

Spokojnie nie rozwijajmy za bardzo tematu tylko poczekajmy na to co napisze Webber, bo ja nie chcę tu występować ani za oskarżyciela ani za obrońcę
  • 0

#8 SWIREQ

SWIREQ

    KoSimAzaKI

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 989 postów
  • Ską…d:Krzywe Kolano

Napisano 08 marca 2009 - 06:10

worms wyjdź z forum przespaceruj się i wróć nie rozumiesz sytuacji widzę ...
już Ci naświetlam ocb :) ...
chodzi o pokazanie że admini podejmują (widziałem nie raz nie dwa :) ) popełniają błędy w określaniu sytuacji dla jednego admian gra FFA polega na tym że przy pace siedzi 5-6 CT a Terro (powiedzmy sam) ma odbić pakę przy np 20 sekundach do końca mapy .. ilu administratorów na serwerze tyle interpretacji gry FFA ostatnio spotkałem się z sytuacją jak ,,doświadczony" #A przy czasie chyba 10 sekund napisał na środku ,,do paki" lub "paka" w 90 % bany za FFA są niesłuszne lub bez żadnej sensownej logiki ..

ogólnie jak już przy krytyce jesteśmy :) to napiszę że parę osób z grona @ powinno się wyeksmitować :) i to nie jest tylko moje zdanie :]

demko dołączam do wglądu osób postronnych ;)

EDIT//

ręka rękę myje kary i tak nikt nie dostanie wiec w sumie to nie wiem po co takie tematy ze skargami na @ :)

fakt Webber ma prawo się pomylić bo jest świeżo upieczonym administratorem ale to nie świadczy o tym że powinien się mylić :P

Załączone pliki


Użytkownik SWIREQ edytował ten post 08 marca 2009 - 06:15

  • 0
ppOzDraWiaM :)
Dołączona grafika
najlepsza wtopa ReV vs SWIREQ vel Julio Pleksiglas

#9 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 08 marca 2009 - 06:17

No popatrz Świrek, nie myślałem, że nadejdzie taki moment w którym zgodzę się z Tobą, a tutaj nawet zgadzam się w dwóch sprawach :)
  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika

#10 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 08 marca 2009 - 06:18

No a ja całą naświetloną przez ciebie sytuację już dawno rozumiałem lecz nie chciałem się w to wdrążać gdyż jest to taki sam temat jak "Kot znajdzie sponsora" (Nie mający końca) Jak już napisałem każdy admin jest tylko człowiekiem i jak ty napisałeś ilu ludzi tyle tez odnośnie rzekomej gry FFA.Więc chcąc nie chcąc i tak z tym półki co nic nie zrobimy bo każdy ma inny rodzaj interpretacji :P Następne sugestie i "podpowiedzi" proszę kierować na PW gdyż to jest akurat temat o skardze na Webbera a nie "Rozumienie gry TP w oczach adminów"
  • 0

#11 bRzoza

bRzoza

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 93 postów
  • Ską…d:Ruda Śląska

Napisano 08 marca 2009 - 06:26

Omay :> spokojnie wiem moglem dostac slay kick i bym zrozumial to i potwierdzam ze zagralem FFa bo nie poszedlem do paki:) ale to bylo tylko 1 raz:) mialem wam napisac ze zachowuje ale zrobil to Webber :)
  • 0

#12 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 08 marca 2009 - 06:51

napiszę że parę osób z grona @ powinno się wyeksmitować smile.gif i to nie jest tylko moje zdanie :]

to moze ruszymy kiedys z tematem?

a co do skargi rozumiem ze ehe mogl poczuc sie zle potraktowany... mamy 2 strony ktore maja swoje racje...
co zrobic :O
w sumie nic bo to byl tylko kick i nie odkickuje cie nawet jakbym chcial, rozumiem wypowiedz wormsa po co skargi o kick?
ale "robta co chceta"
pis end lof
  • 0

ws2xe1.jpg


#13 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 08 marca 2009 - 06:59

Ja tylko proponuje adminom nie karac za brak tp jesli nie widzieli sytuacji (tzn bedac w innym teamie lub jak kolega napisze na steam że ktoś gra ffa). Upomniec mozna ale nie widząc calej sytuacji (co robił dany typ) z kickami/banami bym sie wstrzymał.

