Skocz do zawartości


Zdjęcie

[admin] Webber


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 08 marca 2009 - 09:14

Omay pytanie ilu was bylo? jesli 4-5 to nie rozumiem w czym problem, zachowal bo jak mial z awp wbic na bs? a to ze was zabil to normalne bo gra TP polega tez na tym ze jak zachowujesz ubic jak najwiecej uciekajacych...

co do sprawy ehe? :

obejrzalem demo i stwierdzam tak:



ps. omay zaden problem wykup slota 10zl (fajki i bro sobie odpuscisz i masz na miesiac)


bylem wtedy na serwerze i widzialem jak to bylo.. i Czapka nie do konca Omaya zrozumiales;] chodzilo mu nie tylko o to ze Brzoza zachowal.. ale o sam tekst Webbera "@zachowuje" admin nie powinien takiego czegos robic jak informowac reszte graczy co z tym ostatnim.. tak jak spotkalem sie raz ze @ napisal "@ no rozbrajaj to nie ma ich" osoba ktora to zrobila powinna wiedziec ze to ona wiec nie bd pisal nawet ^^ i jescze jedno:X niech @ tez nie pisza na kazde przyjscie nowego gracza "@czesc" bo takie cos tez juz bylo na serwerze niedawno;]

uzywajcie @seja tylko wtedy kiedy trzeba a nie zeby pomoc reszczcie graczy w rozbrojeniu paki czy tez w przywitaniu sie;]



co do samego Webbera.. jest dopiero JA wiec ma prawo do bledow ;] wkoncu sie nauczy bo kazdy mial na poczatku raczej jakies wpadki;]

i jeszcze jedno.. jednak nie kazdy ma kase zeby sobie slota kupic :P a niektorym poprostu szkoda ;) i nie ma czegos takiego "a to kup sobie slota" bo serwer jest dla graczy a nie do tego zeby @ sobie bez powodow czasem graczy kickowali ;]

Użytkownik will edytował ten post 08 marca 2009 - 09:16
JA a nie SA :]]

  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#22 czapka style

czapka style

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 398 postów
  • Ską…d:Kalisz

Napisano 08 marca 2009 - 09:15

no to zmienia postac rzeczy, trudno weeber sie pomylil i tyle... narazie jest #JA wiec sie uczy, tak jak pisalem wczesniej kazdemu zdarzaly sie bledy i teraz sa dobrymi adminami, mysle ze ehe? zbyt pochopnie wyciagasz wnioski (to ze webber sie nie nadaje) mozna zamknac!
  • 0

#23 Terminator

Terminator

    Porucznik

  • Terminator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 065 postów

Napisano 08 marca 2009 - 09:42

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Jeżeli nie zgadzasz się z powyższą decyzją, proszę zaraportuj ten post - moderator bądź administrator rozważy sprawę ponownie.

Pozdrawia załoga Tawerna TP
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1