@worms.dll z tego co napisałes wynika że w logach widac czy ktos gra tp czy nie x]
  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#14 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 08 marca 2009 - 07:06

Aż tak dokładnie na logach się nie znam ale powinno być tam chyba takie coś jak czas i informacja typu "Player picked up the Bomb" :P Potem przeanalizować całą sytuację jak wyglądało to w czasie :P
  • 0

#15 ShataN

ShataN

    Kapitan

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 334 postów
  • Skype:mr__diablo
  • Ską…d:Białystok

Napisano 08 marca 2009 - 07:21

To dla Twojej informacji jest podane sa takie informacje jak podnoszenie wyrzucenie bomby, zadane obrazenia, zabici gracze, wyjscia graczy etc etc. I zastanawiam sie jak ocenisz ile czasu minelo? Bedziesz liczyl oddane strzaly z broni i oddawal to w czasie?;> Popatrz czasami jak swireq przekleja logi oO
  • 0

#16 Omay

Omay

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 434 postów
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 08 marca 2009 - 07:30

Omay :> spokojnie wiem moglem dostac slay kick i bym zrozumial to i potwierdzam ze zagralem FFa bo nie poszedlem do paki:) ale to bylo tylko 1 raz:) mialem wam napisac ze zachowuje ale zrobil to Webber :)


nie chodzi mi o to, że powinieneś dostać bana czy coś tam za ffa, nie o to ta skarga.. ;)

btw. piszecie co to takiego kick..że to nic takiego itd ? może dla Was, grona ludzi posiadających wykupiony slot na server to nic dostać kicka, wy nie zauważacie że czasami niektórzy spędzają długie minuty próbując się połączyć z serverem, klikając non stop ten "connect"...co jest naprawde wkurzające.. (wiem to po sobie:))

imho powinien się jeszcze wypowiedzieć sam Webber..

Użytkownik Omay edytował ten post 08 marca 2009 - 07:32

  • 0

#17 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 08 marca 2009 - 07:35

Ostatni raz ostrzegam, że

Osoby, które

* nie brały udziału w sytuacji
* nie mają żadnych nowych faktów, nie wnoszą nic nowego do dyskusji
* piszą posty nie na temat


mają zakaz postowania w tematach w tym dziale. Osoby łamiące powyższy zapis mogą zostać zbanowane na forum


I rozdzielcie sprawy adminowskie od spraw graczy. Rozpatrujemy tu skarge a nie sprawy adminowskie.
Takie tematy w dziale administracja


Worms,scar,shatan,pbl oraz ulti +10% do ostrzezen (juz sie mozna obrazic)
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#18 ehe?

ehe?

    Kapral

  • Member
  • PipPipPip
  • 148 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 08 marca 2009 - 07:50

w sumie nic bo to byl tylko kick i nie odkickuje cie nawet jakbym chcial, rozumiem wypowiedz wormsa po co skargi o kick?
ale "robta co chceta"
pis end lof
[/quote]


kick to nic ale webber jest poczatkujacy wiec lepiej chyba teraz go upomninac nastepnym razem moze da bana za takie cos a tak jakos moze sie ogarnie i nie powtorzy sie podobna sytulacja i kazdy bedzie zadowolony
  • 0

#19 czapka style

czapka style

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 398 postów
  • Ską…d:Kalisz

Napisano 08 marca 2009 - 07:55

Omay pytanie ilu was bylo? jesli 4-5 to nie rozumiem w czym problem, zachowal bo jak mial z awp wbic na bs? a to ze was zabil to normalne bo gra TP polega tez na tym ze jak zachowujesz ubic jak najwiecej uciekajacych...

co do sprawy ehe? :

obejrzalem demo i stwierdzam tak:

bjszop mial pake wy poszliscie w 4 na srodek nie wiem po kiego grzyba? ty wrociles bo nie mogles wbic bo ct pilnowalo srodka, wtedy zginal bjszop i po prostu wziales pake bo tak sie zlozylo i nie napotkales webbera (bynajmniej ja na demie tego nie widzialem tylko stal tam 1 ct za skrzynia) imo dalbym bana za latanie na srodek a nie za paka(dla 3 panow) ale widocznie bjszop nic nie zrobil ;/ aha i gdybys z ta paka pobiegl na bs to moze bys i podlozyl, a ty na walk szedles. moze i webber nie widzial akcji, moze porozumial sie z bjszopem na @ chat, nie wiem, ale w kazdym razie skarga nie potrzebna.

ps. omay zaden problem wykup slota 10zl (fajki i bro sobie odpuscisz i masz na miesiac)

ehe? co do tego czy sie nadaje czy nie decyduje reszta adminow, nie jeden mial tu wpadke i nadal jest adminem wiec tym akurat mnie nie przekonasz... poza tym ciesz sie ze mnie tam nie bylo!

Użytkownik czapka style edytował ten post 08 marca 2009 - 08:01

  • 0

#20 blEEE

blEEE

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 150 postów

Napisano 08 marca 2009 - 09:10

TT bylo na srodku( w tym ja) bo bjszop darl sie zeby isc na A, a on tu zostanie co skonczylo sie tym ,ze padl i gowno zrobilismy :D
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1